Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 20, 2023

NK SNOOKER SENIOREN 2023 - Middag

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break
1 Netherlands Erik Kerkhoven
4 (3/0) 8 (7/1)
88%
71
1 Netherlands Ameer Baksh
4 (4/0) 8 (8/0)
100%
1 Netherlands Roy Stolk
3 (2/1) 9 (6/3)
67%
1 Netherlands Chris Scheele
3 (3/0) 9 (8/1)
89%
1 United Kingdom Steven Mcguinness
4 (3/0) 8 (7/1)
88%
1 Ireland David O`Halloran
3 (2/1) 9 (6/3)
67%
61
1 Netherlands Henk van der Pluijm
3 (2/1) 9 (6/3)
67%
8 Micronesia Davith Denes Hiawatha
3 (2/1) 9 (7/2)
78%
27
8 Netherlands Maurice Rijk
4 (3/1) 8 (6/2)
75%
31
Show more
10 Netherlands Michel de Sain
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
10 Netherlands Remco Wijnen
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
10 Netherlands Peter Bertens
4 (1/2) 8 (3/5)
38%
10 Netherlands Kees Zimmerman
3 (1/2) 9 (2/7)
22%
14 Netherlands Ton Pruim
4 (0/2) 8 (2/6)
25%
14 Netherlands Jan Doggen
3 (0/3) 9 (0/9)
0%
14 Netherlands Bernie Putters
3 (0/3) 9 (1/8)
11%
17 Netherlands Gert van Dijk
4 (0/3) 8 (1/7)
13%
17 Netherlands Riet de Vlieger
4 (0/4) 8 (0/8)
0%
Starts May 20, 2023, 2:00 PM (local time)
Entry deadline May 18, 2023, 6:00 PM (local time)
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
Format Round robin (18 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
More info
We spelen in poules van 4 of 5. In de poulefase spelen we 4 partijen van 2 frames (bij een poule van 5) of 3 partijen van 3 frames (bij een poule van 4).

De nummers 1 en 2 per poule plaatsen zich direct voor de finale dag.
De 10 nummers drie uit de poule spelen onderling een playoff voor 5 extra plaatsen op het eindtoernooi (A3 tegen B3, C3 tegen D3, enz.)

De gehanteerde dresscode wordt c, dat wil zeggen pantalon en polo.
Géén spijkerbroek, nette schoenen!

De nieuwe miss regel is van toepassing voor dit toernooi

Mocht je verhinderd zijn (of vertraging hebben) laat dit direct weten aan de wedstrijdleiding voor 10.30 uur:

Michel de Sain (06 - 51 27 66 25)
Sebastiaan Kan (06 – 14 21 27 61)

De adresgegevens van de locatie:

Delta Snooker
Ammunitiehaven 751-757
Den Haag

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ameer Baksh 4 4 0 0 8 0 8 0 0 0 1 4
2 Maurice Rijk 4 3 0 1 6 2 4 0 0 0 0.75 3
3 Remco Wijnen 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
4 Ton Pruim 4 0 2 2 2 6 -4 0 0 0 0.25 1
5 Gert van Dijk 4 0 1 3 1 7 -6 0 0 0 0.125 0.5
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Chris Scheele 3 3 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 3
2 Davith Denes Hiawatha 3 2 0 1 7 2 5 0 0 0 0.778 2
3 Kees Zimmerman 3 1 0 2 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
4 Bernie Putters 3 0 0 3 1 8 -7 0 0 0 0.111 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roy Stolk 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
1 David O`Halloran 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
1 Henk van der Pluijm 3 2 0 1 6 3 3 0 0 0 0.667 2
4 Jan Doggen 3 0 0 3 0 9 -9 0 0 0 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Erik Kerkhoven 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
1 Steven Mcguinness 4 3 1 0 7 1 6 0 0 0 0.875 3.5
3 Michel de Sain 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
3 Peter Bertens 4 1 1 2 3 5 -2 0 0 0 0.375 1.5
5 Riet de Vlieger 4 0 0 4 0 8 -8 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Best of 3
1-A   
Netherlands
Ton Pruim
Netherlands
Maurice Rijk
Sat 15:05  Table 10
2-A   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Gert van Dijk
Sat 14:44  Table 7
3-B   
Netherlands
Chris Scheele
Netherlands
Kees Zimmerman
Sat 15:42  Table 6
4-B   
Micronesia
Davith Denes Hiawatha
Netherlands
Bernie Putters
Sat 15:31  Table 9
5-C   
Netherlands
Henk van der Pluijm
Netherlands
Jan Doggen
Sat 15:56  Table 4
6-C   
Netherlands
Roy Stolk
Ireland
David O`Halloran
Sat 15:55  Table 7
7-D   
United Kingdom
Steven Mcguinness
Netherlands
Riet de Vlieger
Sat 16:01  Table 14
8-D   
Netherlands
Peter Bertens
Netherlands
Michel de Sain
Sat 18:38  Table 6

Round 2

Best of 3
9-A   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Gert van Dijk
Sat 16:27  Table 13
10-A   
Netherlands
Ton Pruim
Netherlands
Ameer Baksh
Sat 17:08  Table 11
11-B   
Netherlands
Chris Scheele
Netherlands
Bernie Putters
Sat 17:11  Table 14
12-B   
Netherlands
Kees Zimmerman
Micronesia
Davith Denes Hiawatha
Sat 17:14  Table 9
13-C   
Netherlands
Henk van der Pluijm
Ireland
David O`Halloran
Sat 17:15  Table 7
14-C   
Netherlands
Jan Doggen
Netherlands
Roy Stolk
Sat 17:12  Table 4
15-D   
Netherlands
Riet de Vlieger
Netherlands
Michel de Sain
Sat 16:42  Table 5
16-D   
United Kingdom
Steven Mcguinness
Netherlands
Erik Kerkhoven
Sat 18:55  Table 5

Round 3

Best of 3
17-A   
Netherlands
Gert van Dijk
Netherlands
Ameer Baksh
Sat 18:06  Table 11
18-A   
Netherlands
Maurice Rijk
Netherlands
Remco Wijnen
Sat 17:44  Table 8
19-B   
Netherlands
Chris Scheele
Micronesia
Davith Denes Hiawatha
Sat 18:46  Table 4
20-B   
Netherlands
Bernie Putters
Netherlands
Kees Zimmerman
Sat 18:48  Table 9
21-C   
Netherlands
Henk van der Pluijm
Netherlands
Roy Stolk
Sat 19:02  Table 7
22-C   
Ireland
David O`Halloran
Netherlands
Jan Doggen
Sat 19:02  Table 3
23-D   
Netherlands
Michel de Sain
Netherlands
Erik Kerkhoven
Sat 20:03  Table 5
24-D   
Netherlands
Riet de Vlieger
Netherlands
Peter Bertens
Sat 20:06  Table 13

Round 4

Best of 3
25-A   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Remco Wijnen
Sat 16:15  Table 11
26-A   
Netherlands
Gert van Dijk
Netherlands
Ton Pruim
Sat 20:24  Table 12
27-D   
Netherlands
Erik Kerkhoven
Netherlands
Peter Bertens
Sat 15:25  Table 5
28-D   
Netherlands
Michel de Sain
United Kingdom
Steven Mcguinness
Sat 17:43  Table 12

Round 5

Best of 3
29-A   
Netherlands
Remco Wijnen
Netherlands
Ton Pruim
Sat 18:45  Table 12
30-A   
Netherlands
Ameer Baksh
Netherlands
Maurice Rijk
Sat 18:53  Table 11
31-D   
Netherlands
Peter Bertens
United Kingdom
Steven Mcguinness
Sat 16:42  Table 12
32-D   
Netherlands
Erik Kerkhoven
Netherlands
Riet de Vlieger
Sat 17:42  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants