Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 23, 2020

Pool Regionale Ranking Noord-Holland  #7 2019/2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (6/1) 46 (32/14)
70%
250
2 Jan Smeels
Plan B
7 (5/2) 51 (31/20)
61%
180
3 Ka Yu Man
Poollokaal De Gracht
6 (4/2) 44 (24/20)
55%
140
3 Hervis Hamid
7 (5/2) 49 (29/20)
59%
140
5 Jur Kous
Plan B
4 (3/1) 28 (16/12)
57%
100
5 Rienus Gennissen
Sportcafe Alkmaar
4 (3/1) 26 (18/8)
69%
100
5 Maan Sadal
4 (3/1) 27 (17/10)
63%
100
5 Valen Tino
4 (3/1) 33 (19/14)
58%
100
9 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
60
Show more
9 Jerrel Nanhekhan
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
60
9 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
60
9 Marc Verweij
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
60
13 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
3 (1/2) 19 (6/13)
32%
55
13 Rick Telehala
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
55
13 Pijke Vernout
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
55
13 Steffen Klein
Pool en Dart Cafe Volendam
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
55
17 Mirjam Alfons
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Radjis Ramoutar
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
50
17 Stefan Bakker
Boven 't IJ
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Yan Chan
Poollokaal De Gracht
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Bart Auée
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Joris de Winkel
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
17 Johannes TSANG
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Sami Arous
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
50
Entry deadline Aug 23, 2020, 12:45 PM (local time)
Starts Aug 23, 2020, 12:30 PM (local time)
Format Double elimination (24 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Noord-Holland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 2 and Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Laurenze Meskers (laurenze.m@hotmail.com, 0633666376), Marc Verweij (bikingdaddy@gmail.com, +31 06-46478387), Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com) and Rienus Gennissen (Rienusgennissen@hotmail.com, +31 06-52380642)
More info
INHAALRANKING SEIZOEN 2019/2020

!!! RESPECTEER MEKAARS RUIMTE EN HOUDT ANDERHALR METER AFSTAND !!!

Spelsoort: 10-ball
Race-to: 5
Locatie: Poollokaal de Gracht
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

https://www.facebook.com/events/2713235798775950/

Inschrijving €10,-
Zaal open 12.00 uur
Uiterlijke meldtijd 12.15 uur
Start 12.30 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Ranking number 7 … your last chance on stardom! Wie toont zijn tactische skills en bekroont zichzelf tot de laatste 10-ball rankingwinnaar van het seizoen? En stel je je plaats al zeker voor de Masters? Plaatsing voor de Masters is minimaal een deelname van 50% van de in totaal 7 rankingtoernooien oftewel 4 deelnames en voldoende punten om in de top 16 te belanden, is nodig.

Laatste rankingtoernooi op de agenda dus tik je maatje even aan en nodig ze ook uit om mee te doen! 'Des de meer zielen, des de meer vreugde'
Na deze ranking zullen de spelers die zich geplaatst hebben voor de masters op de hoogte gebracht worden via Cuescore & Facebook. Dus houdt de sites in de gaten!!!
Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een basislidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!!

https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Regionale+Ranglijst+Noord-Holland+2019%252F2020/6461178

Succes en veel plezier gewenst aan de laatste gegadigden ;)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 12:41  Table 2
2   
Netherlands
Yan Chan
Netherlands
Jur Kous
Sun 12:41  Table 4
3   
Netherlands
Chaka Sanichar
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 12:41  Table 5
4   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 12:41  Table 6
5   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 12:41  Table 8
6   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Maan Sadal
Sun 12:41  Table 9
7   
Netherlands
Steffen Klein
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 12:41  Table 12
8   
Netherlands
Valen Tino
Tunisia
Sami Arous
Sun 12:41  Table 13

Winner round 1

Race to 5
9   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 14:01  Table 14
10   
Netherlands
Jur Kous
Canada
Johannes TSANG
Sun 13:31  Table 6
11   
Guyana
Bart Auée
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 13:20  Table 8
12   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 13:31  Table 12
13   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:19  Table 9
14   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:12  Table 14
15   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 13:29  Table 5
16   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:43  Table 4

Loser round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:29  Table 6
18   
Netherlands
Yan Chan
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:46  Table 13
19   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:49  Table 13
20   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 14:20  Table 9
21   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 14:00  Table 8
22   
Netherlands
Pijke Vernout
Guyana
Bart Auée
Sun 14:43  Table 8
23   
Netherlands
Steffen Klein
Canada
Johannes TSANG
Sun 14:14  Table 2
24   
Tunisia
Sami Arous
Netherlands
Marc Verweij
Sun 15:09  Table 4

Loser round 2

Race to 5
25   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 15:43  Table 8
26   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Jan Smeels
Sun 14:57  Table 7
27   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 15:36  Table 14
28   
Netherlands
Steffen Klein
Netherlands
Marc Verweij
Sun 16:28  Table 4

Winners qualification

Race to 5
29   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Jur Kous
Sun 15:23  Table 6
30   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 15:24  Table 5
31   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Maan Sadal
Sun 15:27  Table 2
32   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Valen Tino
Sun 15:26  Table 5

Losers qualification

Race to 5
33   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Sun 16:56  Table 4
34   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 16:31  Table 13
35   
Hong Kong
Ka Yu Man
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 16:33  Table 2
36   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:50  Table 8

Quarter final

Race to 5
37   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:05  Table 14
38   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 18:05  Table 13
39   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Jan Smeels
Sun 18:05  Table 6
40   
Netherlands
Valen Tino
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 18:05  Table 5

Semi final

Race to 5
41   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 19:07  Table 6
42   
Netherlands
Jan Smeels
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 19:08  Table 14

Final

Race to 5
43   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Jan Smeels
Sun 20:08  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment