Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 1, 2017

Pool Noord Recreantentoernooi #1

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Entry deadline Oct 1, 2017, 1:00 PM (local time)
Starts Oct 1, 2017, 1:00 PM (local time)
Format Round robin (14 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Pool Regio 1
Contact Zadrach Singadji (Zedsingadji@hotmail.com, +31 611460953) and Hilbrand Boschma (hm.boschma@gmail.com, +31 0644111921)
More info
De aftrap van het nieuwe seizoen 2017/18 !

Het Recreantentoernooi Pool Noord is voor Recreanten, spelers die net zijn begonnen of nog niet het niveau hebben bereikt om deel te kunnen nemen aan de regiotoernooien reeks. Het doel is om op een recreatieve wijze deel te kunnen nemen aan een toernooi met spelers van gelijkwaardig niveau en om op deze manier te kunnen proeven aan het poolen in toernooi / wedstrijdvorm.

Uitgesloten voor (ex) divisiespelers en de betere / ervaren 1e klasse spelers. Twijfel je ov je mee kan of mag doen, neem dan contact op met Pool Noord.

De wedstrijdleiding en Pool Noord behouden het recht om over delname te beslissen.

Tot en met 30 Deelnemers wordt er in poules gespeeld, vanaf 31 spelers wordt er een Dubbel Knock-Out systeem gehanteerd.

Bij uitschakeling in de poulefase of voor het bereiken van de laatste 8 in bij Knock-Out kan men zijn/haar geluk beproeven in een verliezerstoernooi.

Aan de nummers 1 en 2 en de winnar van het verliezerstoernooi worden ook bekers uitgereikt.

De beste 16 spelers van de ranglijst plaatsen zich voor het Masters-Toernooi aan het eind van het seizoen.

Meet jezelf met andere poolspelers en strijd om de titel en je plek op de Pool Noord Recreanten Ranglijst!

De hoogst geplaatste speler aan het eind van het seizoen wint gratis deelname aan de Regiotoernooien voor het seizoen 2018/2019!
Ook zal hij/zij het gezicht zijn van de poster voor dat seizoen.

Editie: 9-ball

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ali Abu-Rashed 6 6 0 0 25 10 15 0 0 0 0.714 6
2 Laurenze Meskers 5 4 0 1 16 11 5 0 0 0 0.593 4
3 Jurjen Postma 6 4 0 2 22 14 8 0 0 0 0.611 4
4 Jeroen Stoker 5 3 0 2 16 11 5 0 0 0 0.593 3
5 Nick van Tholen 5 1 0 4 15 16 -1 0 0 0 0.484 1
6 Ewoud Pas 6 1 0 5 6 22 -16 0 0 0 0.214 1
7 Q. Quest 5 0 0 5 4 20 -16 0 0 0 0.167 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erwin Okken 5 4 0 1 18 11 7 0 0 0 0.621 4
2 Albert Schrotenboer 6 4 0 2 21 16 5 0 0 0 0.568 4
3 Jos Meijer 5 3 0 2 18 14 4 0 0 0 0.563 3
4 Erwin Buiter 5 3 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 3
5 Jonne Meijering 5 2 0 3 16 17 -1 0 0 0 0.485 2
6 Wouter Reugebrink 5 1 0 4 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
7 Erwin Steegen 5 1 0 4 12 18 -6 0 0 0 0.4 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Jeroen Stoker
Sun 13:09 
2-A   
Netherlands
Jurjen Postma
Netherlands
Q. Quest
Sun 13:09 
3-A   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Ewoud Pas
Sun 13:09 
4-B   
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Erwin Okken
Sun 13:10 
5-B   
Netherlands
Jonne Meijering
Netherlands
Erwin Buiter
Sun 13:10 
6-B   
Netherlands
Erwin Steegen
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sun 13:11 

Round 2

Race to 4
7-A   
Netherlands
Jeroen Stoker
Netherlands
Q. Quest
Sun 13:58 
8-A   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Ewoud Pas
Sun 13:46 
9-A   
Netherlands
Jurjen Postma
Netherlands
Nick van Tholen
Sun 14:03 
10-B   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Erwin Buiter
Sun 13:55 
11-B   
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sun 13:43 
12-B   
Netherlands
Jonne Meijering
Netherlands
Jos Meijer
Sun 13:55 

Round 3

Race to 4
13-A   
Netherlands
Q. Quest
Netherlands
Ewoud Pas
Sun 14:49 
14-A   
Netherlands
Jeroen Stoker
Netherlands
Nick van Tholen
Sun 14:59 
15-A   
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 14:27 
16-B   
Netherlands
Erwin Buiter
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sun 14:31 
17-B   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Jos Meijer
Sun 14:59 
18-B   
Netherlands
Wouter Reugebrink
Netherlands
Erwin Steegen
Sun 14:27 

Round 4

Race to 4
19-A   
Netherlands
Ewoud Pas
Netherlands
Nick van Tholen
Sun 16:44 
20-A   
Netherlands
Q. Quest
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 17:46 
21-A   
Netherlands
Jeroen Stoker
Netherlands
Jurjen Postma
Sun 15:58 
22-B   
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
Jos Meijer
Sun 15:54 
23-B   
Netherlands
Erwin Buiter
Netherlands
Erwin Steegen
Sun 15:17 
24-B   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Jonne Meijering
Sun 15:36 

Round 5

Race to 4
25-A   
Netherlands
Nick van Tholen
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 15:59 
26-A   
Netherlands
Ewoud Pas
Netherlands
Jurjen Postma
Sun 17:52 
27-A   
Netherlands
Q. Quest
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Sun 16:32 
28-B   
Netherlands
Jos Meijer
Netherlands
Erwin Steegen
Sun 15:55 
29-B   
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
Jonne Meijering
Sun 16:04 
30-B   
Netherlands
Erwin Buiter
Netherlands
Wouter Reugebrink
Sun 15:47 

Round 6

Race to 4
31-A   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Jurjen Postma
Sun 16:45 
32-A   
Netherlands
Nick van Tholen
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Sun 17:14 
33-A   
Netherlands
Ewoud Pas
Netherlands
Jeroen Stoker
Sun 17:14 
34-B   
Netherlands
Erwin Steegen
Netherlands
Jonne Meijering
Sun 17:13 
35-B   
Netherlands
Jos Meijer
Netherlands
Wouter Reugebrink
Sun 16:35 
36-B   
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
Erwin Okken
Sun 17:14 

Round 7

Race to 4
37-A   
Netherlands
Jurjen Postma
Netherlands
Ali Abu-Rashed
Sun 17:32 
38-A   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Jeroen Stoker
 

Semi final

Final

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants