Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 12 - May 10, 2019

Piljardi Eesti Noorteliiga / Rahvaliiga 2019 IV etapp

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mihkel Susi
4 (4/0) 15 (12/3)
80%
2 Ilmar Oit
6 (4/2) 22 (15/7)
68%
3 Oleg Bazanov
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
3 Vladimir Potuznoi
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
5 Ronald Biktashev
2 (1/1) 9 (4/5)
44%
5 Mati Torop
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
5 Vaiko Tuul
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
5 Kristian Muldre
3 (1/2) 11 (4/7)
36%
9 Robert Kruuda
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
9 Karl Rais
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
9 Kaido Pungas
Break & Run
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
9 Margus Kala
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
Starts May 12, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer Estonian Billiard Association
More info
Liigaetappidelkehtib riietumise kategooria: B2
ühes toonis pikad püksid (dressid keelatud)
jalanõud peavad olema puhtad(lahtised jalanõud keelatud)
kampsun keelatud, v.a jahedates oludes (peakohtuniku määrata)
riietus peab olema puhas ja korralikSärk ei tohi olla võistluste ja autasustamise ajal püksist väljas.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Estonia
Kristian Muldre
Walk Over
 
2   
Estonia
Mati Torop
Estonia
Vladimir Potuznoi
Sun 10:00  Table 8
3   
Estonia
Kaido Pungas
Estonia
Karl Rais
Sun 10:17  Table 9
4   
Walk Over
Estonia
Ronald Biktashev
 
5   
Estonia
Mihkel Susi
Walk Over
 
6   
Estonia
Vaiko Tuul
Estonia
Ilmar Oit
Sun 10:17  Table 10
7   
Estonia
Margus Kala
Estonia
Oleg Bazanov
Sun 10:17  Table 13
8   
Walk Over
Estonia
Robert Kruuda
 

Winners qualification

Race to 3
9   
Estonia
Kristian Muldre
Estonia
Vladimir Potuznoi
Sun 10:55  Table 8
10   
Estonia
Karl Rais
Estonia
Ronald Biktashev
Sun 11:36  Table 13
11   
Estonia
Mihkel Susi
Estonia
Ilmar Oit
Sun 10:49  Table 10
12   
Estonia
Oleg Bazanov
Estonia
Robert Kruuda
Sun 11:03  Table 13

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Estonia
Mati Torop
 
14   
Estonia
Kaido Pungas
Walk Over
 
15   
Walk Over
Estonia
Vaiko Tuul
 
16   
Estonia
Margus Kala
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 3
17   
Estonia
Mati Torop
Estonia
Robert Kruuda
Sun 11:22  Table 11
18   
Estonia
Kaido Pungas
Estonia
Ilmar Oit
Sun 11:44  Table 14
19   
Estonia
Vaiko Tuul
Estonia
Karl Rais
Sun 13:12  Table 13
20   
Estonia
Margus Kala
Estonia
Kristian Muldre
Sun 11:42  Table 8

Quarter final

Race to 3
21   
Estonia
Vladimir Potuznoi
Estonia
Mati Torop
Sun 13:30  Table 8
22   
Estonia
Ronald Biktashev
Estonia
Ilmar Oit
Sun 13:30  Table 11
23   
Estonia
Mihkel Susi
Estonia
Kristian Muldre
Sun 13:30  Table 13
24   
Estonia
Oleg Bazanov
Estonia
Vaiko Tuul
Sun 13:30  Table 14

Semi final

Race to 3
25   
Estonia
Vladimir Potuznoi
Estonia
Ilmar Oit
Sun 14:20  Table 11
26   
Estonia
Mihkel Susi
Estonia
Oleg Bazanov
Sun 14:16  Table 13

Final

Race to 3
27   
Estonia
Ilmar Oit
Estonia
Mihkel Susi
Sun 14:59  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment