Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 21 - March 22, 2018

Mijn toernooi

10-Ball

Add players

Please wait...
Starts Mar 21, 2018, 8:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (20 Participants)
Handicap No handicap

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Sam
Netherlands
Bryan Calma
Wed 20:10  Table 7
2   
Massief
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
4   
Netherlands
Ben Cicek
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 20:11  Table 8
5   
Atilla
Netherlands
Arthur de Wit
Wed 20:12  Table 9
6   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
8   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Leo Marienus
Wed 20:12  Table 10

Winner round 1

9   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Bryan Calma
Wed 20:42  Table 12
10   
Massief
Hoesein
Wed 20:14  Table 11
11   
Netherlands
Evelynn Holwijn
Netherlands
Karin Roijen
Wed 20:36  Table 12
12   
Netherlands
Ben Cicek
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 20:40  Table 14
13   
Arien
Atilla
Wed 20:59  Table 10
14   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Michan Biesbroek
Wed 20:14  Table 14
15   
Master
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 20:14  Table 15
16   
Netherlands
Pepijn de Wit
Prasad
Wed 20:36  Table 10

Loser round 1

17   
Sam
Prasad
Wed 20:55  Table 12
18   
Walk Over
Netherlands
Roy Al Ayoubi
 
19   
Walk Over
Netherlands
Michan Biesbroek
 
20   
Netherlands
Joost Vollebregt
Atilla
Wed 21:30  Table 8
21   
Netherlands
Arthur de Wit
Netherlands
Staaf Verharen
Wed 21:10  Table 7
22   
Walk Over
Netherlands
Karin Roijen
 
23   
Walk Over
Massief
 
24   
Netherlands
Leo Marienus
Netherlands
Bryan Calma
Wed 20:57  Table 11

Loser round 2

25   
Sam
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Wed 21:36  Table 14
26   
Netherlands
Michan Biesbroek
Netherlands
Joost Vollebregt
Wed 22:20 
27   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Karin Roijen
Wed 22:19  Table 7
28   
Massief
Netherlands
Leo Marienus
Wed 21:37  Table 12

Winners qualification

29   
Netherlands
Bob Worku
Hoesein
Wed 21:14  Table 14
30   
Netherlands
Evelynn Holwijn
Netherlands
Ben Cicek
Wed 21:14  Table 9
31   
Arien
Netherlands
Govert-Jan Vos
Wed 21:20  Table 15
32   
Master
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 21:20  Table 10

Losers qualification

33   
Netherlands
Roy Al Ayoubi
Netherlands
Ben Cicek
Wed 22:26 
34   
Netherlands
Joost Vollebregt
Hoesein
Wed 22:54  Table 9
35   
Netherlands
Staaf Verharen
Netherlands
Pepijn de Wit
Wed 22:45  Table 7
36   
Netherlands
Leo Marienus
Arien
Wed 22:20  Table 8

Quarter final

37   
Netherlands
Bob Worku
Netherlands
Pepijn de Wit
Thu 00:01 
38   
Netherlands
Evelynn Holwijn
Netherlands
Joost Vollebregt
Thu 00:01 
39   
Netherlands
Govert-Jan Vos
Netherlands
Leo Marienus
Thu 00:01 
40   
Master
Netherlands
Ben Cicek
Thu 00:01 

Semi final

41   
Netherlands
Pepijn de Wit
Netherlands
Evelynn Holwijn
Thu 00:23 
42   
Netherlands
Leo Marienus
Master
 

Final

43   
Winner of match 41
Winner of match 42
 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants