Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 25, 2022

MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW grupy piątek 25.11.2022

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 25, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (128 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Organizer TVSPORTSPL and STREFA BILLIARDS&DARTS
Contact Maciej Szczawiński
More info

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Kania 7 5 0 2 19 9 10 1 0 0 0.679 5
2 DANIEL KARKOSZKA 7 5 0 2 18 10 8 1 0 0 0.643 5
3 Jarosław Bernaś 7 5 0 2 16 12 4 0 0 0 0.571 5
4 Grzegorz Nowak 7 4 0 3 18 12 6 0 0 0 0.6 4
5 Przemysław Pawłowski 7 4 0 3 15 15 0 0 0 0 0.5 4
6 Krzysztof Gardjas 7 3 0 4 11 14 -3 0 0 0 0.44 3
7 Antoni Iwanicki 7 2 0 5 12 16 -4 0 0 0 0.429 2
8 walk over 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Pasternak 7 7 0 0 21 7 14 0 0 0 0.75 7
2 Cezary Antczak 7 5 0 2 19 9 10 1 0 0 0.679 5
3 Tomasz Delinowski 7 5 0 2 17 8 9 0 0 0 0.68 5
4 Sławomir Niemiec 7 4 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 4
5 Mariusz Dzumyk 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
6 Lech Piekarski 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
7 Paweł Król 7 1 0 6 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
8 Adam Ściga 7 1 0 6 4 19 -15 0 0 0 0.174 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Niewęgłowski 7 5 0 2 19 11 8 0 0 0 0.633 5
2 Jacek Pietrzyk 7 4 0 3 17 12 5 0 0 0 0.586 4
3 Michał Bilski 7 4 0 3 17 14 3 0 0 0 0.548 4
4 Andrzej Dziobkowski 7 4 0 3 13 11 2 2 0 0 0.542 4
5 Grzegorz Kubicki 7 3 0 4 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
6 Maciej Życiński 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
7 Marcin Hojka 7 3 0 4 11 16 -5 0 0 0 0.407 3
8 Piotr Rygasiewicz 7 2 0 5 8 17 -9 0 0 0 0.32 2
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Piotrowski 7 5 0 2 18 9 9 0 0 0 0.667 5
2 Wojtek Chęciński 7 5 0 2 16 7 9 1 0 0 0.696 5
3 Łukasz Górecki 7 5 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 5
4 Daniel Koman 7 4 0 3 15 11 4 0 0 0 0.577 4
5 Radosław Ciosk 7 3 0 4 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
6 Adrian Antoszek 7 3 0 4 10 14 -4 0 0 0 0.417 3
7 Michał Kusa 7 2 0 5 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
8 Jacek Krukowski 7 1 0 6 4 20 -16 0 0 0 0.167 1
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Kopczyński 7 6 0 1 20 7 13 1 0 0 0.741 6
2 Mateusz Lichota 7 6 0 1 19 8 11 0 0 0 0.704 6
3 Piotr Tomiczek 7 5 0 2 19 8 11 0 0 0 0.704 5
4 Michał Szczakuła 7 5 0 2 18 12 6 0 0 0 0.6 5
5 Kamil Gosławski 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
6 Przemyslaw Ciosk 7 2 0 5 9 17 -8 0 0 0 0.346 2
7 Przemysław Kaczmarczyk 7 1 0 6 7 18 -11 0 0 0 0.28 1
8 Radosław Witkowski 7 1 0 6 4 19 -15 0 0 0 0.174 1
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Kuryłek 7 6 0 1 19 11 8 1 0 0 0.633 6
2 Jan Grzelak 7 5 0 2 19 9 10 0 0 0 0.679 5
3 Marek Wideński 7 5 0 2 17 9 8 1 0 0 0.654 5
4 Mateusz Tomiczek 7 5 0 2 18 10 8 0 0 0 0.643 5
5 Piotr Koszel 7 4 0 3 17 12 5 0 0 0 0.586 4
6 Paweł Maćkow 7 2 0 5 9 15 -6 0 0 0 0.375 2
7 Jakub Pietruszka 7 1 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
8 Walk Over 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lesław Łukaszewicz 7 7 0 0 21 4 17 0 0 0 0.84 7
2 Michał Ryczko 7 6 0 1 18 5 13 0 0 0 0.783 6
3 Renald Jagielski 7 5 0 2 17 6 11 0 0 0 0.739 5
4 Dylan Jomaa 7 4 0 3 14 10 4 0 0 0 0.583 4
5 Tomasz Wawrzyniak 7 3 0 4 9 14 -5 1 0 0 0.391 3
6 Marco Vitiello 7 2 0 5 8 16 -8 0 0 0 0.333 2
7 Hubert Dziudzik 7 1 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
8 Marcin Majer 7 0 0 7 1 21 -20 0 0 0 0.045 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Filip Mazur 7 7 0 0 21 7 14 1 0 0 0.75 7
2 Piotr Kleinschmidt 7 6 0 1 20 8 12 0 0 0 0.714 6
3 Dariusz Dżus 7 4 0 3 16 12 4 0 0 0 0.571 4
4 Bartłomiej Krasnowski 7 4 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 4
5 Paweł Dziwosz 7 3 0 4 12 16 -4 0 0 0 0.429 3
6 Piotr Pajestka 7 2 0 5 16 18 -2 0 0 0 0.471 2
7 Marcin Gębala 7 2 0 5 12 17 -5 0 0 0 0.414 2
8 Daniel Antoniewicz 7 0 0 7 4 21 -17 0 0 0 0.16 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Brajan Sawicki 7 7 0 0 21 8 13 1 0 0 0.724 7
2 Maciej Krasuski 7 5 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 5
3 Tomasz Kosiński 7 4 0 3 18 12 6 0 0 0 0.6 4
4 Krzysztof Kurlenda 7 4 0 3 17 12 5 3 0 0 0.586 4
5 Marcin Waliszewski 7 4 0 3 16 17 -1 0 0 0 0.485 4
6 Adam Raczyński 7 2 0 5 12 16 -4 0 0 0 0.429 2
7 Wojciech Kotowicz 7 2 0 5 9 17 -8 0 0 0 0.346 2
8 Zdzisław Kachniarz 7 0 0 7 3 21 -18 0 0 0 0.125 0
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kamil Zięba 7 6 0 1 20 8 12 0 0 0 0.714 6
2 Tomasz Wyrozębski 7 5 0 2 15 12 3 1 0 0 0.556 5
3 Daniel Leszczyszyn 7 4 0 3 15 12 3 0 0 0 0.556 4
4 Szymon Staniszewski 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
5 Adam Orywal 7 3 0 4 13 16 -3 1 0 0 0.448 3
6 Bartek Szkopiński 7 3 0 4 14 17 -3 0 0 0 0.452 3
7 Mariusz Ptaszyński 7 2 0 5 11 16 -5 0 0 0 0.407 2
8 Michał Kutek 7 2 0 5 12 18 -6 0 0 0 0.4 2
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Szymkowski 7 6 0 1 20 10 10 0 0 0 0.667 6
2 Marcin Chmiel 7 5 0 2 17 7 10 3 0 0 0.708 5
3 Krzysztof Moskal 7 5 0 2 17 10 7 3 0 0 0.63 5
4 Łukasz Fałdowski 7 5 0 2 17 12 5 1 0 0 0.586 5
5 Robert Kozłowski 7 4 0 3 15 12 3 0 0 0 0.556 4
6 Karol Wiktor Pahulak 7 2 0 5 10 15 -5 0 0 0 0.4 2
7 Tomasz Bitner 7 1 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
8 Grzegorz Kośmider 7 0 0 7 3 21 -18 0 0 0 0.125 0
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Seremak 7 7 0 0 21 9 12 0 0 0 0.7 7
2 Dawid Borkowski 7 6 0 1 20 6 14 2 0 0 0.769 6
3 Andrzej Barski 7 4 0 3 13 15 -2 0 0 0 0.464 4
4 Krzysztof Szczepański 7 3 0 4 16 17 -1 0 0 0 0.485 3
5 Marcin Dewódzki 7 3 0 4 14 16 -2 0 0 0 0.467 3
6 Artur Strękowski 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
7 Radosław Zawadzki 7 2 0 5 10 19 -9 0 0 0 0.345 2
8 Tomasz Lisowski 7 1 0 6 14 19 -5 0 0 0 0.424 1
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Krysiński 7 7 0 0 21 4 17 4 0 0 0.84 7
2 Krystian Bednarek 7 5 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 5
3 Patryk Kubicki 7 5 0 2 15 13 2 0 0 0 0.536 5
4 Marcin Mucha 7 4 0 3 16 13 3 0 0 0 0.552 4
5 Mateusz Kielar 7 3 0 4 13 13 0 0 0 0 0.5 3
6 Krzysztof Wodecki 7 2 0 5 6 16 -10 0 0 0 0.273 2
7 Rafał Śliż 7 1 0 6 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
8 Grzegorz Kaniewski 7 1 0 6 8 20 -12 0 0 0 0.286 1
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Szymon Bruśnicki 7 6 0 1 18 5 13 0 0 0 0.783 6
2 Dominik Klepacz 7 6 0 1 19 7 12 0 0 0 0.731 6
3 Paweł Kopeć 7 4 0 3 15 11 4 0 0 0 0.577 4
4 Daniel Stramski 7 4 0 3 13 11 2 0 0 0 0.542 4
5 Dominik Regieli 7 4 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 4
6 Paweł Zyzek 7 3 0 4 11 13 -2 0 0 0 0.458 3
7 Łukasz Sikorski 7 1 0 6 10 18 -8 0 0 0 0.357 1
8 Walk Over2 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adrian Kozakowski 7 6 0 1 19 3 16 0 0 0 0.864 6
2 Piotr Kuźniewski 7 6 0 1 18 9 9 0 0 0 0.667 6
3 Tomasz Błażej 7 5 0 2 17 9 8 0 0 0 0.654 5
4 Patryk Jełowicki 7 5 0 2 16 10 6 0 0 0 0.615 5
5 Łukasz Kowalewski 7 3 0 4 14 13 1 1 0 0 0.519 3
6 Kacper Specyał 7 2 0 5 9 16 -7 0 0 0 0.36 2
7 Marcin Gozdowski 7 1 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
8 walkover 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Wiśniewski 7 5 0 2 17 8 9 1 0 0 0.68 5
2 Piotr Kucharski 7 5 0 2 16 8 8 0 0 0 0.667 5
3 Antoni Stępień 7 5 0 2 16 10 6 0 0 0 0.615 5
4 Maciej Białous 7 4 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 4
5 Michał Tomaszewski 7 4 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 4
6 Wojciech Stefański 7 3 0 4 11 15 -4 0 0 0 0.423 3
7 Marcin Bulas 7 1 0 6 9 19 -10 0 0 0 0.321 1
8 Arkadiusz Baran 7 1 0 6 9 20 -11 0 0 0 0.31 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Finland
walk over
Fri 10:53 
2-A   
Poland
Krzysztof Gardjas
Poland
Grzegorz Nowak
Fri 10:56  Table 1
3-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Paweł Kania
Fri 10:56  Table 2
4-A   
Poland
Przemysław Pawłowski
Poland
Antoni Iwanicki
Fri 10:56  Table 3
5-B   
Poland
Cezary Antczak
R1
Poland
Lech Piekarski
Fri 10:56  Table 4
6-B   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Robert Pasternak
Fri 10:56  Table 5
7-B   
Poland
Mariusz Dzumyk
Poland
Adam Ściga
Fri 10:57  Table 6
8-B   
Poland
Sławomir Niemiec
Poland
Paweł Król
Fri 10:57  Table 7
9-C   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Piotr Rygasiewicz
Fri 10:57  Table 8
10-C   
Poland
Jan Niewęgłowski
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 10:57  Table 9
11-C   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Michał Bilski
Fri 10:57  Table 10
12-C   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Jacek Pietrzyk
Fri 10:57  Table 11
13-D   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Jacek Krukowski
Fri 10:57  Table 12
14-D   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Adrian Antoszek
Fri 10:57  Table 13
15-D   
Poland
Michał Kusa
Poland
Wojtek Chęciński
Fri 10:57  Table 14
16-D   
Austria
Daniel Koman
Poland
Radosław Ciosk
Fri 10:57  Table 15
17-E   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Radosław Witkowski
Fri 10:57  Table 16
18-E   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 10:57  Table 17
19-E   
Poland
Mateusz Lichota
Poland
Kamil Gosławski
Fri 10:57  Table 18
20-E   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Przemyslaw Ciosk
Fri 10:58  Table 19
21-F   
Poland
Marek Wideński
Poland
Piotr Koszel
Fri 10:58  Table 20
22-F   
Poland
Adam Kuryłek
Poland
Paweł Maćkow
Fri 10:58  Table 21
23-F   
Poland
Jakub Pietruszka
Poland
Jan Grzelak
Fri 10:58  Table 22
24-F   
Japan
Mateusz Tomiczek
United Kingdom
Walk Over
Fri 10:58 
25-G   
Poland
Michał Ryczko
Poland
Marco Vitiello
Fri 10:59  Table 23
26-G   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Marcin Majer
Fri 10:59  Table 24
27-G   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Renald Jagielski
Fri 10:59  Table 25
28-G   
Poland
Hubert Dziudzik
Poland
Dylan Jomaa
Fri 10:59  Table 26
29-H   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Marcin Gębala
Fri 10:59  Table 27
30-H   
Poland
Filip Mazur
Poland
Piotr Pajestka
Fri 10:59  Table 28
31-H   
Poland
Paweł Dziwosz
Poland
Piotr Kleinschmidt
Fri 10:59  Table 29
32-H   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Poland
Dariusz Dżus
Fri 10:59  Table 30
33-I   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Tomasz Kosiński
Fri 10:59  Table 31
34-I   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Adam Raczyński
Fri 10:59  Table 32
35-I   
Poland
Zdzisław Kachniarz
Poland
Marcin Waliszewski
Fri 11:00  Table 33
36-I   
Poland
Maciej Krasuski
Poland
Krzysztof Kurlenda
Fri 11:00  Table 34
37-J   
Poland
Michał Kutek
Poland
Daniel Leszczyszyn
Fri 11:00  Table 35
38-J   
Poland
Mariusz Ptaszyński
Poland
Szymon Staniszewski
Fri 11:00  Table 36
39-J   
Poland
Bartek Szkopiński
Poland
Kamil Zięba
Fri 11:00  Table 37
40-J   
Poland
Tomasz Wyrozębski
Poland
Adam Orywal
Fri 11:00  Table 38
41-K   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
Krzysztof Moskal
R1
Fri 11:01  Table 39
42-K   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Tomasz Bitner
Fri 11:01  Table 40
43-K   
Poland
Grzegorz Kośmider
Poland
Marcin Chmiel
Fri 11:01  Table 41
44-K   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Fri 11:01  Table 42
45-L   
Poland
Radosław Zawadzki
Poland
Marcin Dewódzki
Fri 11:01  Table 43
46-L   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Dawid Borkowski
Fri 11:01  Table 44
47-L   
Poland
Tomasz Lisowski
Poland
Krzysztof Szczepański
Fri 11:01  Table 45
48-L   
Poland
Paweł Seremak
Poland
Artur Strękowski
Fri 11:01  Table 46
49-M   
Poland
Paweł Krysiński
R1
Poland
Mateusz Kielar
Fri 11:01  Table 47
50-M   
Poland
Marcin Mucha
Poland
Grzegorz Kaniewski
Fri 11:02  Table 48
51-M   
Poland
Patryk Kubicki
Poland
Krzysztof Wodecki
Fri 11:02  Table 49
52-M   
Poland
Krystian Bednarek
Poland
Rafał Śliż
Fri 11:02  Table 50
53-N   
Poland
Walk Over2
Poland
Paweł Kopeć
Fri 11:01 
54-N   
Poland
Łukasz Sikorski
Poland
Paweł Zyzek
Fri 11:02  Table 51
55-N   
Poland
Daniel Stramski
Poland
Szymon Bruśnicki
Fri 11:02  Table 52
56-N   
Poland
Dominik Klepacz
Poland
Dominik Regieli
Fri 11:03  Table 53
57-O   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Marcin Gozdowski
Fri 11:03  Table 54
58-O   
Poland
Kacper Specyał
Poland
Piotr Kuźniewski
Fri 11:03  Table 55
59-O   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Łukasz Kowalewski
Fri 11:03  Table 56
60-O   
Poland
Adrian Kozakowski
Poland
walkover
Fri 11:03  Table 57
61-P   
Poland
Tomasz Wiśniewski
R1
Poland
Wojciech Stefański
Fri 11:04  Table 58
62-P   
Poland
Michał Tomaszewski
Poland
Maciej Białous
Fri 11:04  Table 59
63-P   
Poland
Marcin Bulas
Poland
Piotr Kucharski
Fri 11:04  Table 60
64-P   
Poland
Antoni Stępień
Poland
Arkadiusz Baran
Fri 11:05  Table 57

Round 2

Race to 3
65-A   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
R1
Poland
Grzegorz Nowak
Fri 11:33  Table 9
66-A   
Finland
walk over
Poland
Paweł Kania
Fri 11:22 
67-A   
Poland
Krzysztof Gardjas
Poland
Antoni Iwanicki
Fri 12:01  Table 16
68-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Poland
Przemysław Pawłowski
Fri 12:01  Table 49
69-B   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Robert Pasternak
Fri 11:36  Table 14
70-B   
Poland
Lech Piekarski
Poland
Adam Ściga
Fri 11:37  Table 15
71-B   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Paweł Król
Fri 11:39  Table 7
72-B   
Poland
Mariusz Dzumyk
Poland
Sławomir Niemiec
Fri 11:44  Table 18
73-C   
Poland
Grzegorz Kubicki
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 11:44  Table 19
74-C   
Poland
Piotr Rygasiewicz
Poland
Michał Bilski
Fri 11:57  Table 41
75-C   
Poland
Jan Niewęgłowski
Poland
Jacek Pietrzyk
Fri 11:45  Table 20
76-C   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Andrzej Dziobkowski
R1
Fri 11:57  Table 3
77-D   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Adrian Antoszek
Fri 12:22  Table 1
78-D   
Poland
Jacek Krukowski
Poland
Wojtek Chęciński
R1
Fri 11:45  Table 22
79-D   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Radosław Ciosk
Fri 12:22  Table 6
80-D   
Poland
Michał Kusa
Austria
Daniel Koman
Fri 11:29  Table 2
81-E   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 11:30  Table 6
82-E   
Poland
Radosław Witkowski
Poland
Kamil Gosławski
Fri 11:40  Table 8
83-E   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Przemyslaw Ciosk
Fri 11:45  Table 23
84-E   
Poland
Mateusz Lichota
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Fri 11:41  Table 12
85-F   
Poland
Marek Wideński
R1
Poland
Paweł Maćkow
Fri 11:58  Table 44
86-F   
Poland
Piotr Koszel
Poland
Jan Grzelak
Fri 11:46  Table 24
87-F   
Poland
Adam Kuryłek
United Kingdom
Walk Over
Fri 11:23 
88-F   
Poland
Jakub Pietruszka
Japan
Mateusz Tomiczek
Fri 11:42  Table 16
89-G   
Poland
Michał Ryczko
Poland
Marcin Majer
Fri 11:43  Table 17
90-G   
Poland
Marco Vitiello
Poland
Renald Jagielski
Fri 11:46  Table 25
91-G   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Dylan Jomaa
Fri 11:46  Table 26
92-G   
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Poland
Hubert Dziudzik
Fri 11:46  Table 27
93-H   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Piotr Pajestka
Fri 11:58  Table 45
94-H   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Piotr Kleinschmidt
Fri 11:47  Table 21
95-H   
Poland
Filip Mazur
Poland
Dariusz Dżus
Fri 11:58  Table 46
96-H   
Poland
Paweł Dziwosz
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Fri 11:48  Table 29
97-I   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Adam Raczyński
Fri 11:36  Table 11
98-I   
Poland
Tomasz Kosiński
Poland
Marcin Waliszewski
Fri 11:48  Table 30
99-I   
Poland
Brajan Sawicki
R1
Poland
Krzysztof Kurlenda
R1
Fri 11:49  Table 31
100-I   
Poland
Zdzisław Kachniarz
Poland
Maciej Krasuski
Fri 11:49  Table 58
101-J   
Poland
Michał Kutek
Poland
Szymon Staniszewski
Fri 11:49  Table 10
102-J   
Poland
Daniel Leszczyszyn
Poland
Kamil Zięba
Fri 11:50  Table 60
103-J   
Poland
Mariusz Ptaszyński
Poland
Adam Orywal
R1
Fri 11:50  Table 32
104-J   
Poland
Bartek Szkopiński
Poland
Tomasz Wyrozębski
R1
Fri 11:51  Table 33
105-K   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
Tomasz Bitner
Fri 11:59  Table 47
106-K   
Poland
Krzysztof Moskal
Poland
Marcin Chmiel
R1
Fri 11:59  Table 48
107-K   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Fri 12:25  Table 8
108-K   
Poland
Grzegorz Kośmider
Poland
Łukasz Fałdowski
Fri 12:26  Table 9
109-L   
Poland
Radosław Zawadzki
Poland
Dawid Borkowski
Fri 12:09  Table 11
110-L   
Poland
Marcin Dewódzki
Poland
Krzysztof Szczepański
Fri 12:09  Table 17
111-L   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Artur Strękowski
Fri 11:51  Table 34
112-L   
Poland
Tomasz Lisowski
Poland
Paweł Seremak
Fri 12:00  Table 4
113-M   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Grzegorz Kaniewski
Fri 11:52  Table 35
114-M   
Poland
Mateusz Kielar
Poland
Krzysztof Wodecki
Fri 11:32  Table 5
115-M   
Poland
Marcin Mucha
Poland
Rafał Śliż
Fri 11:56  Table 28
116-M   
Poland
Patryk Kubicki
Poland
Krystian Bednarek
Fri 11:31  Table 1
117-N   
Poland
Walk Over2
Poland
Paweł Zyzek
Fri 11:52 
118-N   
Poland
Paweł Kopeć
Poland
Szymon Bruśnicki
Fri 11:34  Table 4
119-N   
Poland
Łukasz Sikorski
Poland
Dominik Regieli
Fri 11:53  Table 36
120-N   
Poland
Daniel Stramski
Poland
Dominik Klepacz
Fri 11:53  Table 37
121-O   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Piotr Kuźniewski
Fri 12:00  Table 2
122-O   
Poland
Marcin Gozdowski
Poland
Łukasz Kowalewski
Fri 12:03  Table 5
123-O   
Poland
Kacper Specyał
Poland
walkover
Fri 11:24 
124-O   
Poland
Tomasz Błażej
Poland
Adrian Kozakowski
Fri 11:53  Table 38
125-P   
Poland
Tomasz Wiśniewski
Poland
Maciej Białous
Fri 12:11  Table 18
126-P   
Poland
Wojciech Stefański
Poland
Piotr Kucharski
Fri 11:54  Table 39
127-P   
Poland
Michał Tomaszewski
Poland
Arkadiusz Baran
Fri 12:05  Table 7
128-P   
Poland
Marcin Bulas
Poland
Antoni Stępień
Fri 11:54  Table 40

Round 3

Race to 3
129-A   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Poland
Paweł Kania
Fri 12:26  Table 11
130-A   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Antoni Iwanicki
Fri 12:44  Table 47
131-A   
Finland
walk over
Poland
Przemysław Pawłowski
Fri 12:14 
132-A   
Poland
Krzysztof Gardjas
Poland
Jarosław Bernaś
Fri 12:55  Table 58
133-B   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Adam Ściga
Fri 12:27  Table 12
134-B   
Poland
Robert Pasternak
Poland
Paweł Król
Fri 12:27  Table 2
135-B   
Poland
Lech Piekarski
Poland
Sławomir Niemiec
Fri 12:28  Table 13
136-B   
Poland
Tomasz Delinowski
Poland
Mariusz Dzumyk
Fri 12:28  Table 14
137-C   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Michał Bilski
Fri 12:44  Table 43
138-C   
Mozambique
Maciej Życiński
Poland
Jacek Pietrzyk
Fri 12:28  Table 15
139-C   
Poland
Piotr Rygasiewicz
Poland
Andrzej Dziobkowski
Fri 12:45  Table 44
140-C   
Poland
Jan Niewęgłowski
Poland
Marcin Hojka
Fri 12:45  Table 45
141-D   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Wojtek Chęciński
Fri 13:16  Table 18
142-D   
Poland
Adrian Antoszek
Poland
Radosław Ciosk
Fri 13:16  Table 19
143-D   
Poland
Jacek Krukowski
Austria
Daniel Koman
Fri 12:29  Table 19
144-D   
Poland
Łukasz Górecki
Poland
Michał Kusa
Fri 12:56  Table 4
145-E   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Kamil Gosławski
Fri 12:30  Table 20
146-E   
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Poland
Przemyslaw Ciosk
Fri 12:30  Table 21
147-E   
Poland
Radosław Witkowski
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Fri 12:31  Table 22
148-E   
Poland
Michał Kopczyński
Poland
Mateusz Lichota
Fri 12:31  Table 23
149-F   
Poland
Marek Wideński
Poland
Jan Grzelak
Fri 12:31  Table 24
150-F   
Poland
Paweł Maćkow
United Kingdom
Walk Over
Fri 12:15 
151-F   
Poland
Piotr Koszel
Japan
Mateusz Tomiczek
Fri 12:32  Table 25
152-F   
Poland
Adam Kuryłek
Poland
Jakub Pietruszka
Fri 12:32  Table 26
153-G   
Poland
Michał Ryczko
Poland
Renald Jagielski
Fri 12:33  Table 5
154-G   
Poland
Marcin Majer
Poland
Dylan Jomaa
Fri 12:33  Table 10
155-G   
Poland
Marco Vitiello
Poland
Hubert Dziudzik
Fri 12:33  Table 27
156-G   
Poland
Lesław Łukaszewicz
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Fri 12:34  Table 29
157-H   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Piotr Kleinschmidt
Fri 12:46  Table 48
158-H   
Poland
Piotr Pajestka
Poland
Dariusz Dżus
Fri 13:12  Table 10
159-H   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Fri 12:35  Table 3
160-H   
Poland
Filip Mazur
Poland
Paweł Dziwosz
Fri 13:13  Table 11
161-I   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Marcin Waliszewski
Fri 12:46  Table 50
162-I   
Poland
Adam Raczyński
Poland
Krzysztof Kurlenda
R1
Fri 12:35  Table 31
163-I   
Poland
Tomasz Kosiński
Poland
Maciej Krasuski
Fri 12:47  Table 51
164-I   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Zdzisław Kachniarz
Fri 12:35  Table 60
165-J   
Poland
Michał Kutek
Poland
Kamil Zięba
Fri 12:36  Table 59
166-J   
Poland
Szymon Staniszewski
Poland
Adam Orywal
  Table 32
167-J   
Poland
Daniel Leszczyszyn
Poland
Tomasz Wyrozębski
Fri 12:37  Table 33
168-J   
Poland
Mariusz Ptaszyński
Poland
Bartek Szkopiński
Fri 12:38  Table 34
169-K   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
Marcin Chmiel
R1
Fri 12:38  Table 30
170-K   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Fri 13:34  Table 8
171-K   
Poland
Krzysztof Moskal
Poland
Łukasz Fałdowski
R1
Fri 13:01  Table 9
172-K   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Grzegorz Kośmider
Fri 13:34  Table 37
173-L   
Poland
Radosław Zawadzki
Poland
Krzysztof Szczepański
Fri 12:58  Table 52
174-L   
Poland
Dawid Borkowski
R2
Poland
Artur Strękowski
Fri 12:39  Table 58
175-L   
Poland
Marcin Dewódzki
Poland
Paweł Seremak
Fri 12:58  Table 5
176-L   
Poland
Andrzej Barski
Poland
Tomasz Lisowski
Fri 12:59  Table 6
177-M   
Poland
Paweł Krysiński
R1
Poland
Krzysztof Wodecki
Fri 12:39  Table 18
178-M   
Poland
Grzegorz Kaniewski
Poland
Rafał Śliż
Fri 12:39  Table 28
179-M   
Poland
Mateusz Kielar
Poland
Krystian Bednarek
Fri 12:40  Table 16
180-M   
Poland
Marcin Mucha
Poland
Patryk Kubicki
Fri 12:40  Table 35
181-N   
Poland
Walk Over2
Poland
Szymon Bruśnicki
Fri 12:40 
182-N   
Poland
Paweł Zyzek
Poland
Dominik Regieli
Fri 12:41  Table 36
183-N   
Poland
Paweł Kopeć
Poland
Dominik Klepacz
Fri 12:41  Table 37
184-N   
Poland
Łukasz Sikorski
Poland
Daniel Stramski
Fri 12:41  Table 38
185-O   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Łukasz Kowalewski
Fri 12:41  Table 39
186-O   
Poland
Piotr Kuźniewski
Poland
walkover
Fri 12:15 
187-O   
Poland
Marcin Gozdowski
Poland
Adrian Kozakowski
Fri 12:42  Table 17
188-O   
Poland
Kacper Specyał
Poland
Tomasz Błażej
Fri 12:42  Table 40
189-P   
Poland
Tomasz Wiśniewski
Poland
Piotr Kucharski
Fri 12:43  Table 41
190-P   
Poland
Maciej Białous
Poland
Arkadiusz Baran
Fri 13:00  Table 2
191-P   
Poland
Wojciech Stefański
Poland
Antoni Stępień
Fri 12:43  Table 42
192-P   
Poland
Michał Tomaszewski
Poland
Marcin Bulas
Fri 13:00  Table 7

Round 4

Race to 3
193-A   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Poland
Antoni Iwanicki
Fri 13:35  Table 6
194-A   
Poland
Paweł Kania
R1
Poland
Przemysław Pawłowski
Fri 13:13  Table 12
195-A   
Poland
Grzegorz Nowak
Poland
Jarosław Bernaś
Fri 13:35  Table 39
196-A   
Finland
walk over
Poland
Krzysztof Gardjas
Fri 13:35 
197-B   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Paweł Król
Fri 13:14  Table 13
198-B   
Poland
Adam Ściga
Poland
Sławomir Niemiec
Fri 13:14  Table 14
199-B   
Poland
Robert Pasternak
Poland
Mariusz Dzumyk
Fri 13:14  Table 1
200-B   
Poland
Lech Piekarski
Poland
Tomasz Delinowski
Fri 13:14  Table 15
201-C   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Jacek Pietrzyk
Fri 13:15  Table 16
202-C   
Poland
Michał Bilski
Poland
Andrzej Dziobkowski
Fri 13:15  Table 17
203-C   
Mozambique
Maciej Życiński
Poland
Marcin Hojka
Fri 13:43  Table 40
204-C   
Poland
Piotr Rygasiewicz
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 13:44  Table 41
205-D   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Radosław Ciosk
Fri 14:02  Table 30
206-D   
Poland
Wojtek Chęciński
Austria
Daniel Koman
Fri 13:57  Table 57
207-D   
Poland
Adrian Antoszek
Poland
Michał Kusa
Fri 14:03  Table 29
208-D   
Poland
Jacek Krukowski
Poland
Łukasz Górecki
Fri 13:44  Table 53
209-E   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Przemyslaw Ciosk
Fri 13:39  Table 16
210-E   
Poland
Kamil Gosławski
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Fri 13:40  Table 56
211-E   
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Poland
Mateusz Lichota
Fri 13:18  Table 21
212-E   
Poland
Radosław Witkowski
Poland
Michał Kopczyński
R1
Fri 13:18  Table 3
213-F   
Poland
Marek Wideński
United Kingdom
Walk Over
Fri 13:18 
214-F   
Poland
Jan Grzelak
Japan
Mateusz Tomiczek
Fri 13:19  Table 22
215-F   
Poland
Paweł Maćkow
Poland
Jakub Pietruszka
Fri 13:19  Table 24
216-F   
Poland
Piotr Koszel
Poland
Adam Kuryłek
R1
Fri 13:19  Table 23
217-G   
Poland
Michał Ryczko
Poland
Dylan Jomaa
Fri 13:19  Table 25
218-G   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Hubert Dziudzik
Fri 13:20  Table 26
219-G   
Poland
Marcin Majer
Poland
Tomasz Wawrzyniak
R1
Fri 13:20  Table 27
220-G   
Poland
Marco Vitiello
Poland
Lesław Łukaszewicz
Fri 13:20  Table 28
221-H   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Dariusz Dżus
Fri 14:12  Table 5
222-H   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Fri 13:40  Table 43
223-H   
Poland
Piotr Pajestka
Poland
Paweł Dziwosz
Fri 14:13  Table 60
224-H   
Poland
Marcin Gębala
Poland
Filip Mazur
Fri 14:04  Table 28
225-I   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Krzysztof Kurlenda
Fri 13:21  Table 29
226-I   
Poland
Marcin Waliszewski
Poland
Maciej Krasuski
Fri 13:41  Table 44
227-I   
Poland
Adam Raczyński
Poland
Zdzisław Kachniarz
Fri 13:22  Table 30
228-I   
Poland
Tomasz Kosiński
Poland
Brajan Sawicki
Fri 13:41  Table 48
229-J   
Poland
Michał Kutek
Poland
Adam Orywal
Fri 13:22  Table 31
230-J   
Poland
Kamil Zięba
Poland
Tomasz Wyrozębski
Fri 13:22  Table 20
231-J   
Poland
Szymon Staniszewski
Poland
Bartek Szkopiński
Fri 13:23  Table 32
232-J   
Poland
Daniel Leszczyszyn
Poland
Mariusz Ptaszyński
Fri 13:23  Table 33
233-K   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Fri 14:25  Table 2
234-K   
Poland
Marcin Chmiel
Poland
Łukasz Fałdowski
Fri 14:14  Table 9
235-K   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Grzegorz Kośmider
Fri 14:26  Table 54
236-K   
Poland
Krzysztof Moskal
R2
Poland
Sebastian Szymkowski
Fri 14:26  Table 53
237-L   
Poland
Radosław Zawadzki
Poland
Artur Strękowski
Fri 13:58  Table 42
238-L   
Poland
Krzysztof Szczepański
Poland
Paweł Seremak
Fri 13:59  Table 35
239-L   
Poland
Dawid Borkowski
Poland
Tomasz Lisowski
Fri 13:45  Table 47
240-L   
Poland
Marcin Dewódzki
Poland
Andrzej Barski
Fri 13:47  Table 58
241-M   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Rafał Śliż
Fri 13:25  Table 34
242-M   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Krystian Bednarek
Fri 13:25  Table 36
243-M   
Poland
Grzegorz Kaniewski
Poland
Patryk Kubicki
Fri 13:47  Table 55
244-M   
Poland
Mateusz Kielar
Poland
Marcin Mucha
Fri 13:42  Table 54
245-N   
Poland
Walk Over2
Poland
Dominik Regieli
Fri 13:25 
246-N   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Dominik Klepacz
Fri 13:43  Table 50
247-N   
Poland
Paweł Zyzek
Poland
Daniel Stramski
Fri 13:27  Table 38
248-N   
Poland
Paweł Kopeć
Poland
Łukasz Sikorski
Fri 13:43  Table 46
249-O   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
walkover
Fri 13:25 
250-O   
Poland
Łukasz Kowalewski
Poland
Adrian Kozakowski
Fri 13:27  Table 35
251-O   
Poland
Piotr Kuźniewski
Poland
Tomasz Błażej
Fri 13:27  Table 59
252-O   
Poland
Marcin Gozdowski
Poland
Kacper Specyał
Fri 13:28  Table 60
253-P   
Poland
Tomasz Wiśniewski
Poland
Arkadiusz Baran
Fri 13:48  Table 2
254-P   
Poland
Piotr Kucharski
Poland
Antoni Stępień
Fri 13:28  Table 57
255-P   
Poland
Maciej Białous
Poland
Marcin Bulas
Fri 13:59  Table 33
256-P   
Poland
Wojciech Stefański
Poland
Michał Tomaszewski
Fri 14:00  Table 31

Round 5

Race to 3
257-A   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Poland
Przemysław Pawłowski
Fri 14:15  Table 6
258-A   
Poland
Antoni Iwanicki
Poland
Jarosław Bernaś
Fri 14:38  Table 46
259-A   
Poland
Paweł Kania
Poland
Krzysztof Gardjas
Fri 14:05  Table 1
260-A   
Poland
Grzegorz Nowak
Finland
walk over
Fri 13:36 
261-B   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Sławomir Niemiec
Fri 13:53  Table 51
262-B   
Poland
Paweł Król
Poland
Mariusz Dzumyk
Fri 13:53  Table 49
263-B   
Poland
Adam Ściga
Poland
Tomasz Delinowski
Fri 13:54  Table 36
264-B   
Poland
Robert Pasternak
Poland
Lech Piekarski
Fri 13:54  Table 45
265-C   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Andrzej Dziobkowski
R1
Fri 14:06  Table 3
266-C   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Marcin Hojka
Fri 14:15  Table 15
267-C   
Poland
Michał Bilski
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 14:06  Table 4
268-C   
Mozambique
Maciej Życiński
Poland
Piotr Rygasiewicz
Fri 14:15  Table 10
269-D   
Poland
Daniel Piotrowski
Austria
Daniel Koman
Fri 14:47  Table 14
270-D   
Poland
Radosław Ciosk
Poland
Michał Kusa
Fri 14:47  Table 27
271-D   
Poland
Wojtek Chęciński
Poland
Łukasz Górecki
Fri 14:26  Table 38
272-D   
Poland
Adrian Antoszek
Poland
Jacek Krukowski
Fri 14:39  Table 36
273-E   
Poland
Michał Szczakuła
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Fri 14:39  Table 28
274-E   
Poland
Przemyslaw Ciosk
Poland
Mateusz Lichota
Fri 14:42  Table 34
275-E   
Poland
Kamil Gosławski
Poland
Michał Kopczyński
Fri 14:16  Table 11
276-E   
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Poland
Radosław Witkowski
Fri 14:17  Table 12
277-F   
Poland
Marek Wideński
Japan
Mateusz Tomiczek
Fri 14:17  Table 13
278-F   
United Kingdom
Walk Over
Poland
Jakub Pietruszka
Fri 13:32 
279-F   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Adam Kuryłek
Fri 14:17  Table 17
280-F   
Poland
Paweł Maćkow
Poland
Piotr Koszel
Fri 14:18  Table 18
281-G   
Poland
Michał Ryczko
Poland
Hubert Dziudzik
Fri 13:52  Table 52
282-G   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Fri 14:18  Table 8
283-G   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Lesław Łukaszewicz
Fri 14:18  Table 7
284-G   
Poland
Marcin Majer
Poland
Marco Vitiello
Fri 14:19  Table 14
285-H   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Fri 15:08  Table 40
286-H   
Poland
Dariusz Dżus
Poland
Paweł Dziwosz
Fri 15:09  Table 44
287-H   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Filip Mazur
R1
Fri 14:43  Table 32
288-H   
Poland
Piotr Pajestka
Poland
Marcin Gębala
Fri 15:02  Table 19
289-I   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Maciej Krasuski
Fri 14:30  Table 59
290-I   
Poland
Krzysztof Kurlenda
R1
Poland
Zdzisław Kachniarz
Fri 14:31  Table 58
291-I   
Poland
Marcin Waliszewski
Poland
Brajan Sawicki
Fri 14:43  Table 50
292-I   
Poland
Adam Raczyński
Poland
Tomasz Kosiński
Fri 14:44  Table 15
293-J   
Poland
Michał Kutek
Poland
Tomasz Wyrozębski
Fri 14:32  Table 57
294-J   
Poland
Adam Orywal
Poland
Bartek Szkopiński
Fri 14:32  Table 56
295-J   
Poland
Kamil Zięba
Poland
Mariusz Ptaszyński
Fri 14:33  Table 55
296-J   
Poland
Szymon Staniszewski
Poland
Daniel Leszczyszyn
Fri 14:33  Table 52
297-K   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
Łukasz Fałdowski
Fri 15:02  Table 20
298-K   
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Poland
Grzegorz Kośmider
Fri 15:02  Table 21
299-K   
Poland
Marcin Chmiel
Poland
Sebastian Szymkowski
Fri 15:32  Table 60
300-K   
Poland
Tomasz Bitner
Poland
Krzysztof Moskal
Fri 15:32  Table 58
301-L   
Poland
Radosław Zawadzki
Poland
Paweł Seremak
Fri 14:50  Table 51
302-L   
Poland
Artur Strękowski
Poland
Tomasz Lisowski
Fri 14:34  Table 44
303-L   
Poland
Krzysztof Szczepański
Poland
Andrzej Barski
Fri 14:45  Table 30
304-L   
Poland
Dawid Borkowski
Poland
Marcin Dewódzki
Fri 14:35  Table 43
305-M   
Poland
Paweł Krysiński
R1
Poland
Krystian Bednarek
Fri 14:24  Table 26
306-M   
Poland
Rafał Śliż
Poland
Patryk Kubicki
Fri 14:36  Table 42
307-M   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Marcin Mucha
Fri 14:23  Table 25
308-M   
Poland
Grzegorz Kaniewski
Poland
Mateusz Kielar
Fri 14:36  Table 41
309-N   
Poland
Walk Over2
Poland
Dominik Klepacz
Fri 14:23 
310-N   
Poland
Dominik Regieli
Poland
Daniel Stramski
Fri 14:23  Table 24
311-N   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Łukasz Sikorski
Fri 14:22  Table 23
312-N   
Poland
Paweł Zyzek
Poland
Paweł Kopeć
Fri 14:22  Table 22
313-O   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Adrian Kozakowski
Fri 14:22  Table 21
314-O   
Poland
walkover
Poland
Tomasz Błażej
Fri 14:21 
315-O   
Poland
Łukasz Kowalewski
R1
Poland
Kacper Specyał
Fri 14:21  Table 20
316-O   
Poland
Piotr Kuźniewski
Poland
Marcin Gozdowski
Fri 14:20  Table 19
317-P   
Poland
Tomasz Wiśniewski
Poland
Antoni Stępień
Fri 14:37  Table 49
318-P   
Poland
Arkadiusz Baran
Poland
Marcin Bulas
Fri 14:45  Table 26
319-P   
Poland
Piotr Kucharski
Poland
Michał Tomaszewski
Fri 14:46  Table 48
320-P   
Poland
Maciej Białous
Poland
Wojciech Stefański
Fri 14:46  Table 33

Round 6

Race to 3
321-A   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Poland
Jarosław Bernaś
Fri 15:27  Table 1
322-A   
Poland
Przemysław Pawłowski
Poland
Krzysztof Gardjas
Fri 14:56  Table 6
323-A   
Poland
Antoni Iwanicki
Finland
walk over
Fri 13:36 
324-A   
Poland
Paweł Kania
Poland
Grzegorz Nowak
Fri 14:57  Table 3
325-B   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Mariusz Dzumyk
Fri 14:57  Table 1
326-B   
Poland
Sławomir Niemiec
Poland
Tomasz Delinowski
Fri 14:58  Table 4
327-B   
Poland
Paweł Król
Poland
Lech Piekarski
Fri 14:59  Table 8
328-B   
Poland
Adam Ściga
Poland
Robert Pasternak
Fri 14:59  Table 16
329-C   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Marcin Hojka
Fri 14:59  Table 10
330-C   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 15:00  Table 17
331-C   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Piotr Rygasiewicz
Fri 15:00  Table 9
332-C   
Poland
Michał Bilski
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 15:01  Table 18
333-D   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Michał Kusa
Fri 15:41  Table 34
334-D   
Austria
Daniel Koman
Poland
Łukasz Górecki
Fri 15:41  Table 33
335-D   
Poland
Radosław Ciosk
Poland
Jacek Krukowski
Fri 15:42  Table 32
336-D   
Poland
Wojtek Chęciński
Poland
Adrian Antoszek
Fri 15:28  Table 4
337-E   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Mateusz Lichota
Fri 15:28  Table 5
338-E   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Michał Kopczyński
Fri 15:29  Table 7
339-E   
Poland
Przemyslaw Ciosk
Poland
Radosław Witkowski
Fri 15:29  Table 10
340-E   
Poland
Kamil Gosławski
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 15:29  Table 12
341-F   
Poland
Marek Wideński
Poland
Jakub Pietruszka
Fri 15:04  Table 22
342-F   
Japan
Mateusz Tomiczek
Poland
Adam Kuryłek
Fri 15:04  Table 24
343-F   
United Kingdom
Walk Over
Poland
Piotr Koszel
Fri 13:32 
344-F   
Poland
Jan Grzelak
Poland
Paweł Maćkow
Fri 15:05  Table 37
345-G   
Poland
Michał Ryczko
Poland
Tomasz Wawrzyniak
Fri 15:05  Table 38
346-G   
Poland
Hubert Dziudzik
Poland
Lesław Łukaszewicz
Fri 15:06  Table 57
347-G   
Poland
Dylan Jomaa
Poland
Marco Vitiello
Fri 15:07  Table 60
348-G   
Poland
Renald Jagielski
Poland
Marcin Majer
Fri 15:08  Table 59
349-H   
Poland
Daniel Antoniewicz
Poland
Paweł Dziwosz
Fri 16:00  Table 1
350-H   
Poland
Bartłomiej Krasnowski
Poland
Filip Mazur
Fri 15:40  Table 9
351-H   
Poland
Dariusz Dżus
Poland
Marcin Gębala
Fri 16:03  Table 4
352-H   
Poland
Piotr Kleinschmidt
Poland
Piotr Pajestka
Fri 15:40  Table 6
353-I   
Poland
Wojciech Kotowicz
Poland
Zdzisław Kachniarz
Fri 15:39  Table 39
354-I   
Poland
Maciej Krasuski
Poland
Brajan Sawicki
Fri 15:38  Table 40
355-I   
Poland
Krzysztof Kurlenda
Poland
Tomasz Kosiński
Fri 15:38  Table 41
356-I   
Poland
Marcin Waliszewski
Poland
Adam Raczyński
Fri 15:38  Table 42
357-J   
Poland
Michał Kutek
Poland
Bartek Szkopiński
Fri 15:37  Table 47
358-J   
Poland
Tomasz Wyrozębski
Poland
Mariusz Ptaszyński
Fri 15:37  Table 51
359-J   
Poland
Adam Orywal
Poland
Daniel Leszczyszyn
Fri 15:36  Table 48
360-J   
Poland
Kamil Zięba
Poland
Szymon Staniszewski
Fri 15:36  Table 49
361-K   
Bhutan
Robert Kozłowski
Poland
Grzegorz Kośmider
Fri 15:35  Table 50
362-K   
Poland
Łukasz Fałdowski
Poland
Sebastian Szymkowski
Fri 16:01  Table 3
363-K   
Poland
Karol Wiktor Pahulak
Poland
Krzysztof Moskal
Fri 16:19  Table 6
364-K   
Poland
Marcin Chmiel
R1
Poland
Tomasz Bitner
Fri 16:19  Table 13
365-L   
Poland
Radosław Zawadzki
Poland
Tomasz Lisowski
Fri 15:31  Table 16
366-L   
Poland
Paweł Seremak
Poland
Andrzej Barski
Fri 15:33  Table 57
367-L   
Poland
Artur Strękowski
Poland
Marcin Dewódzki
Fri 15:13  Table 2
368-L   
Poland
Krzysztof Szczepański
Poland
Dawid Borkowski
Fri 15:33  Table 53
369-M   
Poland
Paweł Krysiński
R1
Poland
Patryk Kubicki
Fri 15:33  Table 14
370-M   
Poland
Krystian Bednarek
Poland
Marcin Mucha
Fri 15:13  Table 43
371-M   
Poland
Rafał Śliż
Poland
Mateusz Kielar
Fri 15:33  Table 17
372-M   
Poland
Krzysztof Wodecki
Poland
Grzegorz Kaniewski
Fri 15:13  Table 47
373-N   
Poland
Walk Over2
Poland
Daniel Stramski
Fri 15:12 
374-N   
Poland
Dominik Klepacz
Poland
Łukasz Sikorski
Fri 15:12  Table 35
375-N   
Poland
Dominik Regieli
Poland
Paweł Kopeć
Fri 15:12  Table 54
376-N   
Poland
Szymon Bruśnicki
Poland
Paweł Zyzek
Fri 15:12  Table 56
377-O   
Poland
Patryk Jełowicki
Poland
Tomasz Błażej
Fri 15:11  Table 13
378-O   
Poland
Adrian Kozakowski
Poland
Kacper Specyał
Fri 15:11  Table 58
379-O   
Poland
walkover
Poland
Marcin Gozdowski
Fri 15:11 
380-O   
Poland
Łukasz Kowalewski
Poland
Piotr Kuźniewski
Fri 15:11  Table 11
381-P   
Poland
Tomasz Wiśniewski
Poland
Marcin Bulas
Fri 15:34  Table 19
382-P   
Poland
Antoni Stępień
Poland
Michał Tomaszewski
Fri 15:34  Table 20
383-P   
Poland
Arkadiusz Baran
Poland
Wojciech Stefański
Fri 15:43  Table 28
384-P   
Poland
Piotr Kucharski
Poland
Maciej Białous
Fri 15:44  Table 27

Round 7

Race to 3
385-A   
Poland
DANIEL KARKOSZKA
Poland
Krzysztof Gardjas
Fri 16:05  Table 60
386-A   
Poland
Jarosław Bernaś
Finland
walk over
Fri 13:36 
387-A   
Poland
Przemysław Pawłowski
Poland
Grzegorz Nowak
Fri 15:55  Table 54
388-A   
Poland
Antoni Iwanicki
Poland
Paweł Kania
Fri 15:59  Table 2
389-B   
Poland
Cezary Antczak
Poland
Tomasz Delinowski
Fri 15:50  Table 36
390-B   
Poland
Mariusz Dzumyk
Poland
Lech Piekarski
Fri 15:50  Table 45
391-B   
Poland
Sławomir Niemiec
Poland
Robert Pasternak
Fri 15:50  Table 55
392-B   
Poland
Paweł Król
Poland
Adam Ściga
Fri 15:49  Table 26
393-C   
Poland
Grzegorz Kubicki
Poland
Jan Niewęgłowski
Fri 15:48  Table 15
394-C   
Poland
Marcin Hojka
Poland
Piotr Rygasiewicz
Fri 15:48  Table 46
395-C   
Poland
Andrzej Dziobkowski
Mozambique
Maciej Życiński
Fri 15:49  Table 56
396-C   
Poland
Jacek Pietrzyk
Poland
Michał Bilski
Fri 15:49  Table 37
397-D   
Poland
Daniel Piotrowski
Poland
Łukasz Górecki
Fri 16:29  Table 30
398-D   
Poland
Michał Kusa
Poland
Jacek Krukowski
Fri 16:28  Table 29
399-D   
Austria
Daniel Koman
Poland
Adrian Antoszek
Fri 16:22  Table 22
400-D   
Poland
Radosław Ciosk
Poland
Wojtek Chęciński
Fri 16:28  Table 27
401-E   
Poland
Michał Szczakuła
Poland
Michał Kopczyński
Fri 16:20  Table 58
402-E   
Poland
Mateusz Lichota
Poland
Radosław Witkowski
Fri 16:09  Table 11
403-E   
United Arab Emirates
Piotr Tomiczek
Poland
Przemysław Kaczmarczyk
Fri 16:21  Table 21
404-E   
Poland
Przemyslaw Ciosk