Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

December 30, 2017

NK Pool 2017 Scotch Double

Add teams

Add teams

Please wait...
8-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ivar & Henk
6 (6/0) 40 (31/9)
78%
250
2 Gerrit & Murat
5 (4/1) 38 (21/17)
55%
180
3 Mozes en Jeroen
5 (4/1) 27 (21/6)
78%
140
3 Jimmy & Jacob
6 (4/2) 44 (26/18)
59%
140
5 Mika/Jordy
3 (2/1) 25 (13/12)
52%
100
5 Tim+Patrick
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
100
5 Golden oldies
5 (3/2) 34 (15/19)
44%
100
5 Peter & Joost
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
100
9 Moneyteam
4 (2/2) 26 (15/11)
58%
60
Show more
9 Olesya en Rienus
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
60
9 Zed & Hillie
3 (1/2) 24 (13/11)
54%
60
9 Arno & Otman
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
60
13 Biediebiedie's
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
55
13 Cavemen
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
55
13 Marijn & Gino
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
55
13 Beauty and the Beast
3 (1/2) 19 (5/14)
26%
55
17 Staaf & Kevin
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
50
17 Tim & Anna
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
50
17 Paul/Wilko
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
50
17 Quinten+Yannick
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
50
17 Hindrik / Joeke
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
50
Entry deadline Dec 30, 2017, 9:00 PM (local time)
Starts Dec 30, 2017, 11:00 AM (local time)
Schematype Double elimination 24-8 (21 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond
More info
Zie video voor het inschrijven van een koppel!

Dit is het evenement om je in te schrijven voor het NK Scotch Double 2017 in Infinity Wageningen. Om je in te schrijven voor het evenement, zorg ervoor dat je bent aangemeld in Cuescore en dat je de betaling afrond. Aangezien dat dit een evenement is van de KNBB - Sectie Pool, is een lidmaatschap voor Pool benodigd. Voor meer informatie van deze stappen:

Hoe meld ik mij aan op Cuescore: http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000243625-hoe-meld-ik-mij-aan-op-cuescore-

Hoe schrijf ik een koppel in voor het NK Scotch Double: http://knbb.freshdesk.com/support/solutions/articles/1000250810-hoe-schrijf-ik-een-team-in-voor-de-teamcompetitie-

Mochten er vragen of problemen zijn, kan men hiervoor naar de helpdesk van de KNBB gaan: http://helpdeskpool.knbb.nl/

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1
Marijn & Gino
Mozes en Jeroen
Sat 11:53  Table 5   
2
Arno & Otman
Walk Over
    
3
Staaf & Kevin
Jimmy & Jacob
Sat 11:07  Table 1   
4
Biediebiedie's
Ivar & Henk
Sat 11:08  Table 2   
5
Beauty and the Beast
Quinten+Yannick
Sat 11:08  Table 3   
6
Golden oldies
Walk Over
    
7
Walk Over
Zed & Hillie
    
8
Tim+Patrick
Moneyteam
Sat 11:08  Table 4   

Winner round 1

Race to 5
9
Netherlands
Hindrik / Joeke
Mozes en Jeroen
Sat 13:01  Table 7   
10
Arno & Otman
Cavemen
Sat 11:08  Table 5   
11
Peter & Joost
Jimmy & Jacob
Sat 12:23  Table 3   
12
Ivar & Henk
Tim & Anna
Sat 12:26  Table 1   
13
Gerrit & Murat
Quinten+Yannick
Sat 12:19  Table 6   
14
Golden oldies
Olesya en Rienus
Sat 11:08  Table 6   
15
Mika/Jordy
Zed & Hillie
Sat 11:08  Table 7   
16
Moneyteam
Paul/Wilko
Sat 12:40  Table 4   

Loser round 1

Race to 5
17
Marijn & Gino
Paul/Wilko
Sat 13:30  Table 6   
18
Walk Over
Zed & Hillie
    
19
Staaf & Kevin
Golden oldies
Sat 12:28  Table 2   
20
Biediebiedie's
Quinten+Yannick
Sat 13:26  Table 5   
21
Beauty and the Beast
Tim & Anna
Sat 13:58  Table 4   
22
Walk Over
Jimmy & Jacob
    
23
Walk Over
Cavemen
    
24
Tim+Patrick
Netherlands
Hindrik / Joeke
Sat 13:54  Table 3   

Loser round 2

Race to 5
25
Marijn & Gino
Zed & Hillie
Sat 14:43  Table 1   
26
Golden oldies
Biediebiedie's
Sat 15:23  Table 7   
27
Beauty and the Beast
Jimmy & Jacob
Sat 15:48  Table 1   
28
Cavemen
Tim+Patrick
Sat 15:17  Table 3   

Winners qualification

Race to 5
29
Mozes en Jeroen
Arno & Otman
Sat 14:02  Table 1   
30
Peter & Joost
Ivar & Henk
Sat 14:36  Table 6   
31
Gerrit & Murat
Olesya en Rienus
Sat 14:05  Table 2   
32
Mika/Jordy
Moneyteam
Sat 14:09  Table 7   

Losers qualification

Race to 5
33
Zed & Hillie
Peter & Joost
Sat 16:12  Table 2   
34
Golden oldies
Arno & Otman
Sat 16:51  Table 1   
35
Jimmy & Jacob
Moneyteam
Sat 16:49  Table 5   
36
Tim+Patrick
Olesya en Rienus
Sat 17:20  Table 4   

Quarter final

Race to 5
37
Mozes en Jeroen
Tim+Patrick
Sat 18:45  Table 3   
38
Ivar & Henk
Golden oldies
Sat 18:33  Table 1   
39
Gerrit & Murat
Peter & Joost
Sat 19:29  Table 4   
40
Mika/Jordy
Jimmy & Jacob
Sat 18:45  Table 2   

Semi final

Race to 5
41
Mozes en Jeroen
Ivar & Henk
Sat 19:48  Table 1   
42
Gerrit & Murat
Jimmy & Jacob
Sat 20:38  Table 5   

Final

Race to 6
43
Ivar & Henk
Gerrit & Murat
Sat 22:22  Table 1   

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment