Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16, 2020

Pool Regionale Ranking Noord-Holland  #5 2019/2020

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (6/1) 47 (31/16)
66%
250
2 Casper Verstegen
Plan B
6 (5/1) 49 (29/20)
59%
180
3 Peter de Vries
6 (4/2) 42 (23/19)
55%
140
3 Jur Kous
Plan B
6 (4/2) 38 (25/13)
66%
140
5 Michael Verbeek
Plan B
3 (2/1) 19 (10/9)
53%
100
5 Hervis Hamid
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
100
5 Maan Sadal
4 (3/1) 30 (16/14)
53%
100
5 Fauzi Halaby
4 (3/1) 24 (17/7)
71%
100
9 Rienus Gennissen
3 (2/1) 18 (11/7)
61%
60
Show more
9 Radjis Ramoutar
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
60
9 Stefan Bakker
Boven 't IJ
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
60
9 Bertan Isik
Boven 't IJ
5 (3/2) 35 (18/17)
51%
60
9 Nima Dabiran Zohouri
Boven 't IJ
3 (2/1) 17 (10/7)
59%
60
9 Ramin Ismayilov
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
60
9 Joris de Winkel
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
60
9 Valen Tino
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
60
17 Kevin den Hartigh
Plan B
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
50
17 Espen Falkenhaug
Plan B
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
50
17 Daniël Bruens
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
50
17 Diana Meijer
Plan B
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
50
17 Marc Verweij
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
50
17 Pijke Vernout
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
50
17 Cosmin Sarbanescu
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
25 Jan Smeels
Plan B
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
40
25 Maarten Kous
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
40
25 Mieke Meijer
Plan B
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
40
25 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Aleksandar Petrovic
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
40
25 Richard Gilmer
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Djoy Gennissen
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
40
33 Rodrigo Matias
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
30
Entry deadline Feb 16, 2020, 12:45 PM (local time)
Starts Feb 16, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (33 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Noord-Holland 2019/2020
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Rienus Gennissen (Rienusgennissen@hotmail.com, +31 06-52380642), Marc Verweij , Laurenze Meskers (laurenze.m@hotmail.com, 0633666376) and Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com)
More info
Spelsoort: 8-ball
Race-to: 5
Locatie: Boven 't IJ, Snooker-, Biljart & Poolcentrum
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

Facebook-link

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Ranking number 5 …wie-o-wie voegt zich toe op het lijstje van rankingwinnaars? En stel je je plaats al zeker voor de Masters? Voor plaatsing voor de Masters is minimaal een deelname van 50% nodig, van de in totaal 7 rankingtoernooien oftewel 4 deelnames en voldoende punten om in de top 16 te belanden.

Nog 3 rankingtoernooien op de agenda dus tik je maatje even aan en nodig ze ook uit om mee te doen! 'Des de meer zielen, des de meer vreugde'

Nog geen lid?! Op locatie kunnen we dit samen met je regelen. Voor nieuwe spelers (geen eerdere leden) is een basislidmaatschap mogelijk van €5,- VOOR EEN GEHEEL SEIZOEN!!!

https://cuescore.com/ranking/Pool+Regio+2+Regionale+Ranglijst+Noord-Holland+2019%252F2020/6461178

Ranking title number 5 is up for grabs...who's gonna bring home the bacon? ;D

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Bertan Isik
Netherlands
Diana Meijer
Sun 12:11  Table 1
2   
Netherlands
Fauzi Halaby
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Casper Verstegen
 
4   
Netherlands
Daniël Bruens
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Valen Tino
 
6   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Maan Sadal
 
8   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
10   
Serbia
Aleksandar Petrovic
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
12   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Jan Smeels
 
14   
Netherlands
Peter de Vries
Walk Over
 
15   
Walk Over
Netherlands
Mieke Meijer
 
16   
Mexico
Rodrigo Matias
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Bertan Isik
Sun 13:21  Table 11
18   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Djoy Gennissen
Sun 12:11  Table 5
19   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 12:11  Table 6
20   
Netherlands
Daniël Bruens
Netherlands
Yucel Hos
Sun 12:11  Table 7
21   
Ireland
Richard Gilmer
Netherlands
Valen Tino
Sun 12:11  Table 8
22   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 12:11  Table 9
23   
Netherlands
Maarten Kous
Netherlands
Maan Sadal
Sun 12:11  Table 10
24   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jur Kous
Sun 12:11  Table 11
25   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:11  Table 12
26   
Serbia
Aleksandar Petrovic
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 12:11  Table 13
27   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 12:52  Table 12
28   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 12:53  Table 5
29   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Jan Smeels
Sun 13:07  Table 13
30   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 13:08  Table 7
31   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Mieke Meijer
Sun 13:12  Table 10
32   
Mexico
Rodrigo Matias
Romania
Cosmin Sarbanescu
Sun 13:15  Table 6

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Diana Meijer
Mexico
Rodrigo Matias
Sun 14:21  Table 6
34   
Walk Over
Netherlands
Mieke Meijer
 
35   
Walk Over
Netherlands
Peter de Vries
 
36   
Walk Over
Netherlands
Jan Smeels
 
37   
Walk Over
Iran
Nima Dabiran Zohouri
 
38   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
39   
Walk Over
Serbia
Aleksandar Petrovic
 
40   
Walk Over
Netherlands
Espen Falkenhaug
 
41   
Walk Over
Netherlands
Jur Kous
 
42   
Walk Over
Netherlands
Maarten Kous
 
43   
Walk Over
Netherlands
Joris de Winkel
 
44   
Walk Over
Ireland
Richard Gilmer
 
45   
Walk Over
Netherlands
Yucel Hos
 
46   
Walk Over
Netherlands
Stefan Bakker
 
47   
Walk Over
Netherlands
Djoy Gennissen
 
48   
Walk Over
Netherlands
Pijke Vernout
 

Winners qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Bertan Isik
Netherlands
Fauzi Halaby
Sun 14:18  Table 5
50   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Daniël Bruens
Sun 13:40  Table 13
51   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 14:09  Table 8
52   
Netherlands
Maan Sadal
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 14:00  Table 10
53   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:16  Table 1
54   
Netherlands
Marc Verweij
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:45  Table 11
55   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 14:28  Table 9
56   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Romania
Cosmin Sarbanescu
Sun 14:41  Table 7

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Mieke Meijer
Sun 15:27  Table 6
58   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Jan Smeels
Sun 14:08  Table 7
59   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 14:25  Table 12
60   
Serbia
Aleksandar Petrovic
Netherlands
Espen Falkenhaug
Sun 13:22  Table 1
61   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Maarten Kous
Sun 13:28  Table 8
62   
Netherlands
Joris de Winkel
Ireland
Richard Gilmer
Sun 13:49  Table 5
63   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:28  Table 9
64   
Netherlands
Djoy Gennissen
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 14:04  Table 11

Losers qualification

Race to 4
65   
Netherlands
Diana Meijer
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 16:27  Table 13
66   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 15:25  Table 11
67   
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Netherlands
Daniël Bruens
Sun 15:01  Table 5
68   
Netherlands
Espen Falkenhaug
Netherlands
Bertan Isik
Sun 14:53  Table 13
69   
Netherlands
Jur Kous
Romania
Cosmin Sarbanescu
Sun 15:54  Table 5
70   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 15:38  Table 12
71   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Marc Verweij
Sun 15:21  Table 13
72   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:08  Table 12

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 17:01  Table 6
74   
Netherlands
Casper Verstegen
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 17:01  Table 7
75   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Peter de Vries
Sun 17:01  Table 12
76   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Bertan Isik
Sun 17:01  Table 9
77   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 17:01  Table 10
78   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:01  Table 11
79   
Netherlands
Michael Verbeek
Iran
Nima Dabiran Zohouri
Sun 17:01  Table 1
80   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Jur Kous
Sun 17:01  Table 13

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 18:30  Table 12
82   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Maan Sadal
Sun 18:30  Table 11
83   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:30  Table 13
84   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Jur Kous
Sun 18:30  Table 10

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Peter de Vries
Sun 19:22  Table 13
86   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Jur Kous
Sun 19:22  Table 11

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Jan Rempe
Sun 20:39  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment