Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 5, 2020

Masters Toernooi - Huistoernooi Poolcentrum Keus

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hoa Nguyen
5 (5/0) 41 (30/11)
73%
50
2 Chris Pronk
5 (4/1) 43 (29/14)
67%
35
3 Brian Tamin
5 (3/2) 43 (24/19)
56%
25
3 Hassan Osman
4 (3/1) 28 (19/9)
68%
25
5 Adam Kiernicki
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
20
5 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
20
5 Richard Rick Mookhoek
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
20
5 Pieter Barendregt
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
20
9 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
15
9 Georgel Anghel
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
15
9 Liesbeth Wiersma
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
15
9 David van der Velde
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
15
13 Anna Huang
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
15
13 Dirk Wiersma
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
15
13 Peter den Reijer
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
15
13 Chantal Kusters
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
15
Entry deadline Dec 21, 2019, 12:00 AM (local time)
Starts Jan 5, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (16 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Organizer Poolcentrum Keus
Contact Patrick Berkenpas (patrick__1993@live.nl, 0626885706), Chris Pronk (chris.pronk@hotmail.com, +31 6 21170726) and Poolcentrum Keus (ronklein@upcmail.nl, 0181 641622)
More info
Masters toernooi Poolcentrum Keus ranking.

Alle Top-16 spelers op de ranking van Poolcentrum Keus zullen zich automatisch plaatsen voor het Masters evenement op zondag 5 Januari 2020. Huidige stand van de ranking is te vinden op: https://cuescore.com/ranking/Poolcentrum+Keus+ranking/6089681


Zaal open om 12.00 uur en start toernooi is om 13.00 uur. ( uiterlijk 12.45 uur aanwezig )

Het format is DKO en vanaf laatste 8 SKO ( geen verliezersronde ) en de loting zal automatisch gebeuren via CueScore.

Spelsoort per wedstrijd: afwisselend 8 Ball, 9 Ball en 10 Ball. ( alternate break ) dus eerst 1 x 8 dan 1 x 9 dan 1 x 10 etc etc en dan race naar 4.

Geen inschrijfgeld.
Alle spelers krijgen prijzengeld en de uitgekeerde bedragen worden afgerond op basis van vaste percentages:
#1 - 25%
#2 - 15%
#3 - 10%
#5 - 5%
#9 - 3%
#13 - 2%

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Romania
Georgel Anghel
Netherlands
Dirk Wiersma
Sun 12:55  Table 21
2   
Poland
Adam Kiernicki
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:55  Table 24
3   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Sun 12:55  Table 19
4   
Netherlands
Peter den Reijer
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:55  Table 25
5   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Chantal Kusters
Sun 12:55  Table 23
6   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Brian Tamin
Sun 12:55  Table 20
7   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Anna Huang
Sun 12:55  Table 22
8   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 12:55  Table 18

Winners qualification

Race to 6
9   
Romania
Georgel Anghel
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 13:56  Table 23
10   
Netherlands
Patrick Kommings
Sudan
Hassan Osman
Sun 14:04  Table 22
11   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Brian Tamin
Sun 13:56  Table 24
12   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 14:08  Table 19

Loser round 1

Race to 6
13   
Netherlands
Dirk Wiersma
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:56  Table 20
14   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Peter den Reijer
Sun 14:02  Table 21
15   
Netherlands
Chantal Kusters
Netherlands
David van der Velde
Sun 13:55  Table 25
16   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 14:08  Table 18

Losers qualification

Race to 6
17   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 15:23  Table 23
18   
Netherlands
Liesbeth Wiersma
Netherlands
Brian Tamin
Sun 15:23  Table 25
19   
Netherlands
David van der Velde
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 15:20  Table 24
20   
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Romania
Georgel Anghel
Sun 15:36  Table 22

Quarter final

Race to 6
21   
Vietnam
Hoa Nguyen
Poland
Adam Kiernicki
Sun 16:24  Table 25
22   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Richard Rick Mookhoek
Sun 16:24  Table 24
23   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 16:24  Table 23
24   
Netherlands
Pieter Barendregt
Netherlands
Brian Tamin
Sun 16:24  Table 22

Semi final

Race to 6
25   
Vietnam
Hoa Nguyen
Sudan
Hassan Osman
Sun 17:55  Table 24
26   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Brian Tamin
Sun 17:46  Table 25

Final

Race to 6
27   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Chris Pronk
Sun 18:53  Table 24

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment