Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 11, 2019

PAT Winter - GP Falcon 2019 #6

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Piotr Twerdyk
6 (6/0) 30 (24/6)
80%
2 Grzegorz Gawron
8 (6/2) 36 (20/16)
56%
3 Grzegorz Kowalski
7 (5/2) 37 (22/15)
59%
3 Sambor Stachowiak
5 (3/2) 24 (13/11)
54%
5 Paweł Grzanka
4 (3/1) 21 (12/9)
57%
5 Dariusz Kidawa
4 (3/1) 21 (12/9)
57%
5 Michał Blachowski
3 (2/1) 14 (9/5)
64%
5 Oskar Widacha
5 (3/2) 22 (12/10)
55%
9 Łukasz Niedzielski
4 (2/2) 18 (8/10)
44%
Show more
9 Roman Urgacz
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
9 Filip Kołtowski
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
9 Kamil Gęsiarz
5 (3/2) 25 (14/11)
56%
13 Mariusz Krawiec
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
13 Paweł Łukasik
4 (2/2) 22 (11/11)
50%
13 Bartosz Ufnalski
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
13 Beata Humańska
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
17 Arkadiusz Baran
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
17 Roman Banasik
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
17 Marek Świętalski
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
17 Łukasz Królikowski
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
17 Mikołaj Żelazny
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
17 Michał Malicki
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
17 Michał Zrebny
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
17 Maciej Hartleb
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
25 Artur Królczyk
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
25 Adrian Spyt
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
25 Maciej Nowakowski
2 (0/2) 12 (4/8)
33%
Starts Sep 11, 2019, 6:06 PM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Handicap No handicap
Contact Paweł Grzanka (grzankapawel@gmail.com)

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Poland
Maciej Hartleb
Walk Over
 
2   
Poland
Filip Kołtowski
Poland
Paweł Grzanka
Wed 18:37  Table 3
3   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Łukasz Królikowski
Wed 19:54  Table 4
4   
Poland
Łukasz Niedzielski
Poland
Artur Królczyk
Wed 19:43  Table 3
5   
Poland
Sambor Stachowiak
Walk Over
 
6   
Michał Malicki
Poland
Grzegorz Gawron
Wed 18:37  Table 4
7   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Mariusz Krawiec
Wed 19:18  Table 6
8   
Walk Over
Poland
Michał Zrebny
 
9   
Poland
Michał Blachowski
Walk Over
 
10   
Poland
Arkadiusz Baran
Poland
Bartosz Ufnalski
Wed 19:24  Table 3
11   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Marek Świętalski
Wed 19:46  Table 6
12   
Poland
Maciej Nowakowski
Poland
Grzegorz Kowalski
Wed 19:28  Table 5
13   
Poland
Paweł Łukasik
Poland
Adrian Spyt
Wed 19:27  Table 7
14   
Poland
Roman Urgacz
Poland
Mikołaj Żelazny
Wed 19:12  Table 4
15   
Poland
Beata Humańska
Poland
Dariusz Kidawa
Wed 18:59  Table 5
16   
Walk Over
Poland
Roman Banasik
 

Winner round 1

17   
Poland
Maciej Hartleb
Poland
Paweł Grzanka
Wed 20:08  Table 3
18   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Łukasz Niedzielski
Wed 20:38  Table 3
19   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Grzegorz Gawron
Wed 20:04  Table 5
20   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Michał Zrebny
Wed 20:21  Table 6
21   
Poland
Michał Blachowski
Poland
Arkadiusz Baran
Wed 20:05  Table 7
22   
Philippines
Oskar Widacha
Poland
Grzegorz Kowalski
Wed 20:41  Table 5
23   
Poland
Paweł Łukasik
Poland
Roman Urgacz
Wed 20:30  Table 4
24   
Poland
Dariusz Kidawa
Poland
Roman Banasik
Wed 20:31  Table 7

Loser round 1

25   
Walk Over
Poland
Filip Kołtowski
 
26   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Artur Królczyk
Wed 20:45  Table 8
27   
Walk Over
Michał Malicki
 
28   
Poland
Mariusz Krawiec
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Bartosz Ufnalski
 
30   
Poland
Marek Świętalski
Poland
Maciej Nowakowski
Wed 21:01  Table 4
31   
Poland
Adrian Spyt
Poland
Mikołaj Żelazny
Wed 21:04  Table 6
32   
Poland
Beata Humańska
Walk Over
 

Loser round 2

33   
Poland
Filip Kołtowski
Poland
Roman Banasik
Wed 21:48  Table 3
34   
Poland
Łukasz Królikowski
Poland
Paweł Łukasik
Wed 21:48  Table 4
35   
Michał Malicki
Poland
Grzegorz Kowalski
Wed 21:08  Table 3
36   
Poland
Mariusz Krawiec
Poland
Arkadiusz Baran
Wed 21:05  Table 5
37   
Poland
Bartosz Ufnalski
Poland
Michał Zrebny
Wed 21:12  Table 7
38   
Poland
Marek Świętalski
Poland
Grzegorz Gawron
Wed 21:51  Table 8
39   
Poland
Mikołaj Żelazny
Poland
Kamil Gęsiarz
Wed 22:10  Table 6
40   
Poland
Beata Humańska
Poland
Maciej Hartleb
Wed 21:47  Table 5

Winners qualification

41   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Łukasz Niedzielski
Wed 22:10  Table 3
42   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Piotr Twerdyk
Wed 22:11  Table 7
43   
Poland
Michał Blachowski
Philippines
Oskar Widacha
Wed 21:49  Table 7
44   
Poland
Roman Urgacz
Poland
Dariusz Kidawa
Wed 21:30  Table 8

Loser round 3

45   
Poland
Filip Kołtowski
Poland
Paweł Łukasik
Wed 22:22  Table 4
46   
Poland
Grzegorz Kowalski
Poland
Mariusz Krawiec
Wed 22:13  Table 5
47   
Poland
Bartosz Ufnalski
Poland
Grzegorz Gawron
Wed 22:47  Table 5
48   
Poland
Kamil Gęsiarz
Poland
Beata Humańska
Wed 22:51  Table 6

Losers qualification

49   
Poland
Filip Kołtowski
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 22:47  Table 7
50   
Poland
Grzegorz Kowalski
Poland
Łukasz Niedzielski
Wed 22:40  Table 4
51   
Poland
Grzegorz Gawron
Poland
Roman Urgacz
Wed 23:06  Table 1
52   
Poland
Kamil Gęsiarz
Philippines
Oskar Widacha
Wed 23:43 

Quarter final

53   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Sambor Stachowiak
Wed 23:07 
54   
Poland
Piotr Twerdyk
Philippines
Oskar Widacha
Thu 00:28 
55   
Poland
Michał Blachowski
Poland
Grzegorz Kowalski
Wed 23:42 
56   
Poland
Dariusz Kidawa
Poland
Grzegorz Gawron
Wed 23:42 

Semi final

57   
Poland
Sambor Stachowiak
Poland
Piotr Twerdyk
Thu 00:36 
58   
Poland
Grzegorz Kowalski
Poland
Grzegorz Gawron
Thu 00:29 

Final

59   
Poland
Piotr Twerdyk
Poland
Grzegorz Gawron
Thu 01:08 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment