Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 22, 2020

Pool Rijnmond Recreanten Ranking #7 2019/2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Phil Mirontoneng
7 (6/1) 29 (19/10)
66%
50
2 Sohrab Atmar
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
35
3 Paul Meerzorg
6 (4/2) 26 (15/11)
58%
25
3 Maurice van Lier
6 (4/2) 24 (14/10)
58%
25
5 Ivan Labrović
5 (2/3) 22 (12/10)
55%
20
5 Harry Strörmann
5 (4/1) 19 (12/7)
63%
20
5 Dave van Gulik
5 (4/1) 22 (12/10)
55%
20
5 Richard van Ostaijen
5 (2/3) 21 (9/12)
43%
20
9 Bianca Alblas
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
15
Show more
9 Alvin Stevens
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
15
9 Jeroen van der Harst
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
9 David van der Velde
4 (3/1) 18 (11/7)
61%
15
9 E a Costa
4 (1/3) 13 (3/10)
23%
15
9 Dennis Andrade
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
15
9 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
15
9 Bas Groen
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
15
17 Alexander Poot
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Anneli Baks
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
19 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
10
19 Pieter Barendregt
3 (0/3) 10 (1/9)
10%
10
19 Joyce van der Velde
3 (0/3) 15 (6/9)
40%
10
19 Jeffrey Johannis
3 (0/3) 14 (5/9)
36%
10
19 Remi O'Rourke
3 (0/3) 12 (3/9)
25%
10
Entry deadline Aug 22, 2020, 12:00 PM (local time)
Starts Aug 22, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (23 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Ranking Rijnmond 2019/2020
Organizer Pool Regio 3
Contact Ivan Labrović (Ivan.labrovic@centric.eu, +31 6 2049 8618) and Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000281769-reglement-recreanten-ranking-rijnmond-

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bas Groen 2 2 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 2
2 Sohrab Atmar 2 1 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
3 Alexander Poot 2 0 0 2 4 6 -2 0 0 0 0.4 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alvin Stevens 3 2 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 2
2 Paul Meerzorg 3 2 0 1 7 4 3 0 0 0 0.636 2
3 Phil Mirontoneng 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
4 Pieter Barendregt 3 0 0 3 1 9 -8 0 0 0 0.1 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dave van Gulik 3 3 0 0 9 5 4 0 0 0 0.643 3
2 Maurice van Lier 3 2 0 1 8 5 3 0 0 0 0.615 2
3 Richard van Ostaijen 3 1 0 2 5 8 -3 0 0 0 0.385 1
4 Jeffrey Johannis 3 0 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David van der Velde 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 3
2 Bianca Alblas 3 2 0 1 8 7 1 0 0 0 0.533 2
3 Ivan Labrović 3 1 0 2 7 7 0 0 0 0 0.5 1
4 Patrick Kommings 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jeroen Bernoster 3 3 0 0 9 3 6 0 0 0 0.75 3
2 Jeroen van der Harst 3 2 0 1 7 5 2 0 0 0 0.583 2
3 Anneli Baks 3 1 0 2 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
4 Joyce van der Velde 3 0 0 3 6 9 -3 0 0 0 0.4 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Harry Strörmann 3 3 0 0 9 4 5 0 0 0 0.692 3
2 Dennis Andrade 3 2 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 2
3 E a Costa 3 1 0 2 3 7 -4 0 0 0 0.3 1
4 Remi O'Rourke 3 0 0 3 3 9 -6 0 0 0 0.25 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Bas Groen
Sat 11:58  Table 26
2-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 11:58  Table 15
3-B   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 11:58  Table 14
4-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sat 11:58  Table 12
5-C   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 11:58  Table 11
6-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
David van der Velde
Sat 11:58  Table 10
7-D   
Netherlands
Bianca Alblas
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 11:58  Table 9
8-E   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Anneli Baks
Sat 12:28  Table 10
9-E   
Netherlands
Jeroen van der Harst
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 12:29  Table 13
10-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Remi O'Rourke
Sat 12:29  Table 11
11-F   
Cape Verde
Dennis Andrade
Portugal
E a Costa
Sat 12:30  Table 15

Round 2

Race to 3
12-A   
Netherlands
Bas Groen
Netherlands
Alexander Poot
Sat 12:55  Table 15
13-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 12:38  Table 9
14-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Paul Meerzorg
Sat 12:31  Table 14
15-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 12:48  Table 26
16-C   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 12:58  Table 10
17-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 12:42  Table 12
18-D   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 13:03  Table 12
19-E   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 13:40  Table 13
20-E   
Netherlands
Anneli Baks
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 13:40  Table 26
21-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Portugal
E a Costa
Sat 13:19  Table 11
22-F   
Netherlands
Remi O'Rourke
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 13:30  Table 9

Round 3

Race to 3
23-A   
Netherlands
Alexander Poot
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 13:35  Table 15
24-B   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Paul Meerzorg
Sat 13:08  Table 14
25-B   
Netherlands
Pieter Barendregt
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:47  Table 11
26-C   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Jeffrey Johannis
Sat 13:43  Table 14
27-C   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sat 13:41  Table 10
28-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 13:51  Table 12
29-D   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
David van der Velde
Sat 14:21  Table 14
30-E   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 14:35  Table 12
31-E   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Anneli Baks
Sat 14:29  Table 13
32-F   
Netherlands
Harry Strörmann
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 14:21  Table 26
33-F   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Remi O'Rourke
Sat 14:04  Table 9

Last sixteen

Race to 3
34   
Netherlands
Bas Groen
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 15:35  Table 9
35   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Bianca Alblas
Sat 15:35  Table 10
36   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 15:35  Table 11
37   
Netherlands
Paul Meerzorg
Cape Verde
Dennis Andrade
Sat 15:35  Table 12
38   
Netherlands
Sohrab Atmar
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 15:35  Table 13
39   
Netherlands
Richard van Ostaijen
Netherlands
Jeroen van der Harst
Sat 15:35  Table 14
40   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 15:35  Table 15
41   
Netherlands
Maurice van Lier
Netherlands
David van der Velde
Sat 15:35  Table 26

Quarter final

Race to 3
42   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 16:30  Table 12
43   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Paul Meerzorg
Sat 16:30  Table 26
44   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Richard van Ostaijen
Sat 16:30  Table 14
45   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 16:30  Table 13

Semi final

Race to 3
46   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Paul Meerzorg
Sat 17:25  Table 12
47   
Netherlands
Sohrab Atmar
Netherlands
Maurice van Lier
Sat 17:25  Table 26

Final

Race to 3
48   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Sohrab Atmar
Sat 18:11  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment