Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 8, 2020

Pool Regionale Ranking Noord-Holland  #6 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hervis Hamid
9 (8/1) 69 (48/21)
70%
250
2 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
6 (5/1) 54 (33/21)
61%
180
3 Youssef ZKak
5 (4/1) 48 (27/21)
56%
140
3 Aleksandar Petrovic
6 (4/2) 50 (27/23)
54%
140
5 Rienus Gennissen
4 (3/1) 32 (20/12)
63%
100
5 Radjis Ramoutar
6 (4/2) 51 (28/23)
55%
100
5 Stefan Bakker
Boven 't IJ
4 (3/1) 39 (19/20)
49%
100
5 Casper Verstegen
Plan B
5 (3/2) 46 (26/20)
57%
100
9 Roberto Vasselli
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 37 (22/15)
59%
60
Show more
9 Jur Kous
Plan B
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
60
9 Michael Verbeek
Plan B
5 (3/2) 37 (23/14)
62%
60
9 Diana Meijer
Plan B
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
60
13 Kevin den Hartigh
Plan B
4 (2/2) 31 (18/13)
58%
55
13 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
55
13 Maarten Kous
4 (2/2) 32 (13/19)
41%
55
13 Ramin Ismayilov
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
55
17 Jan Rempe
Boven 't IJ
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
50
17 Omar Maalikoum
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 Mieke Meijer
Plan B
3 (1/2) 20 (5/15)
25%
50
17 Gerard Steeman
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
50
17 Marc Verweij
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
50
17 Valen Tino
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
50
17 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
50
17 Lennert Duyn
4 (2/2) 34 (15/19)
44%
50
25 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
40
25 Jan Smeels
Plan B
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
40
25 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
40
25 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
40
25 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
40
25 Andrej Karamesic
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
40
25 Pijke Vernout
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
40
25 Djoy Gennissen
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
40
33 Johannes TSANG
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
30
Entry deadline Mar 8, 2020, 12:45 PM (local time)
Starts Mar 8, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (33 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Regionale Ranking Noord-Holland 2019/2020 and Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Marc Verweij (bikingdaddy@gmail.com, +31 06-46478387), Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com), Laurenze Meskers (laurenze.m@hotmail.com, 0633666376) and Rienus Gennissen (Rienusgennissen@hotmail.com, +31 06-52380642)
More info
Spelsoort: 9-ball
Race-to: 6
Locatie: Sport Café Alkmaar
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

https://www.facebook.com/events/218594395985367/

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Ranking number 6 … 2 more to go! Wie kroont zich vandaag tot 9-ball koning(in) en gaat er vandoor met rankingtitel nummero 6? En stel je je plaats al zeker voor de Masters? Plaatsing voor de Masters is minimaal een deelname van 50% van de in totaal 7 rankingtoernooien oftewel 4 deelnames en voldoende punten om in de top 16 te belanden, is nodig.

Nog 2 rankingtoernooien op de agenda dus tik je maatje even aan en nodig ze ook uit om mee te doen! 'Des de meer zielen, des de meer vreugde'

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een basislidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!!

https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Regionale+Ranglijst+Noord-Holland+2019%252F2020/6461178

Ranking title number 6 is up for grabs...who's gonna bring home the bacon? ;D

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 12:17  Table 1
2   
Netherlands
Pijke Vernout
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
4   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Diana Meijer
 
6   
Netherlands
Rahadi Hamid
Walk Over
 
7   
Walk Over
Italy
Roberto Vasselli
 
8   
Netherlands
Eric van der Zwan
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
 
10   
Netherlands
Gerard Steeman
Walk Over
 
11   
Walk Over
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
 
12   
Netherlands
Peter de Swart
Walk Over
 
13   
Walk Over
South Africa
Rienus Gennissen
 
14   
Netherlands
Mieke Meijer
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Casper Verstegen
 
16   
Canada
Johannes TSANG
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 13:32  Table 17
18   
Netherlands
Pijke Vernout
Serbia
Aleksandar Petrovic
Sun 12:18  Table 2
19   
Netherlands
Maarten Kous
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 12:18  Table 3
20   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 12:18  Table 4
21   
Netherlands
Djoy Gennissen
Netherlands
Diana Meijer
Sun 12:19  Table 5
22   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 12:19  Table 6
23   
Netherlands
Marc Verweij
Italy
Roberto Vasselli
Sun 12:19  Table 21
24   
Netherlands
Eric van der Zwan
Morocco
Youssef ZKak
Sun 12:20  Table 7
25   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 12:21  Table 8
26   
Netherlands
Gerard Steeman
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 12:21  Table 9
27   
Netherlands
Stefan Bakker
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 12:22  Table 12
28   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:22  Table 16
29   
Netherlands
Yucel Hos
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 12:23  Table 17
30   
Netherlands
Mieke Meijer
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 12:24  Table 18
31   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 12:25  Table 19
32   
Canada
Johannes TSANG
Netherlands
Valen Tino
Sun 12:26  Table 20

Loser round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Hervis Hamid
Canada
Johannes TSANG
Sun 13:33  Table 7
34   
Walk Over
Netherlands
Jan Smeels
 
35   
Walk Over
Netherlands
Mieke Meijer
 
36   
Walk Over
Netherlands
Yucel Hos
 
37   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
38   
Walk Over
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
 
39   
Walk Over
Netherlands
Gerard Steeman
 
40   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
 
41   
Walk Over
Netherlands
Eric van der Zwan
 
42   
Walk Over
Italy
Roberto Vasselli
 
43   
Walk Over
Netherlands
Rahadi Hamid
 
44   
Walk Over
Netherlands
Djoy Gennissen
 
45   
Walk Over
Netherlands
Radjis Ramoutar
 
46   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
47   
Walk Over
Netherlands
Pijke Vernout
 
48   
Walk Over
Netherlands
Lennert Duyn
 

Winner round 2

Race to 6
49   
Netherlands
Michael Verbeek
Serbia
Aleksandar Petrovic
Sun 14:13  Table 12
50   
Netherlands
Maarten Kous
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 13:47  Table 21
51   
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 13:14  Table 8
52   
Netherlands
Marc Verweij
Morocco
Youssef ZKak
Sun 13:47  Table 1
53   
Netherlands
Jur Kous
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 13:16  Table 6
54   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Peter de Swart
Sun 13:35  Table 4
55   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 13:15  Table 20
56   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Valen Tino
Sun 13:44  Table 2

Loser round 2

Race to 5
57   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jan Smeels
Sun 14:20  Table 5
58   
Netherlands
Mieke Meijer
Netherlands
Yucel Hos
Sun 13:17  Table 18
59   
Netherlands
Jan Rempe
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 13:20  Table 9
60   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 13:18  Table 12
61   
Netherlands
Eric van der Zwan
Italy
Roberto Vasselli
Sun 13:45  Table 19
62   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Djoy Gennissen
Sun 13:18  Table 5
63   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:43  Table 16
64   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 14:31  Table 4

Loser round 3

Race to 5
65   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Marc Verweij
Sun 15:34  Table 2
66   
Netherlands
Mieke Meijer
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 14:34  Table 17
67   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Maarten Kous
Sun 14:40  Table 1
68   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 15:08  Table 4
69   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:32  Table 2
70   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 14:09  Table 6
71   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Peter de Swart
Sun 14:52  Table 21
72   
Netherlands
Lennert Duyn
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:06  Table 19

Winners qualification

Race to 6
73   
Serbia
Aleksandar Petrovic
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 15:10  Table 8
74   
Netherlands
Diana Meijer
Morocco
Youssef ZKak
Sun 14:55  Table 20
75   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 14:56  Table 7
76   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 14:56  Table 18

Loser round 4

Race to 5
77   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 16:10  Table 4
78   
Netherlands
Maarten Kous
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 15:42  Table 5
79   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 15:27  Table 6
80   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:58  Table 18

Losers qualification

Race to 5
81   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jur Kous
Sun 16:56  Table 5
82   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 16:17  Table 20
83   
Italy
Roberto Vasselli
Serbia
Aleksandar Petrovic
Sun 16:17  Table 5
84   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Diana Meijer
Sun 17:02  Table 4

Quarter final

Race to 6
85   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 18:11  Table 19
86   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 18:10  Table 20
87   
Netherlands
Stefan Bakker
Serbia
Aleksandar Petrovic
Sun 18:10  Table 5
88   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 18:10  Table 4

Semi final

Race to 6
89   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Morocco
Youssef ZKak
Sun 19:19  Table 4
90   
Serbia
Aleksandar Petrovic
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 19:19  Table 20

Final

Race to 6
91   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 20:19  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment