Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 15, 2019

Pool Regionale Ranking Noord-Holland  #3 2019/2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (6/0) 42 (30/12)
71%
250
2 Roberto Vasselli
Sportcafe Alkmaar
6 (5/1) 47 (27/20)
57%
180
3 Rienus Gennissen
6 (5/1) 40 (25/15)
63%
140
3 Casper Verstegen
Plan B
5 (4/1) 40 (21/19)
53%
140
5 Jan Smeels
Plan B
4 (3/1) 28 (19/9)
68%
100
5 Hervis Hamid
5 (3/2) 35 (20/15)
57%
100
5 Rahadi Hamid
Boven 't IJ
5 (3/2) 39 (20/19)
51%
100
5 Brian Paulson
6 (4/2) 40 (23/17)
58%
100
9 Eric van der Zwan
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 29 (16/13)
55%
60
Show more
9 Stefan Bakker
Boven 't IJ
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
60
9 Andrej Karamesic
4 (2/2) 25 (15/10)
60%
60
9 Valen Tino
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
60
13 Laurens van Deijk
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
55
13 Remy Nijssen
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
55
13 Jeroen Zonnenberg
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
55
13 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 26 (10/16)
38%
55
17 Kevin den Hartigh
Plan B
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
50
17 Michael Verbeek
Plan B
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
50
17 Youssef ZKak
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
50
17 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
17 Matt Sinclair
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
50
17 Olesya Bila
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
50
17 Marc Verweij
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
50
17 Pijke Vernout
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
50
25 Radjis Ramoutar
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
40
25 Alan Wooter
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Sten van Schaik
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
40
25 Gerard Steeman
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
40
25 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
40
25 Joris de Winkel
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
40
25 Percy Ranasemita
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
40
25 Wesley Deurwaarder
2 (0/2) 9 (0/9)
0%
40
33 Diana Meijer
Plan B
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
Entry deadline Dec 15, 2019, 12:45 PM (local time)
Starts Dec 15, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (33 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Noord-Holland 2019/2020
Organizer Pool Regio 2 and Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Marc Verweij (bikingdaddy@gmail.com, +31 06-46478387), Rienus Gennissen (Rienusgennissen@hotmail.com, +31 06-52380642), Laurenze Meskers (laurenze.m@hotmail.com, 0633666376) and Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com)
More info
Spelsoort: 10-ball
Race-to: 5
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

(Facebook link)

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveaus
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Nummer 3 alweer op de planning…wie zet de volgende ranking op zijn naam? En zal misschien zelfs de top van de ranglijst gaan bestormen.

https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranking+Utrecht%252FFlevoland+2019%252F2020/6298977

Kom de strijd aangaan en we’ll see you there ;)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
United Kingdom
Matt Sinclair
Netherlands
Diana Meijer
Sun 12:02  Table 1
2   
Netherlands
Casper Verstegen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
 
4   
Netherlands
Gerard Steeman
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Michael Verbeek
 
6   
Morocco
Youssef ZKak
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
8   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Walk Over
 
9   
Walk Over
Netherlands
Valen Tino
 
10   
Ukraine
Olesya Bila
Walk Over
 
11   
Walk Over
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
 
12   
Netherlands
Chaka Sanichar
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
14   
Netherlands
Sten van Schaik
Walk Over
 
15   
Walk Over
South Africa
Rienus Gennissen
 
16   
Netherlands
Stefan Bakker
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Brian Paulson
United Kingdom
Matt Sinclair
Sun 12:41  Table 7
18   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Yucel Hos
Sun 12:14  Table 2
19   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 12:14  Table 3
20   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 12:14  Table 4
21   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 12:14  Table 5
22   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 12:14  Table 6
23   
Netherlands
Alan Wooter
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:14  Table 7
24   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 12:14  Table 8
25   
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Netherlands
Valen Tino
Sun 12:14  Table 9
26   
Ukraine
Olesya Bila
Italy
Roberto Vasselli
Sun 12:14  Table 10
27   
Netherlands
Percy Ranasemita
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 12:14  Table 11
28   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Laurens van Deijk
Sun 12:14  Table 12
29   
Netherlands
Remy Nijssen
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 12:14  Table 21
30   
Netherlands
Sten van Schaik
Netherlands
Jan Smeels
Sun 12:14  Table 13
31   
Netherlands
Marc Verweij
South Africa
Rienus Gennissen
 
32   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 12:14  Table 14

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 13:25  Table 5
34   
Walk Over
South Africa
Rienus Gennissen
 
35   
Walk Over
Netherlands
Sten van Schaik
 
36   
Walk Over
Netherlands
Laurenze Meskers
 
37   
Walk Over
Netherlands
Laurens van Deijk
 
38   
Walk Over
Netherlands
Percy Ranasemita
 
39   
Walk Over
Ukraine
Olesya Bila
 
40   
Walk Over
Netherlands
Wesley Deurwaarder
 
41   
Walk Over
Netherlands
Eric van der Zwan
 
42   
Walk Over
Netherlands
Alan Wooter
 
43   
Walk Over
Morocco
Youssef ZKak
 
44   
Walk Over
Netherlands
Joris de Winkel
 
45   
Walk Over
Netherlands
Gerard Steeman
 
46   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
 
47   
Walk Over
Netherlands
Yucel Hos
 
48   
Walk Over
United Kingdom
Matt Sinclair
 

Winner round 2

Race to 5
49   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Casper Verstegen
Sun 13:27  Table 18
50   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 13:38  Table 21
51   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 13:30  Table 17
52   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 13:27  Table 16
53   
Netherlands
Valen Tino
Italy
Roberto Vasselli
Sun 13:27  Table 9
54   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 13:26  Table 8
55   
Netherlands
Remy Nijssen
Netherlands
Jan Smeels
Sun 13:26  Table 7
56   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:24  Table 21

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Radjis Ramoutar
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:20  Table 3
58   
Netherlands
Sten van Schaik
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:31  Table 4
59   
Netherlands
Laurens van Deijk
Netherlands
Percy Ranasemita
Sun 13:21  Table 2
60   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Wesley Deurwaarder
Sun 13:25  Table 3
61   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Alan Wooter
Sun 13:01  Table 19
62   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 13:47  Table 20
63   
Netherlands
Gerard Steeman
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Sun 13:24  Table 1
64   
Netherlands
Yucel Hos
United Kingdom
Matt Sinclair
Sun 13:26  Table 6

Loser round 3

Race to 4
65   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Kevin den Hartigh
Sun 15:13  Table 6
66   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 14:54  Table 5
67   
Netherlands
Laurens van Deijk
Netherlands
Pijke Vernout
Sun 14:35  Table 17
68   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Brian Paulson
Sun 14:26  Table 21
69   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Marc Verweij
Sun 14:22  Table 5
70   
Morocco
Youssef ZKak
Netherlands
Remy Nijssen
Sun 14:24  Table 20
71   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 14:34  Table 18
72   
United Kingdom
Matt Sinclair
Netherlands
Valen Tino
Sun 14:29  Table 19

Winners qualification

Race to 5
73   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 14:37  Table 8
74   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:32  Table 4
75   
Italy
Roberto Vasselli
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 14:36  Table 9
76   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 14:17  Table 6

Loser round 4

Race to 4
77   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 15:58  Table 4
78   
Netherlands
Laurens van Deijk
Netherlands
Brian Paulson
Sun 15:19  Table 20
79   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Remy Nijssen
Sun 15:06  Table 21
80   
Netherlands
Jeroen Zonnenberg
Netherlands
Valen Tino
Sun 15:20  Table 19

Losers qualification

Race to 4
81   
South Africa
Rienus Gennissen
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 16:19  Table 19
82   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 16:00  Table 21
83   
Netherlands
Eric van der Zwan
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 16:00  Table 20
84   
Netherlands
Valen Tino
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 16:06  Table 5

Quarter final

Race to 5
85   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 16:52  Table 4
86   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 16:52  Table 21
87   
Italy
Roberto Vasselli
Netherlands
Brian Paulson
Sun 16:52  Table 20
88   
Netherlands
Jan Smeels
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 16:52  Table 19

Semi final

Race to 5
89   
Netherlands
Casper Verstegen
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:06  Table 21
90   
Italy
Roberto Vasselli
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 18:06  Table 4

Final

Race to 5
91   
Netherlands
Jan Rempe
Italy
Roberto Vasselli
Sun 18:59  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment