Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

Pool Regionale Ranking REGIO 4 Brabant #3 2023/2024

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Netherlands Daan van der Eerden
5 (4/1) 40 (27/13)
68%
250
2 Netherlands J.P. Rens
De Distel
5 (3/2) 47 (26/21)
55%
180
3 Netherlands Ruud Schilders
4 (2/2) 40 (19/21)
48%
140
4 Netherlands Edwin Boot
4 (1/3) 33 (14/19)
42%
120
5 Netherlands Wim van Run
4 (1/3) 34 (11/23)
32%
100
Starts Feb 18, 2024, 1:00 PM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 12:30 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 4
Contact Ruud Schilders (ruud@schilders.email, +31 06-26088633), Michael de Schepper (michael.deschepper80@gmail.com, +31 06-52386543) and Jessica De Schepper (jessica.deschepper87@gmail.com, 0624716206)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Brabant 2023/2024
Format Round robin (5 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Brabant en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘kwartfinale’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQ=Winners Qualification match, LQ=Losers Qualification match)

Online inschrijving €12,50** (€2,50 = afdracht KNBB vrijwilligerspoule | €10 = 70%:prijzengeld/ 30% : Masters prijzenpot)
** inschrijving en betaling dient online te worden voldaan via CueScore (inschrijfgeld reeds inclusief € 1,- administratiekosten Cuescore)

Zaal open 12.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 12.45 uur***
Start 13.00 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina je Regio op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meld je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contant voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 J.P. Rens 4 3 0 1 23 15 8 0 0 0 0.605 3
2 Daan van der Eerden 4 3 0 1 21 10 11 0 0 0 0.677 3
3 Ruud Schilders 4 2 0 2 19 21 -2 0 0 0 0.475 2
4 Edwin Boot 4 1 0 3 14 19 -5 0 0 0 0.424 1
5 Wim van Run 4 1 0 3 11 23 -12 0 0 0 0.324 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
J.P. Rens
Sun 13:37  Table 6
2   
Netherlands
Wim van Run
Netherlands
Daan van der Eerden
Sun 13:51  Table 5

Round 2

Race to 6
3   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Daan van der Eerden
Sun 16:08  Table 6
4   
Netherlands
Ruud Schilders
Netherlands
Edwin Boot
Sun 15:15  Table 5

Round 3

Race to 6
5   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Edwin Boot
Sun 14:48  Table 5
6   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Wim van Run
Sun 14:48  Table 6

Round 4

Race to 6
7   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
Wim van Run
Sun 12:48  Table 5
8   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 12:48  Table 6

Round 5

Race to 6
9   
Netherlands
Wim van Run
Netherlands
Ruud Schilders
Sun 16:23  Table 5
10   
Netherlands
Edwin Boot
Netherlands
J.P. Rens
Sun 17:03 

Final

Race to 6
11   
Netherlands
J.P. Rens
Netherlands
Daan van der Eerden
Sun 18:12  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants