Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 29, 2019

O mistrza środy - BALLinHAND, odstawne

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Hubert Micherdziński
snooker.center
4 (3/1) 4 (3/1)
75%
17
2 Bartosz Durmaj
snooker.center
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
7
3 Patryk Jastrzębski
snooker.center
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
8
4 Staś Popławski
snooker.center
4 (2/2) 4 (2/2)
50%
6
5 Wojtek Chojnacki
snooker.center
4 (1/3) 4 (1/3)
25%
4
Starts May 29, 2019, 5:45 PM (local time)
Format Round robin (5 Participants)
Race to 1
Handicap No handicap
Rankings Mistrz Środy - maj 2019
Organizer snooker.center
Contact Przemek Kruk
More info
Miniturniej dla dzieci uczestniczących w cotygodniowych zajęciach w SnooKids.

===========================================

GRAMY BEZ DUŻYCH BONUSÓW DO RANKINGU.
Jedynie drobne bonusy za brejki i zlepy:
+1 za 3 bile lub 2 zlepy
+2 za 5 lub bil lub 4 zlepy

Każdy z każdym po 2 rozgrywki:
- odstawne (uproszczone zasady) po 6 minut (zmiana co 7 minut)
- frejm na 6 reds po 16 minut (zmiana co 17 minut)

Punkty do rankingu:
- miejsca: 10 - 7 - 5
- brejk: +1 za 3 bile, +2 za 5 bil
- zlepy: +1 za 2 zlepy, +2 za 4 zlepy

Początki meczów:
17:48 - 17:55 - 18:02 (odstawne)
18:09 - 18:26 - 18:43 (frejmy)

Zasady przy faulu (BALLinHAND):
- biała z dowolnego miejsca na stole,
- 1 punkt za faul,
- jeśli ktoś w potrzebie snookera, to faule liczone po normalnych wartościach.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Hubert Micherdziński 4 3 0 1 3 1 2 0 0 0 0.75 9
2 Bartosz Durmaj 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 6
2 Patryk Jastrzębski 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 6
2 Staś Popławski 4 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0.5 6
5 Wojtek Chojnacki 4 1 0 3 1 3 -2 0 0 0 0.25 3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 1
1   
Poland
Patryk Jastrzębski
Poland
Bartek Durmaj
Wed 17:51 
2   
Poland
Staś Popławski
Poland
Wojtek Chojnacki
Wed 17:51 

Round 2

Race to 1
3   
Poland
Bartek Durmaj
Poland
Wojtek Chojnacki
Wed 18:31 
4   
Poland
Patryk Jastrzębski
Poland
Hubert Micherdziński
Wed 18:32 

Round 3

Race to 1
5   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Hubert Micherdziński
Wed 18:03 
6   
Poland
Bartek Durmaj
Poland
Staś Popławski
Wed 18:06 

Round 4

Race to 1
7   
Poland
Hubert Micherdziński
Poland
Staś Popławski
Wed 18:34 
8   
Poland
Wojtek Chojnacki
Poland
Patryk Jastrzębski
Wed 18:34 

Round 5

Race to 1
9   
Poland
Staś Popławski
Poland
Patryk Jastrzębski
Wed 18:54 
10   
Poland
Hubert Micherdziński
Poland
Bartek Durmaj
Wed 18:44 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants