Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 19, 2019

Piątkowiec Amateur Tournament (Ósemka Rzeszów) - eliminacja 2/20

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Jerzy Gonet
7 (6/1) 35 (24/11)
69%
2 Piotr Bujny
5 (4/1) 25 (16/9)
64%
3 Sebastian Krupa
5 (3/2) 24 (16/8)
67%
3 Sebastian Zięba
4 (3/1) 25 (14/11)
56%
5 Sebastian Hołówko
5 (3/2) 27 (15/12)
56%
5 Paweł Pliś
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
7 Roman Gałuszka
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
7 Adam Wisz
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
9 Łukasz Pasternak
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
9 Sławomir Bratek
3 (1/2) 16 (8/8)
50%
9 Waldemar Rydzik
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
9 Jarosław Mączka
3 (1/2) 13 (5/8)
38%
13 Adam Cebulak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
13 Kazimierz Wójcik
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
13 Janusz Stawarz
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
13 Jacek Pańczak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
Starts Feb 19, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Piątkowiec Amateur Tournament (Ósemka Rzeszów) - sezon letni 2019
Contact Jerzy Gonet (j.gonet.poczta@gmail.com)
More info
Pierwsze pięć turniejów z dwudziestu gramy w multiball, czyli wygrywający decyduje w co będzie grany dany mecz: 8,9 i 10 bil, do 4 wygranych partii na prawej i do 3 wygranych na lewej stronie.

wpisowe - 20 zł
jackpot - 5 zł

Nagrody za każdy turniej eliminacyjny!
1 miejsce - puchar oraz bon 40 zł do wykorzystania na barze
2 miejsce - bon 20 zł do wykorzystania na barze

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Paweł Pliś
Poland
Kazimierz Wójcik
Tue 18:28  Table 6
2   
Poland
Waldemar Rydzik
Poland
Roman Gałuszka
Tue 18:26  Table 1
3   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Sebastian Hołówko
Tue 18:26  Table 2
4   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Piotr Bujny
Tue 18:26  Table 3
5   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Jarosław Mączka
Tue 18:27 
6   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 18:26  Table 4
7   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Adam Wisz
Tue 18:28 
8   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Sebastian Zięba
Tue 18:26  Table 5

Winner round 1

Race to 4
9   
Poland
Paweł Pliś
Poland
Roman Gałuszka
Tue 19:13  Table 5
10   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Piotr Bujny
Tue 19:14  Table 2
11   
Poland
Jarosław Mączka
Poland
Sebastian Krupa
Tue 18:59  Table 4
12   
Poland
Adam Wisz
Poland
Sebastian Zięba
Tue 18:57  Table 3

Loser round 1

Race to 4
13   
Poland
Kazimierz Wójcik
Poland
Waldemar Rydzik
Tue 19:15  Table 6
14   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Jerzy Gonet
Tue 19:34  Table 4
15   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 19:03 
16   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Sławomir Bratek
Tue 18:57 

Loser round 2

Race to 4
17   
Poland
Waldemar Rydzik
Poland
Adam Wisz
Tue 20:16  Table 2
18   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Jarosław Mączka
Tue 20:25  Table 3
19   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Sebastian Hołówko
Tue 19:43  Table 2
20   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Roman Gałuszka
Tue 19:52  Table 5

Winners qualification

Race to 4
21   
Poland
Paweł Pliś
Poland
Piotr Bujny
Tue 20:09  Table 4
22   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Sebastian Zięba
Tue 19:38  Table 3

Loser round 3

Race to 4
23   
Poland
Adam Wisz
Poland
Jerzy Gonet
Tue 21:11  Table 3
24   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Roman Gałuszka
Tue 20:52  Table 2

Losers qualification

Race to 4
25   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Paweł Pliś
Tue 21:32  Table 3
26   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Sebastian Krupa
Tue 21:27  Table 2

Semi final

Race to 4
27   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Sebastian Krupa
Tue 22:14 
28   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Jerzy Gonet
Tue 22:14  Table 3

Final

Race to 4
29   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Jerzy Gonet
Tue 22:51 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment