Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 14, 2019

Pool Rijnmond Recreanten ranking #1 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Alvin Stevens
8 (7/1) 39 (28/11)
72%
50
2 E a Costa
8 (6/2) 37 (23/14)
62%
35
3 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
7 (5/2) 28 (19/9)
68%
25
3 Alexander Poot
7 (4/3) 30 (17/13)
57%
25
5 Richard Rick Mookhoek
6 (4/2) 30 (16/14)
53%
20
5 Zumfer Benquku
6 (5/1) 25 (18/7)
72%
20
5 Mario Pušić
6 (5/1) 23 (17/6)
74%
20
5 Dave van Gulik
6 (5/1) 25 (17/8)
68%
20
9 Ivan Labrović
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
15
Show more
9 Theo Schutte
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
15
9 Tim de Vette
5 (2/3) 18 (8/10)
44%
15
9 Thomas Groenendaal
5 (2/3) 20 (9/11)
45%
15
9 Jeroen van der Harst
5 (4/1) 18 (12/6)
67%
15
9 David van der Velde
5 (2/3) 23 (10/13)
43%
15
9 Wim Terlingen
Pool and Billiards Delft
5 (2/3) 21 (10/11)
48%
15
9 lloyd Ansems
5 (2/3) 18 (6/12)
33%
15
17 Bianca Alblas
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
10
17 Joyce van der Velde
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
10
17 Phil Mirontoneng
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
10
17 Ruud Müller
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
10
21 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
4 (0/4) 17 (5/12)
29%
10
21 Bjorn van Bodegraven
4 (0/4) 14 (2/12)
14%
10
21 Jeffrey Hermsen
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
10
21 Alex Van galen
4 (0/4) 15 (3/12)
20%
10
21 Vincent Groenendaal
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
10
Entry deadline Sep 14, 2019, 12:30 PM (local time)
Starts Sep 14, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (25 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Ranking Rijnmond 2019/2020
Organizer Pool Regio 3
Contact Ivan Labrović (Ivan.labrovic@centric.eu, +31 6 2049 8618), Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781) and Wim Terlingen (epicwim@gmail.com, +31 0628369733)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Zumfer Benquku 4 4 0 0 12 1 11 0 0 0 0.923 4
2 Scott Laurens 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 lloyd Ansems 4 2 0 2 6 8 -2 0 0 0 0.429 2
4 Phil Mirontoneng 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Alex Van galen 4 0 0 4 3 12 -9 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dave van Gulik 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Wim Terlingen 4 2 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Alexander Poot 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Thomas Groenendaal 4 2 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 2
5 Jeffrey Hermsen 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Rick Mookhoek 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
2 Alvin Stevens 4 3 0 1 11 4 7 0 0 0 0.733 3
3 Theo Schutte 4 2 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 2
4 Bianca Alblas 4 2 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
5 Bjorn van Bodegraven 4 0 0 4 2 12 -10 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeroen van der Harst 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 E a Costa 4 3 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 3
3 David van der Velde 4 2 0 2 7 9 -2 0 0 0 0.438 2
4 Ruud Müller 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Patrick Kommings 4 0 0 4 5 12 -7 0 0 0 0.294 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Pušić 4 4 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 4
2 Ivan Labrović 4 3 0 1 10 5 5 0 0 0 0.667 3
3 Tim de Vette 4 2 0 2 8 6 2 0 0 0 0.571 2
4 Joyce van der Velde 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 Vincent Groenendaal 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 12:01  Table 7
2-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:01  Table 8
3-B   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 12:01  Table 9
4-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 12:01  Table 10
5-C   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Theo Schutte
Sat 12:01  Table 11
6-C   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 12:01  Table 15
7-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 12:01  Table 16
8-D   
Netherlands
David van der Velde
Portugal
Alex Costa
Sat 12:01  Table 17
9-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 12:01  Table 18
10-E   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:17  Table 15

Round 2

Race to 3
11-A   
Netherlands
lloyd Ansems
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:30  Table 7
12-A   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Alex Van galen
Sat 12:33  Table 8
13-B   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 12:35  Table 16
14-B   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Wim Terlingen
Sat 12:33  Table 9
15-C   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 12:23  Table 11
16-C   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 12:26  Table 18
17-D   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Portugal
Alex Costa
Sat 12:32  Table 17
18-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Ruud Müller
Sat 12:41  Table 11
19-E   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:35  Table 15
20-E   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 12:24  Table 10

Round 3

Race to 3
21-A   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Alex Van galen
Sat 13:18  Table 8
22-A   
Netherlands
lloyd Ansems
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 12:52  Table 10
23-B   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Wim Terlingen
Sat 13:10  Table 7
24-B   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 12:53  Table 17
25-C   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 13:09  Table 9
26-C   
Netherlands
Theo Schutte
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 12:53  Table 7
27-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Ruud Müller
Sat 13:10  Table 18
28-D   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
David van der Velde
Sat 12:54  Table 16
29-E   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 13:02  Table 11
30-E   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 12:56  Table 15

Round 4

Race to 3
31-A   
Netherlands
Alex Van galen
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 13:51  Table 10
32-A   
Netherlands
Scott Laurens
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 13:47  Table 17
33-B   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 13:56  Table 15
34-B   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Alexander Poot
Sat 13:45  Table 8
35-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:31  Table 11
36-C   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 13:31  Table 9
37-D   
Netherlands
Ruud Müller
Netherlands
David van der Velde
Sat 13:35  Table 18
38-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:41  Table 7
39-E   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 13:28  Table 16
40-E   
Netherlands
Tim de Vette
Croatia
Mario Pušić
Sat 13:32  Table 15

Round 5

Race to 3
41-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 13:26  Table 17
42-A   
Netherlands
Alex Van galen
Netherlands
lloyd Ansems
Sat 14:13  Table 10
43-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Alexander Poot
Sat 13:16  Table 10
44-B   
Netherlands
Wim Terlingen
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 14:21  Table 15
45-C   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 14:11  Table 11
46-C   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Theo Schutte
Sat 14:11  Table 7
47-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 14:17  Table 8
48-D   
Netherlands
Ruud Müller
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 14:02  Table 16
49-E   
Netherlands
Joyce van der Velde
Croatia
Mario Pušić
Sat 14:12  Table 18
50-E   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 14:05  Table 9

Last sixteen

Race to 4
51   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 14:55  Table 7
52   
Netherlands
Wim Terlingen
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 14:55  Table 8
53   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Alexander Poot
Sat 14:55  Table 9
54   
Netherlands
lloyd Ansems
Croatia
Mario Pušić
Sat 14:55  Table 10
55   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Theo Schutte
Sat 14:55  Table 11
56   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 14:55  Table 15
57   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 14:55  Table 16
58   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Tim de Vette
Sat 14:55  Table 17

Quarter final

Race to 4
59   
Kosovo
Zumfer Benquku
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 15:42  Table 10
60   
Netherlands
Alexander Poot
Croatia
Mario Pušić
Sat 15:42  Table 8
61   
Netherlands
Dave van Gulik
Portugal
Alex Costa
Sat 15:42  Table 9
62   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Scott Laurens
Sat 15:42  Table 7

Semi final

Race to 4
63   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Alexander Poot
Sat 16:20  Table 9
64   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Scott Laurens
Sat 16:20  Table 7

Final

Race to 5
65   
Indonesia
Alvin Stevens
Portugal
Alex Costa
Sat 17:08  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants