Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 20, 2019

Pool Regionale Ranking Noord-Holland  #2 2019/2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
Boven 't IJ
6 (6/0) 53 (37/16)
70%
250
2 Remy Nijssen
6 (5/1) 53 (30/23)
57%
180
3 Jur Kous
Plan B
6 (4/2) 56 (31/25)
55%
140
3 Rahadi Hamid
5 (4/1) 47 (27/20)
57%
140
5 Michael Verbeek
6 (4/2) 49 (27/22)
55%
100
5 Hervis Hamid
5 (3/2) 42 (25/17)
60%
100
5 Stefan Bakker
Boven 't IJ
4 (3/1) 36 (21/15)
58%
100
5 Joris de Winkel
5 (3/2) 41 (22/19)
54%
100
9 Rienus Gennissen
5 (3/2) 37 (22/15)
59%
60
Show more
9 Sacha Romero
5 (3/2) 43 (24/19)
56%
60
9 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
60
9 Paul Spaans
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
60
13 Peter de Vries
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
55
13 Jean Paul Kievit
Plan B
4 (2/2) 32 (15/17)
47%
55
13 Diana Meijer
Plan B
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
55
13 Marc Verweij
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
55
17 Mirjam Alfons
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
50
17 Chaka Sanichar
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
50
17 Jeroen Hoosemans
1 (0/1) 8 (2/6)
25%
50
17 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
50
17 Joost Vollaard
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
50
17 Niels Vriesema
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Andrej Karamesic
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
50
17 Yong-Gi Choi
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
50
25 Kevin den Hartigh
Plan B
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
40
25 Radjis Ramoutar
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
40
25 Maarten Kous
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
40
25 Mieke Meijer
Plan B
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
40
25 Brian Paulson
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
40
25 Olesya Bila
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
40
25 Pijke Vernout
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
40
Entry deadline Oct 20, 2019, 12:45 PM (local time)
Starts Oct 20, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (31 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Regionale Ranking Noord-Holland 2019/2020
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Rienus Gennissen (Rienusgennissen@hotmail.com, +31 06-52380642), Marc Verweij , Laurenze Meskers (laurenze.m@hotmail.com, 0633666376) and Pijke Vernout (pijkevernout@hotmail.com)
More info
Spelsoort: 9-ball
Race-to: 6
Format: DKO tot kwartfinale, daarna SKO

https://www.facebook.com/events/735325693598808/

Inschrijving €10,-
Zaal open 11.00 uur
Uiterlijke meldtijd 11.45 uur
Start 12.00 uur

Afhankelijk van het aantal inschrijvingen kunnen de racelengtes en SKO-fase variëren.

•KNBB lidmaatschap verplicht
•KNBB reglement van toepassing
•Open voor alle niveau’s
•Deelname is niet Regio-gebonden
•Kwalificatie Masters = minimaal 4 deelnames

Nummer 2 alweer op de planning…wie zet de volgende ranking op zijn naam? En zal misschien zelfs de top van de ranglijst gaan bestormen.

https://cuescore.com/ranking/Regionale+Ranking+Noord-Holland+2019%252F2020/6298976

Kom de strijd aangaan en we’ll see you there ;)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Walk Over
 
2   
Netherlands
Jeroen Hoosemans
Netherlands
Paul Spaans
Sun 12:13  Table 2
3   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Mieke Meijer
Sun 12:13  Table 3
4   
Netherlands
Niels Vriesema
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 12:13  Table 4
5   
Netherlands
Remy Nijssen
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 12:13  Table 5
6   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 12:13  Table 6
7   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Marc Verweij
Sun 12:13  Table 7
8   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Joost Vollaard
Sun 12:13  Table 8
9   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 12:13  Table 9
10   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Jur Kous
Sun 12:13  Table 10
11   
Netherlands
Maarten Kous
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 12:13  Table 1
12   
Yong-Gi Choi
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 12:13  Table 12
13   
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Yucel Hos
Sun 12:52  Table 7
14   
Netherlands
Hervis Hamid
Ukraine
Olesya Bila
Sun 12:47  Table 4
15   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 12:55  Table 3
16   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 13:00  Table 1

Winner round 1

Race to 6
17   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Paul Spaans
Sun 13:07  Table 5
18   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:03  Table 2
19   
Netherlands
Remy Nijssen
Netherlands
Sacha Romero
Sun 13:11  Table 12
20   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 13:44  Table 8
21   
Netherlands
Peter de Vries
Netherlands
Jur Kous
Sun 13:31  Table 4
22   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 13:17  Table 10
23   
Netherlands
Diana Meijer
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 13:58  Table 1
24   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:56  Table 12

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Hoosemans
 
26   
Netherlands
Mieke Meijer
Netherlands
Niels Vriesema
Sun 12:58  Table 8
27   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 13:22  Table 9
28   
Netherlands
Pijke Vernout
Netherlands
Joost Vollaard
Sun 13:08  Table 6
29   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Brian Paulson
Sun 13:36  Table 2
30   
Netherlands
Maarten Kous
Yong-Gi Choi
Sun 13:41  Table 6
31   
Netherlands
Yucel Hos
Ukraine
Olesya Bila
Sun 13:59  Table 7
32   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 13:51  Table 3

Loser round 2

Race to 5
33   
Netherlands
Jeroen Hoosemans
Netherlands
Joris de Winkel
 
34   
Netherlands
Niels Vriesema
Netherlands
Diana Meijer
Sun 14:45  Table 9
35   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 14:26  Table 4
36   
Netherlands
Joost Vollaard
Netherlands
Peter de Vries
Sun 14:15  Table 10
37   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Marc Verweij
Sun 15:04  Table 7
38   
Yong-Gi Choi
Netherlands
Sacha Romero
Sun 14:32  Table 2
39   
Netherlands
Yucel Hos
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:59  Table 6
40   
Netherlands
Jean Paul Kievit
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 14:50  Table 1

Winners qualification

Race to 6
41   
Netherlands
Paul Spaans
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 15:09  Table 3
42   
Netherlands
Remy Nijssen
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 15:18  Table 2
43   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Rahadi Hamid
Sun 15:09  Table 8
44   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jan Rempe
Sun 15:14  Table 10

Loser round 3

Race to 5
45   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Diana Meijer
Sun 15:37  Table 1
46   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Peter de Vries
Sun 15:20  Table 6
47   
Netherlands
Marc Verweij
Netherlands
Sacha Romero
Sun 16:04  Table 6
48   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jean Paul Kievit
Sun 15:53  Table 8

Losers qualification

Race to 5
49   
Netherlands
Joris de Winkel
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 16:30  Table 1
50   
Netherlands
Michael Verbeek
Netherlands
Paul Spaans
Sun 16:05  Table 2
51   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 16:45  Table 2
52   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jur Kous
Sun 16:21  Table 7

Quarter final

Race to 6
53   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Jur Kous
Sun 17:45  Table 1
54   
Netherlands
Remy Nijssen
Netherlands
Michael Verbeek
Sun 17:45  Table 2
55   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Hervis Hamid
Sun 17:45  Table 6
56   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Joris de Winkel
Sun 17:45  Table 7

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Jur Kous
Netherlands
Remy Nijssen
Sun 18:44  Table 2
58   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Jan Rempe
Sun 19:02  Table 1

Final

Race to 7
59   
Netherlands
Remy Nijssen
Netherlands
Jan Rempe
Sun 19:48  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment