Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 12, 2019

Pool Rijnmond (West 3) Recreanten Ranking #4

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mario Pušić
7 (6/1) 25 (19/6)
76%
50
2 Ray Zwaan
7 (6/1) 25 (16/9)
64%
35
3 Patrick Kommings
6 (5/1) 22 (14/8)
64%
25
3 Jan Leijtens
6 (4/2) 21 (13/8)
62%
25
5 Alex Costa
5 (3/2) 18 (10/8)
56%
20
5 Richard Rick Mookhoek
5 (3/2) 16 (10/6)
63%
20
5 Richard van Giesen
5 (3/2) 17 (11/6)
65%
20
5 Alvin Stevens
5 (3/2) 18 (11/7)
61%
20
9 Theo Schutte
4 (3/1) 13 (9/4)
69%
15
Show more
9 Tim de Vette
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Nathalie Slagboom
4 (2/2) 12 (5/7)
42%
15
9 Thomas Groenendaal
4 (2/2) 12 (6/6)
50%
15
9 Remco van Terheijden
4 (3/1) 12 (7/5)
58%
15
9 Tom van Holst
4 (3/1) 13 (8/5)
62%
15
9 Harry Strörmann
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
9 Sekandar
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
15
17 Chris Pel
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Martin van den Tol
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
3 (1/2) 9 (5/4)
56%
10
17 Zumfer Benquku
3 (1/2) 9 (5/4)
56%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Valen Tino
3 (2/1) 9 (4/5)
44%
10
17 Bjorn van Bodegraven
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
17 Sohrab
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
10
25 Vincent Groenendaal
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 Hans Rooijakkers
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
5
25 Liesbeth Wiersma
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 Dave van Gulik
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 lloyd Ansems
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
5
25 Jeffrey Hermsen
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 Melanie Kerssen
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
5
25 dennis andrade
3 (0/3) 9 (2/7)
22%
5
Entry deadline Jan 12, 2019, 1:30 PM (local time)
Starts Jan 12, 2019, 1:09 PM (local time)
Format Round robin (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings 2018/2019 Pool Rijnmond Recreanten Ranking
Organizer Pool Regio 3
Contact Ivan Labrović (Ivan.labrovic@centric.eu, +31 6 2049 8618) and Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://www.poolwest3.nl/wp-content/uploads/2015/07/Recreanten-Ranking-Reglement-Pool-Rijnmond-2018-2019.pdf

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Remco van Terheijden 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Alvin Stevens 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Martin van den Tol 3 1 0 2 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
4 dennis andrade 3 0 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tom van Holst 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Thomas Groenendaal 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Sohrab 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Melanie Kerssen 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Nathalie Slagboom 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
2 Harry Strörmann 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Michael Da Costa Goncalo 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Hans Rooijakkers 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Pušić 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
2 Alex Costa 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Valen Tino 3 2 0 1 4 5 -1 0 0 0 0.444 2
4 Liesbeth Wiersma 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Theo Schutte 3 3 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 3
2 Jan Leijtens 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Scott Laurens 3 1 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 1
4 lloyd Ansems 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ray Zwaan 3 3 0 0 6 3 3 0 0 0 0.667 3
2 Richard van Giesen 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
3 Chris Pel 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Dave van Gulik 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Richard Rick Mookhoek 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
3 Bjorn van Bodegraven 3 1 0 2 4 5 -1 0 0 0 0.444 1
4 Vincent Groenendaal 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sekandar 3 3 0 0 7 2 5 0 0 0 0.778 3
2 Tim de Vette 3 2 0 1 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Zumfer Benquku 3 1 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 1
4 Jeffrey Hermsen 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Remco van Terheijden
Sat 12:05  Table 1
2-A   
Netherlands
dennis andrade
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 12:05  Table 2
3-B   
Netherlands
Melanie Kerssen
Netherlands
Tom van Holst
Sat 12:05  Table 3
4-B   
Netherlands
Sohrab
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 12:05  Table 4
5-C   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 12:05  Table 5
6-C   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 12:05  Table 6
7-D   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Portugal
Alex Costa
Sat 12:05  Table 9
8-D   
Netherlands
Valen Tino
Croatia
Mario Pušić
Sat 12:05  Table 10
9-E   
Netherlands
Loyd Ansens
Netherlands
Theo Schutte
Sat 12:05  Table 11
10-E   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Jan Leijtens
Sat 12:05  Table 12
11-F   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 12:32  Table 1
12-F   
Netherlands
Chris Pel
Netherlands
Raynor Zwaan
Sat 12:33  Table 9
13-G   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 12:33  Table 10
14-G   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 12:51  Table 5
15-H   
Netherlands
Sekandar
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 12:37  Table 2
16-H   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Tim de Vette
Sat 12:36  Table 3

Round 2

Race to 3
17-A   
Netherlands
Martin van den Tol
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 12:41  Table 6
18-A   
Netherlands
Remco van Terheijden
Netherlands
dennis andrade
Sat 12:41  Table 11
19-B   
Netherlands
Melanie Kerssen
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 12:44  Table 4
20-B   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Sohrab
Sat 12:47  Table 12
21-C   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 12:55  Table 1
22-C   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 12:56  Table 10
23-D   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Croatia
Mario Pušić
Sat 13:05  Table 6
24-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Valen Tino
Sat 13:05  Table 3
25-E   
Netherlands
Loyd Ansens
Netherlands
Jan Leijtens
Sat 13:07  Table 9
26-E   
Netherlands
Theo Schutte
Netherlands
Scott Laurens
Sat 13:09  Table 5
27-F   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Ray Zwaan
Sat 13:11  Table 11
28-F   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Chris Pel
Sat 13:13  Table 2
29-G   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 13:15  Table 4
30-G   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 13:14  Table 12
31-H   
Netherlands
Sekandar
Netherlands
Tim de Vette
Sat 13:22  Table 10
32-H   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 13:27  Table 1

Round 3

Race to 3
33-A   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
dennis andrade
Sat 13:30  Table 6
34-A   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Remco van Terheijden
Sat 13:32  Table 11
35-B   
Netherlands
Melanie Kerssen
Netherlands
Sohrab
Sat 13:36  Table 4
36-B   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Tom van Holst
Sat 13:36  Table 3
37-C   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 13:37  Table 12
38-C   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 13:38  Table 5
39-D   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Valen Tino
Sat 13:40  Table 9
40-D   
Croatia
Mario Pušić
Portugal
Alex Costa
Sat 13:48  Table 2
41-E   
Netherlands
Loyd Ansens
Netherlands
Scott Laurens
Sat 13:55  Table 10
42-E   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Theo Schutte
Sat 13:58  Table 6
43-F   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Chris Pel
Sat 13:58  Table 1
44-F   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 14:00  Table 3
45-G   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 14:03  Table 11
46-G   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 14:06  Table 12
47-H   
Netherlands
Sekandar
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 14:06  Table 9
48-H   
Netherlands
Tim de Vette
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:15  Table 5

Last sixteen

Race to 3
49   
Netherlands
Remco van Terheijden
Netherlands
Jan Leijtens
Sat 14:45  Table 1
50   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 14:45  Table 9
51   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Sekandar
Sat 14:46  Table 10
52   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 14:46  Table 11
53   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Theo Schutte
Sat 14:46 
54   
Netherlands
Tim de Vette
Croatia
Mario Pušić
Sat 15:11  Table 11
55   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 15:17  Table 12
56   
Netherlands
Richard van Giesen
Netherlands
Tom van Holst
Sat 15:15  Table 9

Quarter final

Race to 3
57   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 16:05  Table 12
58   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Raynor Zwaan
Sat 15:34  Table 11
59   
Indonesia
Alvin Stevens
Croatia
Mario Pušić
Sat 15:52  Table 9
60   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Richard van Giesen
Sat 16:00  Table 10

Semi final

Race to 3
61   
Netherlands
Jan Leijtens
Netherlands
Raynor Zwaan
Sat 16:53  Table 12
62   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 16:39  Table 10

Final

Race to 3
63   
Netherlands
Ray Zwaan
Croatia
Mario Pušić
Sat 17:51  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment