Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 1, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 2 Noord Holland #2 2021/2022 (verplaats van 16 januari!)

9-Ball
!!! TOERNOOI VERPLAATS VAN 16 JANUARI 2022 NAAR 1 MEI 2022!!! En zal gehouden worden op een andere locatie dan origineel namelijk: Westend Snooker, te Zaandam (ipv Poollokaal de Gracht)
!!! TOERNOOI VERPLAATS VAN 16 JANUARI 2022 NAAR 1 MEI 2022!!! En zal gehouden worden op een andere locatie dan origineel namelijk: Westend Snooker, te Zaandam (ipv Poollokaal de Gracht)

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jur Kous
Plan B
5 (5/0) 48 (33/15)
69%
250
2 Casper Verstegen
Plan B
5 (4/1) 35 (26/9)
74%
180
3 Maan Sadal
4 (3/1) 41 (25/16)
61%
140
3 Brian Paulson
4 (3/1) 34 (19/15)
56%
140
5 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
100
5 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
4 (2/2) 40 (19/21)
48%
100
5 Joris de Winkel
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
100
5 Elrico van Keulen
Pool en Dart Cafe Volendam
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
100
9 Jan Smeels
Plan B
3 (1/2) 26 (9/17)
35%
60
Show more
9 Olesya Bila
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
60
9 Valen Tino
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
60
9 Johannes TSANG
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
60
13 Marc Verweij
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
55
13 Pijke Vernout
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
55
13 Steffen Klein
Pool en Dart Cafe Volendam
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
55
8880 Bye 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 3
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 4
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 8
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 5
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 6
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 7
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 9
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 10
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 11
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 12
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 13
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 14
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 15
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 16
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 Bye 17
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline May 1, 2022, 11:45 AM (local time)
Starts May 1, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Noord-Holland 2021/2022
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Marc Verweij (bikingdaddy@gmail.com, +31 06-46478387) and Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com)
More info
!!! TOERNOOI VERPLAATS VAN 16 JANUARI 2022 NAAR 1 MEI 2022!!! En zal gehouden worden op een andere locatie dan origineel namelijk: Westend Snooker, te Zaandam (ipv Poollokaal de Gracht)

Pool Regio 2 Noord-Holland organiseert op 1 Mei een Regionale Ranking die origineel op 16 januari gepland stond (2e ranking op de planning en nu de 5e ranking op de planning), discipline 9-Ball! Op een geheel nieuwe locatie en wel Westend Snooker, de deuren zullen vanaf 11:00 uur opengaan, start toernooi om 12:00 uur.

Dit seizoen hebben we 6 rankingstoernooien. Na deze 6 toernooien zal de Masters plaatsvinden voor de top 16 van de ranking. Let op dat je minimaal 3 toernooien moet hebben gespeeld om mee te mogen doen met de Masters.

Het algemene klassement is binnenkort hier te vinden: https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranking+Noord-Holland+2021%252F2022/10237069

Inschrijving is € 10,- per speler. Hiervan gaat 30% naar het Masters-toernooi en 70% naar het prijzengeld.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Bye 2
Tue 14:24 
2   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Bye 3
Tue 14:24 
3   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Bye 4
Tue 14:24 
4   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Bye 5
Tue 14:24 
5   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Bye 6
Tue 14:24 
6   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Bye 7
Tue 14:24 
7   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Bye 8
Tue 14:24 
8   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Bye 9
Tue 14:24 
9   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Bye 10
Tue 14:24 
10   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Bye 11
Tue 14:24 
11   
Netherlands
Steffen Klein
Netherlands
Bye 12
Tue 14:24 
12   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Bye 13
Tue 14:24 
13   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Bye 14
Tue 14:24 
14   
Netherlands
Elrico van Keulen
Netherlands
Bye 15
Tue 14:24 
15   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Bye 16
Tue 14:24 
16   
Netherlands
Bye 1
Netherlands
Bye 17
Tue 14:24 

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Valen Tino
Tue 14:25 
18   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Brian Paulson
Tue 14:25 
19   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Casper Verstegen
Tue 14:25 
20   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Pijke Vernout
Tue 14:25 
21   
Netherlands
Jur Kous
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Tue 14:25 
22   
Netherlands
Steffen Klein
South Africa
Rienus Gennissen
Tue 14:25 
23   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Elrico van Keulen
Tue 14:26 
24   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Bye 1
Tue 14:26 

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 
26   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 
27   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 
28   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 
29   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 
30   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 
31   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 
32   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:26 

Loser round 2

Race to 6
33   
Walk Over
Walk Over
Tue 14:27 
34   
Walk Over
Netherlands
Elrico van Keulen
Tue 14:27 
35   
Walk Over
Netherlands
Steffen Klein
Tue 14:27 
36   
Walk Over
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Tue 14:27 
37   
Walk Over
Netherlands
Pijke Vernout
Tue 14:27 
38   
Walk Over
Netherlands
Jan Smeels
Tue 14:27 
39   
Walk Over
Canada
Johannes TSANG
Tue 14:27 
40   
Walk Over
Netherlands
Marc Verweij
Tue 14:27 

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Brian Paulson
Tue 14:28 
42   
Netherlands
Casper Verstegen
Ukraine
Olesya Bila
Tue 14:28 
43   
Netherlands
Jur Kous
South Africa
Rienus Gennissen
Tue 14:28 
44   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Joris de Winkel
Tue 14:28 

Loser round 3

Race to 6
45   
Walk Over
Netherlands
Elrico van Keulen
Tue 14:27 
46   
Netherlands
Steffen Klein
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Tue 14:28 
47   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Jan Smeels
Tue 14:28 
48   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Marc Verweij
Tue 14:28 

Losers qualification

Race to 6
49   
Netherlands
Elrico van Keulen
Ukraine
Olesya Bila
Tue 14:29 
50   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Valen Tino
Tue 14:29 
51   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Joris de Winkel
Tue 14:29 
52   
Canada
Johannes TSANG
South Africa
Rienus Gennissen
Tue 14:29 

Quarter final

Race to 7
53   
Netherlands
Brian Paulson
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Tue 14:30 
54   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Elrico van Keulen
Tue 14:30 
55   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Joris de Winkel
Tue 14:30 
56   
Netherlands
Maan Sadal
South Africa
Rienus Gennissen
Tue 14:30 

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Casper Verstegen
Tue 14:31 
58   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Maan Sadal
Tue 14:31 

Final

Race to 6
59   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Jur Kous
Tue 14:31 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants