Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 17, 2023

Mistrzostwa Polski Amatorów 2023 - GRUPY PIĄTEK

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 17, 2023, 9:00 AM (local time)
Entry deadline Nov 16, 2023, 9:00 AM (local time)
Organizer TVSPORTSPL
Contact Karol Skowerski (skowerski.karol@gmail.com) and Maciej Szczawiński
Format Round robin (160 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
More info
20 grup. Awans do strefy pucharowej uzyskuje po 3 najlepszych zawodników z grupy

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Kucharski 7 7 0 0 21 5 16 0 0 0 0.808 7
2 Jan Grzelak 7 5 0 2 16 13 3 0 0 0 0.552 5
3 Jędrzej Bartkowiak 7 4 0 3 16 15 1 0 0 0 0.516 4
4 Jakub Śliżewski 7 4 0 3 13 16 -3 0 0 0 0.448 4
5 Grzegorz Ulewicz 7 3 0 4 16 17 -1 1 0 0 0.485 3
6 Wojciech Adamowicz 7 2 0 5 15 17 -2 0 0 0 0.469 2
7 Sebastian Zawada 7 2 0 5 14 18 -4 0 0 0 0.438 2
8 Adrian Antoszek 7 1 0 6 10 20 -10 1 0 0 0.333 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Kozłowski 7 7 0 0 21 6 15 4 0 0 0.778 7
2 Jan Niewęgłowski 7 5 0 2 18 9 9 0 0 0 0.667 5
3 Igor Ziewiec 7 4 0 3 15 12 3 0 0 0 0.556 4
4 Paweł Grzanka 7 4 0 3 14 11 3 0 0 0 0.56 4
5 KRZYSZTOF GARDJAS 7 4 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 4
6 Adam Michalski 7 2 0 5 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
7 Łukasz Góra 7 2 0 5 8 17 -9 0 0 0 0.32 2
8 Przemysław Kaczmarczyk 7 0 0 7 4 21 -17 0 0 0 0.16 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Hojka 7 7 0 0 21 7 14 1 0 0 0.75 7
2 DANIEL KARKOSZKA 7 6 0 1 19 7 12 1 0 0 0.731 6
3 Jakub Bottcher 7 5 0 2 18 13 5 3 0 0 0.581 5
4 Grzegorz Nowak 7 4 0 3 16 12 4 0 0 0 0.571 4
5 Marcin Majer 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
6 Michał Kusa 7 2 0 5 9 17 -8 0 0 0 0.346 2
7 Tomasz Nowakowski 7 1 0 6 11 20 -9 0 0 0 0.355 1
8 Maciej Iwan 7 1 0 6 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Pasternak 7 5 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 5
2 Michał Puk 7 5 0 2 18 14 4 0 0 0 0.563 5
3 Tomasz Kosiński 7 5 0 2 18 15 3 0 0 0 0.545 5
4 Rafał Kubiak 7 4 0 3 17 13 4 0 0 0 0.567 4
5 Marek Domarecki 7 3 0 4 15 14 1 0 0 0 0.517 3
6 Piotr Pajestka 7 3 0 4 13 17 -4 0 0 0 0.433 3
7 Piotr Kleinschmidt 7 2 0 5 14 17 -3 0 0 0 0.452 2
8 Jacek Kiwertz 7 1 0 6 8 19 -11 0 0 0 0.296 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rafał Wróblewski 7 6 0 1 20 9 11 0 0 0 0.69 6
2 Maciej Szerszeń 7 6 0 1 19 8 11 2 0 0 0.704 6
3 Tomasz Wiśniewski 7 6 0 1 20 10 10 2 0 0 0.667 6
4 Artur Skorupski 7 3 0 4 14 14 0 0 0 0 0.5 3
5 Tomasz Sobolewski 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
6 Arkadiusz Kwiatkowski 7 3 0 4 11 18 -7 0 0 0 0.379 3
7 Krzysztof Podolak 7 1 0 6 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
8 Przemysław Król 7 0 0 7 8 21 -13 0 0 0 0.276 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Włodzimierz Nikolin 7 5 0 2 17 10 7 0 0 0 0.63 5
2 Kacper Specyał 7 5 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 5
3 Jozef Kwit 7 5 0 2 15 11 4 0 0 0 0.577 5
4 Robert Kłos 7 4 0 3 16 15 1 0 0 0 0.516 4
5 Mateusz Lichota 7 3 0 4 16 14 2 0 0 0 0.533 3
6 Michał Szczakuła 7 3 0 4 14 15 -1 0 0 0 0.483 3
7 Marcin Baranowski 7 2 0 5 11 18 -7 0 0 0 0.379 2
8 Adam Raczyński 7 1 0 6 7 19 -12 0 0 0 0.269 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Norbert Żelasko 7 7 0 0 21 4 17 0 0 0 0.84 7
2 Mariusz Śmigielski 7 6 0 1 18 7 11 1 0 0 0.72 6
3 Szymon Staniszewski 7 4 0 3 16 10 6 0 0 0 0.615 4
4 Wojciech Wąsacz 7 4 0 3 14 12 2 0 0 0 0.538 4
5 Jarosław Czarniecki 7 3 0 4 13 14 -1 1 0 0 0.481 3
6 Jakub Pietruszka 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
7 Daniel Antoniewicz 7 1 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
8 Wolny Los1 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marcin Dzwoniarek 7 6 0 1 18 6 12 0 0 0 0.75 6
2 Krystian Kosik 7 6 0 1 19 11 8 0 0 0 0.633 6
3 Konrad Adasiewicz 7 5 0 2 19 9 10 1 0 0 0.679 5
4 Mateusz Filip 7 3 0 4 13 13 0 0 0 0 0.5 3
5 Tomasz Wawrzyniak 7 3 0 4 13 16 -3 0 0 0 0.448 3
6 Zenon Banaś 7 2 0 5 13 19 -6 0 0 0 0.406 2
7 Łukasz Kosiba 7 2 0 5 9 16 -7 0 0 0 0.36 2
8 Michał Dębowski 7 1 0 6 5 19 -14 0 0 0 0.208 1
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Maciej Życiński 7 7 0 0 21 6 15 0 0 0 0.778 7
2 Grzegorz Kośmider 7 4 0 3 18 13 5 0 0 0 0.581 4
3 Andrzej Barski 7 4 0 3 14 13 1 0 0 0 0.519 4
4 Antoni Iwanicki 7 4 0 3 16 16 0 0 0 0 0.5 4
5 Michał Matuszczyk 7 4 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 4
6 Piotr Koszel 7 2 0 5 14 17 -3 0 0 0 0.452 2
7 Tomasz Dzwoniarek 7 2 0 5 13 18 -5 0 0 0 0.419 2
8 Michał Farynowski 7 1 0 6 7 20 -13 0 0 0 0.259 1
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krystian Niebieszczański 7 7 0 0 21 8 13 0 0 0 0.724 7
2 Filip Mazur 7 6 0 1 19 7 12 1 0 0 0.731 6
3 Daniel Stramski 7 4 0 3 17 10 7 1 0 0 0.63 4
4 Szymon Kaczmarek 7 3 0 4 12 13 -1 0 0 0 0.48 3
5 Marcin Mucha 7 3 0 4 11 13 -2 0 0 0 0.458 3
6 Jacek Krukowski 7 3 0 4 12 16 -4 0 0 0 0.429 3
7 Tomasz Lisowski 7 2 0 5 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
8 Bartosz Folleher 7 0 0 7 2 21 -19 0 0 0 0.087 0
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Cholewicki 7 5 0 2 18 7 11 0 0 0 0.72 5
2 Paweł Król 7 5 0 2 19 12 7 0 0 0 0.613 5
3 Piotr Maurycy 7 5 0 2 15 12 3 0 0 0 0.556 5
4 Jacek Orzechowski 7 4 0 3 15 12 3 0 0 0 0.556 4
5 Marco Vitiello 7 4 0 3 16 14 2 0 0 0 0.533 4
6 Grzegorz Rąpała 7 3 0 4 14 15 -1 0 0 0 0.483 3
7 Damian Galas 7 2 0 5 11 15 -4 0 0 0 0.423 2
8 Wolny Los2 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krzysztof Delinowski 7 7 0 0 21 6 15 0 0 0 0.778 7
2 Jacek Pietrzyk 7 6 0 1 18 5 13 0 0 0 0.783 6
3 Łukasz Górecki 7 4 0 3 15 9 6 0 0 0 0.625 4
4 Dylan Jomaa 7 4 0 3 14 13 1 0 0 0 0.519 4
5 Wojciech Sterna 7 3 0 4 10 15 -5 0 0 0 0.4 3
6 Leszek Grążka 7 3 0 4 10 15 -5 0 0 0 0.4 3
7 Radosław Witkowski 7 1 0 6 11 20 -9 0 0 0 0.355 1
8 Arkadiusz Pijanowski 7 0 0 7 5 21 -16 0 0 0 0.192 0
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Grzegorz Kołomajski 7 6 0 1 20 8 12 0 0 0 0.714 6
2 Grzegorz Kowalczyk 7 6 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 6
3 Tomasz Bitner 7 5 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 5
4 Jakub Wiśnik 7 4 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 4
5 Antoni Stępień 7 3 0 4 16 15 1 0 0 0 0.516 3
6 Przemysław Wojciechowski 7 3 0 4 14 14 0 0 0 0 0.5 3
7 Krzysztof Sobierajski 7 1 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
8 Wolny Los3 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Artur Gajda 7 6 0 1 20 10 10 0 0 0 0.667 6
2 Kacper Kielmans 7 5 0 2 18 9 9 1 0 0 0.667 5
3 Dawid Borkowski 7 5 0 2 18 12 6 3 0 0 0.6 5
4 Hubert Łuczak 7 4 0 3 14 13 1 1 0 0 0.519 4
5 Michał Kopczyński 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
6 Wojtek Zagdan 7 2 0 5 11 17 -6 1 0 0 0.393 2
7 Damian Wielec 7 2 0 5 8 16 -8 0 0 0 0.333 2
8 Krzysztof Woś 7 1 0 6 8 19 -11 0 0 0 0.296 1
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Wojciech Rutkowski 7 6 0 1 20 6 14 1 0 0 0.769 6
2 Andrzej Guzanowski 7 6 0 1 19 9 10 0 0 0 0.679 6
3 Adrian Izdebski 7 5 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 5
4 Dariusz Andryszkiewicz 7 4 0 3 16 11 5 0 0 0 0.593 4
5 Adrian Woźniak 7 3 0 4 14 13 1 0 0 0 0.519 3
6 Jarosław Bużantowicz 7 3 0 4 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
7 Tomasz Michalik 7 1 0 6 4 18 -14 0 0 0 0.182 1
8 Wolny Los4 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Marek Wideński 7 6 0 1 20 8 12 0 0 0 0.714 6
2 Paweł Seremak 7 5 0 2 18 11 7 2 0 0 0.621 5
3 Tomasz Delinowski 7 4 0 3 17 13 4 1 0 0 0.567 4
4 Piotr Kuźniewski 7 4 0 3 14 10 4 0 0 0 0.583 4
5 Kamil Masłowski 7 4 0 3 12 15 -3 0 0 0 0.444 4
6 Piotr Niewczas 7 3 0 4 13 13 0 0 0 0 0.5 3
7 Ktystian Ćwiklak 7 2 0 5 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
8 Adam Stefankiewicz 7 0 0 7 3 21 -18 0 0 0 0.125 0
Group A2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Igor Luliński 7 6 0 1 20 10 10 2 0 0 0.667 6
2 Albert Wysocki 7 5 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 5
3 Miłosz Domagała 7 5 0 2 18 11 7 3 0 0 0.621 5
4 Marcin Waliszewski 7 4 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 4
5 Grigor Oganiesian 7 3 0 4 14 18 -4 0 0 0 0.438 3
6 Przemyslaw Ciosk 7 2 0 5 14 17 -3 0 0 0 0.452 2
7 Jacek Dmochowski 7 2 0 5 10 18 -8 0 0 0 0.357 2
8 Piotr Piekarz 7 1 0 6 9 20 -11 0 0 0 0.31 1
Group B2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Cezary Antczak 7 7 0 0 21 6 15 0 0 0 0.778 7
2 Krzysztof Moskal 7 6 0 1 19 7 12 3 0 0 0.731 6
3 Artur Flisek 7 4 0 3 13 16 -3 0 0 0 0.448 4
4 Dominik Politowski 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
5 Łukasz Drożdż 7 2 0 5 15 16 -1 0 0 0 0.484 2
6 Paweł Średnicki 7 2 0 5 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
7 Dariusz Perzanowski 7 2 0 5 11 18 -7 1 0 0 0.379 2
8 Radosław Ciosk 7 2 0 5 10 19 -9 0 0 0 0.345 2
Group C2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kamil Pietruszewski 7 6 0 1 20 11 9 0 0 0 0.645 6
2 Szymon Bruśnicki 7 5 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 5
3 Michał Popławski 7 5 0 2 17 9 8 1 0 0 0.654 5
4 Andrzej Heród 7 4 0 3 14 12 2 0 0 0 0.538 4
5 Marek Droździel 7 3 0 4 14 12 2 1 0 0 0.538 3
6 Paweł Kania 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
7 Krzysztof Dembicki 7 2 0 5 11 17 -6 0 0 0 0.393 2
8 wolny los 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group D2 Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jacek Tucholski 7 6 0 1 20 7 13 3 0 0 0.741 6
2 Bartłomiej Szkopiński 7 6 0 1 20 12 8 0 0 0 0.625 6
3 Michał Malicki 7 4 0 3 14 13 1 0 0 0 0.519 4
4 Michał Sas 7 3 0 4 14 16 -2 0 0 0 0.467 3
5 Bartek Karkoszka 7 3 0 4 13 17 -4 0 0 0 0.433 3
6 Maciej Trudnowski 7 2 0 5 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
7 Dawid Gaweł 7 2 0 5 11 17 -6 1 0 0 0.393 2
8 Tomasz Wachowski 7 2 0 5 10 18 -8 0 0 0 0.357 2

Schedule

BETA Try the new playing schedule (beta). Try now!
Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Jakub Śliżewski
Fri 10:11  Table 1
2-A   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Wojciech Adamowicz
Fri 10:12  Table 2
3-A   
Poland
Grzegorz Ulewicz
Poland
Sebastian Zawada
Fri 10:12  Table 3
4-A   
Poland
Adrian Antoszek
Poland
Piotr Kucharski
Fri 10:12  Table 4
5-B   
Bhutan
Robert Kozłowski
R1
Poland
Łukasz Góra
Fri 10:12  Table 5
6-B   
Poland
Adam Michalski
Poland
KRZYSZTOF GARDJAS
Fri 10:12  Table 6
7-B   
Poland
Igor Ziewiec
Poland
Paweł Grzanka
Fri 10:13  Table 7
8-B   
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 10:13  Table 8
9-C   
Poland
Jakub Bottcher
Poland
Marcin Hojka
Fri 10:13  Table 9
10-C   
Poland
Maciej Iwan
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Fri 10:13  Table 10
11-C   
Poland
Marcin Majer
Poland
Grzegorz Nowak
Fri 10:13  Table 11
12-C   
Poland
Tomasz Nowakowski
Poland
Michał Kusa
Fri 10:13  Table 12
13-D   
Poland
Marek Domarecki
Poland
Jacek Kiwertz
Fri 10:13  Table 13
14-D   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Tomasz Kosiński
Fri 10:13  Table 14
15-D   
Poland
Rafał Kubiak
Poland
Piotr Pajestka
Fri 10:13  Table 15
16-D   
Poland
Robert Pasternak
Poland
Michał Puk
Fri 10:13  Table 16
17-E   
Poland
Przemysław Król
Poland
Arkadiusz Kwiatkowski
Fri 10:14  Table 17
18-E   
Poland
Krzysztof Podolak
Poland
Artur Skorupski
Fri 10:14  Table 18
19-E   
Poland
Tomasz Sobolewski
Poland
Maciej Szerszeń
Fri 10:14  Table 19
20-E   
Poland
Tomasz Wiśniewski
Poland
Rafał Wróblewski
Fri 10:14  Table 20
21-F   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Robert Kłos
Fri 10:14  Table 21
22-F   
Poland
Jozef Kwit
Poland
Mateusz Lichota
Fri 10:14  Table 24
23-F   
Poland
Włodzimierz Nikolin
Poland
Adam Raczyński
Fri 10:14  Table 23
24-F   
Poland
Kacper Specyał
Poland
Michał Szczakuła
Fri 10:15  Table 22
25-G   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Jarosław Czarniecki
Fri 10:15  Table 25
26-G   
Poland
Wolny Los1
Poland
Jakub Pietruszka
Fri 10:35 
27-G   
Poland
Mariusz Śmigielski
Austria
Szymon Staniszewski
Fri 10:15  Table 27
28-G   
Poland
Wojciech Wąsacz
Poland
Norbert Żelasko
Fri 10:15  Table 28
29-H   
Poland
Konrad Adasiewicz
R1
Poland
Zenon Banaś
Fri 10:15  Table 29
30-H   
Poland
Marcin Dzwoniarek
Poland
Michał Dębowski
Fri 10:15  Table 30
31-H   
Poland
Mateusz Filip
Poland
Łukasz Kosiba
Fri 10:15  Table 31
32-H   
Poland
Krystian Kosik
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Fri 10:16  Table 32
33-I   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Tomasz Dzwoniarek
Fri 10:16  Table 33
34-I   
Poland
Michał Farynowski
Poland
Antoni Iwanicki
Fri 10:16  Table 34
35-I   
Poland
Grzegorz Kośmider
Poland
Piotr Koszel
Fri 10:16  Table 35
36-I   
Poland
Michał Matuszczyk
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 10:16  Table 36
37-J   
Poland
Bartosz Folleher
Poland
Szymon Kaczmarek
Fri 10:16  Table 37
38-J   
Poland
Jacek Krukowski
Poland
Tomasz Lisowski
Fri 10:16  Table 38
39-J   
Poland
Marcin Mucha
Poland
Krystian Niebieszczański
Fri 10:16  Table 39
40-J   
Poland
Filip Mazur
Poland
Daniel Stramski
R1
Fri 10:16  Table 40
41-K   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Damian Galas
Fri 10:16  Table 41
42-K   
Poland
Paweł Król
Poland
Piotr Maurycy
Fri 10:17  Table 42
43-K   
Poland
Jacek Orzechowski
Poland
Grzegorz Rąpała
Fri 10:17  Table 26
44-K   
Poland
Wolny Los2
Poland
Marco Vitiello
Fri 10:35 
45-L   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Łukasz Górecki
Fri 10:17  Table 43
46-L   
Poland
Leszek Grążka
Poland
Dylan Jomaa
Fri 10:17  Table 44
47-L   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Fri 10:17  Table 45
48-L   
Wojciech Sterna
Poland
Radosław Witkowski
Fri 10:17  Table 46
49-M   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Wolny Los3
Fri 10:36 
50-M   
Poland
Grzegorz Kołomajski
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Fri 10:17  Table 48
51-M   
Poland
Krzysztof Sobierajski
Poland
Antoni Stępień
Fri 10:18  Table 47
52-M   
Poland
Jakub Wiśnik
Poland
Przemysław Wojciechowski
Fri 10:18  Table 49
53-N   
Poland
Dawid Borkowski
R1
Poland
Artur Gajda
Fri 10:18  Table 50
54-N   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Michał Kopczyński
Fri 10:18  Table 51
55-N   
Poland
Hubert Łuczak
Poland
Damian Wielec
Fri 10:18  Table 52
56-N   
Poland
Krzysztof Woś
Poland
Wojtek Zagdan
Fri 10:19  Table 53
57-O   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Jarosław Bużantowicz
Fri 10:19  Table 54
58-O   
Poland
Andrzej Guzanowski
Poland
Adrian Izdebski
Fri 10:19  Table 55
59-O   
Poland
Wolny Los4
Poland
Tomasz Michalik
Fri 10:39 
60-O   
Poland
Wojciech Rutkowski
Poland
Adrian Woźniak
Fri 10:19  Table 56
61-P   
Poland
Ktystian Ćwiklak
Poland
Tomasz Delinowski
Fri 10:20  Table 57
62-P   
Poland
Piotr Kuźniewski
Poland
Kamil Masłowski
Fri 10:20  Table 59
63-P   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Paweł Seremak
Fri 10:23  Table 60
64-P   
Poland
Adam Stefankiewicz
Poland
Marek Wideński
Fri 10:23  Table 58
65-A2   
Poland
Przemyslaw Ciosk
Poland
Jacek Dmochowski
Fri 10:35  Table 5
66-A2   
Poland
Miłosz Domagała
Poland
Igor Luliński
R1
Fri 10:41  Table 10
67-A2   
Poland
Grigor Oganiesian
Poland
Piotr Piekarz
Fri 10:50  Table 45
68-A2   
Poland
Marcin Waliszewski
Poland
Albert Wysocki
Fri 10:43  Table 7
69-B2   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Radosław Ciosk
Fri 10:46  Table 2
70-B2   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Artur Flisek
Fri 10:49  Table 1
71-B2   
Poland
Krzysztof Moskal
R1
Poland
Dariusz Perzanowski
Fri 10:52  Table 58
72-B2   
Poland
Dominik Politowski
Poland
Paweł Średnicki
Fri 10:53  Table 42
73-C2   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Krzysztof Dembicki
Fri 10:53  Table 15
74-C2   
Poland
Marek Droździel
Poland
Andrzej Heród
Fri 10:53  Table 19
75-C2   
Poland
Paweł Kania
Poland
Kamil Pietruszewski
Fri 10:54  Table 52
76-C2   
Poland
Michał Popławski
Poland
wolny los
Fri 10:56 
77-D2   
Poland
Dawid Gaweł
Poland
Bartek Karkoszka
Fri 11:00  Table 24
78-D2   
Poland
Michał Malicki
Poland
Michał Sas
Fri 10:55  Table 13
79-D2   
Poland
Bartłomiej Szkopiński
Poland
Maciej Trudnowski
Fri 10:56  Table 23
80-D2   
Poland
Jacek Tucholski
Poland
Tomasz Wachowski
Fri 10:56  Table 4

Round 2

Race to 3
81-A   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Wojciech Adamowicz
Fri 10:57  Table 41
82-A   
Poland
Jakub Śliżewski
Poland
Sebastian Zawada
Fri 11:04  Table 3
83-A   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Piotr Kucharski
Fri 10:59  Table 37
84-A   
Poland
Grzegorz Ulewicz
R1
Poland
Adrian Antoszek
R1
Fri 11:06  Table 12
85-B   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
KRZYSZTOF GARDJAS
Fri 11:12  Table 60
86-B   
Poland
Łukasz Góra
Poland
Paweł Grzanka
Fri 11:12  Table 59
87-B   
Poland
Adam Michalski
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 11:12  Table 57
88-B   
Poland
Igor Ziewiec
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 11:03  Table 9
89-C   
Poland
Jakub Bottcher
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Fri 11:03  Table 8
90-C   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Grzegorz Nowak
Fri 11:13  Table 56
91-C   
Poland
Maciej Iwan
Poland
Michał Kusa
Fri 11:07  Table 22
92-C   
Poland
Marcin Majer
Poland
Tomasz Nowakowski
Fri 11:13  Table 6
93-D   
Poland
Marek Domarecki
Poland
Tomasz Kosiński
Fri 11:13  Table 16
94-D   
Poland
Jacek Kiwertz
Poland
Piotr Pajestka
Fri 11:13  Table 43
95-D   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Michał Puk
Fri 11:14  Table 35
96-D   
Poland
Rafał Kubiak
Poland
Robert Pasternak
Fri 11:14  Table 28
97-E   
Poland
Przemysław Król
Poland
Artur Skorupski
Fri 11:25  Table 7
98-E   
Poland
Arkadiusz Kwiatkowski
Poland
Maciej Szerszeń
Fri 11:24  Table 15
99-E   
Poland
Krzysztof Podolak
Poland
Rafał Wróblewski
Fri 11:07  Table 20
100-E   
Poland
Tomasz Sobolewski
Poland
Tomasz Wiśniewski
Fri 11:08  Table 21
101-F   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Mateusz Lichota
Fri 11:08  Table 25
102-F   
Poland
Robert Kłos
Poland
Adam Raczyński
Fri 11:09  Table 11
103-F   
Poland
Jozef Kwit
Poland
Michał Szczakuła
Fri 11:09  Table 27
104-F   
Poland
Włodzimierz Nikolin
Poland
Kacper Specyał
Fri 11:09  Table 30
105-G   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Jakub Pietruszka
Fri 11:09  Table 31
106-G   
Poland
Jarosław Czarniecki
Austria
Szymon Staniszewski
Fri 11:10  Table 14
107-G   
Poland
Wolny Los1
Poland
Norbert Żelasko
Fri 11:10 
108-G   
Poland
Mariusz Śmigielski
Poland
Wojciech Wąsacz
Fri 11:15  Table 29
109-H   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Michał Dębowski
Fri 11:15  Table 36
110-H   
Poland
Zenon Banaś
Poland
Łukasz Kosiba
Fri 11:16  Table 53
111-H   
Poland
Marcin Dzwoniarek
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Fri 11:11  Table 32
112-H   
Poland
Mateusz Filip
Poland
Krystian Kosik
Fri 11:11  Table 33
113-I   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Antoni Iwanicki
Fri 11:26  Table 9
114-I   
Poland
Tomasz Dzwoniarek
Poland
Piotr Koszel
Fri 11:17  Table 51
115-I   
Poland
Michał Farynowski
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 11:26  Table 13
116-I   
Poland
Grzegorz Kośmider
Poland
Michał Matuszczyk
Fri 11:16  Table 54
117-J   
Poland
Bartosz Folleher
Poland
Tomasz Lisowski
Fri 11:26  Table 34
118-J   
Poland
Szymon Kaczmarek
Poland
Krystian Niebieszczański
Fri 11:18  Table 2
119-J   
Poland
Jacek Krukowski
Poland
Daniel Stramski
Fri 11:41  Table 40
120-J   
Poland
Marcin Mucha
Poland
Filip Mazur
R1
Fri 11:41  Table 11
121-K   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Piotr Maurycy
Fri 11:00  Table 18
122-K   
Poland
Damian Galas
Poland
Grzegorz Rąpała
Fri 11:30  Table 26
123-K   
Poland
Paweł Król
Poland
Marco Vitiello
Fri 11:18  Table 39
124-K   
Poland
Jacek Orzechowski
Poland
Wolny Los2
Fri 11:18 
125-L   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Dylan Jomaa
Fri 11:27  Table 38
126-L   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Fri 11:19  Table 46
127-L   
Poland
Leszek Grążka
Poland
Radosław Witkowski
Fri 11:20  Table 44
128-L   
Poland
Jacek Pietrzyk
Wojciech Sterna
Fri 11:20  Table 47
129-M   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Fri 11:20  Table 48
130-M   
Poland
Wolny Los3
Poland
Antoni Stępień
Fri 11:20 
131-M   
Poland
Grzegorz Kołomajski
Poland
Przemysław Wojciechowski
Fri 11:21  Table 49
132-M   
Poland
Krzysztof Sobierajski
Poland
Jakub Wiśnik
Fri 11:21  Table 17
133-N   
Poland
Dawid Borkowski
Poland
Michał Kopczyński
Fri 11:21  Table 50
134-N   
Poland
Artur Gajda
Poland
Damian Wielec
Fri 11:22  Table 55
135-N   
Poland
Kacper Kielmans
R1
Poland
Wojtek Zagdan
Fri 11:29  Table 19
136-N   
Poland
Hubert Łuczak
Poland
Krzysztof Woś
Fri 11:32  Table 22
137-O   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Adrian Izdebski
Fri 11:34  Table 1
138-O   
Poland
Jarosław Bużantowicz
Poland
Tomasz Michalik
Fri 11:34  Table 21
139-O   
Poland
Andrzej Guzanowski
Poland
Adrian Woźniak
Fri 11:37  Table 8
140-O   
Poland
Wolny Los4
Poland
Wojciech Rutkowski
Fri 11:37 
141-P   
Poland
Ktystian Ćwiklak
Poland
Kamil Masłowski
Fri 11:38  Table 45
142-P   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Paweł Seremak
Fri 11:38  Table 4
143-P   
Poland
Piotr Kuźniewski
Poland
Marek Wideński
Fri 11:39  Table 33
144-P   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Adam Stefankiewicz
Fri 11:39  Table 47
145-A2   
Poland
Przemyslaw Ciosk
Poland
Igor Luliński
Fri 11:42  Table 5
146-A2   
Poland
Jacek Dmochowski
Poland
Piotr Piekarz
Fri 11:48  Table 10
147-A2   
Poland
Miłosz Domagała
R1
Poland
Albert Wysocki
Fri 11:34  Table 24
148-A2   
Poland
Grigor Oganiesian
Poland
Marcin Waliszewski
Fri 11:40  Table 59
149-B2   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Artur Flisek
Fri 11:41  Table 60
150-B2   
Poland
Radosław Ciosk
Poland
Dariusz Perzanowski
Fri 11:49  Table 20
151-B2   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Paweł Średnicki
Fri 11:57  Table 58
152-B2   
Poland
Krzysztof Moskal
Poland
Dominik Politowski
Fri 11:58  Table 16
153-C2   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Andrzej Heród
Fri 11:49  Table 2
154-C2   
Poland
Krzysztof Dembicki
Poland
Kamil Pietruszewski
Fri 11:58  Table 57
155-C2   
Poland
Marek Droździel
Poland
wolny los
Fri 11:43 
156-C2   
Poland
Paweł Kania
Poland
Michał Popławski
Fri 11:55  Table 6
157-D2   
Poland
Dawid Gaweł
Poland
Michał Sas
Fri 11:46  Table 17
158-D2   
Poland
Bartek Karkoszka
Poland
Maciej Trudnowski
Fri 12:05  Table 41
159-D2   
Poland
Michał Malicki
Poland
Tomasz Wachowski
Fri 11:46  Table 27
160-D2   
Poland
Bartłomiej Szkopiński
Poland
Jacek Tucholski
R1
Fri 12:05  Table 2

Round 3

Race to 3
161-A   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Sebastian Zawada
Fri 12:05  Table 39
162-A   
Poland
Wojciech Adamowicz
Poland
Piotr Kucharski
Fri 12:06  Table 38
163-A   
Poland
Jakub Śliżewski
Poland
Adrian Antoszek
Fri 11:59  Table 3
164-A   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Grzegorz Ulewicz
Fri 11:59  Table 55
165-B   
Bhutan
Robert Kozłowski
R1
Poland
Paweł Grzanka
Fri 12:00  Table 54
166-B   
Poland
KRZYSZTOF GARDJAS
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 11:50  Table 29
167-B   
Poland
Łukasz Góra
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 11:51  Table 30
168-B   
Poland
Adam Michalski
Poland
Igor Ziewiec
Fri 11:51  Table 36
169-C   
Poland
Jakub Bottcher
R1
Poland
Grzegorz Nowak
Fri 12:13  Table 25
170-C   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Poland
Michał Kusa
Fri 12:00  Table 53
171-C   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Tomasz Nowakowski
Fri 12:13  Table 7
172-C   
Poland
Maciej Iwan
Poland
Marcin Majer
Fri 12:01  Table 52
173-D   
Poland
Marek Domarecki
Poland
Piotr Pajestka
Fri 12:01  Table 51
174-D   
Poland
Tomasz Kosiński
Poland
Michał Puk
Fri 12:02  Table 48
175-D   
Poland
Jacek Kiwertz
Poland
Robert Pasternak
Fri 12:02  Table 50
176-D   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Rafał Kubiak
Fri 12:02  Table 49
177-E   
Poland
Przemysław Król
Poland
Maciej Szerszeń
Fri 12:13  Table 56
178-E   
Poland
Artur Skorupski
Poland
Rafał Wróblewski
Fri 12:14  Table 9
179-E   
Poland
Arkadiusz Kwiatkowski
Poland
Tomasz Wiśniewski
Fri 12:14  Table 11
180-E   
Poland
Krzysztof Podolak
Poland
Tomasz Sobolewski
Fri 12:03  Table 46
181-F   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Adam Raczyński
Fri 12:03  Table 43
182-F   
Poland
Mateusz Lichota
Poland
Michał Szczakuła
Fri 12:04  Table 42
183-F   
Poland
Robert Kłos
Poland
Kacper Specyał
Fri 12:04  Table 14
184-F   
Poland
Jozef Kwit
Poland
Włodzimierz Nikolin
Fri 12:06  Table 15
185-G   
Poland
Daniel Antoniewicz
Austria
Szymon Staniszewski
Fri 12:15  Table 23
186-G   
Poland
Jakub Pietruszka
Poland
Norbert Żelasko
Fri 12:15  Table 32
187-G   
Poland
Jarosław Czarniecki
Poland
Wojciech Wąsacz
Fri 12:07  Table 47
188-G   
Poland
Wolny Los1
Poland
Mariusz Śmigielski
Fri 11:44 
189-H   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Łukasz Kosiba
Fri 11:52  Table 13
190-H   
Poland
Michał Dębowski
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Fri 12:16  Table 19
191-H   
Poland
Zenon Banaś
Poland
Krystian Kosik
Fri 12:08  Table 37
192-H   
Poland
Marcin Dzwoniarek
Poland
Mateusz Filip
Fri 12:21  Table 4
193-I   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Piotr Koszel
Fri 12:21  Table 8
194-I   
Poland
Antoni Iwanicki
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 12:21  Table 33
195-I   
Poland
Tomasz Dzwoniarek
Poland
Michał Matuszczyk
Fri 12:21  Table 36
196-I   
Poland
Michał Farynowski
Poland
Grzegorz Kośmider
Fri 11:57  Table 12
197-J   
Poland
Bartosz Folleher
Poland
Krystian Niebieszczański
Fri 12:21  Table 21
198-J   
Poland
Tomasz Lisowski
Poland
Daniel Stramski
Fri 12:22  Table 40
199-J   
Poland
Szymon Kaczmarek
Poland
Filip Mazur
Fri 12:22  Table 53
200-J   
Poland
Jacek Krukowski
Poland
Marcin Mucha
Fri 12:22  Table 60
201-K   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Grzegorz Rąpała
Fri 12:23  Table 17
202-K   
Poland
Piotr Maurycy
Poland
Marco Vitiello
Fri 12:25  Table 22
203-K   
Poland
Damian Galas
Poland
Wolny Los2
Fri 12:23 
204-K   
Poland
Paweł Król
Poland
Jacek Orzechowski
Fri 12:25  Table 45
205-L   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Fri 12:09  Table 35
206-L   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Radosław Witkowski
Fri 12:53  Table 20
207-L   
Poland
Łukasz Górecki
Wojciech Sterna
Fri 12:09  Table 34
208-L   
Poland
Leszek Grążka
Poland
Jacek Pietrzyk
Fri 12:53  Table 23
209-M   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Antoni Stępień
Fri 12:10  Table 31
210-M   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Przemysław Wojciechowski
Fri 12:10  Table 18
211-M   
Poland
Wolny Los3
Poland
Jakub Wiśnik
Fri 12:10 
212-M   
Poland
Grzegorz Kołomajski
Poland
Krzysztof Sobierajski
Fri 12:11  Table 28
213-N   
Poland
Dawid Borkowski
R1
Poland
Damian Wielec
Fri 12:11  Table 26
214-N   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Wojtek Zagdan
Fri 12:27  Table 24
215-N   
Poland
Artur Gajda
Poland
Krzysztof Woś
Fri 12:27  Table 13
216-N   
Poland
Kacper Kielmans
Poland
Hubert Łuczak
Fri 12:28  Table 29
217-O   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Tomasz Michalik
Fri 12:36  Table 34
218-O   
Poland
Adrian Izdebski
Poland
Adrian Woźniak
Fri 12:36  Table 41
219-O   
Poland
Jarosław Bużantowicz
Poland
Wojciech Rutkowski
Fri 12:30  Table 10
220-O   
Poland
Andrzej Guzanowski
Poland
Wolny Los4
Fri 12:30 
221-P   
Poland
Ktystian Ćwiklak
Poland
Paweł Seremak
Fri 12:30  Table 16
222-P   
Poland
Kamil Masłowski
Poland
Marek Wideński
Fri 12:31  Table 50
223-P   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Adam Stefankiewicz
Fri 12:31  Table 52
224-P   
Poland
Piotr Kuźniewski
Poland
Piotr Niewczas
Fri 12:31  Table 35
225-A2   
Poland
Przemyslaw Ciosk
Poland
Piotr Piekarz
Fri 12:50  Table 59
226-A2   
Poland
Igor Luliński
Poland
Albert Wysocki
Fri 12:50  Table 11
227-A2   
Poland
Jacek Dmochowski
Poland
Marcin Waliszewski
Fri 12:32  Table 18
228-A2   
Poland
Miłosz Domagała
Poland
Grigor Oganiesian
Fri 12:32  Table 27
229-B2   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Dariusz Perzanowski
Fri 12:51  Table 5
230-B2   
Poland
Artur Flisek
Poland
Paweł Średnicki
Fri 12:51  Table 8
231-B2   
Poland
Radosław Ciosk
Poland
Dominik Politowski
Fri 12:52  Table 17
232-B2   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Krzysztof Moskal
Fri 12:52  Table 7
233-C2   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Kamil Pietruszewski
Fri 12:45  Table 15
234-C2   
Poland
Andrzej Heród
Poland
wolny los
Fri 12:34 
235-C2   
Poland
Krzysztof Dembicki
Poland
Michał Popławski
Fri 12:46  Table 3
236-C2   
Poland
Marek Droździel
R1
Poland
Paweł Kania
Fri 12:34  Table 6
237-D2   
Poland
Dawid Gaweł
R1
Poland
Maciej Trudnowski
Fri 12:35  Table 26
238-D2   
Poland
Michał Sas
Poland
Tomasz Wachowski
Fri 12:35  Table 30
239-D2   
Poland
Bartek Karkoszka
Poland
Jacek Tucholski
Fri 12:55  Table 58
240-D2   
Poland
Michał Malicki
Poland
Bartłomiej Szkopiński
Fri 12:56  Table 57

Round 4

Race to 3
241-A   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Piotr Kucharski
Fri 12:47  Table 56
242-A   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Adrian Antoszek
Fri 12:47  Table 54
243-A   
Poland
Wojciech Adamowicz
Poland
Grzegorz Ulewicz
Fri 13:01  Table 13
244-A   
Poland
Jakub Śliżewski
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Fri 13:02  Table 29
245-B   
Bhutan
Robert Kozłowski
R1
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 12:38  Table 1
246-B   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 12:38  Table 28
247-B   
Poland
KRZYSZTOF GARDJAS
Poland
Igor Ziewiec
Fri 12:38  Table 38
248-B   
Poland
Łukasz Góra
Poland
Adam Michalski
Fri 12:39  Table 48
249-C   
Poland
Jakub Bottcher
Poland
Michał Kusa
Fri 12:42  Table 25
250-C   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Tomasz Nowakowski
Fri 12:56  Table 2
251-C   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Poland
Marcin Majer
Fri 12:42  Table 51
252-C   
Poland
Marcin Hojka
R1
Poland
Maciej Iwan
Fri 12:56  Table 9
253-D   
Poland
Marek Domarecki
Poland
Michał Puk
Fri 12:40  Table 37
254-D   
Poland
Piotr Pajestka
Poland
Robert Pasternak
Fri 12:41  Table 43
255-D   
Poland
Tomasz Kosiński
Poland
Rafał Kubiak
Fri 13:03  Table 60
256-D   
Poland
Jacek Kiwertz
Poland
Piotr Kleinschmidt
Fri 13:03  Table 55
257-E   
Poland
Przemysław Król
Poland
Rafał Wróblewski
Fri 12:57  Table 52
258-E   
Poland
Maciej Szerszeń
R1
Poland
Tomasz Wiśniewski
R2
Fri 12:58  Table 49
259-E   
Poland
Artur Skorupski
Poland
Tomasz Sobolewski
Fri 13:04  Table 47
260-E   
Poland
Arkadiusz Kwiatkowski
Poland
Krzysztof Podolak
Fri 13:04  Table 46
261-F   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Michał Szczakuła
Fri 12:58  Table 31
262-F   
Poland
Adam Raczyński
Poland
Kacper Specyał
Fri 12:58  Table 33
263-F   
Poland
Mateusz Lichota
Poland
Włodzimierz Nikolin
Fri 12:48  Table 42
264-F   
Poland
Robert Kłos
Poland
Jozef Kwit
Fri 12:49  Table 14
265-G   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Norbert Żelasko
Fri 13:00  Table 35
266-G   
Austria
Szymon Staniszewski
Poland
Wojciech Wąsacz
Fri 13:03  Table 44
267-G   
Poland
Jakub Pietruszka
Poland
Mariusz Śmigielski
R1
Fri 13:00  Table 40
268-G   
Poland
Jarosław Czarniecki
Poland
Wolny Los1
Fri 13:00 
269-H   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Fri 13:28  Table 16
270-H   
Poland
Łukasz Kosiba
Poland
Krystian Kosik
Fri 12:44  Table 32
271-H   
Poland
Michał Dębowski
Poland
Mateusz Filip
Fri 13:28  Table 56
272-H   
Poland
Zenon Banaś
Poland
Marcin Dzwoniarek
Fri 13:17  Table 38
273-I   
Poland
Andrzej Barski
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 13:05  Table 21
274-I   
Poland
Piotr Koszel
Poland
Michał Matuszczyk
Fri 13:10  Table 10
275-I   
Poland
Antoni Iwanicki
Poland
Grzegorz Kośmider
Fri 13:05  Table 24
276-I   
Poland
Tomasz Dzwoniarek
Poland
Michał Farynowski
Fri 13:10  Table 22
277-J   
Poland
Bartosz Folleher
Poland
Daniel Stramski
Fri 13:05  Table 12
278-J   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Filip Mazur
Fri 13:25  Table 5
279-J   
Poland
Tomasz Lisowski
Poland
Marcin Mucha
Fri 13:06  Table 16
280-J   
Poland
Szymon Kaczmarek
Poland
Jacek Krukowski
Fri 13:25  Table 18
281-K   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Marco Vitiello
Fri 13:11  Table 6
282-K   
Poland
Grzegorz Rąpała
Poland
Wolny Los2
Fri 13:12  Table 25
283-K   
Poland
Piotr Maurycy
Poland
Jacek Orzechowski
Fri 13:12  Table 45
284-K   
Poland
Damian Galas
Poland
Paweł Król
Fri 13:12  Table 27
285-L   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Radosław Witkowski
Fri 13:45  Table 3
286-L   
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Wojciech Sterna
Fri 13:17  Table 50
287-L   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Jacek Pietrzyk
Fri 13:45  Table 21
288-L   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Leszek Grążka
Fri 13:20  Table 55
289-M   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Przemysław Wojciechowski
Fri 13:07  Table 51
290-M   
Poland
Antoni Stępień
Poland
Jakub Wiśnik
Fri 13:07  Table 43
291-M   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Krzysztof Sobierajski
Fri 12:39  Table 12
292-M   
Poland
Wolny Los3
Poland
Grzegorz Kołomajski
Fri 12:40 
293-N   
Poland
Dawid Borkowski
R1
Poland
Wojtek Zagdan
Fri 13:08  Table 36
294-N   
Poland
Damian Wielec
Poland
Krzysztof Woś
Fri 13:08  Table 32
295-N   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Hubert Łuczak
Fri 13:09  Table 34
296-N   
Poland
Artur Gajda
Poland
Kacper Kielmans
Fri 13:09  Table 26
297-O   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Adrian Woźniak
Fri 13:33  Table 35
298-O   
Poland
Tomasz Michalik
Poland
Wojciech Rutkowski
R1
Fri 13:14  Table 3
299-O   
Poland
Adrian Izdebski
Poland
Wolny Los4
Fri 13:15 
300-O   
Poland
Jarosław Bużantowicz
Poland
Andrzej Guzanowski
Fri 13:15  Table 4
301-P   
Poland
Ktystian Ćwiklak
Poland
Marek Wideński
Fri 13:16  Table 15
302-P   
Poland
Paweł Seremak
R2
Poland
Adam Stefankiewicz
Fri 13:16  Table 23
303-P   
Poland
Kamil Masłowski
Poland
Piotr Niewczas
Fri 13:16  Table 25
304-P   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Piotr Kuźniewski
Fri 13:16  Table 48
305-A2   
Poland
Przemyslaw Ciosk
Poland
Albert Wysocki
Fri 13:53  Table 4
306-A2   
Poland
Piotr Piekarz
Poland
Marcin Waliszewski
Fri 13:34  Table 33
307-A2   
Poland
Igor Luliński
R1
Poland
Grigor Oganiesian
Fri 13:53  Table 2
308-A2   
Poland
Jacek Dmochowski
Poland
Miłosz Domagała
Fri 13:27  Table 9
309-B2   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Paweł Średnicki
Fri 14:05  Table 8
310-B2   
Poland
Dariusz Perzanowski
Poland
Dominik Politowski
Fri 13:39  Table 12
311-B2   
Poland
Artur Flisek
Poland
Krzysztof Moskal
Fri 14:05  Table 52
312-B2   
Poland
Radosław Ciosk
Poland
Łukasz Drożdż
Fri 14:05  Table 53
313-C2   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
wolny los
Fri 13:21 
314-C2   
Poland
Kamil Pietruszewski
Poland
Michał Popławski
Fri 13:24  Table 14
315-C2   
Poland
Andrzej Heród
Poland
Paweł Kania
Fri 13:24  Table 30
316-C2   
Poland
Krzysztof Dembicki
Poland
Marek Droździel
Fri 13:24  Table 37
317-D2   
Poland
Dawid Gaweł
Poland
Tomasz Wachowski
Fri 13:27  Table 19
318-D2   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Jacek Tucholski
Fri 13:55  Table 7
319-D2   
Poland
Michał Sas
Poland
Bartłomiej Szkopiński
Fri 14:05  Table 54
320-D2   
Poland
Bartek Karkoszka
Poland
Michał Malicki
Fri 14:05  Table 55

Round 5

Race to 3
321-A   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Adrian Antoszek
Fri 13:45  Table 23
322-A   
Poland
Piotr Kucharski
Poland
Grzegorz Ulewicz
Fri 14:01  Table 42
323-A   
Poland
Sebastian Zawada
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Fri 13:45  Table 24
324-A   
Poland
Wojciech Adamowicz
Poland
Jakub Śliżewski
Fri 14:01  Table 43
325-B   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 13:35  Table 36
326-B   
Poland
Jan Niewęgłowski
Poland
Igor Ziewiec
Fri 13:36  Table 41
327-B   
Poland
Paweł Grzanka
Poland
Adam Michalski
Fri 13:36  Table 49
328-B   
Poland
KRZYSZTOF GARDJAS
Poland
Łukasz Góra
Fri 13:36  Table 59
329-C   
Poland
Jakub Bottcher
Poland
Tomasz Nowakowski
Fri 13:56  Table 10
330-C   
Poland
Michał Kusa
Poland
Marcin Majer
Fri 13:29  Table 17
331-C   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Maciej Iwan
Fri 13:56  Table 11
332-C   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
R1
Poland
Marcin Hojka
Fri 13:29  Table 53
333-D   
Poland
Marek Domarecki
Poland
Robert Pasternak
Fri 13:32  Table 1
334-D   
Poland
Michał Puk
Poland
Rafał Kubiak
Fri 14:07  Table 22
335-D   
Poland
Piotr Pajestka
Poland
Piotr Kleinschmidt
Fri 13:32  Table 28
336-D   
Poland
Tomasz Kosiński
Poland
Jacek Kiwertz
Fri 14:07  Table 35
337-E   
Poland
Przemysław Król
Poland
Tomasz Wiśniewski
Fri 14:08  Table 60
338-E   
Poland
Rafał Wróblewski
Poland
Tomasz Sobolewski
Fri 14:08  Table 58
339-E   
Poland
Maciej Szerszeń
R1
Poland
Krzysztof Podolak
Fri 14:22  Table 9
340-E   
Poland
Artur Skorupski
Poland
Arkadiusz Kwiatkowski
Fri 14:22  Table 46
341-F   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Kacper Specyał
Fri 13:57  Table 6
342-F   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Włodzimierz Nikolin
Fri 13:57  Table 15
343-F   
Poland
Adam Raczyński
Poland
Jozef Kwit
Fri 13:57  Table 25
344-F   
Poland
Mateusz Lichota
Poland
Robert Kłos
Fri 13:57  Table 27
345-G   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Wojciech Wąsacz
Fri 13:58  Table 29
346-G   
Poland
Norbert Żelasko
Poland
Mariusz Śmigielski
Fri 13:58  Table 31
347-G   
Austria
Szymon Staniszewski
Poland
Wolny Los1
Fri 13:58  Table 32
348-G   
Poland
Jakub Pietruszka
Poland
Jarosław Czarniecki
R1
Fri 13:58  Table 34
349-H   
Poland
Konrad Adasiewicz
Poland
Krystian Kosik
Fri 14:36  Table 2
350-H   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Mateusz Filip
Fri 14:36  Table 7
351-H   
Poland
Łukasz Kosiba
Poland
Marcin Dzwoniarek
Fri 14:09  Table 21
352-H   
Poland
Michał Dębowski
Poland
Zenon Banaś
Fri 14:09  Table 28
353-I   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Michał Matuszczyk
Fri 13:59  Table 1
354-I   
Mozambique
Maciej Życiński
Poland
Grzegorz Kośmider
Fri 13:59  Table 13
355-I   
Poland
Piotr Koszel
Poland
Michał Farynowski
Fri 14:10  Table 38
356-I   
Poland
Antoni Iwanicki
Poland
Tomasz Dzwoniarek
Fri 14:10  Table 41
357-J   
Poland
Bartosz Folleher
Poland
Filip Mazur
Fri 14:27  Table 3
358-J   
Poland
Daniel Stramski
Poland
Marcin Mucha
Fri 14:10  Table 56
359-J   
Poland
Krystian Niebieszczański
Poland
Jacek Krukowski
Fri 14:27  Table 6
360-J   
Poland
Tomasz Lisowski
Poland
Szymon Kaczmarek
Fri 14:11  Table 57
361-K   
Poland
Paweł Cholewicki
Poland
Wolny Los2
Fri 14:00 
362-K   
Poland
Marco Vitiello
Poland
Jacek Orzechowski
Fri 14:00  Table 30
363-K   
Poland
Grzegorz Rąpała
Poland
Paweł Król
Fri 14:00  Table 18
364-K   
Poland
Piotr Maurycy
Poland
Damian Galas
Fri 14:00  Table 40
365-L   
Poland
Krzysztof Delinowski
Wojciech Sterna
Fri 14:27  Table 11
366-L   
Poland
Radosław Witkowski
Poland
Jacek Pietrzyk
Fri 14:27  Table 37
367-L   
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Poland
Leszek Grążka
Fri 14:20  Table 20
368-L   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Łukasz Górecki
Fri 14:20  Table 23
369-M   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Jakub Wiśnik
Fri 14:06  Table 33
370-M   
Poland
Przemysław Wojciechowski
Poland
Krzysztof Sobierajski
Fri 14:06  Table 19
371-M   
Poland
Antoni Stępień
Poland
Grzegorz Kołomajski
Fri 13:41  Table 20
372-M   
Poland
Grzegorz Kowalczyk
Poland
Wolny Los3
Fri 13:41 
373-N   
Poland
Dawid Borkowski
Poland
Krzysztof Woś
Fri 14:04  Table 50
374-N   
Poland
Wojtek Zagdan
Poland
Hubert Łuczak
R1
Fri 14:04  Table 51
375-N   
Poland
Damian Wielec
Poland
Kacper Kielmans
Fri 14:20  Table 26
376-N   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Artur Gajda
Fri 14:21  Table 49
377-O   
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Poland
Wojciech Rutkowski
Fri 14:21  Table 59
378-O   
Poland
Adrian Woźniak
Poland
Wolny Los4
Fri 14:02 
379-O   
Poland
Tomasz Michalik
Poland
Andrzej Guzanowski
Fri 14:02  Table 32
380-O   
Poland
Adrian Izdebski
Poland
Jarosław Bużantowicz
Fri 14:02  Table 36
381-P   
Poland
Ktystian Ćwiklak
Poland
Adam Stefankiewicz
Fri 14:03  Table 44
382-P   
Poland
Marek Wideński
Poland
Piotr Niewczas
Fri 14:03  Table 45
383-P   
Poland
Paweł Seremak
Poland
Piotr Kuźniewski
Fri 14:03  Table 47
384-P   
Poland
Kamil Masłowski
Poland
Tomasz Delinowski
Fri 14:03  Table 48
385-A2   
Poland
Przemyslaw Ciosk
Poland
Marcin Waliszewski
Fri 14:48  Table 24
386-A2   
Poland
Albert Wysocki
Poland
Grigor Oganiesian
Fri 14:48  Table 27
387-A2   
Poland
Piotr Piekarz
Poland
Miłosz Domagała
R1
Fri 14:24  Table 5
388-A2   
Poland
Igor Luliński
Poland
Jacek Dmochowski
Fri 14:39  Table 8
389-B2   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Dominik Politowski
Fri 14:40  Table 10
390-B2   
Poland
Paweł Średnicki
Poland
Krzysztof Moskal
R1
Fri 14:40  Table 14
391-B2   
Poland
Dariusz Perzanowski