Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 9, 2019

Mandagsturnering nr 36

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
4 (4/0) 58 (32/26)
55%
2 Karl Torkildsen
Trondheim BK
4 (2/2) 56 (28/28)
50%
3 Anders Nordli
Biljard1 Trondheim
3 (2/1) 40 (22/18)
55%
4 Bjørn inge Kolsvik
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 41 (20/21)
49%
5 Frode Storheil
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 39 (18/21)
46%
5 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
3 (1/2) 41 (20/21)
49%
7 Arnt Krokøy
Biljard1 Trondheim
3 (1/2) 41 (19/22)
46%
7 Ola Larsen
3 (1/2) 42 (20/22)
48%
Entry deadline Sep 9, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 9, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (8 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
Organizer Biljard1 Trondheim
Contact Frode Storheil (f.storheil@hotmail.no), Arnt Krokøy (arnt-krokoy@hotmail.com, 98080649) and Bjørn Kolsvik
More info
Åpen turnering for alle!
Absolutt siste mulighet for påmelding er kl. 17:40.
Turneringsleder må få tid til å sette opp turneringen slik at vi kan starte kl. 18:00 presis.
Klikk 👤+ BLI MED
9-ball med handicap og 3-feilregel, unntatt er hc-6.
HC-poeng fra -2 til 6.

150,- normalpris
100,- honnør/student

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Anders Nordli 3 2 0 1 22 18 4 0 0 0 0.55 2
2 Karl Torkildsen 3 2 0 1 21 20 1 0 0 0 0.512 2
3 Frode Storheil 3 1 0 2 18 21 -3 0 0 0 0.462 1
4 Ola Larsen 3 1 0 2 20 22 -2 0 0 0 0.476 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Vegar Lind 3 3 0 0 24 19 5 0 0 0 0.558 3
2 Bjørn inge Kolsvik 3 1 0 2 20 21 -1 0 0 0 0.488 1
3 Kim Owe Elverum 3 1 0 2 20 21 -1 0 0 0 0.488 1
4 Arnt Krokøy 3 1 0 2 19 22 -3 0 0 0 0.463 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1-A   
Norway
Frode Storheil
4
Norway
Ola Larsen
3
Mon 19:37 
2-A   
Norway
Karl Torkildsen
4
Norway
Anders Nordli
4
Mon 19:38 
3-B   
Norway
Kim Owe Elverum
3
Norway
Vegar Lind
0
Mon 19:40 
4-B   
Norway
Arnt Krokøy
4
Norway
Bjørn inge Kolsvik
4
Mon 19:41 

Round 2

Race to 8
5-A   
Norway
Frode Storheil
4
Norway
Anders Nordli
4
Mon 19:41 
6-A   
Norway
Ola Larsen
3
Norway
Karl Torkildsen
4
Mon 20:17 
7-B   
Norway
Kim Owe Elverum
3
Norway
Bjørn inge Kolsvik
4
Mon 19:52 
8-B   
Norway
Vegar Lind
0
Norway
Arnt Krokøy
4
Mon 19:51 

Round 3

Race to 8
9-A   
Norway
Frode Storheil
4
Norway
Karl Torkildsen
4
Mon 20:26 
10-A   
Norway
Anders Nordli
4
Norway
Ola Larsen
3
Mon 20:26 
11-B   
Norway
Kim Owe Elverum
3
Norway
Arnt Krokøy
4
Mon 20:25 
12-B   
Norway
Bjørn inge Kolsvik
4
Norway
Vegar Lind
0
Mon 20:26 

Final

Race to 8
13   
Norway
Karl Torkildsen
4
Norway
Vegar Lind
0
Mon 22:49 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment