Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 7, 2022

Masters Toernooi - Ranking Poolcentrum Keus

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
4 (4/0) 27 (20/7)
74%
2 Pascal de Smit
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
3 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
4 (3/1) 27 (17/10)
63%
3 Mario Martokarijo
5 (3/2) 34 (20/14)
59%
5 Binh Le
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
5 John Koot
Pool West 2
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
5 Hassan Osman
3 (2/1) 20 (12/8)
60%
5 Jeroen Bernoster
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
9 Geordie Sahilatua
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
9 Marco Zaal
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
9 Mark Dumee
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
9 Peter den Reijer
3 (1/2) 22 (11/11)
50%
13 David van der Velde
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
13 Shailesh Jainandunsing
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
13 Marcos Saborido
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
Entry deadline May 2, 2022, 10:50 PM (local time)
Starts May 7, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (15 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Chris Pronk (chris.pronk@hotmail.com, +31 6 21170726) and Poolcentrum Keus (ronklein@upcmail.nl, 0181 641622)
More info
Masters toernooi Poolcentrum Keus ranking.

Alle Top-16 spelers op de ranking van Poolcentrum Keus zullen zich automatisch plaatsen voor het Masters evenement op zaterdag 07.05.2022. Huidige stand en huistoernooien van de ranking zijn te vinden op:


https://cuescore.com/ranking/Poolcentrum+Keus+Ranking+2021-2022+-+continuation/9209948


Zaal open om 12.00 uur en start toernooi is om 13.00 uur. (uiterlijk 12.45 uur aanwezig)

Het format is DKO en vanaf laatste 8 SKO (geen verliezersronde) en de loting zal automatisch gebeuren via CueScore.

Spelsoort per wedstrijd: afwisselend 8-, 9- en 10 ball race naar 5 (alternate break)

Alle spelers krijgen prijzengeld en de uitgekeerde bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages:
#1 - 25%
#2 - 15%
#3 - 10%
#5 - 5%
#9 - 3%
#13 - 2%

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Chris Pronk
Walk Over
 
2   
Netherlands
Marco Zaal
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 12:58  Table 25
3   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Sat 12:58  Table 24
4   
Vietnam
Binh Le
Netherlands
Peter den Reijer
Sat 12:58  Table 23
5   
Sudan
Hassan Osman
Spain
Marcos Saborido
Sat 12:58  Table 22
6   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Netherlands
John Koot
Sat 12:58  Table 20
7   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Mario Martokarijo
Sat 12:58  Table 19
8   
Netherlands
Mark Dumee
Netherlands
David van der Velde
Sat 12:58  Table 18

Winners qualification

Race to 5
9   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Marco Zaal
Sat 14:04  Table 25
10   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Vietnam
Binh Le
R1
Sat 14:11  Table 24
11   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
John Koot
Sat 14:18  Table 23
12   
South Korea
Pascal de Smit
Netherlands
Mark Dumee
Sat 14:17  Table 22

Loser round 1

Race to 5
13   
Walk Over
Netherlands
Jeroen Bernoster
 
14   
Netherlands
Shailesh Jainandunsing
Netherlands
Peter den Reijer
Sat 14:18  Table 20
15   
Spain
Marcos Saborido
Netherlands
Geordie Sahilatua
Sat 14:18  Table 19
16   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
David van der Velde
Sat 14:16  Table 18

Losers qualification

Race to 5
17   
Netherlands
Jeroen Bernoster
Netherlands
Mark Dumee
Sat 15:16  Table 25
18   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
John Koot
Sat 15:16  Table 24
19   
Netherlands
Geordie Sahilatua
Vietnam
Binh Le
Sat 15:16  Table 23
20   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Marco Zaal
Sat 15:16  Table 22

Quarter final

Race to 5
21   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
John Koot
Sat 16:45  Table 25
22   
Netherlands
Patrick Berkenpas
R1
Netherlands
Jeroen Bernoster
Sat 16:45  Table 24
23   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Mario Martokarijo
Sat 16:45  Table 23
24   
South Korea
Pascal de Smit
Vietnam
Binh Le
Sat 16:45  Table 22

Semi final

Race to 5
25   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 17:56  Table 25
26   
Netherlands
Mario Martokarijo
South Korea
Pascal de Smit
Sat 17:56  Table 24

Final

Race to 5
27   
Netherlands
Chris Pronk
South Korea
Pascal de Smit
  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants