Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 14, 2019

Pool Regionale Ranking Utrecht Flevoland #7 (A/B)

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (7/0) 49 (32/17)
65%
250
2 Mervin Saib
7 (6/1) 40 (30/10)
75%
180
3 Richard Kema
6 (3/3) 31 (17/14)
55%
140
3 Hervis Hamid
6 (4/2) 42 (23/19)
55%
140
5 Remco Wijnen
5 (3/2) 25 (13/12)
52%
100
5 Ravin Ganga
4 (2/2) 26 (11/15)
42%
100
5 Richard Floris
5 (4/1) 29 (20/9)
69%
100
5 Mariusz Mazanek
4 (3/1) 19 (12/7)
63%
100
9 Tom Broens
The Wizards
4 (1/3) 21 (8/13)
38%
50
Show more
10 Stefan Bakker
Boven 't IJ
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
35
11 Ralph Coorengel
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
25
11 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
25
13 Sacha Romero
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
20
13 Brian Pauw
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
20
13 Maikel Do
4 (1/3) 22 (10/12)
45%
20
15 Andrej Karamesic
4 (0/4) 23 (7/16)
30%
15
15 Wilma Jongkind
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
15
Entry deadline Apr 14, 2019, 12:15 PM (local time)
Starts Apr 14, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (19 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 2
Contact Sacha Romero
More info
Regionale Ranking Utrecht Flevoland zal zoals vanouds gespeeld worden als volgt;

- A/B systeem (t/m 32 spelers), poulefase nrs 1+2 gaan naar het A-toernooi en 3+4 naar het B-toernooi (SKO)
- DKO (bij 33 of meer spelers), DKO tot de laatste 16, daarna SKO

€10,- vast inschrijfbedrag

Verder is de Regionale Ranking Utrecht Flevoland nog steeds open voor alle niveau's!

Maar een belangrijke wijziging is dat alle deelnemers VERPLICHT lid moeten zijn van de KNBB. Ter plekke is het mogelijk om een nieuwe speler in te laten schrijven, eventueel via een basislidmaatschap!

Landelijk is er een Regionaal Ranking Reglement gemaakt door de RegioCommissie, de link hiervan zal spoedig hierop geplaatst worden.

NB Bij inschrijving van het toernooi gaat de speler automatisch accoord met het reglement, dus lees deze goed door alvorens in te schrijven!

De rankingpunten zijn ook gewijzigd ten opzichte van voorgaande jaren, de puntentelling is gelijk getrokken met de puntentelling voor een Nationaal B- geclassificeerd toernooi. Daarom zal de Regionale Ranking ook beter inzichtbaar zijn en automatisch bijgehouden worden hier in cuescore zie de link ...

Tot snel allemaal, succes en vooral veel poolplezier

Met sportieve groeten,

Pool Utrecht Flevoland, onderdeel van Regio 2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Floris 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 8
2 Remco Wijnen 4 3 0 1 13 7 6 0 0 0 0.65 6
3 Sacha Romero 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 4
4 Maikel Do 4 1 0 3 10 12 -2 0 0 0 0.455 2
5 Valen Tino 4 0 0 4 0 16 -16 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Mazanek 3 3 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 6
2 Ravin Ganga 3 2 0 1 9 10 -1 0 0 0 0.474 4
3 Ralph Coorengel 3 1 0 2 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
4 Nima Dabiran Zohouri 3 0 0 3 4 12 -8 0 0 0 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Rempe 4 4 0 0 16 7 9 0 0 0 0.696 8
2 Richard Kema 4 2 0 2 12 9 3 0 0 0 0.571 4
3 Richard V Velthoven 4 2 0 2 10 10 0 0 0 0 0.5 4
4 Brian Pauw 4 2 0 2 10 13 -3 0 0 0 0.435 4
5 Andrej Karamesic 4 0 0 4 7 16 -9 0 0 0 0.304 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mervin Saib 4 4 0 0 16 4 12 0 0 0 0.8 8
2 Hervis Hamid 4 3 0 1 14 10 4 0 0 0 0.583 6
3 Stefan Bakker 4 2 0 2 12 11 1 0 0 0 0.522 4
4 Tom Broens 4 1 0 3 8 13 -5 0 0 0 0.381 2
5 Wilma Jongkind 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Richard Floris
Sun 12:08  Table 9
2-A   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Valen Tino
Sun 12:09  Table 6
3-B   
Poland
Mariusz Mazanek
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 12:09  Table 10
4-B   
Netherlands
Ralph Coorengel
Suriname
Ravin Ganga
Sun 12:10  Table 7
5-C   
Netherlands
Richard Kema
Netherlands
Brian Pauw
Sun 12:10  Table 11
6-C   
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:11  Table 8
7-D   
Netherlands
Tom Broens
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 12:11  Table 5
8-D   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Mervin Saib
Sun 12:17  Table 4

Round 2

Race to 4
9-A   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Valen Tino
Sun 13:44  Table 9
10-A   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Sacha Romero
Sun 13:16  Table 6
11-B   
Poland
Mariusz Mazanek
Suriname
Ravin Ganga
Sun 13:02  Table 10
12-B   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:02  Table 7
13-C   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:05 
14-C   
Netherlands
Richard Kema
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 13:48  Table 8
15-D   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:36  Table 4
16-D   
Netherlands
Tom Broens
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 14:18  Table 5

Round 3

Race to 4
17-A   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Sacha Romero
Sun 12:39  Table 6
18-A   
Netherlands
Richard Floris
Vietnam
Maikel Do
Sun 12:58  Table 9
19-B   
Poland
Mariusz Mazanek
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:34  Table 7
20-B   
Suriname
Ravin Ganga
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 13:34  Table 10
21-C   
Netherlands
Jan Rempe
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 13:05  Table 8
22-C   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Richard Van velthoven
Sun 13:18  Table 11
23-D   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 15:13  Table 5
24-D   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:31  Table 4

Round 4

Race to 4
25-A   
Netherlands
Sacha Romero
Vietnam
Maikel Do
Sun 14:02 
26-A   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:31 
27-C   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Richard Van velthoven
Sun 14:31  Table 8
28-C   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Richard Kema
Sun 14:36  Table 11
29-D   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 13:30  Table 5
30-D   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Tom Broens
Sun 13:05  Table 4

Round 5

Race to 4
31-A   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:34 
32-A   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Richard Floris
Sun 14:34 
33-C   
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Richard Kema
Sun 15:04 
34-C   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Brian Pauw
Sun 15:14 
35-D   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Tom Broens
Sun 15:14  Table 4
36-D   
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 12:56  Table 5

Quarter final

Race to 5
37   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 16:03  Table 6
38   
Netherlands
Jan Rempe
Suriname
Ravin Ganga
Sun 16:03  Table 9
39   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Mervin Saib
Sun 16:08  Table 7
40   
Netherlands
Richard Kema
Poland
Mariusz Mazanek
Sun 16:03  Table 10

Semi final

Race to 5
41   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:28 
42   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Richard Kema
Sun 16:51 

Final

Race to 6
43   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Mervin Saib
Sun 18:19 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment