Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 18, 2023

Mistrzostwa Polski Amatorów 2023 - GRUPY SOBOTA

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 18, 2023, 9:00 AM (local time)
Entry deadline Nov 16, 2023, 9:00 AM (local time)
Organizer TVSPORTSPL
Contact Karol Skowerski (skowerski.karol@gmail.com) and Maciej Szczawiński
Format Round robin (160 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
20 grup. Awans do strefy pucharowej uzyskuje po 3 najlepszych zawodników z grupy

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jakub Dobrowolski 7 7 0 0 21 4 17 2 0 0 0.84 7
2 Tomasz Kryś 7 5 0 2 17 12 5 1 0 0 0.586 5
3 Krzysztof Walukiewicz 7 4 0 3 16 14 2 0 0 0 0.533 4
4 Michał Mróz 7 4 0 3 17 16 1 1 0 0 0.515 4
5 Mikołaj Terlikowski 7 3 0 4 16 13 3 0 0 0 0.552 3
6 Artur Strękowski 7 3 0 4 11 14 -3 0 0 0 0.44 3
7 Mateusz Dudziński 7 1 0 6 8 19 -11 1 0 0 0.296 1
8 Mikołaj Stęsik 7 1 0 6 6 20 -14 1 0 0 0.231 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bartek Krawczyk 7 7 0 0 21 5 16 2 0 0 0.808 7
2 Rafał Łozowicki 7 6 0 1 19 10 9 1 0 0 0.655 6
3 Radosław Pacyński 7 4 0 3 17 15 2 0 0 0 0.531 4
4 Marcin Gębala 7 4 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 4
5 Damian Kułak 7 3 0 4 15 15 0 0 0 0 0.5 3
6 Tomasz Wyrozębski 7 3 0 4 14 15 -1 1 0 0 0.483 3
7 Rafał Śliż 7 1 0 6 7 19 -12 0 0 0 0.269 1
8 Szahin Bajramow 7 0 0 7 5 21 -16 0 0 0 0.192 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Tymiński 7 7 0 0 21 5 16 0 0 0 0.808 7
2 Radosław Kantor 7 6 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 6
3 Adrian Filipiak 7 4 0 3 15 11 4 0 0 0 0.577 4
4 Sebastian Kwiatkowski 7 4 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 4
5 Karol Mędykowski 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
6 Szymon Koziełek 7 3 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 3
7 Piotr Bliźniak 7 1 0 6 10 20 -10 0 0 0 0.333 1
8 Kacper Zajączkowski 7 0 0 7 4 21 -17 0 0 0 0.16 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Muda 7 6 0 1 19 5 14 0 0 0 0.792 6
2 Mateusz Sadlik 7 6 0 1 19 8 11 1 0 0 0.704 6
3 Artur Lisowski 7 5 0 2 19 12 7 2 0 0 0.613 5
4 Dawid Cempa 7 5 0 2 16 10 6 0 0 0 0.615 5
5 Michał Koć 7 3 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 3
6 Damian Jóźwiak 7 2 0 5 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
7 Tobiasz Lisiecki 7 1 0 6 4 18 -14 0 0 0 0.182 1
8 Kamil Bylina 7 0 0 7 6 21 -15 0 0 0 0.222 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Smól 7 6 0 1 19 8 11 1 0 0 0.704 6
2 Daniel Koman 7 5 0 2 19 10 9 1 0 0 0.655 5
3 Dariusz Andrzejewski 7 5 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 5
4 Kacper Spychała 7 4 0 3 13 11 2 0 0 0 0.542 4
5 Szymon Sadlik 7 2 0 5 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
6 Sławomir Łobozek 7 2 0 5 8 15 -7 0 0 0 0.348 2
7 Przemysław Pawłowski 7 2 0 5 9 18 -9 0 0 0 0.333 2
8 Grzegorz Łosiewicz 7 2 0 5 8 18 -10 0 0 0 0.308 2
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Lech 7 7 0 0 21 3 18 5 0 0 0.875 7
2 Damian Adamus 7 5 0 2 18 9 9 2 0 0 0.667 5
3 Mariusz Chaberski 7 5 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 5
4 Kacper Ślenzak 7 4 0 3 15 11 4 2 0 0 0.577 4
5 Piotr Łój 7 3 0 4 12 16 -4 0 0 0 0.429 3
6 Przemysław Piatczyc 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
7 Sebastian Miśniakiewicz 7 1 0 6 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
8 Piotr Wasiak 7 1 0 6 6 19 -13 0 0 0 0.24 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Zakrzewski 7 7 0 0 21 6 15 0 0 0 0.778 7
2 Piotr Bilardoholik Cepil 7 6 0 1 20 6 14 0 0 0 0.769 6
3 Tomasz Błażej 7 5 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 5
4 Wojciech Pigla 7 3 0 4 13 13 0 0 0 0 0.5 3
5 Andrzej Skupień 7 3 0 4 12 16 -4 1 0 0 0.429 3
6 Kamil Kapołka 7 2 0 5 13 18 -5 0 0 0 0.419 2
7 Bartłomiej Przyczyna 7 2 0 5 8 18 -10 0 0 0 0.308 2
8 Magdalena Pietrzykowska 7 0 0 7 3 21 -18 0 0 0 0.125 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Bulas 7 5 0 2 17 8 9 0 0 0 0.68 5
2 karol kossykowski 7 5 0 2 15 10 5 0 0 0 0.6 5
3 Maciej Białous 7 5 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 5
4 Tomasz Sadlik 7 4 0 3 17 10 7 0 0 0 0.63 4
5 Krzysztof Golszewski 7 3 0 4 13 15 -2 1 0 0 0.464 3
6 Marcin Lewicki 7 3 0 4 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
7 Dawid Smereczański 7 3 0 4 13 17 -4 1 0 0 0.433 3
8 Maciej Kiełkowicz 7 0 0 7 6 21 -15 0 0 0 0.222 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Gołdyn 7 6 0 1 19 4 15 1 0 0 0.826 6
2 Karol Łupiński 7 6 0 1 20 6 14 0 0 0 0.769 6
3 Paweł Krysiński 7 6 0 1 19 10 9 0 0 0 0.655 6
4 Lech Piekarski 7 3 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 3
5 Paweł Gajewski 7 3 0 4 9 17 -8 0 0 0 0.346 3
6 Adam Januszek 7 2 0 5 9 17 -8 0 0 0 0.346 2
7 Chrystian Zakrzewski 7 1 0 6 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
8 Alan Lewicki 7 1 0 6 9 20 -11 0 0 0 0.31 1
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sylwester Biernat 7 7 0 0 21 8 13 2 0 0 0.724 7
2 Krzysztof Marzec 7 5 0 2 19 12 7 0 0 0 0.613 5
3 Paweł Zalewski 7 5 0 2 18 12 6 1 0 0 0.6 5
4 Krzysztof Kocinski 7 5 0 2 17 15 2 1 0 0 0.531 5
5 Kamil Lech 7 3 0 4 17 16 1 0 0 0 0.515 3
6 Grzegorz Urbanowski 7 2 0 5 13 18 -5 0 0 0 0.419 2
7 Daniel Piotrowski 7 1 0 6 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
8 Kacper Onak 7 0 0 7 7 21 -14 0 0 0 0.25 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Bartek Tryczyński 7 6 0 1 20 11 9 4 0 0 0.645 6
2 Maciek Auguścik 7 5 0 2 17 8 9 2 0 0 0.68 5
3 Mateusz Robiński 7 5 0 2 17 10 7 0 0 0 0.63 5
4 Grzegorz Tabor 7 4 0 3 14 12 2 2 0 0 0.538 4
5 Gabriel Muzolf 7 4 0 3 16 15 1 4 0 0 0.516 4
6 Adam Pałczyński 7 2 0 5 12 15 -3 1 0 0 0.444 2
7 Piotr Rygasiewicz 7 1 0 6 7 18 -11 1 0 0 0.28 1
8 Jakub Kozłowski 7 1 0 6 6 20 -14 0 0 0 0.231 1
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Harutyun Sahakyan 7 5 0 2 18 10 8 1 0 0 0.643 5
2 Grzegorz Bednarek 7 5 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 5
3 Sławomir Bratek 7 5 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 5
4 Krzysztof Lichosik 7 4 0 3 16 12 4 1 0 0 0.571 4
5 Krzysztof Leżoń 7 4 0 3 16 14 2 0 0 0 0.533 4
6 Łukasz Banasik 7 3 0 4 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
7 Julia Babica 7 2 0 5 11 16 -5 0 0 0 0.407 2
8 Wolny Los 1 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Więcek 7 6 0 1 20 5 15 0 0 0 0.8 6
2 Jan Miernowski 7 6 0 1 19 8 11 0 0 0 0.704 6
3 Mirosław Dąbrowski 7 5 0 2 17 15 2 0 0 0 0.531 5
4 Andrzej Haraburda 7 4 0 3 16 14 2 1 0 0 0.533 4
5 Przemysław Nowicki 7 4 0 3 15 14 1 0 0 0 0.517 4
6 Krzysztof Borowczyk 7 2 0 5 10 18 -8 0 0 0 0.357 2
7 Arkadiusz Gazda 7 1 0 6 8 18 -10 0 0 0 0.308 1
8 Bartosz Kaczmarek 7 0 0 7 8 21 -13 0 0 0 0.276 0
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Borowski 7 6 0 1 18 7 11 0 0 0 0.72 6
2 Rafał Idzik 7 5 0 2 18 10 8 0 0 0 0.643 5
3 Mateusz Cholewiński 7 5 0 2 17 9 8 1 0 0 0.654 5
4 Przemysław Budziński 7 4 0 3 14 12 2 1 0 0 0.538 4
5 Wojciech Babiński 7 3 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 3
6 Sebastian Kasperczak 7 2 0 5 9 15 -6 0 0 0 0.375 2
7 Tomasz Trzciński 7 2 0 5 9 16 -7 0 0 0 0.36 2
8 Ryszard Konieczny 7 1 0 6 7 20 -13 0 0 0 0.259 1
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Walczak 7 6 0 1 20 11 9 1 0 0 0.645 6
2 Sebastian Krupa 7 6 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 6
3 Paweł Zabłocki 7 5 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 5
4 Gerard Kryński 7 4 0 3 16 13 3 0 0 0 0.552 4
5 Anatol Iwankowicz 7 4 0 3 16 14 2 0 0 0 0.533 4
6 Adrian Komycz 7 2 0 5 12 17 -5 1 0 0 0.414 2
7 Jędrzej Klaman 7 1 0 6 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
8 Jacek Flasza 7 0 0 7 11 21 -10 0 0 0 0.344 0
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Oleszczuk 7 7 0 0 21 7 14 2 0 0 0.75 7
2 Wojciech Matykiewicz 7 5 0 2 18 8 10 0 0 0 0.692 5
3 Maciej Luberadzki 7 5 0 2 17 11 6 2 0 0 0.607 5
4 Ariel Dobrzyński 7 5 0 2 18 13 5 0 0 0 0.581 5
5 Grzegorz Wawrzyniak 7 3 0 4 15 15 0 0 0 0 0.5 3
6 Piotr Ptaszyński 7 2 0 5 10 18 -8 1 0 0 0.357 2
7 Bartosz Korzyński 7 1 0 6 8 18 -10 0 0 0 0.308 1
8 Bogusław Fortuński 7 0 0 7 4 21 -17 0 0 0 0.16 0
Group A2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Książek 7 6 0 1 20 10 10 0 0 0 0.667 6
2 Michał Laskowski 7 4 0 3 15 10 5 2 0 0 0.6 4
3 Dawid Sojka 7 4 0 3 15 13 2 1 0 0 0.536 4
4 Julia Tarka 7 4 0 3 14 12 2 0 0 0 0.538 4
5 Grzegorz (the boss) Czernyhowski 7 3 0 4 14 15 -1 0 0 0 0.483 3
6 Wojciech Fabijańczyk 7 3 0 4 14 16 -2 0 0 0 0.467 3
7 Hubert Dziudzik 7 3 0 4 11 14 -3 0 0 0 0.44 3
8 Krystian Skrzypek 7 1 0 6 7 20 -13 0 0 0 0.259 1
Group B2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Łukasz Fałdowski 7 6 0 1 20 5 15 0 0 0 0.8 6
2 Maciej Guzicz 7 6 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 6
3 Wojciech Tucholski 7 5 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 5
4 Marcin Słowik 7 3 0 4 13 13 0 0 0 0 0.5 3
5 Adam Orywal 7 3 0 4 13 16 -3 0 0 0 0.448 3
6 Michał Tomaszewski 7 2 0 5 10 15 -5 0 0 0 0.4 2
7 Wojciech Kotowicz 7 2 0 5 12 18 -6 0 0 0 0.4 2
8 Paweł Lewandowski 7 1 0 6 6 20 -14 0 0 0 0.231 1
Group C2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Bogdanowicz 7 7 0 0 21 5 16 0 0 0 0.808 7
2 Karol Wiktor Pahulak 7 6 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 6
3 Łukasz Baran 7 5 0 2 19 9 10 0 0 0 0.679 5
4 Adrian Tomaszewski 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
5 Bartłomiej Krasnowski 7 3 0 4 12 13 -1 0 0 0 0.48 3
6 Paweł Majka 7 3 0 4 11 13 -2 0 0 0 0.458 3
7 Słowik Rafał 7 1 0 6 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
8 Wolny Los 2 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group D2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wiktor Kaczmarek 7 5 0 2 17 10 7 0 0 0 0.63 5
2 Mariusz Ptaszyński 7 4 0 3 17 14 3 0 0 0 0.548 4
3 Sylwester Prekurat 7 4 0 3 17 16 1 0 0 0 0.515 4
4 Grzegorz Bataszew 7 4 0 3 15 14 1 0 0 0 0.517 4
5 Jerzy Gonet 7 3 0 4 12 13 -1 0 0 0 0.48 3
6 Rafal Pampuch 7 3 0 4 14 16 -2 0 0 0 0.467 3
7 Łukasz Mokrzycki 7 3 0 4 14 16 -2 0 0 0 0.467 3
8 Jacek Mieczkowski 7 2 0 5 11 18 -7 0 0 0 0.379 2

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
Mikołaj Stęsik
Poland
Mikołaj Terlikowski
Sat 09:57  Table 1
2-A   
Poland
Tomasz Kryś
R1
Poland
Artur Strękowski
Sat 09:57  Table 2
3-A   
Poland
Jakub Dobrowolski
R1
Poland
Mateusz Dudziński
Sat 09:57  Table 3
4-A   
Poland
Krzysztof Walukiewicz
Poland
Michał Mróz
Sat 10:02  Table 4
5-B   
Poland
SAHIN BAYRAMOV
Poland
Marcin Gębala
Sat 10:02  Table 5
6-B   
Poland
Bartek Krawczyk
Poland
Damian Kułak
Sat 10:02  Table 6
7-B   
Poland
Rafał Łozowicki
R1
Poland
Radosław Pacyński
Sat 10:02  Table 7
8-B   
Poland
Rafał Śliż
Poland
Tomasz Wyrozębski
R1
Sat 10:02  Table 8
9-C   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Adrian Filipiak
Sat 10:02  Table 9
10-C   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Szymon Koziełek
Sat 10:02  Table 10
11-C   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Karol Mędykowski
Sat 10:02  Table 11
12-C   
Poland
Krzysztof Tymiński
Poland
Kacper Zajączkowski
Sat 10:02  Table 12
13-D   
Poland
Kamil Bylina
Poland
Dawid Cempa
Sat 10:02  Table 13
14-D   
Poland
Damian Jóźwiak
Poland
Michał Koć
Sat 10:02  Table 14
15-D   
Poland
Tobiasz Lisiecki
Poland
Artur Lisowski
Sat 10:02  Table 15
16-D   
Poland
Michał Muda
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 10:02  Table 16
17-E   
Dariusz Andrzejewski
Austria
Daniel Koman
Sat 10:02  Table 17
18-E   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Sat 10:02  Table 18
19-E   
Poland
Przemysław Pawłowski
Poland
Szymon Sadlik
Sat 10:02  Table 19
20-E   
Poland
Tomasz Smól
R1
Poland
Kacper Spychała
Sat 10:02  Table 20
21-F   
Poland
Damian Adamus
R2
Poland
Mariusz Chaberski
Sat 10:02  Table 27
22-F   
Poland
Robert Lech
R1
Poland
Piotr Łój
Sat 10:02  Table 21
23-F   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Przemysław Piatczyc
Sat 10:02  Table 22
24-F   
Poland
Kacper Ślenzak
Poland
Piotr Wasiak
Sat 10:02  Table 23
25-G   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Sat 10:02  Table 25
26-G   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Magdalena Pietrzykowska
Sat 10:02  Table 26
27-G   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Bartłomiej Przyczyna
Sat 10:02  Table 28
28-G   
Poland
Andrzej Skupień
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 10:02  Table 24
29-H   
Poland
Maciej Białous
Poland
Marcin Bulas
Sat 10:02  Table 29
30-H   
Poland
Krzysztof Golszewski
Maciej Kiełkowicz
Sat 10:02  Table 30
31-H   
Poland
karol kossykowski
Poland
Marcin Lewicki
Sat 10:02  Table 31
32-H   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Dawid Smereczański
R1
Sat 10:02  Table 32
33-I   
Poland
Paweł Gajewski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 10:02  Table 33
34-I   
Poland
Adam Januszek
Poland
Paweł Krysiński
Sat 10:02  Table 34
35-I   
Poland
Alan Lewicki
Karol Łupiński
Sat 10:03  Table 35
36-I   
Poland
Lech Piekarski
Poland
Chrystian Zakrzewski
Sat 10:03  Table 36
37-J   
Poland
Sylwester Biernat
R1
Krzysztof Kocinski
Sat 10:03  Table 37
38-J   
Poland
Kamil Lech
Poland
Krzysztof Marzec
Sat 10:03  Table 38
39-J   
Poland
Kacper Onak
Poland
Daniel Piotrowski
Sat 10:03  Table 40
40-J   
Poland
Grzegorz Urbanowski
Norway
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 10:03  Table 41
41-K   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Jakub Kozłowski
Sat 10:03  Table 42
42-K   
Poland
Gabriel Muzolf
R2
Poland
Adam Pałczyński
R1
Sat 10:03  Table 43
43-K   
Poland
Mateusz Robiński
Poland
Piotr Rygasiewicz
Sat 10:03  Table 44
44-K   
Poland
Grzegorz Tabor
Poland
Bartek Tryczyński
R1
Sat 10:03  Table 45
45-L   
Poland
Julia Babica
Poland
Łukasz Banasik
Sat 10:03  Table 46
46-L   
Poland
Wolny Los 1
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 10:03  Table 47
47-L   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Krzysztof Leżoń
Sat 10:03  Table 48
48-L   
Poland
Krzysztof Lichosik
R1
Poland
Harutyun Sahakyan
R1
Sat 10:03  Table 49
49-M   
Poland
Krzysztof Borowczyk
Poland
Mirosław Dąbrowski
Sat 10:03  Table 50
50-M   
Poland
Andrzej Haraburda
Poland
Bartosz Kaczmarek
Sat 10:03  Table 51
51-M   
Poland
Arkadiusz Gazda
Poland
Jan Miernowski
Sat 10:03  Table 52
52-M   
Poland
Przemysław Nowicki
Poland
Daniel Więcek
Sat 10:03  Table 53
53-N   
Poland
Wojciech Babiński
Poland
Grzegorz Borowski
Sat 10:03  Table 54
54-N   
Poland
Przemysław Budziński
Poland
Mateusz Cholewiński
Sat 10:03  Table 55
55-N   
Poland
Rafał Idzik
Poland
Sebastian Kasperczak
Sat 10:03  Table 56
56-N   
Poland
Ryszard Konieczny
Poland
Tomasz Trzciński
Sat 10:03  Table 57
57-O   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Anatol Iwankowicz
Sat 10:04  Table 58
58-O   
Poland
Jędrzej Klaman
Poland
Adrian Komycz
R1
Sat 10:04  Table 59
59-O   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Gerard Kryński
Sat 10:04  Table 60
60-O   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Paweł Zabłocki
Sat 10:21  Table 47
61-P   
Poland
Ariel Dobrzyński
Poland
Bogusław Fortuński
Sat 10:30  Table 42
62-P   
Poland
Bartosz Korzyński
Poland
Maciej Luberadzki
Sat 10:32  Table 8
63-P   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Poland
Piotr Oleszczuk
R1
Sat 10:32  Table 13
64-P   
Poland
Piotr Ptaszyński
Poland
Grzegorz Wawrzyniak
Sat 10:37  Table 9
65-A2   
Poland
Grzegorz Czernyhowski
Poland
Hubert Dziudzik
Sat 10:38  Table 15
66-A2   
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Grzegorz Książek
Sat 10:38  Table 24
67-A2   
Poland
Michał Laskowski
Poland
Krystian Skrzypek
Sat 10:40  Table 1
68-A2   
Poland
Dawid Sojka
Poland
Julia Tarka
Sat 10:40  Table 21
69-B2   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Maciej Guzicz
Sat 10:40  Table 33
70-B2   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Paweł Lewandowski
Sat 10:41  Table 10
71-B2   
Poland
Adam Orywal
Poland
Marcin Słowik
Sat 10:41  Table 43
72-B2   
Poland
Michał Tomaszewski
Poland
Wojciech Tucholski
Sat 10:42  Table 6
73-C2   
Poland
Łukasz Baran
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Sat 10:43  Table 12
74-C2   
Poland
Wolny Los 2
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Sat 10:42 
75-C2   
Poland
Paweł Majka
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Sat 10:43  Table 27
76-C2   
Poland
Słowik Rafał
Poland
Adrian Tomaszewski
Sat 10:43  Table 20
77-D2   
Poland
Grzegorz Bataszew
Poland
Jerzy Gonet
Sat 10:43  Table 44
78-D2   
Poland
Wiktor Kaczmarek
Poland
Jacek Mieczkowski
Sat 10:44  Table 25
79-D2   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Poland
Rafal Pampuch
Sat 10:44  Table 41
80-D2   
Poland
Sylwester Prekurat
Poland
Mariusz Ptaszyński
Sat 10:44  Table 54

Round 2

Race to 3
81-A   
Poland
Mikołaj Stęsik
Poland
Artur Strękowski
Sat 10:49  Table 37
82-A   
Poland
Mikołaj Terlikowski
Poland
Mateusz Dudziński
Sat 10:49  Table 56
83-A   
Poland
Tomasz Kryś
Poland
Michał Mróz
R1
Sat 11:05  Table 4
84-A   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Krzysztof Walukiewicz
Sat 11:05  Table 19
85-B   
Poland
SAHIN BAYRAMOV
Poland
Damian Kułak
Sat 11:10  Table 28
86-B   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Radosław Pacyński
Sat 11:10  Table 31
87-B   
Poland
Bartek Krawczyk
R1
Poland
Tomasz Wyrozębski
Sat 11:02  Table 49
88-B   
Poland
Rafał Łozowicki
Poland
Rafał Śliż
Sat 11:02  Table 46
89-C   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Szymon Koziełek
Sat 10:47  Table 29
90-C   
Poland
Adrian Filipiak
Poland
Karol Mędykowski
Sat 10:53  Table 11
91-C   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Kacper Zajączkowski
Sat 10:47  Table 3
92-C   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Krzysztof Tymiński
Sat 10:54  Table 60
93-D   
Poland
Kamil Bylina
Poland
Michał Koć
Sat 11:25  Table 24
94-D   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Artur Lisowski
Sat 10:50  Table 51
95-D   
Poland
Damian Jóźwiak
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 11:25  Table 7
96-D   
Poland
Tobiasz Lisiecki
Poland
Michał Muda
Sat 10:56  Table 7
97-E   
Dariusz Andrzejewski
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Sat 11:12  Table 3
98-E   
Austria
Daniel Koman
Poland
Szymon Sadlik
Sat 11:12  Table 23
99-E   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Kacper Spychała
Sat 11:12  Table 32
100-E   
Poland
Przemysław Pawłowski
Poland
Tomasz Smól
Sat 11:12  Table 38
101-F   
Poland
Damian Adamus
Poland
Piotr Łój
Sat 10:48  Table 2
102-F   
Poland
Mariusz Chaberski
Poland
Przemysław Piatczyc
Sat 10:49  Table 50
103-F   
Poland
Robert Lech
R1
Poland
Piotr Wasiak
Sat 10:53  Table 16
104-F   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Kacper Ślenzak
R1
Sat 10:53  Table 23
105-G   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Magdalena Pietrzykowska
Sat 11:25  Table 11
106-G   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Bartłomiej Przyczyna
Sat 11:06  Table 22
107-G   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 11:25  Table 14
108-G   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Andrzej Skupień
Sat 11:13  Table 1
109-H   
Poland
Maciej Białous
Maciej Kiełkowicz
Sat 11:19  Table 37
110-H   
Poland
Marcin Bulas
Poland
Marcin Lewicki
Sat 11:14  Table 40
111-H   
Poland
Krzysztof Golszewski
Poland
Dawid Smereczański
Sat 11:19  Table 53
112-H   
Poland
karol kossykowski
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 11:14  Table 44
113-I   
Poland
Paweł Gajewski
Poland
Paweł Krysiński
Sat 11:18  Table 35
114-I   
Poland
Mariusz Gołdyn
Karol Łupiński
Sat 10:56  Table 48
115-I   
Poland
Adam Januszek
Poland
Chrystian Zakrzewski
Sat 10:57  Table 55
116-I   
Poland
Alan Lewicki
Poland
Lech Piekarski
Sat 10:57  Table 59
117-J   
Poland
Sylwester Biernat
R1
Poland
Krzysztof Marzec
Sat 11:14  Table 25
118-J   
Krzysztof Kocinski
Poland
Daniel Piotrowski
Sat 11:21  Table 26
119-J   
Poland
Kamil Lech
Norway
Paweł "Włóczykij" Zalewski
R1
Sat 11:21  Table 56
120-J   
Poland
Kacper Onak
Poland
Grzegorz Urbanowski
Sat 11:22  Table 15
121-K   
Poland
Maciek Auguścik
R1
Poland
Adam Pałczyński
Sat 10:46  Table 22
122-K   
Poland
Jakub Kozłowski
Poland
Piotr Rygasiewicz
Sat 10:46  Table 52
123-K   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Bartek Tryczyński
Sat 11:23  Table 33
124-K   
Poland
Mateusz Robiński
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 11:23  Table 36
125-L   
Poland
Julia Babica
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 11:08  Table 57
126-L   
Poland
Łukasz Banasik
Poland
Krzysztof Leżoń
Sat 11:08  Table 18
127-L   
Poland
Wolny Los 1
Poland
Harutyun Sahakyan
Sat 10:52 
128-L   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 11:08  Table 58
129-M   
Poland
Krzysztof Borowczyk
Poland
Bartosz Kaczmarek
Sat 10:47  Table 17
130-M   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Jan Miernowski
Sat 10:48  Table 34
131-M   
Poland
Andrzej Haraburda
Poland
Daniel Więcek
Sat 10:58  Table 53
132-M   
Poland
Arkadiusz Gazda
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 11:01  Table 13
133-N   
Poland
Wojciech Babiński
Poland
Mateusz Cholewiński
R1
Sat 10:54  Table 35
134-N   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Sebastian Kasperczak
Sat 10:55  Table 36
135-N   
Poland
Przemysław Budziński
Poland
Tomasz Trzciński
Sat 11:26  Table 16
136-N   
Poland
Rafał Idzik
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 11:26  Table 21
137-O   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Adrian Komycz
Sat 11:09  Table 47
138-O   
Poland
Anatol Iwankowicz
Poland
Gerard Kryński
Sat 11:09  Table 5
139-O   
Poland
Jędrzej Klaman
Poland
Paweł Zabłocki
Sat 11:09  Table 8
140-O   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Tomasz Walczak
Sat 11:10  Table 45
141-P   
Poland
Ariel Dobrzyński
Poland
Maciej Luberadzki
Sat 11:17  Table 42
142-P   
Poland
Bogusław Fortuński
Poland
Piotr Oleszczuk
R1
Sat 11:17  Table 30
143-P   
Poland
Bartosz Korzyński
Poland
Grzegorz Wawrzyniak
Sat 11:35  Table 18
144-P   
Poland
Wojciech Matykiewicz
Poland
Piotr Ptaszyński
Sat 11:35  Table 22
145-A2   
Poland
Grzegorz Czernyhowski
Grzegorz Książek
Sat 11:27  Table 51
146-A2   
Poland
Hubert Dziudzik
Poland
Krystian Skrzypek
Sat 11:29  Table 43
147-A2   
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Poland
Julia Tarka
Sat 11:29  Table 6
148-A2   
Poland
Michał Laskowski
Poland
Dawid Sojka
Sat 11:29  Table 50
149-B2   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Paweł Lewandowski
Sat 11:33  Table 17
150-B2   
Poland
Maciej Guzicz
Poland
Marcin Słowik
Sat 11:31  Table 19
151-B2   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Wojciech Tucholski
Sat 11:33  Table 20
152-B2   
Poland
Adam Orywal
Poland
Michał Tomaszewski
Sat 11:32  Table 10
153-C2   
Poland
Łukasz Baran
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Sat 11:40  Table 12
154-C2   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Sat 11:40  Table 34
155-C2   
Poland
Wolny Los 2
Poland
Adrian Tomaszewski
Sat 10:58 
156-C2   
Poland
Paweł Majka
Poland
Słowik Rafał
Sat 11:41  Table 35
157-D2   
Poland
Grzegorz Bataszew
Poland
Jacek Mieczkowski
Sat 11:32  Table 13
158-D2   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Rafal Pampuch
Sat 11:45  Table 8
159-D2   
Poland
Wiktor Kaczmarek
Poland
Mariusz Ptaszyński
Sat 11:33  Table 2
160-D2   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Poland
Sylwester Prekurat
Sat 11:46  Table 41

Round 3

Race to 3
161-A   
Poland
Mikołaj Stęsik
Poland
Mateusz Dudziński
Sat 11:37  Table 46
162-A   
Poland
Artur Strękowski
Poland
Michał Mróz
Sat 12:05  Table 7
163-A   
Poland
Mikołaj Terlikowski
Poland
Krzysztof Walukiewicz
Sat 11:39  Table 49
164-A   
Poland
Tomasz Kryś
Poland
Jakub Dobrowolski
Sat 12:05  Table 47
165-B   
Poland
SAHIN BAYRAMOV
Poland
Radosław Pacyński
Sat 12:12  Table 16
166-B   
Poland
Damian Kułak
Poland
Tomasz Wyrozębski
Sat 11:47  Table 52
167-B   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Rafał Śliż
Sat 12:12  Table 28
168-B   
Poland
Bartek Krawczyk
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 11:47  Table 3
169-C   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Karol Mędykowski
Sat 11:46  Table 29
170-C   
Poland
Szymon Koziełek
Poland
Kacper Zajączkowski
Sat 11:47  Table 28
171-C   
Poland
Adrian Filipiak
Poland
Krzysztof Tymiński
Sat 11:54  Table 36
172-C   
Poland
Radosław Kantor
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Sat 11:54  Table 58
173-D   
Poland
Kamil Bylina
Poland
Artur Lisowski
Sat 12:06  Table 42
174-D   
Poland
Michał Koć
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 12:07  Table 56
175-D   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Michał Muda
Sat 12:09  Table 13
176-D   
Poland
Damian Jóźwiak
Poland
Tobiasz Lisiecki
Sat 12:09  Table 31
177-E   
Dariusz Andrzejewski
Poland
Szymon Sadlik
Sat 11:48  Table 45
178-E   
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Poland
Kacper Spychała
Sat 11:48  Table 59
179-E   
Austria
Daniel Koman
Poland
Tomasz Smól
Sat 12:01  Table 11
180-E   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Przemysław Pawłowski
Sat 12:01  Table 15
181-F   
Poland
Damian Adamus
Poland
Przemysław Piatczyc
Sat 11:35  Table 9
182-F   
Poland
Piotr Łój
Poland
Piotr Wasiak
Sat 11:35  Table 27
183-F   
Poland
Mariusz Chaberski
Poland
Kacper Ślenzak
Sat 11:35  Table 48
184-F   
Poland
Robert Lech
R1
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 11:35  Table 54
185-G   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Bartłomiej Przyczyna
Sat 12:01  Table 4
186-G   
Poland
Magdalena Pietrzykowska
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 12:10  Table 44
187-G   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Poland
Andrzej Skupień
Sat 12:02  Table 38
188-G   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Wojciech Pigla
Sat 12:11  Table 20
189-H   
Poland
Maciej Białous
Poland
Marcin Lewicki
Sat 12:19  Table 8
190-H   
Maciej Kiełkowicz
Poland
Dawid Smereczański
Sat 12:19  Table 48
191-H   
Poland
Marcin Bulas
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 12:17  Table 29
192-H   
Poland
Krzysztof Golszewski
Poland
karol kossykowski
Sat 12:17  Table 34
193-I   
Poland
Paweł Gajewski
Karol Łupiński
Sat 11:49  Table 60
194-I   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Chrystian Zakrzewski
Sat 11:55  Table 19
195-I   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Lech Piekarski
Sat 11:53  Table 55
196-I   
Poland
Adam Januszek
Poland
Alan Lewicki
Sat 11:57  Table 57
197-J   
Poland
Sylwester Biernat
Poland
Daniel Piotrowski
Sat 12:21  Table 10
198-J   
Poland
Krzysztof Marzec
Norway
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 12:13  Table 45
199-J   
Krzysztof Kocinski
R1
Poland
Grzegorz Urbanowski
Sat 12:21  Table 26
200-J   
Poland
Kamil Lech
Poland
Kacper Onak
Sat 12:13  Table 51
201-K   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Piotr Rygasiewicz
Sat 12:03  Table 14
202-K   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Bartek Tryczyński
Sat 12:19  Table 33
203-K   
Poland
Jakub Kozłowski
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 12:04  Table 25
204-K   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Mateusz Robiński
Sat 12:20  Table 6
205-L   
Poland
Julia Babica
Poland
Krzysztof Leżoń
Sat 11:59  Table 5
206-L   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Harutyun Sahakyan
Sat 11:59  Table 9
207-L   
Poland
Łukasz Banasik
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 11:59  Table 22
208-L   
Poland
Wolny Los 1
Poland
Sławomir Bratek
Sat 11:43 
209-M   
Poland
Krzysztof Borowczyk
Poland
Jan Miernowski
Sat 11:43  Table 32
210-M   
Poland
Bartosz Kaczmarek
Poland
Daniel Więcek
Sat 11:43  Table 44
211-M   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 11:44  Table 23
212-M   
Poland
Andrzej Haraburda
Poland
Arkadiusz Gazda
Sat 11:45  Table 30
213-N   
Poland
Wojciech Babiński
Poland
Sebastian Kasperczak
Sat 12:04  Table 40
214-N   
Poland
Mateusz Cholewiński
Poland
Tomasz Trzciński
Sat 12:13  Table 32
215-N   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 12:05  Table 24
216-N   
Poland
Przemysław Budziński
Poland
Rafał Idzik
Sat 12:13  Table 46
217-O   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Gerard Kryński
Sat 12:03  Table 17
218-O   
Poland
Adrian Komycz
Poland
Paweł Zabłocki
Sat 12:03  Table 21
219-O   
Poland
Anatol Iwankowicz
Poland
Tomasz Walczak
Sat 12:00  Table 1
220-O   
Poland
Jędrzej Klaman
Poland
Sebastian Krupa
Sat 12:00  Table 43
221-P   
Poland
Ariel Dobrzyński
Poland
Piotr Oleszczuk
Sat 12:14  Table 54
222-P   
Poland
Maciej Luberadzki
R1
Poland
Grzegorz Wawrzyniak
Sat 12:48  Table 17
223-P   
Poland
Bogusław Fortuński
Poland
Piotr Ptaszyński
R1
Sat 12:14  Table 60
224-P   
Poland
Bartosz Korzyński
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 12:48  Table 18
225-A2   
Poland
Grzegorz Czernyhowski
Poland
Krystian Skrzypek
Sat 12:25  Table 12
226-A2   
Grzegorz Książek
Poland
Julia Tarka
Sat 12:25  Table 19
227-A2   
Poland
Hubert Dziudzik
Poland
Dawid Sojka
Sat 12:38  Table 16
228-A2   
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Poland
Michał Laskowski
Sat 12:38  Table 24
229-B2   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Marcin Słowik
Sat 12:15  Table 53
230-B2   
Poland
Paweł Lewandowski
Poland
Wojciech Tucholski
Sat 12:15  Table 35
231-B2   
Poland
Maciej Guzicz
Poland
Michał Tomaszewski
Sat 12:24  Table 14
232-B2   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Adam Orywal
Sat 12:53  Table 35
233-C2   
Poland
Łukasz Baran
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Sat 12:25  Table 59
234-C2   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Poland
Adrian Tomaszewski
Sat 12:27  Table 2
235-C2   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Słowik Rafał
Sat 12:18  Table 37
236-C2   
Poland
Wolny Los 2
Poland
Paweł Majka
Sat 12:18 
237-D2   
Poland
Grzegorz Bataszew
Poland
Rafal Pampuch
Sat 12:32  Table 3
238-D2   
Poland
Jacek Mieczkowski
Poland
Mariusz Ptaszyński
Sat 12:32  Table 9
239-D2   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Sylwester Prekurat
Sat 12:52  Table 11
240-D2   
Poland
Wiktor Kaczmarek
Poland
Łukasz Mokrzycki
Sat 12:52  Table 57

Round 4

Race to 3
241-A   
Poland
Mikołaj Stęsik
R1
Poland
Michał Mróz
Sat 13:04  Table 7
242-A   
Poland
Mateusz Dudziński
R1
Poland
Krzysztof Walukiewicz
Sat 12:41  Table 42
243-A   
Poland
Artur Strękowski
Poland
Jakub Dobrowolski
Sat 13:04  Table 30
244-A   
Poland
Mikołaj Terlikowski
Poland
Tomasz Kryś
Sat 12:41  Table 37
245-B   
Poland
SAHIN BAYRAMOV
Poland
Tomasz Wyrozębski
Sat 12:39  Table 1
246-B   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Rafał Śliż
Sat 12:39  Table 4
247-B   
Poland
Damian Kułak
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 12:39  Table 22
248-B   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Bartek Krawczyk
R1
Sat 12:39  Table 28
249-C   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Kacper Zajączkowski
Sat 12:41  Table 13
250-C   
Poland
Karol Mędykowski
Poland
Krzysztof Tymiński
Sat 12:54  Table 10
251-C   
Poland
Szymon Koziełek
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Sat 12:41  Table 43
252-C   
Poland
Adrian Filipiak
Poland
Radosław Kantor
Sat 12:57  Table 5
253-D   
Poland
Kamil Bylina
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 12:42  Table 47
254-D   
Poland
Artur Lisowski
R2
Poland
Michał Muda
Sat 12:43  Table 50
255-D   
Poland
Michał Koć
Poland
Tobiasz Lisiecki
Sat 12:44  Table 31
256-D   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Damian Jóźwiak
Sat 12:44  Table 52
257-E   
Dariusz Andrzejewski
Poland
Kacper Spychała
Sat 12:44  Table 60
258-E   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Tomasz Smól
Sat 12:58  Table 25
259-E   
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Poland
Przemysław Pawłowski
Sat 12:44  Table 58
260-E   
Austria
Daniel Koman
R1
Poland
Sławomir Łobozek
Sat 12:58  Table 29
261-F   
Poland
Damian Adamus
Poland
Piotr Wasiak
Sat 12:35  Table 23
262-F   
Poland
Przemysław Piatczyc
Poland
Kacper Ślenzak
Sat 12:35  Table 27
263-F   
Poland
Piotr Łój
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 12:35  Table 30
264-F   
Poland
Mariusz Chaberski
Poland
Robert Lech
Sat 12:35  Table 38
265-G   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 12:49  Table 6
266-G   
Poland
Bartłomiej Przyczyna
Poland
Andrzej Skupień
Sat 12:49  Table 54
267-G   
Poland
Magdalena Pietrzykowska
Poland
Wojciech Pigla
Sat 13:16  Table 44
268-G   
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 13:17  Table 34
269-H   
Poland
Maciej Białous
Poland
Dawid Smereczański
Sat 13:42  Table 3
270-H   
Poland
Marcin Lewicki
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 13:17  Table 6
271-H   
Maciej Kiełkowicz
Poland
karol kossykowski
Sat 13:42  Table 4
272-H   
Poland
Marcin Bulas
Poland
Krzysztof Golszewski
Sat 13:18  Table 51
273-I   
Poland
Paweł Gajewski
Poland
Chrystian Zakrzewski
Sat 12:36  Table 56
274-I   
Karol Łupiński
Poland
Lech Piekarski
Sat 12:36  Table 55
275-I   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Alan Lewicki
Sat 13:00  Table 33
276-I   
Poland
Mariusz Gołdyn
R1
Poland
Adam Januszek
Sat 13:02  Table 15
277-J   
Poland
Sylwester Biernat
Norway
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 13:18  Table 19
278-J   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Grzegorz Urbanowski
Sat 13:18  Table 20
279-J   
Poland
Krzysztof Marzec
Poland
Kacper Onak
Sat 13:18  Table 22
280-J   
Krzysztof Kocinski
Poland
Kamil Lech
Sat 13:19  Table 26
281-K   
Poland
Maciek Auguścik
R1
Poland
Bartek Tryczyński
R2
Sat 13:03  Table 45
282-K   
Poland
Piotr Rygasiewicz
R1
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 12:50  Table 44
283-K   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Mateusz Robiński
Sat 13:02  Table 21
284-K   
Poland
Jakub Kozłowski
Poland
Gabriel Muzolf
Sat 12:50  Table 36
285-L   
Poland
Julia Babica
Poland
Harutyun Sahakyan
Sat 13:06  Table 3
286-L   
Poland
Krzysztof Leżoń
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 13:06  Table 9
287-L   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Sławomir Bratek
Sat 12:45  Table 53
288-L   
Poland
Łukasz Banasik
Poland
Wolny Los 1
Sat 12:45 
289-M   
Poland
Krzysztof Borowczyk
Poland
Daniel Więcek
Sat 12:35  Table 15
290-M   
Poland
Jan Miernowski
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 12:35  Table 25
291-M   
Poland
Bartosz Kaczmarek
Poland
Arkadiusz Gazda
Sat 12:36  Table 40
292-M   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Andrzej Haraburda
Sat 12:36  Table 49
293-N   
Poland
Wojciech Babiński
Poland
Tomasz Trzciński
Sat 13:13  Table 40
294-N   
Poland
Sebastian Kasperczak
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 13:14  Table 13
295-N   
Poland
Mateusz Cholewiński
Poland
Rafał Idzik
Sat 13:30  Table 43
296-N   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Przemysław Budziński
Sat 13:30  Table 42
297-O   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Paweł Zabłocki
Sat 13:10  Table 2
298-O   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Tomasz Walczak
Sat 12:51  Table 41
299-O   
Poland
Adrian Komycz
Poland
Sebastian Krupa
Sat 13:10  Table 8
300-O   
Poland
Anatol Iwankowicz
Poland
Jędrzej Klaman
Sat 12:51  Table 14
301-P   
Poland
Ariel Dobrzyński
Poland
Grzegorz Wawrzyniak
Sat 13:54  Table 16
302-P   
Poland
Piotr Oleszczuk
Poland
Piotr Ptaszyński
Sat 13:28  Table 24
303-P   
Poland
Maciej Luberadzki
R1
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 13:54  Table 17
304-P   
Poland
Bogusław Fortuński
Poland
Bartosz Korzyński
Sat 13:28  Table 56
305-A2   
Poland
Grzegorz Czernyhowski
Poland
Julia Tarka
Sat 13:26  Table 11
306-A2   
Poland
Krystian Skrzypek
Poland
Dawid Sojka
Sat 13:26  Table 12
307-A2   
Grzegorz Książek
Poland
Michał Laskowski
R1
Sat 13:26  Table 15
308-A2   
Poland
Hubert Dziudzik
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Sat 13:26  Table 28
309-B2   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Wojciech Tucholski
Sat 13:12  Table 60
310-B2   
Poland
Marcin Słowik
Poland
Michał Tomaszewski
Sat 13:12  Table 55
311-B2   
Poland
Paweł Lewandowski
Poland
Adam Orywal
Sat 13:43  Table 5
312-B2   
Poland
Maciej Guzicz
Poland
Wojciech Kotowicz
Sat 13:43  Table 10
313-C2   
Poland
Łukasz Baran
Poland
Adrian Tomaszewski
Sat 13:43  Table 14
314-C2   
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Poland
Słowik Rafał
Sat 13:44  Table 25
315-C2   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Poland
Paweł Majka
Sat 13:12  Table 47
316-C2   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Wolny Los 2
Sat 12:46 
317-D2   
Poland
Grzegorz Bataszew
Poland
Mariusz Ptaszyński
Sat 13:29  Table 49
318-D2   
Poland
Rafal Pampuch
Poland
Sylwester Prekurat
Sat 13:29  Table 46
319-D2   
Poland
Jacek Mieczkowski
Poland
Łukasz Mokrzycki
Sat 14:04  Table 7
320-D2   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Wiktor Kaczmarek
Sat 14:04  Table 8

Round 5

Race to 3
321-A   
Poland
Mikołaj Stęsik
Poland
Krzysztof Walukiewicz
Sat 14:05  Table 1
322-A   
Poland
Michał Mróz
Poland
Jakub Dobrowolski
Sat 14:05  Table 11
323-A   
Poland
Mateusz Dudziński
Poland
Tomasz Kryś
Sat 14:05  Table 22
324-A   
Poland
Artur Strękowski
Poland
Mikołaj Terlikowski
Sat 14:05  Table 28
325-B   
Poland
SAHIN BAYRAMOV
Poland
Rafał Śliż
Sat 13:44  Table 6
326-B   
Poland
Tomasz Wyrozębski
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 13:44  Table 13
327-B   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Bartek Krawczyk
Sat 13:45  Table 30
328-B   
Poland
Damian Kułak
Poland
Marcin Gębala
Sat 13:45  Table 31
329-C   
Aland Islands
Piotr Bliźniak
Poland
Krzysztof Tymiński
Sat 13:45  Table 33
330-C   
Poland
Kacper Zajączkowski
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Sat 13:46  Table 35
331-C   
Poland
Karol Mędykowski
Poland
Radosław Kantor
Sat 13:46  Table 37
332-C   
Poland
Szymon Koziełek
Poland
Adrian Filipiak
Sat 13:46  Table 38
333-D   
Poland
Kamil Bylina
Poland
Michał Muda
Sat 13:48  Table 41
334-D   
Poland
Mateusz Sadlik
Poland
Tobiasz Lisiecki
Sat 13:48  Table 45
335-D   
Poland
Artur Lisowski
Poland
Damian Jóźwiak
Sat 13:48  Table 48
336-D   
Poland
Michał Koć
Poland
Dawid Cempa
Sat 13:48  Table 50
337-E   
Dariusz Andrzejewski
Poland
Tomasz Smól
Sat 13:48  Table 18
338-E   
Poland
Kacper Spychała
Poland
Przemysław Pawłowski
Sat 13:48  Table 19
339-E   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Sławomir Łobozek
Sat 13:49  Table 47
340-E   
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Austria
Daniel Koman
Sat 13:49  Table 52
341-F   
Poland
Damian Adamus
Poland
Kacper Ślenzak
R1
Sat 13:20  Table 23
342-F   
Poland
Piotr Wasiak
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 13:20  Table 27
343-F   
Poland
Przemysław Piatczyc
Poland
Robert Lech
R1
Sat 13:15  Table 38
344-F   
Poland
Piotr Łój
Poland
Mariusz Chaberski
Sat 13:15  Table 16
345-G   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Andrzej Skupień
Sat 13:56  Table 27
346-G   
Poland
Mariusz Zakrzewski
Poland
Wojciech Pigla
Sat 14:06  Table 9
347-G   
Poland
Bartłomiej Przyczyna
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 14:12  Table 14
348-G   
Poland
Magdalena Pietrzykowska
Poland
Piotr Bilardoholik Cepil
Sat 14:13  Table 41
349-H   
Poland
Maciej Białous
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 14:31  Table 3
350-H   
Poland
Dawid Smereczański
Poland
karol kossykowski
Sat 14:31  Table 8
351-H   
Poland
Marcin Lewicki
Poland
Krzysztof Golszewski
Sat 14:31  Table 31
352-H   
Maciej Kiełkowicz
Poland
Marcin Bulas
Sat 14:31  Table 33
353-I   
Poland
Paweł Gajewski
Poland
Lech Piekarski
Sat 13:38  Table 32
354-I   
Poland
Chrystian Zakrzewski
Poland
Alan Lewicki
Sat 13:50  Table 53
355-I   
Karol Łupiński
Poland
Adam Januszek
Sat 13:32  Table 1
356-I   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 13:51  Table 54
357-J   
Poland
Sylwester Biernat
Poland
Grzegorz Urbanowski
Sat 14:23  Table 54
358-J   
Norway
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Poland
Kacper Onak
Sat 14:23  Table 52
359-J   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Kamil Lech
Sat 14:23  Table 50
360-J   
Poland
Krzysztof Marzec
Krzysztof Kocinski
Sat 14:23  Table 47
361-K   
Poland
Maciek Auguścik
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 13:52  Table 60
362-K   
Poland
Bartek Tryczyński
Poland
Mateusz Robiński
Sat 13:52  Table 59
363-K   
Poland
Piotr Rygasiewicz
Poland
Gabriel Muzolf
Sat 13:52  Table 58
364-K   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Jakub Kozłowski
Sat 13:52  Table 55
365-L   
Poland
Julia Babica
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 14:06  Table 10
366-L   
Poland
Harutyun Sahakyan
Poland
Sławomir Bratek
Sat 13:53  Table 21
367-L   
Poland
Krzysztof Leżoń
Poland
Wolny Los 1
Sat 13:53 
368-L   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Łukasz Banasik
Sat 13:53  Table 23
369-M   
Poland
Krzysztof Borowczyk
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 13:21  Table 21
370-M   
Poland
Daniel Więcek
Poland
Arkadiusz Gazda
Sat 13:21  Table 18
371-M   
Poland
Jan Miernowski
Poland
Andrzej Haraburda
Sat 13:31  Table 36
372-M   
Poland
Bartosz Kaczmarek
Poland
Mirosław Dąbrowski
Sat 13:31  Table 29
373-N   
Poland
Wojciech Babiński
Poland
Ryszard Konieczny
Sat 14:07  Table 57
374-N   
Poland
Tomasz Trzciński
Poland
Rafał Idzik
Sat 14:07  Table 56
375-N   
Poland
Sebastian Kasperczak
Poland
Przemysław Budziński
R1
Sat 14:07  Table 44
376-N   
Poland
Mateusz Cholewiński
Poland
Grzegorz Borowski
Sat 14:07  Table 43
377-O   
Poland
Jacek Flasza
Poland
Tomasz Walczak
Sat 14:20  Table 13
378-O   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Sebastian Krupa
Sat 14:20  Table 19
379-O   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Jędrzej Klaman
Sat 14:20  Table 20
380-O   
Poland
Adrian Komycz
Poland
Anatol Iwankowicz
Sat 13:57  Table 24
381-P   
Poland
Ariel Dobrzyński
Poland
Piotr Ptaszyński
Sat 15:05  Table 16
382-P   
Poland
Grzegorz Wawrzyniak
Poland
Wojciech Matykiewicz
Sat 15:05  Table 21
383-P   
Poland
Piotr Oleszczuk
Poland
Bartosz Korzyński
Sat 15:02  Table 13
384-P   
Poland
Maciej Luberadzki
Poland
Bogusław Fortuński
Sat 15:03  Table 17
385-A2   
Poland
Grzegorz Czernyhowski
Poland
Dawid Sojka
Sat 14:14  Table 2
386-A2   
Poland
Julia Tarka
Poland
Michał Laskowski
Sat 14:14  Table 12
387-A2   
Poland
Krystian Skrzypek
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Sat 14:14  Table 49
388-A2   
Grzegorz Książek
Poland
Hubert Dziudzik
Sat 14:14  Table 53
389-B2   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Michał Tomaszewski
Sat 14:10  Table 40
390-B2   
Poland
Wojciech Tucholski