Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 4, 2020

Masters Toernooi - Ranking Poolcentrum Keus

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Hoa Nguyen
5 (5/0) 32 (25/7)
78%
2 Brian Tamin
5 (4/1) 31 (21/10)
68%
3 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
3 Hassan Osman
5 (3/2) 31 (17/14)
55%
5 Anna Huang
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
5 Georgel Anghel
3 (2/1) 21 (12/9)
57%
5 Richard Rick Mookhoek
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
5 Pieter Barendregt
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
9 David van der Velde
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
9 Phil Mirontoneng
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
9 Peter Den Reijer
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
9 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
13 Dirk Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
13 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
13 Zumfer Benquku
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
13 Youri Ouwerkerk
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
Entry deadline Jul 4, 2020, 1:00 PM (local time)
Starts Jul 4, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Chris Pronk (chris.pronk@hotmail.com, +31 6 21170726) and Poolcentrum Keus (ronklein@upcmail.nl, 0181 641622)
More info
Masters toernooi Poolcentrum Keus ranking.

Alle Top-16 spelers op de ranking van Poolcentrum Keus zullen zich automatisch plaatsen voor het Masters evenement op zaterdag 04 Juli 2020. Huidige stand en huistoernooien van de ranking zijn te vinden op:

https://cuescore.com/ranking/Poolcentrum+Keus+ranking+H1-2020/6970503


Zaal open om 12.00 uur en start toernooi is om 13.00 uur. ( uiterlijk 12.45 uur aanwezig )

Het format is DKO en vanaf laatste 8 SKO ( geen verliezersronde ) en de loting zal automatisch gebeuren via CueScore.

Spelsoort per wedstrijd: afwisselend 8-, 9- en 10 ball race naar 5 ( alternate break )

10 Eur inschrijfgeld.
Alle spelers krijgen prijzengeld en de uitgekeerde bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages:
#1 - 25%
#2 - 15%
#3 - 10%
#5 - 5%
#9 - 3%
#13 - 2%

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Anna Huang
Sudan
Hassan Osman
Sat 12:57  Table 24
2   
Kosovo
Zumfer Benquku
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 12:57  Table 22
3   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Dirk Wiersma
Sat 12:57  Table 13
4   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 12:57  Table 21
5   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Chris Pronk
Sat 12:57  Table 25
6   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Brian Tamin
Sat 12:57  Table 18
7   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Sat 12:57  Table 17
8   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 12:59  Table 14

Winners qualification

Race to 5
9   
Sudan
Hassan Osman
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 14:15  Table 24
10   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Netherlands
Pieter Barendregt
Sat 14:15  Table 22
11   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Brian Tamin
Sat 14:29  Table 25
12   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 14:21  Table 18

Loser round 1

Race to 5
13   
Netherlands
Anna Huang
Kosovo
Zumfer Benquku
Sat 14:15  Table 21
14   
Netherlands
Dirk Wiersma
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sat 14:10  Table 13
15   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sat 14:29  Table 14
16   
Netherlands
Youri Ouwerkerk
Netherlands
David van der Velde
Sat 14:17  Table 17

Losers qualification

Race to 5
17   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 15:16  Table 21
18   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Chris Pronk
Sat 15:43  Table 24
19   
Netherlands
Peter Den Reijer
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 15:44 
20   
Netherlands
David van der Velde
Sudan
Hassan Osman
Sat 15:43  Table 13

Quarter final

Race to 5
21   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Anna Huang
Sat 16:47  Table 24
22   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Chris Pronk
Sat 16:47  Table 25
23   
Netherlands
Brian Tamin
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sat 16:47  Table 22
24   
Romania
Georgel Anghel
Sudan
Hassan Osman
Sat 16:47  Table 21

Semi final

Race to 5
25   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Chris Pronk
Sat 18:03  Table 25
26   
Netherlands
Brian Tamin
Sudan
Hassan Osman
Sat 18:07  Table 24

Final

Race to 5
27   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Brian Tamin
Sat 18:53  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment