Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

February 18, 2018

Pool Midden Regionale Ranking #5

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Gilliano Smit
6 (6/0) 34 (25/9)
74%
250
2 Michael Ravestijn
7 (6/1) 40 (25/15)
63%
180
3 Jan Rempe
6 (5/1) 27 (21/6)
78%
140
3 Herre Meijling
6 (4/2) 33 (18/15)
55%
140
5 Remco Wijnen
5 (2/3) 28 (11/17)
39%
100
5 Karen Van Steenbergen
5 (2/3) 30 (15/15)
50%
100
5 Joris van Amersvoort
Plan B
4 (2/2) 22 (10/12)
45%
100
5 Rex Roessler
5 (3/2) 30 (17/13)
57%
100
9 Sacha Romero
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
60
Show more
9 Brian Pauw
4 (2/2) 24 (12/12)
50%
60
9 Joshua Harkelijn
3 (1/2) 19 (10/9)
53%
60
9 Erik Vos
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
60
13 Relinde Knijn
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
55
13 Sean van Es
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
55
13 Dennis Schoonhoven
4 (1/3) 21 (8/13)
38%
55
13 Brian Paulson
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
55
17 Ralph Coorengel
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
50
17 Ravin Ganga
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
50
17 Mattia Lemmens
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
50
Entry deadline Feb 18, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Feb 18, 2018, 12:15 PM (local time)
Schematype Round-robin G4 SE8 (19 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 2 and Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Sacha Romero
More info
Zaal open 11.00 uur
Inschrijven tot 11.45 uur
Start toernooi 12.00

T/M 32 spelers A/B toernooi, poule-fase, SKO A- & B-toernooi
Vanaf 33-64 spelers DKO, SKO laatste 16 spelers

Het Midden 1 Ranking cyclus is een open toernooi, ongeacht het speelniveau (regionaal/landelijk). Ook is deze cyclus open voor zowel KNBB=leden als geen KNBB-leden.

Alle Midden 1 Rankingtoernooien zijn aangemeld als een KNBB B klassement toernooi, dat wil zeggen dat er afzonderlijk ook punten te verdienen zijn voor de Nationale Ranking (http://www.knbbpoolranking.nl/)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Michael Ravestijn 4 4 0 0 16 8 8 0.667 4
2 Karen Van Steenbergen 4 2 0 2 14 11 3 0.56 2
3 Brian Pauw 4 2 0 2 12 12 0 0.5 2
4 Brian Paulson 4 2 0 2 11 11 0 0.5 2
5 Ralph Coorengel 4 0 0 4 5 16 -11 0.238 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Gilliano Smit 3 3 0 0 12 6 6 0.667 3
2 Joris van Amersvoort 3 2 0 1 9 8 1 0.529 2
3 Joshua Harkelijn 3 1 0 2 10 9 1 0.526 1
4 Sean van Es 3 0 0 3 4 12 -8 0.25 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rex Roessler 4 3 0 1 15 9 6 0.625 3
2 Remco Wijnen 4 2 0 2 11 13 -2 0.458 2
3 Sacha Romero 4 2 0 2 13 13 0 0.5 2
4 Relinde Knijn 4 2 0 2 14 11 3 0.56 2
5 Ravin Ganga 4 1 0 3 7 14 -7 0.333 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Rempe 4 4 0 0 16 2 14 0.889 4
2 Herre Meijling 4 3 0 1 13 9 4 0.591 3
3 Erik Vos 4 2 0 2 9 10 -1 0.474 2
4 Dennis Schoonhoven 4 1 0 3 8 13 -5 0.381 1
5 Mattia Lemmens 4 0 0 4 4 16 -12 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 12:06    
2-A
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:07    
3-B
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 12:07    
4-B
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Sean van Es
Sun 12:08    
5-C
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 12:09    
6-C
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Rex Roessler
Sun 12:09    
7-D
Netherlands
Herre Meyling
Belgium
Mattia Lemmens
Sun 12:09    
8-D
Netherlands
Dennis Schoonhoven
Netherlands
Erik Vos
Sun 12:10    

Round 2

Race to 4
9-A
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:22    
10-A
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:22    
11-B
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Sean van Es
Sun 13:11    
12-B
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:22    
13-C
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Rex Roessler
Sun 13:41    
14-C
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Prevesh Ganga
Sun 13:12    
15-D
Belgium
Mattia Lemmens
Netherlands
Erik Vos
Sun 13:22    
16-D
Netherlands
Herre Meyling
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:11    

Round 3

Race to 4
17-A
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Brian Pauw
Sun 14:25    
18-A
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 14:09    
19-B
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:58    
20-B
Netherlands
Sean van Es
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 14:09    
21-C
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Prevesh Ganga
Sun 14:30    
22-C
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Relinde Knijn
Sun 14:31    
23-D
Netherlands
Erik Vos
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:55    
24-D
Belgium
Mattia Lemmens
Netherlands
Dennis Schoonhoven
Sun 13:55    

Round 4

Race to 4
25-A
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 17:09    
26-A
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Brian Paulson
Sun 15:09    
27-C
Netherlands
Prevesh Ganga
Netherlands
Relinde Knijn
Sun 13:53    
28-C
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Sacha Romero
Sun 15:37    
29-D
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Dennis Schoonhoven
Sun 14:53    
30-D
Netherlands
Erik Vos
Netherlands
Herre Meyling
Sun 14:22    

Round 5

Race to 4
31-A
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Brian Paulson
Sun 15:58    
32-A
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 15:59    
33-C
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Sacha Romero
Sun 14:27    
34-C
Netherlands
Prevesh Ganga
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 15:37    
35-D
Netherlands
Dennis Schoonhoven
Netherlands
Herre Meyling
Sun 15:25    
36-D
Netherlands
Jan Rempe
Belgium
Mattia Lemmens
Sun 15:25    

Quarter final

Race to 4
37
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 18:16    
38
Netherlands
Rex Roessler
Netherlands
Herre Meyling
Sun 18:16    
39
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:16    
40
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 18:16    

Semi final

Race to 4
41
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Herre Meyling
Sun 19:18    
42
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 19:18    

Final

Race to 5
43
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 20:53    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment