Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 18, 2021

Masters Toernooi - Ranking Poolcentrum Keus

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
6 (5/1) 44 (29/15)
66%
2 Hassan Osman
5 (4/1) 33 (21/12)
64%
3 Mario Martokarijo
4 (3/1) 31 (18/13)
58%
3 John Koot
Pool West 2
4 (3/1) 28 (19/9)
68%
5 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
5 Binh Le
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
5 Mark Dumee
4 (2/2) 29 (11/18)
38%
5 Peter Den Reijer
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
9 Patrick Lie Kiauw
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
9 Georgel Anghel
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
9 Mitchell Lems
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
9 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
13 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
13 Pieter Barendregt
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
13 David van der Velde
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
13 Phil Mirontoneng
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
Entry deadline Sep 16, 2021, 1:40 PM (local time)
Starts Sep 18, 2021, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Chris Pronk (chris.pronk@hotmail.com, +31 6 21170726) and Poolcentrum Keus (ronklein@upcmail.nl, 0181 641622)
More info
Masters toernooi Poolcentrum Keus ranking.

Alle Top-16 spelers op de ranking van Poolcentrum Keus zullen zich automatisch plaatsen voor het Masters evenement op zaterdag 18 September 2021. Huidige stand en huistoernooien van de ranking zijn te vinden op:

https://cuescore.com/ranking/Poolcentrum+Keus+ranking+H2/7956221


Zaal open om 12.00 uur en start toernooi is om 13.00 uur. (uiterlijk 12.45 uur aanwezig)

Het format is DKO en vanaf laatste 8 SKO (geen verliezersronde) en de loting zal automatisch gebeuren via CueScore.

Spelsoort per wedstrijd: afwisselend 8-, 9- en 10 ball race naar 5 (alternate break)

Alle spelers krijgen prijzengeld en de uitgekeerde bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages:
#1 - 25%
#2 - 15%
#3 - 10%
#5 - 5%
#9 - 3%
#13 - 2%

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
John Koot
Sat 12:57  Table 22
2   
Netherlands
Dirk Wiersma
Netherlands
Mark Dumee
Sat 12:57  Table 19
3   
Netherlands
Pieter Barendregt
Romania
Georgel Anghel
Sat 12:57  Table 20
4   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 12:57  Table 24
5   
Netherlands
Peter Den Reijer
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 12:57  Table 21
6   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Binh Le
Sat 12:57  Table 25
7   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mitchell Lems
Sat 12:57  Table 23
8   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
David van der Velde
Sat 12:57  Table 18

Winners qualification

Race to 5
9   
Netherlands
John Koot
Netherlands
Mark Dumee
Sat 14:08  Table 22
10   
Romania
Georgel Anghel
Sudan
Hassan Osman
Sat 13:56  Table 23
11   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 14:19  Table 24
12   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mario Martokarijo
Sat 14:07  Table 25

Loser round 1

Race to 5
13   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 14:04  Table 19
14   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 13:56  Table 18
15   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Vietnam
Binh Le
Sat 14:19  Table 21
16   
Netherlands
Mitchell Lems
Netherlands
David van der Velde
Sat 14:05  Table 20

Losers qualification

Race to 5
17   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Chris Pronk
Sat 15:41  Table 25
18   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 15:08  Table 24
19   
Vietnam
Binh Le
Romania
Georgel Anghel
Sat 15:39  Table 23
20   
Netherlands
Mitchell Lems
Netherlands
Mark Dumee
Sat 14:44  Table 22

Quarter final

Race to 5
21   
Netherlands
John Koot
Vietnam
Binh Le
Sat 16:30  Table 22
22   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mark Dumee
Sat 16:30  Table 23
23   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Chris Pronk
Sat 16:38  Table 25
24   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 16:30  Table 24

Semi final

Race to 5
25   
Netherlands
John Koot
Sudan
Hassan Osman
Sat 18:02  Table 25
26   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Mario Martokarijo
Sat 18:07  Table 24

Final

Race to 5
27   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Chris Pronk
Sat 19:23  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants