Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 15 - June 30, 2020

Pool Noord-Holland Tweede Klasse 2019/2020

Multiball
Add teams

Add teams

Please wait...
Om aan te melden voor de beker, volg deze link: https://cuescore.com/tournament/Pool+Regionale+Beker+2019%252F2020/5917831

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Pleasure Poolers
16 (7/2) 66 (41/25)
62%
2 Team Batavia
16 (6/2) 66 (41/25)
62%
3 The Moats
16 (6/2) 66 (41/25)
62%
4 Lost & Found
16 (6/3) 66 (38/28)
58%
5 From Thick Wood
16 (4/2) 66 (37/29)
56%
6 Break & Play
16 (5/4) 66 (34/32)
52%
7 Royston Vasey Social Club
16 (4/3) 66 (34/32)
52%
8 The Miscueteers
16 (4/5) 66 (31/35)
47%
9 Sportcafé Alkmaar 3
16 (3/5) 66 (29/37)
44%
10 Rackless
16 (2/5) 66 (26/40)
39%
11 BALR's
16 (2/6) 66 (26/40)
39%
12 Boven 't IJ
16 (0/10) 66 (18/48)
27%
Entry deadline Sep 7, 2019, 12:30 PM (local time)
Starts Sep 15, 2019, 12:02 AM (local time)
Format League (12 Participants)
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Matt Sinclair (Matt.sinclair@tomtom.com, +31 06-27129975)
More info
---
Alle wedstrijden zijn tot nader order stilgelegd. zie

: https://www.knbb.nl/nieuws/alle-wedstrijden-competities-toernooien-onder-auspici%C3%ABn-knbb-stilgelegd
---

Dit is een competitie georganiseerd door de KNBB. Voor meer informatie kan men gaan naar de officiële website van de KNBB op: http://www.knbb.nl

Alle uitslagen van deze competitie worden ingevoerd en bijgehouden door de teamleiders en wedstrijdleiders. Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Round-robin standings Ranking method

Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Pleasure Poolers 16 7 7 2 41 25 16 0 0 0 0.621 0
2 Team Batavia 16 6 8 2 41 25 16 0 0 0 0.621 0
3 The Moats 16 6 8 2 41 25 16 0 0 0 0.621 0
4 Lost & Found 16 6 7 3 38 28 10 0 0 0 0.576 0
5 From Thick Wood 16 4 10 2 37 29 8 0 0 0 0.561 0
6 Break & Play 16 5 7 4 34 32 2 0 0 0 0.515 0
7 Royston Vasey Social Club 16 4 9 3 34 32 2 0 0 0 0.515 0
8 The Miscueteers 16 4 7 5 31 35 -4 0 0 0 0.47 0
9 Sportcafé Alkmaar 3 16 3 8 5 29 37 -8 0 0 0 0.439 0
10 Rackless 16 2 9 5 26 40 -14 0 0 0 0.394 0
11 BALR's 16 2 8 6 26 40 -14 0 0 0 0.394 0
12 Boven 't IJ 16 0 6 10 18 48 -30 0 0 0 0.273 0
Most valuable player

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Netherlands
BALR's
Netherlands
The Miscueteers
PlanB Oct 6, 2019, 8:00 PM 
2   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
From Thick Wood
Plan B Sep 30, 2019, 8:00 PM 
3   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
Team Batavia
Snookercentrum Boven 't IJ Oct 3, 2019, 8:00 PM 
4   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Snookercentrum Boven 't IJ Sep 30, 2019, 8:00 PM 
5   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
The Moats
Poollokaal De Gracht Sep 30, 2019, 8:00 PM 
6   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
Rackless
Den Helder B En S Oct 3, 2019, 8:00 PM 

Round 2

7   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Rackless
Plan B Oct 9, 2019, 8:00 PM 
8   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Pleasure Poolers
Poollokaal De Gracht Oct 10, 2019, 8:00 PM 
9   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
Lost & Found
Sportcafe Alkmaar Oct 10, 2019, 8:00 PM 
10   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
Boven 't IJ
Poollokaal De Gracht Oct 8, 2019, 8:00 PM 
11   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Break & Play
Café Purple Pool Oct 8, 2019, 8:00 PM 
12   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Royston Vasey Social Club
PlanB Oct 9, 2019, 8:00 PM 

Round 3

13   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
The Miscueteers
Plan B Oct 21, 2019, 8:00 PM 
14   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
BALR's
Snookercentrum Boven 't IJ Oct 17, 2019, 8:00 PM 
15   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
From Thick Wood
Snookercentrum Boven 't IJ Oct 14, 2019, 8:00 PM 
16   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
Team Batavia
Poollokaal De Gracht Oct 14, 2019, 8:00 PM 
17   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Den Helder B En S Oct 17, 2019, 8:00 PM 
18   
Netherlands
Rackless
Netherlands
The Moats
Plan B Oct 16, 2019, 8:00 PM 

Round 4

19   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
The Moats
Plan B Oct 30, 2019, 8:00 PM 
20   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
Rackless
Sportcafe Alkmaar Oct 31, 2019, 8:00 PM 
21   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
Pleasure Poolers
Poollokaal De Gracht Oct 29, 2019, 8:00 PM 
22   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Lost & Found
Café Purple Pool Oct 29, 2019, 8:00 PM 
23   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Boven 't IJ
PlanB Oct 30, 2019, 8:00 PM 
24   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
Break & Play
Plan B Nov 11, 2019, 8:00 PM 

Round 5

25   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
The Miscueteers
Snookercentrum Boven 't IJ Nov 7, 2019, 8:00 PM 
26   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Snookercentrum Boven 't IJ Nov 4, 2019, 8:00 PM 
27   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
BALR's
Poollokaal De Gracht Nov 4, 2019, 8:00 PM 
28   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
From Thick Wood
Den Helder B En S Nov 7, 2019, 8:00 PM 
29   
Netherlands
Rackless
Netherlands
Team Batavia
Plan B Nov 13, 2019, 8:00 PM 
30   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Poollokaal De Gracht Nov 7, 2019, 8:00 PM 

Round 6

31   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Plan B Nov 20, 2019, 8:00 PM 
32   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
The Moats
Poollokaal De Gracht Nov 19, 2019, 8:00 PM 
33   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Rackless
Café Purple Pool Dec 3, 2019, 8:00 PM 
34   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Pleasure Poolers
PlanB Nov 20, 2019, 8:00 PM 
35   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
Lost & Found
Plan B Nov 18, 2019, 8:00 PM 
36   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
Boven 't IJ
Snookercentrum Boven 't IJ Nov 21, 2019, 8:00 PM 

Round 7

37   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
The Miscueteers
Snookercentrum Boven 't IJ Nov 25, 2019, 8:00 PM 
38   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
Break & Play
Poollokaal De Gracht Dec 5, 2019, 8:00 PM 
39   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Den Helder B En S Dec 4, 2019, 8:00 PM 
40   
Netherlands
Rackless
Netherlands
BALR's
Plan B Nov 27, 2019, 8:00 PM 
41   
Netherlands
The Moats
Netherlands
From Thick Wood
Poollokaal De Gracht Jan 9, 2020, 8:00 PM 
42   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
Team Batavia
Sportcafe Alkmaar Nov 28, 2019, 8:00 PM 

Round 8

43   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Team Batavia
Plan B Jan 8, 2020, 8:00 PM 
44   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Café Purple Pool Dec 10, 2019, 8:00 PM 
45   
Netherlands
BALR's
Netherlands
The Moats
PlanB Dec 11, 2019, 8:00 PM 
46   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
Rackless
Plan B Jan 6, 2020, 8:00 PM 
47   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
Pleasure Poolers
Snookercentrum Boven 't IJ Dec 12, 2019, 8:00 PM 
48   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
Lost & Found
Snookercentrum Boven 't IJ Dec 9, 2019, 8:00 PM 

Round 9

49   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
The Miscueteers
Poollokaal De Gracht Dec 16, 2019, 8:00 PM 
50   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
Boven 't IJ
Den Helder B En S Dec 19, 2019, 8:00 PM 
51   
Netherlands
Rackless
Netherlands
Break & Play
Plan B Dec 18, 2019, 8:00 PM 
52   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Poollokaal De Gracht Dec 19, 2019, 8:00 PM 
53   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
BALR's
Sportcafe Alkmaar Dec 19, 2019, 8:00 PM 
54   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
From Thick Wood
Poollokaal De Gracht Dec 17, 2019, 8:00 PM 

Round 10

55   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
From Thick Wood
Plan B Jan 15, 2020, 8:00 PM 
56   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Team Batavia
PlanB Jan 15, 2020, 8:00 PM 
57   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Plan B Jan 13, 2020, 8:00 PM 
58   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
The Moats
Snookercentrum Boven 't IJ Jan 16, 2020, 8:00 PM 
59   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
Rackless
Snookercentrum Boven 't IJ Jan 13, 2020, 8:00 PM 
60   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
Pleasure Poolers
Poollokaal De Gracht Jan 13, 2020, 8:00 PM 

Round 11

61   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
The Miscueteers
Den Helder B En S Jan 23, 2020, 8:00 PM 
62   
Netherlands
Rackless
Netherlands
Lost & Found
Plan B Jan 22, 2020, 8:00 PM 
63   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Boven 't IJ
Poollokaal De Gracht Jan 28, 2020, 8:00 PM 
64   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
Break & Play
Sportcafe Alkmaar Jan 23, 2020, 8:00 PM 
65   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Poollokaal De Gracht Jan 21, 2020, 8:00 PM 
66   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
BALR's
Café Purple Pool Jan 21, 2020, 8:00 PM 

Round 12

67   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
BALR's
Plan B Feb 5, 2020, 8:00 PM 
68   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Café Purple Pool Feb 4, 2020, 8:00 PM 
69   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
Break & Play
Poollokaal De Gracht Feb 4, 2020, 8:00 PM 
70   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
Boven 't IJ
Sportcafe Alkmaar Feb 6, 2020, 8:00 PM 
71   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Lost & Found
Poollokaal De Gracht Feb 6, 2020, 8:00 PM 
72   
Netherlands
Rackless
Netherlands
Pleasure Poolers
Plan B Feb 5, 2020, 8:00 PM 

Round 13

73   
Netherlands
Rackless
Netherlands
The Miscueteers
Plan B Feb 12, 2020, 8:00 PM 
74   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
The Moats
Den Helder B En S Feb 13, 2020, 8:00 PM 
75   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Poollokaal De Gracht Feb 10, 2020, 8:00 PM 
76   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
Team Batavia
Snookercentrum Boven 't IJ Feb 10, 2020, 8:00 PM 
77   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
From Thick Wood
Snookercentrum Boven 't IJ Feb 13, 2020, 8:00 PM 
78   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
BALR's
Plan B Feb 10, 2020, 8:00 PM 

Round 14

79   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Plan B Feb 26, 2020, 8:00 PM 
80   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Break & Play
PlanB Feb 26, 2020, 8:00 PM 
81   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Boven 't IJ
Café Purple Pool Feb 25, 2020, 8:00 PM 
82   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
Lost & Found
Poollokaal De Gracht Apr 10, 2020, 6:03 PM 
83   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
Pleasure Poolers
Sportcafe Alkmaar Feb 27, 2020, 8:00 PM 
84   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Rackless
Poollokaal De Gracht Feb 27, 2020, 8:00 PM 

Round 15

85   
Netherlands
The Moats
Netherlands
The Miscueteers
Poollokaal De Gracht Mar 5, 2020, 8:00 PM 
86   
Netherlands
Rackless
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Plan B Feb 19, 2020, 8:00 PM 
87   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
Team Batavia
Den Helder B En S Mar 5, 2020, 8:00 PM 
88   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
From Thick Wood
Poollokaal De Gracht Mar 2, 2020, 8:00 PM 
89   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
BALR's
Snookercentrum Boven 't IJ Mar 2, 2020, 8:00 PM 
90   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Snookercentrum Boven 't IJ Apr 10, 2020, 6:05 PM 

Round 16

91   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Break & Play
Plan B Mar 11, 2020, 8:00 PM 
92   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
Boven 't IJ
Plan B Apr 10, 2020, 6:08 PM 
93   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Lost & Found
PlanB Apr 10, 2020, 6:08 PM 
94   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Pleasure Poolers
Café Purple Pool Mar 10, 2020, 8:00 PM 
95   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
Rackless
Poollokaal De Gracht Mar 10, 2020, 8:00 PM 
96   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
The Moats
Sportcafe Alkmaar Apr 10, 2020, 6:08 PM 

Round 17

97   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
The Miscueteers
Sportcafe Alkmaar Mar 26, 2020, 8:00 PM 
98   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Team Batavia
Poollokaal De Gracht Mar 26, 2020, 8:00 PM 
99   
Netherlands
Rackless
Netherlands
From Thick Wood
Plan B Mar 25, 2020, 8:00 PM 
100   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
BALR's
Den Helder B En S Mar 26, 2020, 8:00 PM 
101   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Poollokaal De Gracht Mar 23, 2020, 8:00 PM 
102   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
Break & Play
Snookercentrum Boven 't IJ Mar 23, 2020, 8:00 PM 

Round 18

103   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Boven 't IJ
Plan B Apr 1, 2020, 8:00 PM 
104   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
Lost & Found
Snookercentrum Boven 't IJ Apr 2, 2020, 8:00 PM 
105   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
Pleasure Poolers
Plan B Mar 30, 2020, 8:00 PM 
106   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Rackless
PlanB Apr 1, 2020, 8:00 PM 
107   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
The Moats
Café Purple Pool Mar 31, 2020, 8:00 PM 
108   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Poollokaal De Gracht Mar 31, 2020, 8:00 PM 

Round 19

109   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
The Miscueteers
Poollokaal De Gracht Apr 7, 2020, 8:00 PM 
110   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
From Thick Wood
Sportcafe Alkmaar Apr 9, 2020, 8:00 PM 
111   
Netherlands
The Moats
Netherlands
BALR's
Poollokaal De Gracht Apr 9, 2020, 8:00 PM 
112   
Netherlands
Rackless
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Plan B Apr 8, 2020, 8:00 PM 
113   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
Break & Play
Den Helder B En S Apr 9, 2020, 8:00 PM 
114   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
Boven 't IJ
Poollokaal De Gracht Apr 6, 2020, 8:00 PM 

Round 20

115   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Lost & Found
Plan B Apr 22, 2020, 8:00 PM 
116   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
Pleasure Poolers
Snookercentrum Boven 't IJ Apr 20, 2020, 8:00 PM 
117   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
Rackless
Snookercentrum Boven 't IJ Apr 23, 2020, 8:00 PM 
118   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
The Moats
Plan B May 4, 2020, 8:00 PM 
119   
Netherlands
BALR's
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
PlanB Apr 22, 2020, 8:00 PM 
120   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
Team Batavia
Café Purple Pool Apr 21, 2020, 8:00 PM 

Round 21

121   
Netherlands
From Thick Wood
Netherlands
The Miscueteers
Café Purple Pool May 12, 2020, 8:00 PM 
122   
Netherlands
Team Batavia
Netherlands
BALR's
Poollokaal De Gracht May 12, 2020, 8:00 PM 
123   
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Sportcafe Alkmaar May 14, 2020, 8:00 PM 
124   
Netherlands
The Moats
Netherlands
Break & Play
Poollokaal De Gracht May 14, 2020, 8:00 PM 
125   
Netherlands
Rackless
Netherlands
Boven 't IJ
Plan B May 6, 2020, 8:00 PM 
126   
Netherlands
Pleasure Poolers
Netherlands
Lost & Found
Den Helder B En S May 14, 2020, 8:00 PM 

Round 22

127   
Netherlands
The Miscueteers
Netherlands
Pleasure Poolers
Plan B May 16, 2020, 12:00 PM 
128   
Netherlands
Lost & Found
Netherlands
Rackless
Poollokaal De Gracht May 16, 2020, 12:00 PM 
129   
Netherlands
Boven 't IJ
Netherlands
The Moats
Snookercentrum Boven 't IJ May 16, 2020, 12:00 PM 
130   
Netherlands
Break & Play
Netherlands
Sportcafé Alkmaar 3
Snookercentrum Boven 't IJ May 16, 2020, 12:00 PM 
131   
Netherlands
Royston Vasey Social Club
Netherlands
Team Batavia
Plan B May 16, 2020, 12:00 PM 
132   
Netherlands
BALR's
Netherlands
From Thick Wood
PlanB May 16, 2020, 12:00 PM 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment