Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 24, 2019

Pannenkoektoernooi 9 Ball voor beginners

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Patrick Kommings
6 (6/0) 43 (28/15)
65%
2 Thomas Groenendaal
6 (5/1) 35 (23/12)
66%
3 Arno Meuwese
5 (3/2) 31 (14/17)
45%
3 Richard Rick Mookhoek
6 (5/1) 38 (24/14)
63%
5 Alex Costa
3 (2/1) 16 (11/5)
69%
5 Dirk Wiersma
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
5 Fedde Pieterse
5 (3/2) 29 (19/10)
66%
5 Ben Pieterse
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
9 Alvin Stevens
3 (1/2) 18 (10/8)
56%
Show more
9 Joey van de Braak
4 (2/2) 23 (9/14)
39%
9 Roof Groenenberg
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
9 Frank Meulblok
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
13 Zumfer Benquku
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
13 Jurrian Heijmans
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
13 Ricardo Leijs
4 (1/3) 22 (9/13)
41%
16 Vincent Groenendaal
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
Starts Aug 24, 2019, 12:00 PM (local time)
Format Round robin (17 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31 0113-404043) and Amar Panday (Amar_panday@hotmail.com, +31 06-42209322)
More info
Speciaal voor de beginnende pooler een 9 Ball toernooitje gehouden in poultjes.
Deelname kost € 10,00 en is volledig prijzengeld.
Eventuele uitleg van de paar regeltjes kan van te voren worden uitgelegd, indien nodig.

Start 12:00
Inschrijving vóór 11:45
Datum: zaterdag 24 augustus
Naast dit toernooi houden wij ook nog een koppeltoernooi voor gevorderden op dezelfde dag.

Criteria:
Geen Landelijke speler of landelijk gespeeld.
Geen 1e klasse speler
Geen huiscompetitiespelers zonder handicap

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Richard Rick Mookhoek 4 4 0 0 16 5 11 1 0 0 0.762 4
2 Fedde Pieterse 4 3 0 1 15 5 10 0 0 0 0.75 3
3 Joey van de Braak 4 2 0 2 9 14 -5 0 0 0 0.391 2
4 Ricardo Leijs 4 1 0 3 9 13 -4 0 0 0 0.409 1
5 Vincent Groenendaal 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrick Kommings 3 3 0 0 12 7 5 0 0 0 0.632 3
2 Ben Pieterse 3 2 0 1 9 10 -1 0 0 0 0.474 2
3 Alvin Stevens 3 1 0 2 10 8 2 0 0 0 0.556 1
4 Zumfer Benquku 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Thomas Groenendaal 3 3 0 0 12 2 10 0 0 0 0.857 3
2 Arno Meuwese 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 2
3 Frank Meulblok 3 1 0 2 7 11 -4 0 0 0 0.389 1
4 Jurrian Heijmans 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alex Costa 2 2 0 0 8 0 8 0 0 0 1 2
2 Dirk Wiersma 2 1 0 1 4 6 -2 0 0 0 0.4 1
3 Roof Groenenberg 2 0 0 2 2 8 -6 0 0 0 0.2 0
4 Laura Boyen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 12:44  Table 18
2-A   
Netherlands
Fedde Pieterse
Netherlands
Joey van de Braak
Sat 13:05  Table 18
3-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 12:50  Table 8
4-B   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Ben Pieterse
Sat 13:13  Table 14
5-C   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Arno Meuwese
Sat 12:53  Table 12
6-C   
Netherlands
Jurrian Heijmans
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 13:14  Table 6
7-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Portugal
Alex Costa
Sat 13:05  Table 19
8-D   
Netherlands
Roof Groenenberg
Belgium
Laura Boyen
Sat 13:20  Table 7

Round 2

Race to 4
9-A   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Joey van de Braak
Sat 14:00  Table 7
10-A   
Netherlands
Vincent Groenendaal
Netherlands
Ricardo Leijs
Sat 13:28  Table 8
11-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Netherlands
Ben Pieterse
Sat 14:44  Table 19
12-B   
Netherlands
Patrick Kommings
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 14:13  Table 8
13-C   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 14:30  Table 7
14-C   
Netherlands
Arno Meuwese
Netherlands
Jurrian Heijmans
Sat 14:50  Table 8
15-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Belgium
Laura Boyen
Sat 14:35  Table 18
16-D   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Roof Groenenberg
Sat 14:54  Table 13

Round 3

Race to 4
17-A   
Netherlands
Joey van de Braak
Netherlands
Ricardo Leijs
Sat 16:35  Table 8
18-A   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Fedde Pieterse
Sat 15:56  Table 8
19-B   
Kosovo
Zumfer Benquku
Indonesia
Alvin Stevens
Sat 15:38  Table 8
20-B   
Netherlands
Ben Pieterse
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 15:53  Table 14
21-C   
Netherlands
Frank Meulblok
Netherlands
Jurrian Heijmans
Sat 16:00  Table 16
22-C   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Arno Meuwese
Sat 16:15  Table 7
23-D   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Roof Groenenberg
Sat 16:48  Table 7
24-D   
Belgium
Laura Boyen
Portugal
Alex Costa
Sat 16:59 

Round 4

Race to 4
25-A   
Netherlands
Ricardo Leijs
Netherlands
Fedde Pieterse
Sat 15:20  Table 14
26-A   
Netherlands
Joey van de Braak
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 15:27  Table 19

Round 5

Race to 4
27-A   
Netherlands
Fedde Pieterse
Netherlands
Vincent Groenendaal
Sat 17:16  Table 16
28-A   
Netherlands
Ricardo Leijs
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 17:08  Table 8

Quarter final

Race to 5
29   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Ben Pieterse
Sat 17:49  Table 18
30   
Netherlands
Fedde Pieterse
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 17:49  Table 14
31   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 17:49  Table 16
32   
Netherlands
Arno Meuwese
Portugal
Alex Costa
Sat 17:49  Table 17

Semi final

Race to 5
33   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Patrick Kommings
Sat 18:50  Table 18
34   
Netherlands
Thomas Groenendaal
Netherlands
Arno Meuwese
Sat 18:47  Table 14

Final

Race to 6
35   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Thomas Groenendaal
Sat 20:06  Table 19

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment