Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16, 2019

Pool Rijnmond (West 3) Recreanten Ranking #5

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Pušić
11 (11/0) 54 (38/16)
70%
50
2 Richard van Giesen
11 (9/2) 58 (36/22)
62%
35
3 Dave van Gulik
10 (7/3) 48 (29/19)
60%
25
3 Tom van Holst
9 (5/4) 46 (23/23)
50%
25
5 Theo Schutte
9 (6/3) 43 (25/18)
58%
20
5 Chris Pel
8 (6/2) 38 (24/14)
63%
20
5 Zumfer Benquku
8 (5/3) 40 (20/20)
50%
20
5 Sohrab
9 (5/4) 37 (21/16)
57%
20
9 Ivan Labrović
8 (5/3) 36 (21/15)
58%
15
Show more
9 Thomas Groenendaal
7 (3/4) 35 (18/17)
51%
15
9 Alvin Stevens
8 (4/4) 32 (18/14)
56%
15
9 Remco van Terheijden
8 (4/4) 34 (16/18)
47%
15
9 Valen Tino
8 (5/3) 31 (17/14)
55%
15
9 Jan Leijtens
8 (5/3) 33 (18/15)
55%
15
9 E a Costa
8 (5/3) 33 (20/13)
61%
15
9 Fabian De goede
8 (5/3) 29 (16/13)
55%
15
17 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
7 (3/4) 27 (13/14)
48%
10
17 Richard Rick Mookhoek
6 (3/3) 25 (14/11)
56%
10
17 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
7 (3/4) 27 (12/15)
44%
10
17 Bjorn van Bodegraven
7 (3/4) 29 (13/16)
45%
10
21 Tim de Vette
7 (3/4) 24 (11/13)
46%
10
21 Hans Rooijakkers
7 (2/5) 23 (8/15)
35%
10
21 Martin van den Tol
6 (2/4) 23 (9/14)
39%
10
21 Jochem Blonk
7 (3/4) 32 (14/18)
44%
10
25 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
7 (2/5) 28 (11/17)
39%
5
25 Jeroen van Uffelen
7 (2/5) 30 (12/18)
40%
5
25 Harry Strörmann
6 (1/5) 23 (7/16)
30%
5
25 Melanie Kerssen
7 (1/6) 29 (10/19)
34%
5
29 Vincent Groenendaal
7 (1/6) 23 (4/19)
17%
5
29 Jeffrey Hermsen
7 (1/6) 26 (7/19)
27%
5
29 Martin De boer
7 (0/7) 28 (7/21)
25%
5
Entry deadline Feb 16, 2019, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (31 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Rijnmond Ranking 2018/2019
Organizer Pool Regio 3
Contact Ivan Labrović (Ivan.labrovic@centric.eu, +31 6 2049 8618) and Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://www.poolwest3.nl/wp-content/uploads/2015/07/Recreanten-Ranking-Reglement-Pool-Rijnmond-2018-2019.pdf

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chris Pel 6 5 0 1 17 8 9 0 0 0 0.68 5
2 Zumfer Benquku 6 4 0 2 14 13 1 0 0 0 0.519 4
3 Tom van Holst 6 3 0 3 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
4 Thomas Groenendaal 6 3 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 3
5 Richard Rick Mookhoek 6 3 0 3 14 11 3 0 0 0 0.56 3
6 Martin van den Tol 6 2 0 4 9 14 -5 0 0 0 0.391 2
7 Harry Strörmann 6 1 0 5 7 16 -9 0 0 0 0.304 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard van Giesen 7 6 0 1 20 10 10 0 0 0 0.667 6
2 Ivan Labrović 7 5 0 2 19 11 8 0 0 0 0.633 5
3 E a Costa 7 5 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 5
4 Remco van Terheijden 7 4 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 4
5 Patrick Kommings 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
6 Jochem Blonk 7 3 0 4 14 18 -4 0 0 0 0.438 3
7 Melanie Kerssen 7 1 0 6 10 19 -9 0 0 0 0.345 1
8 Jeffrey Hermsen 7 1 0 6 7 19 -12 0 0 0 0.269 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Pušić 7 7 0 0 21 6 15 0 0 0 0.778 7
2 Valen Tino 7 5 0 2 15 10 5 0 0 0 0.6 5
3 Jan Leijtens 7 5 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 5
4 Sohrab 7 4 0 3 15 12 3 0 0 0 0.556 4
5 Bjorn van Bodegraven 7 3 0 4 13 16 -3 0 0 0 0.448 3
6 Hans Rooijakkers 7 2 0 5 8 15 -7 0 0 0 0.348 2
7 Jeroen van Uffelen 7 2 0 5 12 18 -6 0 0 0 0.4 2
8 Martin De boer 7 0 0 7 7 21 -14 0 0 0 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Fabian De goede 7 5 0 2 16 9 7 0 0 0 0.64 5
2 Theo Schutte 7 5 0 2 18 14 4 0 0 0 0.563 5
3 Dave van Gulik 7 5 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 5
4 Alvin Stevens 7 4 0 3 18 10 8 0 0 0 0.643 4
5 Scott Laurens 7 3 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 3
6 Tim de Vette 7 3 0 4 11 13 -2 0 0 0 0.458 3
7 Dirk Wiersma 7 2 0 5 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
8 Vincent Groenendaal 7 1 0 6 4 19 -15 0 0 0 0.174 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 12:04  Table 9
2-A   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Martin van den Tol
Sat 12:04  Table 10
3-A   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Chris Pel
Sat 12:04  Table 11
4-B   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Melanie Kerssen
Sat 12:04  Table 12
5-B   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 12:04  Table 13
6-B   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 12:42  Table 12
7-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Remco van Terheijden
Sat 12:04  Table 15
8-C   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Jan Leijtens
Sat 12:25  Table 9
9-C   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Croatia
Mario Pušić
Sat 12:05  Table 14
10-C   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Valen Tino
Sat 12:11  Table 26
11-C   
Netherlands
Martin De boer
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 12:27  Table 15
12-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 12:30  Table 10
13-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 12:32  Table 11
14-D   
Netherlands
Fabian De goede
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:33  Table 14
15-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Theo Schutte
Sat 12:35  Table 13

Round 2

Race to 3
16-A   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Martin van den Tol
Sat 12:46  Table 10
17-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Chris Pel
Sat 12:50  Table 26
18-A   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 12:54  Table 15
19-B   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 12:52  Table 14
20-B   
Netherlands
Melanie Kerssen
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:27  Table 13
21-B   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Remco van Terheijden
Sat 13:07  Table 12
22-B   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Portugal
Alex Costa
Sat 13:14  Table 11
23-C   
Netherlands
Sohrab
Croatia
Mario Pušić
Sat 13:14  Table 26
24-C   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Valen Tino
Sat 13:17  Table 14
25-C   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 12:58  Table 11
26-C   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Martin De boer
Sat 13:00  Table 10
27-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 13:21  Table 15
28-D   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Tim de Vette
Sat 13:00  Table 13
29-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Theo Schutte
Sat 13:06  Table 9
30-D   
Netherlands
Fabian De goede
Netherlands
Scott Laurens
Sat 13:22  Table 12

Round 3

Race to 3
31-A   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Chris Pel
Sat 13:27  Table 10
32-A   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 13:32  Table 9
33-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Tom van Holst
Sat 13:35  Table 26
34-B   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 14:17  Table 13
35-B   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Remco van Terheijden
Sat 13:36  Table 11
36-B   
Netherlands
Melanie Kerssen
Portugal
Alex Costa
Sat 13:52  Table 9
37-B   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 13:51  Table 13
38-C   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Valen Tino
Sat 14:09  Table 10
39-C   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 13:42  Table 12
40-C   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Martin De boer
Sat 14:02  Table 14
41-C   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 13:45  Table 15
42-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Tim de Vette
Sat 14:00  Table 11
43-D   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Theo Schutte
Sat 14:06  Table 26
44-D   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Scott Laurens
Sat 14:09  Table 12
45-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Fabian De goede
Sat 13:47  Table 10

Round 4

Race to 3
46-A   
Netherlands
Chris Pel
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:20  Table 15
47-A   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Tom van Holst
Sat 14:25  Table 11
48-A   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 14:22  Table 9
49-B   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Remco van Terheijden
Sat 14:57  Table 12
50-B   
Netherlands
Patrick Kommings
Portugal
Alex Costa
Sat 15:08  Table 26
51-B   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 14:27  Table 14
52-B   
Netherlands
Melanie Kerssen
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 14:45  Table 13
53-C   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 14:42  Table 9
54-C   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Martin De boer
Sat 14:36  Table 12
55-C   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 14:34  Table 26
56-C   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 14:35  Table 10
57-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Theo Schutte
Sat 14:52  Table 15
58-D   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Scott Laurens
Sat 14:49  Table 14
59-D   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Fabian De goede
Sat 14:57  Table 11
60-D   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 15:07  Table 13

Round 5

Race to 3
61-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Tom van Holst
Sat 15:09  Table 9
62-A   
Netherlands
Chris Pel
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 15:09  Table 10
63-A   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 15:14  Table 14
64-B   
Netherlands
Jochem Blonk
Portugal
Alex Costa
Sat 15:45  Table 9
65-B   
Netherlands
Remco van Terheijden
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 15:47  Table 13
66-B   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 15:35  Table 14
67-B   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Melanie Kerssen
Sat 15:24  Table 26
68-C   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Martin De boer
Sat 15:19  Table 15
69-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 15:22  Table 11
70-C   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 15:26  Table 13
71-C   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Jan Leijtens
Sat 15:49  Table 10
72-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Scott Laurens
Sat 15:49  Table 26
73-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Fabian De goede
Sat 15:58  Table 11
74-D   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 15:49  Table 12
75-D   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 15:33  Table 12

Round 6

Race to 3
76-A   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 16:00  Table 15
77-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 16:02  Table 14
78-A   
Netherlands
Chris Pel
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 16:04  Table 12
79-B   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 16:18  Table 10
80-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 16:18  Table 26
81-B   
Netherlands
Remco van Terheijden
Netherlands
Melanie Kerssen
Sat 16:35  Table 15
82-B   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 16:46  Table 26
83-C   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 16:12  Table 9
84-C   
Netherlands
Martin De boer
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 16:33  Table 12
85-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Jan Leijtens
Sat 16:23  Table 11
86-C   
Netherlands
Valen Tino
Croatia
Mario Pušić
Sat 16:49  Table 10
87-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Fabian De goede
Sat 16:52  Table 14
88-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 16:31  Table 13
89-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 16:58  Table 13
90-D   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 16:11  Table 13

Round 7

Race to 3
91-A   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 16:59  Table 9
92-A   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 17:01  Table 11
93-A   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Martin van den Tol
Sat 16:27  Table 14
94-B   
Netherlands
Jochem Blonk
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 17:07  Table 26
95-B   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Melanie Kerssen
Sat 17:10  Table 13
96-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 17:10  Table 14
97-B   
Netherlands
Remco van Terheijden
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 17:38 
98-C   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 17:13  Table 12
99-C   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Jan Leijtens
Sat 17:03 
100-C   
Netherlands
Martin De boer
Croatia
Mario Pušić
Sat 17:12  Table 10
101-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Valen Tino
Sat 17:24  Table 9
102-D   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 17:17  Table 15
103-D   
Netherlands
Fabian De goede
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 17:25  Table 14
104-D   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 17:06  Table 15
105-D   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Tim de Vette
Sat 17:35  Table 11

Last sixteen

Race to 4
106   
Netherlands
Chris Pel
Netherlands
Remco van Terheijden
Sat 18:45  Table 9
107   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 18:46  Table 10
108   
Kosovo
Zumfer Benquku
Portugal
Alex Costa
Sat 18:46  Table 11
109   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 18:46  Table 12
110   
Croatia
Mario Pušić
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 18:45  Table 13
111   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Theo Schutte
Sat 18:39  Table 14
112   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 18:46  Table 15
113   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Fabian De goede
Sat 18:46  Table 26

Quarter final

Race to 4
114   
Netherlands
Chris Pel
Netherlands
Tom van Holst
Sat 19:05  Table 12
115   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 19:05  Table 10
116   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Theo Schutte
Sat 18:47  Table 9
117   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Sohrab
Sat 18:55  Table 26

Semi final

Race to 4
118   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 19:49  Table 12
119   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 20:08  Table 26

Final

Race to 5
120   
Netherlands
Richard van Giesen
Croatia
Mario Pušić
Sat 20:41  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants