Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

January 14, 2018

Pool Midden Regionale Ranking #3

Add players

Please wait...
Straightpool

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Quinten Pongers
0 250
2 Sebas De Vos
0 180
3 Mozes Leeflang
0 140
3 Joris van Amersvoort
Plan B
0 140
5 Gilliano Smit
0 100
5 Niels van der Horst
0 100
5 Jeroen van Spronsen
0 100
5 Maan Sadal
0 100
9 Jan Rempe
0 60
Show more
9 Herre Meijling
0 60
9 Micha Beuriot
0 60
9 Yannick Pongers
0 60
13 Frank van Leeuwen
0 55
13 Sacha Romero
0 55
13 Ravin Ganga
0 55
13 Lennart Heij
0 55
17 Brian Pauw
0 50
17 Job Schipper
0 50
Entry deadline Jan 14, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Jan 14, 2018, 12:00 PM (local time)
Schematype Double elimination 32-8 (18 Participants)
Race to 40
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Pool Regio 2 and Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Contact Sacha Romero
More info
Zaal open 11.00 uur
Inschrijven tot 11.45 uur
Start toernooi 12.00

In tehenstelling tot de andere rankingtoernooien zal dit toernooi niet volgens de gebruikelijke format gespeeld worden (dus,T/M 32 spelers A/B toernooi, poule-fase, SKO A- & B-toernooi, Vanaf 33-64 spelers DKO, SKO laatste 16 spelers) Dit toernooi zal ivm de duur van het toernooi sowieso in het DKO-format (max. 32 spelers) gespeeld worden, waarbij de laatste 16 zich plaatsen voor de SKO.

Het Midden 1 Ranking cyclus is een open toernooi, ongeacht het speelniveau (regionaal/landelijk). Ook is deze cyclus open voor zowel KNBB=leden als geen KNBB-leden.

Alle Midden 1 Rankingtoernooien zijn aangemeld als een KNBB B klassement toernooi, dat wil zeggen dat er afzonderlijk ook punten te verdienen zijn voor de Nationale Ranking (http://www.knbbpoolranking.nl/)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 40
1
Netherlands
Job Schipper
Walk Over
    
2
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Niels van der Horst
Sun 13:00    
3
Netherlands
Prevesh Ganga
Walk Over
    
4
Walk Over
Netherlands
Herre Meyling
    
5
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Walk Over
    
6
Walk Over
Netherlands
Frank van Leeuwen
    
7
Netherlands
Yannick Pongers
Walk Over
    
8
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
    
9
Netherlands
Mozes Leeflang
Walk Over
    
10
Walk Over
Netherlands
Joris van Amersvoort
    
11
Netherlands
Lennart Heij
Walk Over
    
12
Walk Over
Netherlands
Gilliano Smit
    
13
Netherlands
Maan Sadal
Walk Over
    
14
Walk Over
Netherlands
Sacha Romero
    
15
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 12:51    
16
Walk Over
Netherlands
Brian Pauw
    

Winner round 1

Race to 40
17
Netherlands
Job Schipper
Netherlands
Niels van der Horst
Sun 13:13    
18
Netherlands
Prevesh Ganga
Netherlands
Herre Meyling
Sun 12:48    
19
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Netherlands
Frank van Leeuwen
Sun 12:51    
20
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:37    
21
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:48    
22
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:00    
23
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Sacha Romero
Sun 12:55    
24
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:00    

Loser round 1

Race to 40
25
Walk Over
Netherlands
Quinten Pongers
    
26
Walk Over
Walk Over
    
27
Walk Over
Walk Over
    
28
Walk Over
Walk Over
    
29
Walk Over
Walk Over
    
30
Walk Over
Walk Over
    
31
Walk Over
Walk Over
    
32
Netherlands
Micha Beuriot
Walk Over
    

Loser round 2

Race to 40
33
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:37    
34
Walk Over
Netherlands
Sacha Romero
    
35
Walk Over
Netherlands
Lennart Heij
    
36
Walk Over
Netherlands
Joris van Amersvoort
    
37
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
    
38
Walk Over
Netherlands
Frank van Leeuwen
    
39
Walk Over
Netherlands
Prevesh Ganga
    
40
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Job Schipper
Sun 14:06    

Winners qualification

Race to 50
41
Netherlands
Niels van der Horst
Netherlands
Herre Meyling
Sun 14:05    
42
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 12:57    
43
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 13:18    
44
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 13:38    

Loser round 3

Race to 40
45
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Sacha Romero
Sun 14:09    
46
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 13:19    
47
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Frank van Leeuwen
Sun 12:58    
48
Netherlands
Prevesh Ganga
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 14:52    

Losers qualification

Race to 50
49
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:50    
50
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Herre Meyling
Sun 15:38    
51
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 14:09    
52
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 15:41    

Quarter final

Race to 50
53
Netherlands
Niels van der Horst
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 17:15    
54
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 17:15    
55
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 17:15    
56
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 17:15    

Semi final

Race to 50
57
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 18:32    
58
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 17:29    

Final

Race to 50
59
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:34    

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment