Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 14, 2019

Pool Rijnmond Recreanten ranking #3 2019/2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dennis Andrade
8 (7/1) 34 (25/9)
74%
50
2 Jeroen van der Harst
8 (4/4) 35 (17/18)
49%
35
3 Ivan Labrović
7 (4/3) 25 (15/10)
60%
25
3 Gordon Edwards
7 (5/2) 29 (16/13)
55%
25
5 Rick van den Berg
6 (4/2) 27 (14/13)
52%
20
5 Yvo Tieleman
6 (4/2) 22 (14/8)
64%
20
5 Jeffrey Johannis
6 (3/3) 24 (13/11)
54%
20
5 William Lumadjeng
6 (4/2) 29 (15/14)
52%
20
9 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
15
Show more
9 Bas Groen
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Alexander Poot
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
15
9 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 13 (10/3)
77%
15
9 Mario Pušić
5 (4/1) 17 (12/5)
71%
15
9 Alex Van galen
5 (2/3) 19 (9/10)
47%
15
9 Thomas Beier
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
15
9 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
15
17 Pieter Barendregt
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
10
17 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
10
17 Phil Mirontoneng
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
20 Bianca Alblas
4 (1/3) 19 (9/10)
47%
10
20 Alvin Stevens
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
10
20 Dave van Gulik
3 (0/3) 11 (2/9)
18%
10
20 Frank Smitskamp
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
10
20 CG Wahirayasa
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
10
25 Theo Schutte
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
5
25 Sebastiaan Visser
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
5
25 Joshua Van gulik
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
5
25 werner barelds
4 (1/3) 15 (6/9)
40%
5
Entry deadline Dec 14, 2019, 1:00 PM (local time)
Starts Dec 14, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Ranking Rijnmond 2019/2020
Organizer Pool Regio 3
Contact Ivan Labrović (Ivan.labrovic@centric.eu, +31 6 2049 8618) and Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Pušić 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Yvo Tieleman 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Scott Laurens 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
4 Jeroen van der Harst 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
5 Theo Schutte 4 1 0 3 3 10 -7 0 0 0 0.231 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Thomas Beier 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Bas Groen 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Phil Mirontoneng 3 1 0 2 5 7 -2 0 0 0 0.417 1
4 Dave van Gulik 3 0 0 3 2 9 -7 0 0 0 0.182 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dennis Andrade 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
2 Patrick Kommings 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Chantal Kusters 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 2
4 Bianca Alblas 4 1 0 3 9 10 -1 0 0 0 0.474 1
5 Sebastiaan Visser 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 William Lumadjeng 4 3 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 3
2 Ivan Labrović 4 2 0 2 9 6 3 0 0 0 0.6 2
3 Alex Van galen 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
4 CG Wahirayasa 4 2 0 2 6 9 -3 0 0 0 0.4 2
5 werner barelds 4 1 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michael Da Costa Goncalo 3 3 0 0 9 0 9 0 0 0 1 3
2 Alexander Poot 3 2 0 1 6 6 0 0 0 0 0.5 2
3 Pieter Barendregt 3 1 0 2 4 7 -3 0 0 0 0.364 1
4 Alvin Stevens 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rick van den Berg 4 3 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 3
2 Gordon Edwards 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 Jeffrey Johannis 4 2 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 2
4 Frank Smitskamp 4 2 0 2 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
5 Joshua Van gulik 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Yvo Tieleman
Sat 12:01  Table 1
2-A   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:01  Table 2
3-B   
Netherlands
Bas Groen
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 12:01  Table 3
4-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Germany
Thomas Beier
Sat 12:01  Table 4
5-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 12:01  Table 5
6-C   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 12:01  Table 6
7-D   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
CG Wahirayasa
Sat 12:22  Table 2
8-D   
Netherlands
werner barelds
Netherlands
Alex Van galen
Sat 12:01  Table 9
9-E   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Alexander Poot
Sat 12:01  Table 10
10-E   
Netherlands
Pieter Barendregt
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 12:01  Table 11
11-F   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Rick van den Berg
Sat 12:01  Table 12
12-F   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 12:21  Table 11

Round 2

Race to 3
13-A   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:35  Table 1
14-A   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 12:36  Table 3
15-B   
Netherlands
Bas Groen
Germany
Thomas Beier
Sat 12:37  Table 12
16-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dave van Gulik
  Table 4
17-C   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 13:16  Table 6
18-C   
Netherlands
Patrick Kommings
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 12:41  Table 10
19-D   
Netherlands
CG Wahirayasa
Netherlands
Alex Van galen
Sat 12:59  Table 5
20-D   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
William Lumadjeng
Sat 13:03  Table 10
21-E   
Indonesia
Alvin Stevens
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 12:40  Table 5
22-E   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 12:44  Table 2
23-F   
Rick van den Berg
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 12:50  Table 11
24-F   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Joshua Van gulik
Sat 12:52  Table 9

Round 3

Race to 3
25-A   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 13:05  Table 3
26-A   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Theo Schutte
Sat 13:04  Table 1
27-B   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 13:24  Table 11
28-B   
Germany
Thomas Beier
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 13:23  Table 12
29-C   
Netherlands
Chantal Kusters
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 15:09  Table 5
30-C   
Netherlands
Sebastiaan Visser
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 15:05  Table 10
31-D   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
William Lumadjeng
Sat 13:39  Table 9
32-D   
Netherlands
CG Wahirayasa
Netherlands
werner barelds
Sat 13:42  Table 11
33-E   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 13:31  Table 2
34-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Alexander Poot
Sat 13:40  Table 1
35-F   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Joshua Van gulik
Sat 13:39  Table 10
36-F   
Rick van den Berg
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 13:54  Table 3

Round 4

Race to 3
37-A   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Theo Schutte
Sat 14:03  Table 2
38-A   
Netherlands
Scott Laurens
Croatia
Mario Pušić
Sat 14:02  Table 12
39-C   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 14:07  Table 1
40-C   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 14:26  Table 11
41-D   
Netherlands
William Lumadjeng
Netherlands
werner barelds
Sat 14:19  Table 4
42-D   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 14:18  Table 9
43-F   
Netherlands
Joshua Van gulik
Netherlands
Frank Smitskamp
Sat 14:33  Table 12
44-F   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 14:21  Table 3

Round 5

Race to 3
45-A   
Netherlands
Theo Schutte
Croatia
Mario Pušić
Sat 14:57  Table 9
46-A   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Yvo Tieleman
Sat 14:47  Table 1
47-C   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:17  Table 4
48-C   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sat 14:44  Table 5
49-D   
Netherlands
werner barelds
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 14:59  Table 2
50-D   
Netherlands
William Lumadjeng
Netherlands
CG Wahirayasa
Sat 15:09  Table 11
51-F   
Netherlands
Frank Smitskamp
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 15:16  Table 9
52-F   
Netherlands
Joshua Van gulik
Rick van den Berg
Sat 15:16  Table 12

Last sixteen

Race to 3
53   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 16:14  Table 1
54   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Alexander Poot
Sat 16:14  Table 2
55   
Rick van den Berg
Netherlands
Bas Groen
Sat 16:14  Table 3
56   
Netherlands
Alex Van galen
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 16:14  Table 12
57   
Netherlands
William Lumadjeng
Netherlands
Chantal Kusters
Sat 16:14  Table 11
58   
Netherlands
Gordon Edwards
Germany
Thomas Beier
Sat 16:14  Table 10
59   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 16:14  Table 9
60   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 16:14  Table 5

Quarter final

Race to 3
61   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 17:13  Table 9
62   
Rick van den Berg
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 17:06  Table 10
63   
Netherlands
William Lumadjeng
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 17:13  Table 11
64   
Netherlands
Yvo Tieleman
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 17:03  Table 12

Semi final

Race to 4
65   
Netherlands
Ivan Labrović
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 18:19 
66   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 18:19 

Final

Race to 4
67   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 18:46  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants