Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 21, 2021

Olybet Püramiidi Meistriliiga 6 etapp

Russian pyramid

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageAvg Points
1 Maksim Filatov
4 (4/0) 26 (18/8)
69%
0 500
2 Andrei Sokolov
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
0 420
3 Semjon Urban
6 (4/2) 36 (22/14)
61%
0 360
3 Aleksandr Tsernuhha
3 (2/1) 17 (12/5)
71%
0 360
5 Dmitri Palivoda
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
0 320
5 Sergei Gorozanin
4 (2/2) 20 (8/12)
40%
0 320
7 Jaano Loberg
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
0 300
7 Vitali Gontšarov
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
0 300
9 Dmitri Tuominen
2 (0/2) 11 (3/8)
27%
0 280
9 Dmitri Poljakov
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
0 280
9 Denis Gorozanin
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
0 280
9 Anton Bobkov
2 (0/2) 13 (5/8)
38%
0 280
Starts Aug 21, 2021, 10:10 AM (local time)
Format Double elimination (12 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Dresscode
Rankings OlyBet Püramiidi meistriliiga 2021
Organizer Estonian Billiard Association

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Estonia
Denis Gorozanin
Estonia
Semjon Urban
Sat 11:48 
2   
Estonia
Dmitri Poljakov
Estonia
Vitali Gontšarov
Sat 12:29 
3   
Estonia
Dmitri Tuominen
Estonia
Jaano Loberg
Sat 12:29 
4   
Estonia
Sergei Gorozanin
Ukraine
Anton Bobkov
Sat 12:40 

Winner round 1

Race to 4
5   
Estonia
Andrei Sokolov
Estonia
Semjon Urban
Sat 12:32 
6   
Estonia
Vitali Gontšarov
Estonia
Maksim Filatov
Sat 12:32 
7   
Estonia
Aleksandr Tsernuhha
Estonia
Jaano Loberg
Sat 12:32 
8   
Estonia
Sergei Gorozanin
Estonia
Dmitri Palivoda
Sat 12:40 

Loser round 1

Race to 4
9   
Estonia
Denis Gorozanin
Estonia
Dmitri Palivoda
Sat 15:02 
10   
Estonia
Dmitri Poljakov
Estonia
Jaano Loberg
Sat 13:29 
11   
Estonia
Dmitri Tuominen
Estonia
Vitali Gontšarov
Sat 13:29 
12   
Ukraine
Anton Bobkov
Estonia
Semjon Urban
Sat 13:49 

Loser round 2

Race to 4
13   
Estonia
Dmitri Palivoda
Estonia
Jaano Loberg
Sat 15:55 
14   
Estonia
Vitali Gontšarov
Estonia
Semjon Urban
Sat 15:55 

Winners qualification

Race to 4
15   
Estonia
Andrei Sokolov
Estonia
Maksim Filatov
Sat 14:42 
16   
Estonia
Aleksandr Tsernuhha
Estonia
Sergei Gorozanin
Sat 14:42 

Losers qualification

Race to 4
17   
Estonia
Dmitri Palivoda
Estonia
Andrei Sokolov
Sat 17:31 
18   
Estonia
Semjon Urban
Estonia
Sergei Gorozanin
Sat 19:35 

Semi final

Race to 4
19   
Estonia
Maksim Filatov
Estonia
Semjon Urban
Sun 10:52 
20   
Estonia
Aleksandr Tsernuhha
Estonia
Andrei Sokolov
Sun 10:52 

Final

Race to 4
21   
Estonia
Maksim Filatov
Estonia
Andrei Sokolov
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants