Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 18, 2020

Pool Rijnmond Recreanten ranking #4 2019/2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dennis Andrade
8 (8/0) 33 (22/11)
67%
50
2 Sohrab Atmar
7 (5/2) 31 (17/14)
55%
35
3 Zumfer Benquku
6 (4/2) 23 (15/8)
65%
25
3 Mario Pušić
7 (5/2) 26 (17/9)
65%
25
5 Alvin Stevens
6 (4/2) 19 (14/5)
74%
20
5 Alexander Poot
6 (3/3) 20 (12/8)
60%
20
5 E a Costa
5 (3/2) 18 (11/7)
61%
20
5 Phil Mirontoneng
5 (2/3) 17 (10/7)
59%
20
9 Theo Schutte
4 (3/1) 12 (6/6)
50%
15
Show more
9 Sigfried Janga
4 (3/1) 13 (7/6)
54%
15
9 Jeroen van der Harst
4 (2/2) 14 (8/6)
57%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 12 (7/5)
58%
15
9 Harry Strörmann
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Yvo Tieleman
4 (2/2) 13 (6/7)
46%
15
9 Jochem Blonk
5 (4/1) 15 (10/5)
67%
15
9 CG Wahirayasa
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
15
17 Dirk Wiersma
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Bianca Alblas
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
10
17 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
17 Rick van den Berg
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Dave van Gulik
4 (2/2) 12 (7/5)
58%
10
17 Leroy Rios Gonzaga
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
10
25 Tim de Vette
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
25 Jeffrey Johannis
3 (0/3) 9 (3/6)
33%
5
25 Sebastiaan Visser
4 (1/3) 12 (4/8)
33%
5
25 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
5
25 werner barelds
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 William Tirta
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
25 Rene Zand
4 (2/2) 12 (4/8)
33%
5
25 Maarten Van den berg
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
5
33 Alex Van galen
4 (0/4) 12 (1/11)
8%
5
33 Frank Smitskamp
4 (1/3) 12 (3/9)
25%
5
33 Jeroen Bernoster
4 (0/4) 12 (3/9)
25%
5
Entry deadline Jan 18, 2020, 12:05 PM (local time)
Starts Jan 18, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (35 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Ranking Rijnmond 2019/2020
Organizer Pool Regio 3
Contact Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jochem Blonk 4 4 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 4
2 Mario Pušić 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
3 Scott Laurens 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Sebastiaan Visser 4 1 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 1 11 -10 0 0 0 0.083 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sigfried Janga 3 3 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 E a Costa 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
3 Rick van den Berg 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 William Tirta 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael Da Costa Goncalo 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Phil Mirontoneng 3 1 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 1
3 Bianca Alblas 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Chantal Kusters 3 1 0 2 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Theo Schutte 3 3 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 Yvo Tieleman 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Patrick Kommings 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Jeffrey Johannis 3 0 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dennis Andrade 4 4 0 0 8 4 4 0 0 0 0.667 4
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 10 2 8 0 0 0 0.833 3
3 Leroy Rios Gonzaga 4 2 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 2
4 Tim de Vette 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
5 Jeroen Bernoster 4 0 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Harry Strörmann 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Zumfer Benquku 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Liesbeth Wiersma 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
4 werner barelds 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeroen van der Harst 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Sohrab Atmar 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Dirk Wiersma 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Maarten Van den berg 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 CG Wahirayasa 4 3 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Alexander Poot 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Dave van Gulik 4 2 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Rene Zand 4 2 0 2 4 8 -4 0 0 0 0.333 2
5 Frank Smitskamp 4 1 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Scott Laurens
Sat 11:58  Table 1
2-A   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 11:58  Table 2
3-B   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Sigfried Janga
Sat 11:58  Table 3
4-B   
Indonesia
William Tirta
Rick van den Berg
Sat 11:58  Table 4
5-C   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 11:58  Table 5
6-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 11:58  Table 6
7-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Yvo Tieleman
Sat 11:58  Table 8
8-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Theo Schutte
Sat 11:58  Table 12
9-E   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:24  Table 12
10-E   
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 12:27  Table 3
11-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 12:28  Table 5
12-F   
Netherlands
werner barelds
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 12:29  Table 6
13-G   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 12:30  Table 2
14-G   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Maarten Van den berg
Sat 12:31  Table 1
15-H   
Netherlands
Rene Zand
Indonesia
CG Wahirayasa
Sat 12:40  Table 8
16-H   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Alexander Poot
Sat 12:42  Table 4

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 12:52  Table 3
18-A   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Alex Van galen
Sat 12:53  Table 12
19-B   
Portugal
E a Costa
Rick van den Berg
Sat 13:00  Table 2
20-B   
Netherlands
Sigfried Janga
Indonesia
William Tirta
Sat 13:01  Table 5
21-C   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 13:07  Table 1
22-C   
Netherlands
Chantal Kusters
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 13:09  Table 6
23-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Theo Schutte
Sat 13:10  Table 8
24-D   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:10  Table 4
25-E   
Netherlands
Tim de Vette
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:29  Table 2
26-E   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 13:32  Table 5
27-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 13:38  Table 4
28-F   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
werner barelds
Sat 13:36  Table 8
29-G   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Maarten Van den berg
Sat 13:38  Table 12
30-G   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 13:42  Table 6
31-H   
Indonesia
CG Wahirayasa
Netherlands
Alexander Poot
Sat 13:44  Table 5
32-H   
Netherlands
Rene Zand
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 13:28  Table 3

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Alex Van galen
Sat 13:46  Table 1
34-A   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 13:57  Table 2
35-B   
Portugal
E a Costa
Indonesia
William Tirta
Sat 13:57  Table 3
36-B   
Rick van den Berg
Netherlands
Sigfried Janga
Sat 14:04  Table 8
37-C   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 14:11  Table 5
38-C   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 14:12  Table 4
39-D   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 14:12  Table 6
40-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Yvo Tieleman
Sat 14:30  Table 2
41-E   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 14:21  Table 3
42-E   
Netherlands
Tim de Vette
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Sat 14:29  Table 8
43-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
werner barelds
Sat 14:31  Table 1
44-F   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:44  Table 6
45-G   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 14:52  Table 8
46-G   
Netherlands
Maarten Van den berg
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 14:53  Table 2
47-H   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 14:33  Table 12
48-H   
Indonesia
CG Wahirayasa
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 14:45  Table 5

Round 4

Race to 3
49-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Jochem Blonk
Sat 14:45 
50-A   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Croatia
Mario Pušić
Sat 14:47  Table 3
51-E   
Netherlands
Dennis Andrade
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Sat 14:57  Table 4
52-E   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 14:59  Table 1
53-H   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 15:05  Table 5
54-H   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Rene Zand
Sat 15:05  Table 12

Round 5

Race to 3
55-A   
Netherlands
Jochem Blonk
Croatia
Mario Pušić
Sat 15:24  Table 4
56-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Scott Laurens
Sat 14:45 
57-E   
Philippines
Arnaldo Gonzaga
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 15:25  Table 1
58-E   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Tim de Vette
Sat 15:25  Table 3
59-H   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Rene Zand
Sat 15:46  Table 2
60-H   
Netherlands
Dave van Gulik
Indonesia
CG Wahirayasa
Sat 15:24  Table 6

Last sixteen

Race to 3
61   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Alexander Poot
Sat 16:18 
62   
Netherlands
Sigfried Janga
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 16:18 
63   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 16:18  Table 3
64   
Netherlands
Theo Schutte
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 16:18  Table 4
65   
Netherlands
Dennis Andrade
Netherlands
Yvo Tieleman
Sat 16:18 
66   
Netherlands
Harry Strörmann
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 16:18  Table 6
67   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Portugal
E a Costa
Sat 16:18  Table 2
68   
Indonesia
CG Wahirayasa
Croatia
Mario Pušić
Sat 16:18  Table 5

Quarter final

Race to 3
69   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 17:16  Table 6
70   
Kosovo
Zumfer Benquku
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 17:16  Table 5
71   
Netherlands
Dennis Andrade
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 17:16  Table 1
72   
Portugal
E a Costa
Croatia
Mario Pušić
Sat 17:16  Table 4

Semi final

Race to 4
73   
Netherlands
Sohrab Atmar
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 18:24  Table 1
74   
Netherlands
Dennis Andrade
Croatia
Mario Pušić
Sat 18:24  Table 6

Final

Race to 4
75   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Dennis Andrade
Sat 19:51  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment