Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 14, 2018

Pool Midden Regionale Ranking #3

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Jan 14, 2018, 12:15 PM (local time)
Starts Jan 14, 2018, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 40
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sacha Romero
More info
Zaal open 11.00 uur
Inschrijven tot 11.45 uur
Start toernooi 12.00

In tehenstelling tot de andere rankingtoernooien zal dit toernooi niet volgens de gebruikelijke format gespeeld worden (dus,T/M 32 spelers A/B toernooi, poule-fase, SKO A- & B-toernooi, Vanaf 33-64 spelers DKO, SKO laatste 16 spelers) Dit toernooi zal ivm de duur van het toernooi sowieso in het DKO-format (max. 32 spelers) gespeeld worden, waarbij de laatste 16 zich plaatsen voor de SKO.

Het Midden 1 Ranking cyclus is een open toernooi, ongeacht het speelniveau (regionaal/landelijk). Ook is deze cyclus open voor zowel KNBB=leden als geen KNBB-leden.

Alle Midden 1 Rankingtoernooien zijn aangemeld als een KNBB B klassement toernooi, dat wil zeggen dat er afzonderlijk ook punten te verdienen zijn voor de Nationale Ranking (http://www.knbbpoolranking.nl/)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 40
1   
Netherlands
Job Schipper
Walk Over
 
2   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Niels van der Horst
Sun 13:00 
3   
Suriname
Prevesh Ganga
Walk Over
 
4   
Walk Over
Netherlands
Herre Meyling
 
5   
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Walk Over
 
6   
Walk Over
Netherlands
Frank van Leeuwen
 
7   
Netherlands
Yannick Pongers
Walk Over
 
8   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
9   
Netherlands
Mozes Leeflang
Walk Over
 
10   
Walk Over
Netherlands
Joris van Amersvoort
 
11   
Netherlands
Lennart Heij
Walk Over
 
12   
Walk Over
Suriname
Gilliano Smit
 
13   
Netherlands
Maan Sadal
Walk Over
 
14   
Walk Over
Netherlands
Sacha Romero
 
15   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 12:51 
16   
Walk Over
Netherlands
Brian Pauw
 

Winner round 1

Race to 40
17   
Netherlands
Job Schipper
Netherlands
Niels van der Horst
Sun 13:13 
18   
Suriname
Prevesh Ganga
Netherlands
Herre Meyling
Sun 12:48 
19   
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Netherlands
Frank van Leeuwen
Sun 12:51 
20   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:37 
21   
Netherlands
Mozes Leeflang
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 12:48 
22   
Netherlands
Lennart Heij
Suriname
Gilliano Smit
Sun 13:00 
23   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Sacha Romero
Sun 12:55 
24   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:00 

Loser round 1

Race to 40
25   
Walk Over
Netherlands
Quinten Pongers
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Walk Over
Walk Over
 
29   
Walk Over
Walk Over
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Netherlands
Micha Beuriot
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 40
33   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Brian Pauw
Sun 13:37 
34   
Walk Over
Netherlands
Sacha Romero
 
35   
Walk Over
Netherlands
Lennart Heij
 
36   
Walk Over
Netherlands
Joris van Amersvoort
 
37   
Walk Over
Netherlands
Jan Rempe
 
38   
Walk Over
Netherlands
Frank van Leeuwen
 
39   
Walk Over
Suriname
Prevesh Ganga
 
40   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Job Schipper
Sun 14:06 

Winners qualification

Race to 50
41   
Netherlands
Niels van der Horst
Netherlands
Herre Meyling
Sun 14:05 
42   
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 12:57 
43   
Netherlands
Mozes Leeflang
Suriname
Gilliano Smit
Sun 13:18 
44   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 13:38 

Loser round 3

Race to 40
45   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Sacha Romero
Sun 14:09 
46   
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 13:19 
47   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Frank van Leeuwen
Sun 12:58 
48   
Suriname
Prevesh Ganga
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 14:52 

Losers qualification

Race to 50
49   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 14:50 
50   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Herre Meyling
Sun 15:38 
51   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 14:09 
52   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 15:41 

Quarter final

Race to 50
53   
Netherlands
Niels van der Horst
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 17:15 
54   
Netherlands
Jeroen van Spronsen
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 17:15 
55   
Suriname
Gilliano Smit
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 17:15 
56   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 17:15 

Semi final

Race to 50
57   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Sebas De Vos
Sun 18:32 
58   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Mozes Leeflang
Sun 17:29 

Final

Race to 50
59   
Netherlands
Sebas De Vos
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:34