Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 18, 2024

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Noord Holland #3 2023/2024

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 South Africa Rienus Gennissen
5 (5/0) 39 (25/14)
64%
250
2 Netherlands Jerry Scholten
6 (5/1) 44 (29/15)
66%
180
3 Netherlands Jur Kous
Plan B
5 (4/1) 31 (23/8)
74%
140
3 Serbia Aleksandar Petrović
Boven 't IJ
6 (4/2) 41 (25/16)
61%
140
5 Slovakia Matus Poruban
5 (3/2) 38 (17/21)
45%
100
5 Netherlands Pijke Vernout
4 (3/1) 31 (16/15)
52%
100
5 Tunisia Sami Arous
5 (3/2) 35 (19/16)
54%
100
5 Greece Theodoros Dimitriadis
5 (3/2) 36 (17/19)
47%
100
9 Netherlands Rahadi Hamid
Boven 't IJ
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
60
Show more
9 Hungary Arpad Telkes
3 (1/2) 17 (5/12)
29%
60
9 Netherlands YG Choi
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
60
9 Netherlands Steffen Klein
Pool en Dart Cafe Volendam
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
60
13 Netherlands Kevin Den Hartigh
Plan B
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
55
13 Netherlands Theo Tol
Boven 't IJ
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
55
13 Netherlands Koen Hoevenaars
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
55
13 Romania Cosmin Sarbanescu
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
55
17 Iran Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Netherlands Arjen Timmers
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Ukraine Olesya Bila
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Netherlands Marc Verweij
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
17 Netherlands Elton Kamami
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Netherlands Dennis van Royen
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
Starts Feb 18, 2024, 12:30 PM (local time)
Entry deadline Feb 18, 2024, 12:15 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Marc Verweij (bikingdaddy@gmail.com, +31 6-46478387) and Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com)
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Noord Holland 2023/2024
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Noord Holland en is onderdeel van een serie van 6 Regionale Rankingtoernooien waarmee Rankingpunten verdient kunnen worden voor de Regionale Ranking Masters (Top 16). Daarnaast telt dit Rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Toernooi informatie:

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters (Top 16) 50% deelname = minimaal 3 deelnames
•Format = DKO to SKO*
*De wedstrijden in de Single-KO schema worden volgens de standaarden van Cuescore bepaald. Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren (De wedstrijdleiding is bepalend hierin).

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘Laatste 16’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

Voorbeeld Seeding SKO schema ‘kwartfinale’:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQ=Winners Qualification match, LQ=Losers Qualification match)

Online inschrijving €12,50** (€2,50 = afdracht KNBB vrijwilligerspoule | €10 = 70%:prijzengeld/ 30% : Masters prijzenpot)
** inschrijving en betaling dient online te worden voldaan via CueScore (inschrijfgeld reeds inclusief € 1,- administratiekosten Cuescore)

Zaal open 12.00 uur***
Uiterlijke meldtijd (uiterlijke inschrijftijd) 12.15 uur***
Start 12.30 uur***
*** Tenzij anders vermeld!

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden of langer dan 10 jaar geleden) is een Introductielidmaatschap mogelijk van €10,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!! Zelf je lidmaatschap regelen? Check onze webpagina je Regio op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Procedure nieuw lid:

Stap 1. Meld je aan op https://www.cuescore.com (klik op linker ‘Aanmeld-knop’)
Stap 2. Wordt lid van de KNBB (te vinden op https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2)
Stap 3a. Lid worden op locatie: Laat je inschrijven door de wedstrijdleiding en betaal deze contant voor deelname.
Stap 3b. Zelf (vooraf) lid worden: Mits speelgerechtigd (na administratieve verwerking KNBB lidmaatschap) schrijf jezelf in in dit Cuescore event door te klikken op ‘Inschrijven’ (bovenin het scherm).

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
https://www.poolbiljarten.nl/prestatiesport/teamcompetitie-2

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Slovakia
Matus Poruban
Netherlands
Jur Kous
Sun 12:29  Table 4
2   
Hungary
Arpad Telkes
Walk Over
 
3   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Theo Tol
Sun 12:31  Table 5
4   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 12:31  Table 6
5   
Netherlands
Arjen Timmers
Serbia
Aleksandar Petrović
Sun 12:31  Table 14
6   
Netherlands
Jerry Scholten
Netherlands
Kevin Den Hartigh
Sun 12:31  Table 13
7   
Walk Over
Romania
Cosmin Sarbanescu
 
8   
Netherlands
Elton Kamami
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 12:31  Table 7

Winner round 1

Race to 5
9   
Netherlands
Koen Hoevenaars
Netherlands
Jur Kous
Sun 13:07  Table 9
10   
Hungary
Arpad Telkes
Netherlands
Steffen Klein
Sun 12:31  Table 12
11   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Marc Verweij
Sun 13:47  Table 8
12   
Netherlands
Rahadi Hamid
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 13:51  Table 9
13   
Tunisia
Sami Arous
Serbia
Aleksandar Petrović
Sun 13:23  Table 7
14   
Netherlands
Jerry Scholten
Netherlands
Dennis van Royen
Sun 13:21  Table 4
15   
Netherlands
YG Choi
Romania
Cosmin Sarbanescu
Sun 12:31  Table 11
16   
Netherlands
Pijke Vernout
Ukraine
Olesya Bila
Sun 13:22  Table 13

Loser round 1

Race to 5
17   
Slovakia
Matus Poruban
Ukraine
Olesya Bila
Sun 14:24  Table 13
18   
Walk Over
Romania
Cosmin Sarbanescu
 
19   
Netherlands
Theo Tol
Netherlands
Dennis van Royen
Sun 13:57  Table 14
20   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Tunisia
Sami Arous
Sun 14:05  Table 6
21   
Netherlands
Arjen Timmers
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 14:38  Table 4
22   
Netherlands
Kevin Den Hartigh
Netherlands
Marc Verweij
Sun 14:22  Table 12
23   
Walk Over
Netherlands
Steffen Klein
 
24   
Netherlands
Elton Kamami
Netherlands
Koen Hoevenaars
Sun 13:49  Table 5

Loser round 2

Race to 5
25   
Slovakia
Matus Poruban
Romania
Cosmin Sarbanescu
Sun 15:36  Table 6
26   
Netherlands
Theo Tol
Tunisia
Sami Arous
Sun 15:47  Table 4
27   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
Kevin Den Hartigh
Sun 15:45  Table 13
28   
Netherlands
Steffen Klein
Netherlands
Koen Hoevenaars
Sun 14:43  Table 9

Winners qualification

Race to 5
29   
Netherlands
Jur Kous
Hungary
Arpad Telkes
Sun 14:44  Table 5
30   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 15:09  Table 12
31   
Serbia
Aleksandar Petrović
Netherlands
Jerry Scholten
Sun 14:55  Table 6
32   
Netherlands
YG Choi
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 15:19  Table 5

Losers qualification

Race to 5
33   
Slovakia
Matus Poruban
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 16:33  Table 5
34   
Tunisia
Sami Arous
Hungary
Arpad Telkes
Sun 16:50  Table 6
35   
Greece
Theodoros Dimitriadis
Netherlands
YG Choi
Sun 17:06  Table 9
36   
Netherlands
Steffen Klein
Serbia
Aleksandar Petrović
Sun 15:33  Table 8

Quarter final

Race to 5
37   
Netherlands
Jur Kous
Slovakia
Matus Poruban
Sun 18:00  Table 5
38   
South Africa
Rienus Gennissen
Tunisia
Sami Arous
Sun 18:00  Table 6
39   
Netherlands
Jerry Scholten
Greece
Theodoros Dimitriadis
Sun 18:00  Table 8
40   
Netherlands
Pijke Vernout
Serbia
Aleksandar Petrović
Sun 18:00  Table 9

Semi final

Race to 5
41   
Netherlands
Jur Kous
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 18:54  Table 9
42   
Netherlands
Jerry Scholten
Serbia
Aleksandar Petrović
Sun 18:54  Table 6

Final

Race to 6
43   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jerry Scholten
Sun 19:42  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants