Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 2, 2019

Piljardi Eesti Noorteliiga / Rahvaliiga 2019 V etapp

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Toomas Kont
5 (5/0) 20 (15/5)
75%
2 Rasmus Ligi
5 (4/1) 19 (13/6)
68%
3 Ilmar Oit
6 (4/2) 23 (13/10)
57%
3 Kristian Muldre
5 (4/1) 19 (12/7)
63%
5 Oleg Bazanov
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
5 Indrek Purge
4 (2/2) 15 (8/7)
53%
5 Janno Jalasto
5 (3/2) 24 (13/11)
54%
5 Erki Soomer
Break & Run
4 (3/1) 17 (11/6)
65%
9 Henri Tuulik
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
Show more
9 Mati Torop
4 (2/2) 16 (7/9)
44%
9 Indrek Tamm
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
9 Margus Kala
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
13 Karl Rais
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
13 Andres Viidik
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
13 Rait Ots
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
13 Tarvo Piip
Break & Run
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
17 Jevgeni Ivanov
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
17 Sander Kont
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
17 Kaido Pungas
Break & Run
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
Starts Jun 2, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (19 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Estonian Billiard Association
Contact Jussi Valdsalu (jussi.valdsalu@gmail.com)
More info
Liigaetappidelkehtib riietumise kategooria: B2
ühes toonis pikad püksid (dressid keelatud)
jalanõud peavad olema puhtad(lahtised jalanõud keelatud)
kampsun keelatud, v.a jahedates oludes (peakohtuniku määrata)
riietus peab olema puhas ja korralik
Särk ei tohi olla võistluste ja autasustamise ajal püksist väljas.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Estonia
Sander Kont
Estonia
Kristian Muldre
Sun 10:45  Table 15
2   
Estonia
Henri Tuulik
Walk Over
 
3   
Walk Over
Estonia
Karl Rais
 
4   
Estonia
Margus Kala
Walk Over
 
5   
Estonia
Jevgeni Ivanov
Estonia
Ilmar Oit
Sun 10:45  Table 8
6   
Estonia
Rait Ots
Walk Over
 
7   
Walk Over
Estonia
Indrek Tamm
 
8   
Estonia
Kaido Pungas
Estonia
Erki Soomer
Sun 10:45  Table 9

Winner round 1

Race to 3
9   
Estonia
Mati Torop
Estonia
Kristian Muldre
Sun 10:49  Table 14
10   
Estonia
Henri Tuulik
Estonia
Andres Viidik
Sun 10:44  Table 10
11   
Estonia
Toomas Kont
Estonia
Karl Rais
Sun 10:45  Table 11
12   
Estonia
Margus Kala
Estonia
Janno Jalasto
Sun 10:45  Table 12
13   
Estonia
Indrek Purge
Estonia
Ilmar Oit
Sun 10:59  Table 9
14   
Estonia
Rait Ots
Estonia
Rasmus Ligi
Sun 10:37  Table 13
15   
Estonia
Tarvo Piip
Estonia
Indrek Tamm
Sun 10:33  Table 14
16   
Estonia
Erki Soomer
Estonia
Oleg Bazanov
Sun 10:49  Table 13

Loser round 1

Race to 3
17   
Estonia
Sander Kont
Estonia
Oleg Bazanov
Sun 11:37  Table 13
18   
Walk Over
Estonia
Tarvo Piip
 
19   
Walk Over
Estonia
Rait Ots
 
20   
Walk Over
Estonia
Ilmar Oit
 
21   
Estonia
Jevgeni Ivanov
Estonia
Janno Jalasto
Sun 11:00  Table 11
22   
Walk Over
Estonia
Karl Rais
 
23   
Walk Over
Estonia
Andres Viidik
 
24   
Estonia
Kaido Pungas
Estonia
Mati Torop
Sun 11:35  Table 14

Loser round 2

Race to 3
25   
Estonia
Oleg Bazanov
Estonia
Tarvo Piip
Sun 12:08  Table 13
26   
Estonia
Rait Ots
Estonia
Ilmar Oit
Sun 11:56  Table 10
27   
Estonia
Janno Jalasto
Estonia
Karl Rais
Sun 11:56  Table 8
28   
Estonia
Andres Viidik
Estonia
Mati Torop
Sun 12:48  Table 14

Winners qualification

Race to 3
29   
Estonia
Kristian Muldre
Estonia
Henri Tuulik
Sun 11:57  Table 9
30   
Estonia
Toomas Kont
Estonia
Margus Kala
Sun 11:57  Table 11
31   
Estonia
Indrek Purge
Estonia
Rasmus Ligi
Sun 11:57  Table 15
32   
Estonia
Indrek Tamm
Estonia
Erki Soomer
Sun 11:58  Table 12

Losers qualification

Race to 3
33   
Estonia
Oleg Bazanov
Estonia
Margus Kala
Sun 13:41  Table 8
34   
Estonia
Ilmar Oit
Estonia
Henri Tuulik
Sun 13:41  Table 13
35   
Estonia
Janno Jalasto
Estonia
Indrek Tamm
Sun 13:41  Table 14
36   
Estonia
Mati Torop
Estonia
Indrek Purge
Sun 13:41  Table 11

Quarter final

Race to 3
37   
Estonia
Kristian Muldre
Estonia
Indrek Purge
Sun 14:42  Table 11
38   
Estonia
Toomas Kont
Estonia
Janno Jalasto
Sun 14:42  Table 8
39   
Estonia
Rasmus Ligi
Estonia
Oleg Bazanov
Sun 14:42  Table 13
40   
Estonia
Erki Soomer
Estonia
Ilmar Oit
Sun 14:42  Table 14

Semi final

Race to 3
41   
Estonia
Kristian Muldre
Estonia
Toomas Kont
Sun 15:45  Table 14
42   
Estonia
Rasmus Ligi
Estonia
Ilmar Oit
Sun 15:58  Table 13

Final

Race to 3
43   
Estonia
Toomas Kont
Estonia
Rasmus Ligi
Sun 17:11  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment