Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 24, 2018

Pool Rijnmond (West 3) Recreanten Ranking #3

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
8 (8/0) 41 (29/12)
71%
50
2 Valen Tino
9 (7/2) 43 (25/18)
58%
35
3 Joyce van der Velde
7 (4/3) 36 (17/19)
47%
25
3 Zumfer Benquku
8 (5/3) 40 (22/18)
55%
25
5 Richard Rick Mookhoek
6 (5/1) 23 (15/8)
65%
20
5 Gordon Edwards
6 (3/3) 26 (14/12)
54%
20
5 Scott Laurens
Pool and Billiards Delft
6 (4/2) 30 (17/13)
57%
20
5 Mario Pušić
6 (5/1) 28 (18/10)
64%
20
9 Ivan Labrović
5 (4/1) 21 (14/7)
67%
15
Show more
9 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
15
9 Ray Zwaan
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
15
9 Chris Pel
6 (4/2) 26 (16/10)
62%
15
9 Nathalie Slagboom
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
15
9 Martin van den Tol
5 (3/2) 19 (12/7)
63%
15
9 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 23 (11/12)
48%
15
9 David van der Velde
5 (3/2) 20 (10/10)
50%
15
17 Jeroen van Uffelen
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
10
17 E a Costa
4 (1/3) 17 (8/9)
47%
10
19 Thomas Groenendaal
4 (1/3) 16 (5/11)
31%
10
19 Alvin Stevens
4 (1/3) 16 (7/9)
44%
10
19 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
5 (2/3) 23 (11/12)
48%
10
19 Harry Strörmann
4 (1/3) 18 (7/11)
39%
10
19 Bjorn van Bodegraven
4 (1/3) 14 (5/9)
36%
10
19 Jeffrey Hermsen
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
10
25 Tim de Vette
5 (2/3) 22 (10/12)
45%
5
25 Dave van Gulik
4 (1/3) 14 (4/10)
29%
5
25 Tom van Holst
4 (0/4) 13 (1/12)
8%
5
25 lloyd Ansems
4 (0/4) 18 (6/12)
33%
5
25 Rob Rob
4 (1/3) 13 (4/9)
31%
5
25 Melanie Kerssen
4 (1/3) 17 (6/11)
35%
5
31 Hans Rooijakkers
5 (0/5) 19 (4/15)
21%
5
Entry deadline Nov 24, 2018, 12:00 PM (local time)
Starts Nov 24, 2018, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (31 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Recreanten Rijnmond Ranking 2018/2019
Organizer Pool Regio 3
Contact Ivan Labrović (Ivan.labrovic@centric.eu, +31 6 2049 8618) and Patrick Kommings (p.kommings@hotmail.com, +31 06-28328781)
More info
Gedurende het seizoen worden er in de regio recreanten-toernooien georganiseerd. Op deze toernooien kan elke 3e klasser of beginnende speler/speelster punten verdienen en prijzengeld verdienen. Deze punten tellen voor de recreantenranking van Pool Rijnmond.

Elk seizoen start deze ranking opnieuw te beginnen bij het eerste recreanten-toernooi. Op deze toernooien wordt afwisseld 9-Ball, 8-Ball en 10-Ball gespeeld. De opzet is om in poules te spelen. De beste pool(st)ers spelen aan het eind van het seizoen op dezelfde dag en plaats als de Masters van de regionale om wie zich de beste recreant mag noemen!

We spelen in poultjes. Bij vier poules gaan de beste 16 door in Single KO format volgens onderstaand schema:

A1 vs D4
B2 vs C3
C1 vs B4
D2 vs A3
A2 vs D3
B1 vs C4
C2 vs B3
D1 vs A4

Inspelen vanaf 11.00 uur, meldtijd is uiterlijk 11.30 uur en de start is om 12.00 uur.

Het Reglement Recreanten Ranking is hier te vinden: http://www.poolwest3.nl/wp-content/uploads/2015/07/Recreanten-Ranking-Reglement-Pool-Rijnmond-2018-2019.pdf

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David van der Velde 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
2 Nathalie Slagboom 4 3 0 1 11 5 6 0 0 0 0.688 3
3 Liesbeth Wiersma 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Harry Strörmann 4 1 0 3 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
5 Melanie Kerssen 4 1 0 3 6 11 -5 0 0 0 0.353 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mario Pušić 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Dirk Wiersma 4 3 0 1 9 6 3 0 0 0 0.6 3
3 E a Costa 4 1 0 3 8 9 -1 0 0 0 0.471 1
4 Bjorn van Bodegraven 4 1 0 3 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
5 Dave van Gulik 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ivan Labrović 4 4 0 0 12 4 8 0 0 0 0.75 4
2 Scott Laurens 4 3 0 1 11 7 4 0 0 0 0.611 3
3 Joyce van der Velde 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 2
4 Jeffrey Hermsen 4 1 0 3 4 10 -6 0 0 0 0.286 1
5 lloyd Ansems 4 0 0 4 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 4 4 0 0 12 5 7 0 0 0 0.706 4
2 Martin van den Tol 4 3 0 1 10 4 6 0 0 0 0.714 3
3 Jeroen van Uffelen 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
4 Thomas Groenendaal 4 1 0 3 5 11 -6 0 0 0 0.313 1
5 Rob Rob 4 1 0 3 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chris Pel 5 4 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 4
2 Valen Tino 5 4 0 1 12 7 5 0 0 0 0.632 4
3 Zumfer Benquku 5 3 0 2 13 11 2 0 0 0 0.542 3
4 Michael Da Costa Goncalo 5 2 0 3 11 12 -1 0 0 0 0.478 2
5 Tim de Vette 5 2 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
6 Hans Rooijakkers 5 0 0 5 4 15 -11 0 0 0 0.211 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Rick Mookhoek 4 4 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 4
2 Ray Zwaan 4 3 0 1 10 7 3 0 0 0 0.588 3
3 Gordon Edwards 4 2 0 2 9 8 1 0 0 0 0.529 2
4 Alvin Stevens 4 1 0 3 7 9 -2 0 0 0 0.438 1
5 Tom van Holst 4 0 0 4 1 12 -11 0 0 0 0.077 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 12:11  Table 25
2-A   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 12:12  Table 24
3-B   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Croatia
Mario Pušić
Sat 12:12  Table 23
4-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 12:12  Table 22
5-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Scott Laurens
Sat 12:12  Table 21
6-C   
Netherlands
Loyd Ansens
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 12:12  Table 20
7-D   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Rob Rob
Sat 12:12  Table 19
8-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 12:12  Table 18
9-E   
Netherlands
Tim de Vette
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 12:12  Table 17
10-E   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 12:12  Table 16
11-E   
Netherlands
Chris Pel
Netherlands
Valen Tino
Sat 12:12  Table 15
12-F   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 12:12  Table 14
13-F   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 12:12  Table 12

Round 2

Race to 3
14-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Nathalie Slagboom
Sat 12:45  Table 17
15-A   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Melanie Kerssen
Sat 12:43  Table 25
16-B   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 12:36  Table 18
17-B   
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Portugal
Alex Costa
Sat 12:40  Table 14
18-C   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 12:56  Table 19
19-C   
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 12:35  Table 21
20-D   
Netherlands
Rob Rob
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 12:51  Table 24
21-D   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 12:29  Table 19
22-E   
Netherlands
Tim de Vette
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 12:44  Table 23
23-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Valen Tino
Sat 12:48  Table 15
24-E   
Netherlands
Hans Rooijakkers
Netherlands
Chris Pel
Sat 12:38  Table 16
25-F   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 12:42  Table 12
26-F   
Netherlands
Raynor Zwaan
Netherlands
Tom van Holst
Sat 12:29  Table 22

Round 3

Race to 3
27-A   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Melanie Kerssen
Sat 13:16  Table 25
28-A   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 13:16  Table 18
29-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Portugal
Alex Costa
Sat 13:00  Table 22
30-B   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 12:56  Table 20
31-C   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 13:33  Table 17
32-C   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Loyd Ansens
Sat 13:33  Table 19
33-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 13:31  Table 24
34-D   
Netherlands
Rob Rob
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 13:31  Table 21
35-E   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Valen Tino
Sat 13:30  Table 23
36-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Chris Pel
Sat 13:21  Table 16
37-E   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 13:32  Table 15
38-F   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Tom van Holst
Sat 13:11  Table 14
39-F   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:11  Table 12

Round 4

Race to 3
40-A   
Netherlands
Melanie Kerssen
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 14:07  Table 24
41-A   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
David van der Velde
Sat 14:01  Table 25
42-B   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Dave van Gulik
Sat 13:40  Table 12
43-B   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 13:39  Table 22
44-C   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Loyd Ansens
Sat 14:21  Table 22
45-C   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 14:15  Table 21
46-D   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Sat 14:14  Table 20
47-D   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Martin van den Tol
Sat 14:15  Table 17
48-E   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Chris Pel
Sat 13:56  Table 23
49-E   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 14:05  Table 18
50-E   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:04  Table 15
51-F   
Netherlands
Tom van Holst
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 13:39  Table 14
52-F   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Raynor Zwaan
Sat 13:38  Table 20

Round 5

Race to 3
53-A   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
David van der Velde
Sat 14:53  Table 25
54-A   
Netherlands
Melanie Kerssen
Netherlands
Harry Strörmann
Sat 14:53  Table 24
55-B   
Netherlands
Dave van Gulik
Netherlands
Bjorn van Bodegraven
Sat 14:21  Table 19
56-B   
Portugal
Alex Costa
Croatia
Mario Pušić
Sat 14:44  Table 18
57-C   
Netherlands
Loyd Ansens
Netherlands
Jeffrey Hermsen
Sat 14:57  Table 22
58-C   
Netherlands
Ivan Labrović
Netherlands
Scott Laurens
Sat 14:57  Table 21
59-D   
Netherlands
Jeroen van Uffelen
Netherlands
Martin van den Tol
Sat 15:03  Table 20
60-D   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Rob Rob
Sat 15:02  Table 19
61-E   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Hans Rooijakkers
Sat 14:45  Table 17
62-E   
Netherlands
Chris Pel
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:44  Table 23
63-E   
Netherlands
Valen Tino
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sat 14:46  Table 16
64-F   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Raynor Zwaan
Sat 14:08  Table 16
65-F   
Netherlands
Tom van Holst
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 14:00  Table 14

Last sixteen

Race to 3
66   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Gordon Edwards
Sat 15:52  Table 25
67   
Netherlands
Martin van den Tol
Netherlands
Valen Tino
Sat 15:53  Table 24
68   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 15:53  Table 23
69   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Ivan Labrović
Sat 15:53  Table 22
70   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 15:56  Table 18
71   
Netherlands
Raynor Zwaan
Croatia
Mario Pušić
Sat 15:54  Table 21
72   
Netherlands
Nathalie Slagboom
Netherlands
Scott Laurens
Sat 15:55  Table 20
73   
Netherlands
Joyce van der Velde
Netherlands
Chris Pel
Sat 15:55  Table 19

Quarter final

Race to 4
74   
Netherlands
Gordon Edwards
Netherlands
Valen Tino
Sat 16:37  Table 25
75   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 16:37  Table 24
76   
Netherlands
Patrick Kommings
Croatia
Mario Pušić
Sat 16:51  Table 23
77   
Netherlands
Scott Laurens
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 16:51  Table 22

Semi final

Race to 5
78   
Netherlands
Valen Tino
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 17:55  Table 24
79   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Joyce van der Velde
Sat 17:55  Table 25

Final

Race to 5
80   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 18:59  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants