Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 16, 2019

O mistrza czwartku - BALLinHAND, odstawne

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Kuba Ludwiniak
SnooKids Akademia Snookera
4 (4/0) 4 (4/0)
100%
10
2 Michał Pawłowski
SnooKids Akademia Snookera
4 (3/1) 4 (3/1)
75%
7
3 Oliwier Niziałek
SnooKids Akademia Snookera
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
5
4 Frycek Rusiecki
SnooKids Akademia Snookera
4 (1/3) 4 (1/3)
25%
4
5 Franek Gajewski
SnooKids Akademia Snookera
4 (0/4) 4 (0/4)
0%
3
Starts May 16, 2019, 5:45 PM (local time)
Format Round robin (5 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Mistrz Czwartku - maj 2019
Organizer SnooKids Akademia Snookera
Contact Przemek Kruk (przemek.kruk@snookids.pl)
More info
Miniturniej dla dzieci uczestniczących w cotygodniowych zajęciach w SnooKids.

===========================================

W tym miesiącu:
- frejmy i biała za ręki (robimy brejki)
- odstawne Bartona-Krugera

Punktacja do rankigu:
1 10
2 7
3 5
4 4
5 3

Małe punkty bonusowe:
+1 - 3 bile w brejku
+2 - 5 bil w brejku
+1 - przynajmniej 3 zlepy w meczu
+2 - przynajmniej 5 zlep w meczu

=====================

Gramy odstawne na 2 stołach, każdy mecz po ok. 14 minut (zmiana co 15 minut):
17:45 - 18:00 - 18:15 - 18:30 - 18:45

Gramy tak
- na 10ft FREJM
- na 8ft FREJM lub POOL
- na 12ft ODSTAWNE

Zawodniki niegrający w danej kolejce sędziuje.

UWAGA! Ja (trener) podpowiadam rozwiązania!!!

Zawodnik niegrający sędziuje na jednym stole, trener na drugim.

Odstawne: zamiast -1, dajemy +1 rywalowi i gramy całość od zera.

Frejmy: 1 pkt za faul, biała z ręki (jeśli potrzeba snookera, to normalne zasady).
POKAŻ MNIEJ

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kuba Ludwiniak 4 4 0 0 4 0 4 0 0 0 1 12
2 Michał Pawłowski 4 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0.75 9
3 Oliwier Niziałek 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 6
4 Frycek Rusiecki 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 3
5 Franek Gajewski 4 0 0 4 0 4 -4 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Poland
Frycek Rusiecki
Poland
Franek Gajewski
Thu 17:54  Table 2
2   
Poland
Michał Pawłowski
Poland
Kuba Ludwiniak
Thu 17:54 

Round 2

Race to 1
3   
Poland
Franek Gajewski
Poland
Kuba Ludwiniak
Thu 18:08  Table 2
4   
Poland
Frycek Rusiecki
Poland
Oliwier Niziałek
Thu 18:08 

Round 3

Race to 1
5   
Poland
Kuba Ludwiniak
Poland
Oliwier Niziałek
Thu 18:18  Table 2
6   
Poland
Franek Gajewski
Poland
Michał Pawłowski
Thu 18:18 

Round 4

Race to 1
7   
Poland
Oliwier Niziałek
Poland
Michał Pawłowski
Thu 18:42  Table 2
8   
Poland
Kuba Ludwiniak
Poland
Frycek Rusiecki
Thu 18:42 

Round 5

Race to 1
9   
Poland
Michał Pawłowski
Poland
Frycek Rusiecki
Thu 18:47  Table 2
10   
Poland
Oliwier Niziałek
Poland
Franek Gajewski
Thu 18:47 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment