Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 12, 2019

Piątkowiec Amateur Tournament (Ósemka Rzeszów) - eliminacja 1/20

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Krystian Tanasiewicz
7 (6/1) 38 (25/13)
66%
2 Krzysztof Śliwiński
5 (4/1) 23 (17/6)
74%
3 Jerzy Gonet
5 (3/2) 28 (12/16)
43%
3 Sebastian Hołówko
5 (4/1) 31 (17/14)
55%
5 Sławomir Bratek
3 (2/1) 16 (9/7)
56%
5 Maciej Dłuski
6 (4/2) 35 (19/16)
54%
5 Sebastian Krupa
3 (2/1) 16 (11/5)
69%
5 Robert Pecka
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
9 Hubert Baran
3 (1/2) 17 (9/8)
53%
Show more
9 Mirosław Dąbrowski
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
9 Arkadiusz Nawojski
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
9 Adam Wisz
3 (1/2) 18 (9/9)
50%
13 Kinga Rauk
2 (0/2) 14 (6/8)
43%
13 Janusz Stawarz
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
13 Piotr Bujny
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
13 Jacek Pańczak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Adam Cebulak
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
17 Łukasz Pasternak
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
17 Monika Ząbek
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
17 Grzegorz Gwizdak
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
Starts Feb 12, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Piątkowiec Amateur Tournament (Ósemka Rzeszów) - sezon letni 2019
Contact Jerzy Gonet (j.gonet.poczta@gmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Walk Over
 
2   
Poland
Robert Pecka
Poland
Sebastian Hołówko
Tue 19:01  Table 4
3   
Poland
Jacek Pańczak
Walk Over
 
4   
Walk Over
Poland
Hubert Baran
 
5   
Poland
Sławomir Bratek
Walk Over
 
6   
Walk Over
Poland
Janusz Stawarz
 
7   
Poland
Maciej Dłuski
Poland
Łukasz Pasternak
Tue 18:15  Table 1
8   
Walk Over
Poland
Adam Wisz
 
9   
Poland
Piotr Bujny
Walk Over
 
10   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Krystian Tanasiewicz
Tue 18:16  Table 2
11   
Poland
Sebastian Krupa
Walk Over
 
12   
Walk Over
Poland
Jerzy Gonet
 
13   
Poland
Kinga Rauk
Walk Over
 
14   
Walk Over
Poland
Arkadiusz Nawojski
 
15   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Grzegorz Gwizdak
Tue 18:16  Table 3
16   
Walk Over
Poland
Krzysztof Śliwiński
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Sebastian Hołówko
Tue 19:52  Table 2
18   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Hubert Baran
Tue 18:15 
19   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Janusz Stawarz
Tue 18:17  Table 4
20   
Poland
Maciej Dłuski
Poland
Adam Wisz
Tue 19:04  Table 5
21   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Krystian Tanasiewicz
Tue 18:39  Table 2
22   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Jerzy Gonet
Tue 18:17  Table 5
23   
Poland
Kinga Rauk
Poland
Arkadiusz Nawojski
Tue 18:17  Table 6
24   
Poland
Grzegorz Gwizdak
Poland
Krzysztof Śliwiński
Tue 19:03  Table 3

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Poland
Robert Pecka
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Walk Over
 
28   
Poland
Łukasz Pasternak
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Adam Cebulak
 
30   
Walk Over
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Poland
Monika Ząbek
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Poland
Robert Pecka
Poland
Grzegorz Gwizdak
Tue 19:51  Table 4
34   
Walk Over
Poland
Kinga Rauk
 
35   
Walk Over
Poland
Jerzy Gonet
 
36   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Piotr Bujny
Tue 19:05  Table 2
37   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Maciej Dłuski
Tue 20:25  Table 6
38   
Walk Over
Poland
Janusz Stawarz
 
39   
Walk Over
Poland
Jacek Pańczak
 
40   
Poland
Monika Ząbek
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 20:34  Table 2

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Hubert Baran
Tue 20:41  Table 4
42   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Adam Wisz
Tue 19:46  Table 5
43   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Sebastian Krupa
Tue 19:07  Table 1
44   
Poland
Arkadiusz Nawojski
Poland
Krzysztof Śliwiński
Tue 19:40  Table 3

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Robert Pecka
Poland
Kinga Rauk
Tue 20:26 
46   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Piotr Bujny
Tue 19:21  Table 2
47   
Poland
Maciej Dłuski
Poland
Janusz Stawarz
Tue 21:34  Table 2
48   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 20:58 

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Robert Pecka
Poland
Adam Wisz
Tue 21:13  Table 3
50   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Hubert Baran
Tue 21:27  Table 4
51   
Poland
Maciej Dłuski
Poland
Arkadiusz Nawojski
Tue 22:35  Table 2
52   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Krystian Tanasiewicz
Tue 21:02  Table 2

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Maciej Dłuski
Tue 23:20  Table 2
54   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Krystian Tanasiewicz
Tue 23:20  Table 3
55   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Jerzy Gonet
Tue 23:20  Table 4
56   
Poland
Krzysztof Śliwiński
Poland
Robert Pecka
Tue 23:20  Table 5

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Krystian Tanasiewicz
Tue 23:53  Table 2
58   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Krzysztof Śliwiński
Wed 00:26  Table 3

Final

Race to 4
59   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Krzysztof Śliwiński
Wed 00:42 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment