Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 28, 2018

Pool Midden Regionale Ranking #4

Add players

Please wait...
10-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan van Lierop
8 (8/0) 49 (39/10)
80%
250
2 Joris van Amersvoort
Plan B
8 (6/2) 56 (32/24)
57%
180
3 Michael Ravestijn
6 (4/2) 39 (21/18)
54%
140
3 Joshua Harkelijn
6 (5/1) 37 (24/13)
65%
140
5 Jan Rempe
4 (3/1) 19 (13/6)
68%
100
5 Ralph Coorengel
5 (2/3) 29 (16/13)
55%
100
5 Stefan Bakker
5 (3/2) 34 (15/19)
44%
100
5 Rick Telehala
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
100
9 Gilliano Smit
4 (3/1) 24 (16/8)
67%
60
Show more
9 Schelte Tiems
4 (3/1) 26 (15/11)
58%
60
9 Harry van Schaik
4 (3/1) 23 (15/8)
65%
60
9 Kevin Korenhof
4 (2/2) 24 (10/14)
42%
60
17 Mirjam Alfons
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
50
17 Remco Wijnen
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
50
17 Koos Schreuder
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
50
17 Richard Diphoorn
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
50
17 Steven Geurts
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
50
17 Patrick de Vries
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
50
23 Relinde Knijn
3 (0/3) 19 (7/12)
37%
45
23 Tom Broens
4 (1/3) 23 (9/14)
39%
45
23 Martijn Pol
4 (1/3) 20 (7/13)
35%
45
23 Wilma Jongkind
3 (0/3) 13 (1/12)
8%
45
23 Fataneh Farzad
3 (0/3) 16 (4/12)
25%
45
23 Kevin Grobben
3 (0/3) 13 (1/12)
8%
45
29 Ed van Orssagen
4 (1/3) 21 (7/14)
33%
35
29 Stefan Tromp
4 (0/4) 19 (3/16)
16%
35
Entry deadline Feb 28, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Jan 28, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Round-robin G6 SE16 (26 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sacha Romero and Brian Pauw (Brianpauw@hotmail.com, +31 06-13585434)
More info
Zaal open 11.00 uur
Inschrijven tot 11.45 uur
Start toernooi 12.00

T/M 32 spelers A/B toernooi, poule-fase, SKO A- & B-toernooi
Vanaf 33-64 spelers DKO, SKO laatste 16 spelers

Het Midden 1 Ranking cyclus is een open toernooi, ongeacht het speelniveau (regionaal/landelijk). Ook is deze cyclus open voor zowel KNBB=leden als geen KNBB-leden.

Alle Midden 1 Rankingtoernooien zijn aangemeld als een KNBB B klassement toernooi, dat wil zeggen dat er afzonderlijk ook punten te verdienen zijn voor de Nationale Ranking (http://www.knbbpoolranking.nl/)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Joshua Harkelijn 4 4 0 0 16 7 9 0.696 0
2 Ralph Coorengel 4 2 0 2 13 8 5 0.619 0
3 Koos Schreuder 4 2 0 2 9 10 -1 0.474 0
4 Martijn Pol 4 1 0 3 7 13 -6 0.35 0
5 Ed van Orssagen 4 1 0 3 7 14 -7 0.333 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan Rempe 3 3 0 0 12 1 11 0.923 0
2 Rick Telehala 3 2 0 1 8 4 4 0.667 0
3 Patrick de Vries 3 1 0 2 4 8 -4 0.333 0
4 Kevin Grobben 3 0 0 3 1 12 -11 0.077 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Harry van Schaik 3 3 0 0 12 3 9 0.8 0
2 Kevin Korenhof 3 2 0 1 10 9 1 0.526 0
3 Steven Geurts 3 1 0 2 7 9 -2 0.438 0
4 Fataneh Farzad 3 0 0 3 4 12 -8 0.25 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Schelte Tiems 3 3 0 0 12 6 6 0.667 0
2 Stefan Bakker 3 2 0 1 10 10 0 0.5 0
3 Remco Wijnen 3 1 0 2 9 10 -1 0.474 0
4 Relinde Knijn 3 0 0 3 7 12 -5 0.368 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Gilliano Smit 3 3 0 0 12 3 9 0.8 0
2 Michael Ravestijn 3 2 0 1 9 6 3 0.6 0
3 Mirjam Alfons 3 1 0 2 8 9 -1 0.471 0
4 Wilma Jongkind 3 0 0 3 1 12 -11 0.077 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Jan van Lierop 4 4 0 0 16 6 10 0.727 0
2 Joris van Amersvoort 4 3 0 1 15 10 5 0.6 0
3 Richard Diphoorn 4 2 0 2 12 9 3 0.571 0
4 Tom Broens 4 1 0 3 9 14 -5 0.391 0
5 Stefan Tromp 4 0 0 4 3 16 -13 0.158 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A
Netherlands
Martijn Pol
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 12:38    
2-A
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 12:38    
3-B
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:38    
4-B
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Kevin Grobben
Sun 12:38    
5-C
Netherlands
Harry van Schaik
Netherlands
Kevin Korenhog
Sun 12:38    
6-C
Netherlands
Fataneh Farzad
Netherlands
Steven Geurts
Sun 12:38    
7-D
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 12:38    
8-D
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 12:38    
9-E
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 12:39    
10-E
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 12:41    
11-F
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:55    
12-F
Netherlands
Tom Broens
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:59    

Round 2

Race to 4
13-A
Netherlands
Koos Schreuder
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:06    
14-A
Netherlands
Martijn Pol
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 13:06    
15-B
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Kevin Grobben
Sun 13:06    
16-B
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:06    
17-C
Netherlands
Harry van Schaik
Netherlands
Steven Geurts
Sun 13:11    
18-C
Netherlands
Kevin Korenhog
Netherlands
Fataneh Farzad
Sun 13:34    
19-D
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 13:28    
20-D
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 13:42    
21-E
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:06    
22-E
Netherlands
Wilma Jongkind
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 13:47    
23-F
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 15:57    
24-F
Netherlands
Richard Diphoorn
Netherlands
Stefan Tromp
Sun 15:34    

Round 3

Race to 4
25-A
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 15:10    
26-A
Netherlands
Koos Schreuder
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 14:21    
27-B
Netherlands
Patrick de Vries
Netherlands
Rick Telehala
Sun 13:46    
28-B
Netherlands
Kevin Grobben
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:26    
29-C
Netherlands
Harry van Schaik
Netherlands
Fataneh Farzad
Sun 15:11    
30-C
Netherlands
Steven Geurts
Netherlands
Kevin Korenhog
Sun 15:17    
31-D
Netherlands
Relinde Knijn
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 15:02    
32-D
Netherlands
Schelte Tiems
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 15:19    
33-E
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 14:51    
34-E
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Wilma Jongkind
Sun 14:57    
35-F
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Stefan Tromp
Sun 15:17    
36-F
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Tom Broens
Sun 15:22    

Round 4

Race to 4
37-A
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Ed van Orssagen
Sun 13:31    
38-A
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Martijn Pol
Sun 14:13    
39-F
Netherlands
Stefan Tromp
Netherlands
Tom Broens
Sun 13:37    
40-F
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 14:00    

Round 5

Race to 4
41-A
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Martijn Pol
Sun 14:47    
42-A
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Koos Schreuder
Sun 14:43    
43-F
Netherlands
Tom Broens
Netherlands
Richard Diphoorn
Sun 14:46    
44-F
Netherlands
Stefan Tromp
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 14:39    

Last sixteen

Race to 5
45
Netherlands
Joshua Harkelijn
Walk Over
    
46
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 16:49    
47
Netherlands
Harry van Schaik
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 16:50    
48
Walk Over
Netherlands
Rick Telehala
    
49
Netherlands
Ralph Coorengel
Walk Over
    
50
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Schelte Tiems
Sun 17:01    
51
Netherlands
Kevin Korenhog
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 17:09    
52
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
    

Quarter final

Race to 5
53
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 17:41    
54
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Rick Telehala
Sun 17:50    
55
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Michael Ravestijn
Sun 18:05    
56
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:42    

Semi final

Race to 6
57
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 18:37    
58
Netherlands
Michael Ravestijn
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 19:04    

Final

Race to 7
59
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:05    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment