Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 15, 2019

PÅSKETURNERING

Add players

Please wait...
Entry deadline Apr 15, 2019, 5:45 PM (local time)
Starts Apr 15, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Dresscode De som stiller i full kyllingdrakt får gratis turneringsavgift :D
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Roy Skogvold (royskogvold@hotmail.com)
More info
Betaling på stedet, enten på Vipps eller kontant
Ordinær pris 150,-
Honnør 100,-

Alle kan delta, uavhengig av klubbtilhørighet, eller om du ikke spiller for noen klubb.
Førstegangs deltakelse gratis !
Vi spiller 9-ball hvor vi prøver å gi alle et passende handicap enten du er nybegynner eller elitespiller.
Alt etter antall deltakerer prøver vi å finne et oppsett (som regel med puljespill) som gir alle spillere minst 3 matcher eller mer.

NB! De som stiller i full kyllingdrakt får gratis turneringsavgift :D

Velkommen!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Gunnar Aronsen 4 4 0 0 24 17 7 0 0 0 0.585 4
2 Lena Chr. Walseth Lyngstad 4 3 0 1 23 13 10 0 0 0 0.639 3
3 Vegar Lind 4 2 0 2 16 20 -4 0 0 0 0.444 2
4 Are Lorentsen 4 1 0 3 18 18 0 0 0 0 0.5 1
5 Karl Torkildsen 4 0 0 4 11 24 -13 0 0 0 0.314 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roy Skogvold 3 2 0 1 17 13 4 0 0 0 0.567 2
2 Ola Larsen 3 2 0 1 17 15 2 0 0 0 0.531 2
3 Torkil Gjengseth 3 2 0 1 16 15 1 0 0 0 0.516 2
4 Arnt Krokøy 3 0 0 3 11 18 -7 0 0 0 0.379 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Norway
Vegar Lind
-1
Lena Chr. Walseth Lyngstad
4
Mon 18:19 
2-A   
Norway
Gunnar Aronsen
3
Norway
Karl Torkildsen
3
Mon 18:33 
3-B   
Norway
Roy Skogvold
1
Norway
Torkil Gjengseth
4
Mon 18:43 
4-B   
Norway
Ola Larsen
3
Norway
Arnt Krokøy
3
Mon 18:32 

Round 2

Race to 6
5-A   
Lena Chr. Walseth Lyngstad
4
Norway
Karl Torkildsen
3
Mon 19:06 
6-A   
Norway
Vegar Lind
-1
Norway
Are Lorentsen
3
Mon 19:11 
7-B   
Norway
Roy Skogvold
1
Norway
Arnt Krokøy
3
Mon 19:46 
8-B   
Norway
Torkil Gjengseth
4
Norway
Ola Larsen
3
Mon 19:37 

Round 3

Race to 6
9-A   
Norway
Karl Torkildsen
3
Norway
Are Lorentsen
3
Mon 19:53 
10-A   
Lena Chr. Walseth Lyngstad
4
Norway
Gunnar Aronsen
3
Mon 19:46 
11-B   
Norway
Roy Skogvold
1
Norway
Ola Larsen
3
Mon 20:35 
12-B   
Norway
Arnt Krokøy
3
Norway
Torkil Gjengseth
4
Mon 20:35 

Round 4

Race to 6
13-A   
Norway
Are Lorentsen
3
Norway
Gunnar Aronsen
3
Mon 20:22 
14-A   
Norway
Karl Torkildsen
3
Norway
Vegar Lind
-1
Mon 20:35 

Round 5

Race to 6
15-A   
Norway
Gunnar Aronsen
3
Norway
Vegar Lind
-1
Mon 20:47 
16-A   
Norway
Are Lorentsen
3
Lena Chr. Walseth Lyngstad
4
Mon 20:36 

Semi final

Race to 6
17   
Norway
Gunnar Aronsen
3
Norway
Ola Larsen
3
Mon 23:29 
18   
Lena Chr. Walseth Lyngstad
4
Norway
Roy Skogvold
1
Mon 23:29 

Final

Race to 6
19   
Norway
Ola Larsen
3
Norway
Roy Skogvold
1
Mon 23:29 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment