Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 5, 2017

Pool Midden Regionale Ranking #2

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (7/0) 51 (40/11)
78%
250
2 Arno Brouwer
7 (6/1) 62 (35/27)
56%
180
3 Arthur de Groot
7 (6/1) 51 (34/17)
67%
140
3 Micha Beuriot
6 (5/1) 48 (31/17)
65%
140
5 Mervin Saib
5 (3/2) 33 (15/18)
45%
100
5 Sacha Romero
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
100
5 Stefan Bakker
Boven 't IJ
5 (3/2) 45 (24/21)
53%
100
5 Lennart Heij
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
100
9 Martin Rakké
3 (0/3) 18 (3/15)
17%
60
Show more
9 Rembrandt Staller
4 (0/4) 28 (8/20)
29%
60
9 Joris van Amersvoort
Plan B
5 (3/2) 38 (23/15)
61%
60
9 Peter Berbee
3 (0/3) 22 (7/15)
32%
60
9 Joshua Harkelijn
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
60
9 Richard Floris
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
60
9 Brian Paulson
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
60
9 Richard Hoornaar
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
60
17 Ka Yu Man
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
50
17 Ed van Orssagen
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
50
17 Remco Wijnen
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
50
17 Ralph Coorengel
3 (2/1) 22 (11/11)
50%
50
17 Brian Pauw
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
50
17 Jacek Dydon
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
50
23 Karen Van Steenbergen
3 (0/3) 25 (10/15)
40%
45
23 Maikel Do
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
45
23 Mark Ekkerman
4 (1/3) 35 (16/19)
46%
45
23 Joey de Valk
4 (1/3) 27 (9/18)
33%
45
Entry deadline Nov 5, 2017, 12:30 PM (local time)
Starts Nov 5, 2017, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (26 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 2
Contact Sacha Romero and Brian Pauw (Brianpauw@hotmail.com, +31 06-13585434)
More info
Zaal open 11.00 uur
Inschrijven tot 11.45 uur
Start toernooi 12.00

T/M 32 spelers A/B toernooi, poule-fase, SKO A- & B-toernooi
Vanaf 33-64 spelers DKO, SKO laatste 16 spelers

Het Midden 1 Ranking cyclus is een open toernooi, ongeacht het speelniveau (regionaal/landelijk). Ook is deze cyclus open voor zowel KNBB=leden als geen KNBB-leden.

Alle Midden 1 Rankingtoernooien zijn aangemeld als een KNBB B klassement toernooi, dat wil zeggen dat er afzonderlijk ook punten te verdienen zijn voor de Nationale Ranking (http://www.knbbpoolranking.nl/)

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Micha Beuriot 4 4 0 0 20 6 14 0 0.769 0
2 Mervin Saib 4 3 0 1 15 12 3 0 0.556 0
3 Ka Yu Man 4 2 0 2 16 15 1 0 0.516 0
4 Mark Ekkerman 4 1 0 3 16 19 -3 0 0.457 0
5 Richard Hoornaar 4 0 0 4 5 20 -15 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Sacha Romero 3 2 0 1 13 10 3 0 0.565 0
2 Lennart Heij 3 2 0 1 12 10 2 0 0.545 0
3 Ralph Coorengel 3 2 0 1 11 11 0 0 0.5 0
4 Karen Van Steenbergen 3 0 0 3 10 15 -5 0 0.4 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Arno Brouwer 3 3 0 0 15 8 7 0 0.652 0
2 Brian Paulson 3 2 0 1 12 8 4 0 0.6 0
3 Jacek Dydon 3 1 0 2 12 11 1 0 0.522 0
4 Martin Rakké 3 0 0 3 3 15 -12 0 0.167 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Jan Rempe 3 3 0 0 15 7 8 0 0.682 0
2 Joshua Harkelijn 3 2 0 1 14 11 3 0 0.56 0
3 Ed van Orssagen 3 1 0 2 10 13 -3 0 0.435 0
4 Peter Berbee 3 0 0 3 7 15 -8 0 0.318 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Richard Floris 3 2 0 1 13 7 6 0 0.65 0
2 Stefan Bakker 3 2 0 1 13 11 2 0 0.542 0
3 Brian Pauw 3 1 0 2 9 13 -4 0 0.409 0
4 Maikel Do 3 1 0 2 9 13 -4 0 0.409 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO avg Points
1 Arthur de Groot 4 4 0 0 20 5 15 0 0.8 0
2 Joris van Amersvoort 4 3 0 1 18 9 9 0 0.667 0
3 Remco Wijnen 4 2 0 2 11 14 -3 0 0.44 0
4 Joey de Valk 4 1 0 3 9 18 -9 0 0.333 0
5 Rembrandt Staller 4 0 0 4 8 20 -12 0 0.286 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Richard Hoornaar
Sun 13:03 
2-A   
Netherlands
Mark Ekkerman
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 13:06 
3-B   
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 12:56 
4-B   
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Netherlands
Sacha Romero
Sun 13:18 
5-C   
Netherlands
Martin Rakké
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 13:01 
6-C   
Poland
Jacek Dydon
Netherlands
Brian Paulson
Sun 13:10 
7-D   
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:55 
8-D   
Netherlands
Peter Berbee
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:00 
9-E   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Richard Floris
Sun 13:31  Table 6
10-E   
Vietnam
Maikel Do
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 13:31 
11-F   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Joey de Valk
Sun 13:31 
12-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Rembrandt Staller
Sun 13:31  Table 2

Round 2

Race to 5
13-A   
Netherlands
Richard Hoornaar
Netherlands
Micha Beuriot
Sun 13:31 
14-A   
Hong Kong
Ka Yu Man
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:31 
15-B   
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Sacha Romero
Sun 14:05  Table 6
16-B   
Netherlands
Ralph Coorengel
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 13:31  Table 4
17-C   
Netherlands
Martin Rakké
Netherlands
Brian Paulson
Sun 13:32 
18-C   
Netherlands
Arno Brouwer
Poland
Jacek Dydon
Sun 13:32  Table 1
19-D   
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 13:33  Table 8
20-D   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Peter Berbee
Sun 13:36  Table 3
21-E   
Netherlands
Brian Pauw
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 14:27  Table 4
22-E   
Netherlands
Richard Floris
Vietnam
Maikel Do
Sun 14:09  Table 3
23-F   
Netherlands
Joey de Valk
Netherlands
Rembrandt Staller
Sun 13:59  Table 2
24-F   
Netherlands
Joris van Amersvoort
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 13:42  Table 7

Round 3

Race to 5
25-A   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Mervin Saib
Sun 13:55  Table 8
26-A   
Netherlands
Richard Hoornaar
Netherlands
Mark Ekkerman
Sun 13:50  Table 5
27-B   
Netherlands
Lennart Heij
Netherlands
Karen Van Steenbergen
Sun 14:42  Table 6
28-B   
Netherlands
Sacha Romero
Netherlands
Ralph Coorengel
Sun 15:18  Table 4
29-C   
Netherlands
Martin Rakké
Poland
Jacek Dydon
Sun 14:17  Table 1
30-C   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 14:18  Table 8
31-D   
Netherlands
Ed van Orssagen
Netherlands
Peter Berbee
Sun 14:21  Table 7
32-D   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:52  Table 3
33-E   
Netherlands
Brian Pauw
Vietnam
Maikel Do
Sun 15:46  Table 1
34-E   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Richard Floris
Sun 15:18  Table 2
35-F   
Netherlands
Rembrandt Staller
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 15:22  Table 8
36-F   
Netherlands
Joey de Valk
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 15:10  Table 7

Round 4

Race to 5
37-A   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Mark Ekkerman
Sun 14:52 
38-A   
Netherlands
Micha Beuriot
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 14:49  Table 5
39-F   
Netherlands
Arthur de Groot
Netherlands
Remco Wijnen
Sun 14:47  Table 2
40-F   
Netherlands
Rembrandt Staller
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 14:48  Table 8

Round 5

Race to 5
41-A   
Netherlands
Mark Ekkerman
Hong Kong
Ka Yu Man
Sun 15:34  Table 3
42-A   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Richard Hoornaar
Sun 15:36  Table 5
43-F   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 15:46  Table 8
44-F   
Netherlands
Arthur de Groot
Netherlands
Joey de Valk
Sun 15:44  Table 7

Last sixteen

Race to 6
45   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Martin Rakké
 
46   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 16:49  Table 7
47   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Joris van Amersvoort
Sun 16:50  Table 4
48   
Netherlands
Rembrandt Staller
Netherlands
Lennart Heij
 
49   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Richard Hoornaar
 
50   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Jan Rempe
Sun 16:50  Table 5
51   
Netherlands
Brian Paulson
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 16:50  Table 8
52   
Netherlands
Peter Berbee
Netherlands
Sacha Romero
 

Quarter final

Race to 6
53   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 17:28  Table 8
54   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Lennart Heij
Sun 17:31  Table 7
55   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:25 
56   
Netherlands
Arthur de Groot
Netherlands
Sacha Romero
Sun 17:58  Table 6

Semi final

Race to 6
57   
Netherlands
Micha Beuriot
Netherlands
Arno Brouwer
Sun 18:26  Table 7
58   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Arthur de Groot
Sun 18:28  Table 8

Final

Race to 7
59   
Netherlands
Arno Brouwer
Netherlands
Jan Rempe
Sun 19:42 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment