Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 14, 2019

Piątkowiec Amateur Tournament - Summer MASTERS 2019 (2KO)

Bankpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Filip Kołtowski
7 (6/1) 63 (39/24)
62%
2 Tomek Bąk
7 (5/2) 62 (40/22)
65%
3 Sebastian Hołówko
5 (4/1) 48 (29/19)
60%
3 Krystian Tanasiewicz
7 (5/2) 58 (37/21)
64%
5 Michał Szczakuła
5 (3/2) 47 (25/22)
53%
5 Piotr Bilardoholik Cepil
4 (3/1) 38 (20/18)
53%
5 Piotr Latosiński
4 (3/1) 33 (20/13)
61%
5 Mariusz Gołąb
4 (3/1) 34 (20/14)
59%
9 Illia Kyselov
5 (3/2) 50 (28/22)
56%
Show more
9 Adam Wisz
5 (3/2) 44 (24/20)
55%
9 Szymon Błażej
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
9 Dariusz Kidawa
4 (2/2) 38 (16/22)
42%
13 Mariusz Gołdyn
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
13 Piotr Kotowski
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
13 Michał Blachowski
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
13 Łukasz Królikowski
4 (2/2) 34 (15/19)
44%
17 Paweł Grzanka
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
17 Krzysztof Marzec
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
17 Adam Cebulak
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
17 Marek Grzybek
3 (1/2) 24 (7/17)
29%
17 Grzegorz Gawron
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
17 Leszek Piłat
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
17 Jacek Pańczak
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
17 Sebastian Zięba
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
25 Jerzy Gonet
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
25 Łukasz Niedzielski
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
25 Sławomir Niemiec
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
25 Piotr Bujny
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
25 Sebastian Krupa
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
25 Tomasz Błażej
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
25 Piotr Kogut
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
25 Dominik Kozłowski
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
Starts Jul 14, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Contact Konrad Chrzanowski (wieslaw.tworzywo@go2.pl)
More info
Data: 13-14.07.2019
Miejsce: Klub Bilardowy BILA ul. Urszulańska 5, 33-100 Tarnów
Godzina: 11.00 (klub czynny od godziny 10.00)
Odmiana: 9-bill
Handicapy: brak
Faza grupowa: 13.07.2019 (osiem grup, awans 4 zawodników z każdej grupy)
Faza pucharowa: 14.07.2019 (2 KO, 32 zawodników)
Wpisowe: 50 PLN (w ramach wpisowego organizator zapewnia catering)

Ubiór do gry:

W zawodach obowiązuje strój bilardzisty tzn:
- ciemne wizytowe spodnie i buty oraz koszulka polo klubowa,
- dla osób nie zrzeszonych dopuszczalna jest zamiast klubowej ciemna, jednolita koszulka polo lub koszula wizytowa.

Dyrektor Turnieju nie dopuści zawodnika do zawodów z powodu nieprawidłowego ubioru.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Krzysztof Marzec
Sun 11:04  Table 1
2   
Poland
Dominik Kozłowski
Poland
Adam Cebulak
Sun 10:50  Table 2
3   
Poland
Sławomir Niemiec
Poland
Sebastian Hołówko
Sun 11:04  Table 3
4   
Poland
Marek Grzybek
Poland
Paweł Grzanka
Sun 11:04  Table 4
5   
Poland
Piotr Kogut
Poland
Dariusz Kidawa
Sun 11:04  Table 5
6   
Ukraine
Illia Kyselov
Poland
Michał Blachowski
Sun 11:45  Table 10
7   
Poland
Mariusz Gołąb
Poland
Leszek Piłat
Sun 11:05  Table 7
8   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Piotr Kotowski
Sun 11:05  Table 8
9   
Poland
Szymon Błażej
Canada
Grzegorz Gawron
Sun 11:47  Table 4
10   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Filip Kołtowski
Sun 11:05  Table 10
11   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Sebastian Zięba
Sun 11:05  Table 2
12   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Piotr Latosiński
Sun 11:06  Table 6
13   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Piotr Bujny
Sun 11:06  Table 9
14   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Adam Wisz
Sun 11:47  Table 5
15   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Łukasz Niedzielski
Sun 11:48  Table 9
16   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 11:48  Table 1

Winner round 1

Race to 6
17   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Adam Cebulak
Sun 11:51  Table 6
18   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Paweł Grzanka
Sun 11:54  Table 3
19   
Poland
Dariusz Kidawa
Ukraine
Illia Kyselov
Sun 12:54  Table 8
20   
Poland
Mariusz Gołąb
Poland
Piotr Kotowski
Sun 11:58  Table 7
21   
Poland
Szymon Błażej
Poland
Filip Kołtowski
Sun 12:25  Table 6
22   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Piotr Latosiński
Sun 12:04  Table 2
23   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Michał Szczakuła
Sun 12:37  Table 1
24   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 12:56  Table 10

Loser round 1

Race to 6
25   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Dominik Kozłowski
Sun 11:52 
26   
Poland
Sławomir Niemiec
Poland
Marek Grzybek
Sun 11:57  Table 8
27   
Poland
Piotr Kogut
Poland
Michał Blachowski
Sun 12:54  Table 9
28   
Poland
Leszek Piłat
Poland
Jerzy Gonet
Sun 12:34  Table 5
29   
Canada
Grzegorz Gawron
Poland
Sebastian Krupa
Sun 12:42  Table 2
30   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Tomasz Błażej
Sun 12:20  Table 4
31   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Adam Wisz
Sun 12:51  Table 3
32   
Poland
Łukasz Niedzielski
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 13:07  Table 6

Loser round 2

Race to 6
33   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Mariusz Gołdyn
Sun 13:51  Table 3
34   
Poland
Marek Grzybek
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sun 13:31  Table 1
35   
Poland
Michał Blachowski
Poland
Jacek Pańczak
Sun 13:40  Table 9
36   
Poland
Leszek Piłat
Poland
Szymon Błażej
Sun 13:56  Table 5
37   
Canada
Grzegorz Gawron
Poland
Piotr Kotowski
Sun 13:33  Table 2
38   
Poland
Sebastian Zięba
Ukraine
Illia Kyselov
Sun 13:57  Table 8
39   
Poland
Adam Wisz
Poland
Paweł Grzanka
Sun 13:48  Table 4
40   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Adam Cebulak
Sun 14:04  Table 1

Winners qualification

Race to 6
41   
Poland
Tomek Bąk
Poland
Sebastian Hołówko
Sun 13:07  Table 7
42   
Poland
Dariusz Kidawa
Poland
Mariusz Gołąb
Sun 14:01  Table 6
43   
Poland
Filip Kołtowski
Poland
Piotr Latosiński
Sun 13:13  Table 4
44   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Sun 13:52  Table 10

Loser round 3

Race to 6
45   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sun 14:27  Table 2
46   
Poland
Michał Blachowski
Poland
Szymon Błażej
Sun 14:37  Table 3
47   
Poland
Piotr Kotowski
Ukraine
Illia Kyselov
Sun 15:12  Table 1
48   
Poland
Adam Wisz
Poland
Łukasz Królikowski
Sun 15:13  Table 2

Losers qualification

Race to 6
49   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Dariusz Kidawa
Sun 15:11  Table 4
50   
Poland
Szymon Błażej
Poland
Tomek Bąk
Sun 15:07  Table 3
51   
Ukraine
Illia Kyselov
Poland
Michał Szczakuła
Sun 16:10  Table 1
52   
Poland
Adam Wisz
Poland
Filip Kołtowski
Sun 15:48  Table 2

Quarter final

Race to 7
53   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Michał Szczakuła
Sun 17:34  Table 4
54   
Poland
Mariusz Gołąb
Poland
Filip Kołtowski
Sun 17:34  Table 2
55   
Poland
Piotr Latosiński
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sun 17:34  Table 3
56   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Tomek Bąk
Sun 17:34  Table 1

Semi final

Race to 7
57   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Filip Kołtowski
Sun 18:48  Table 2
58   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Tomek Bąk
Sun 18:26  Table 1

Final

Race to 7
59   
Poland
Filip Kołtowski
Poland
Tomek Bąk
Sun 19:55 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment