Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 17, 2021

Liga Bilardowa - Montownia Rozrywki tur.3

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Maciej Trudnowski
7 (6/1) 40 (24/16)
60%
20
2 Sławomir Nowak
7 (6/1) 37 (26/11)
70%
16
3 Konrad Kowalski
6 (3/3) 28 (14/14)
50%
14
3 Brajan Sawicki
5 (3/2) 32 (18/14)
56%
14
5 Marta Anna Wawrzyn
4 (1/3) 22 (10/12)
45%
12
5 Tomasz Stachera
4 (3/1) 22 (15/7)
68%
12
5 Żaneta Foniok
4 (2/2) 23 (10/13)
43%
12
5 Piotr Sokół
4 (3/1) 24 (12/12)
50%
12
9 Artur Salamon
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
10
10 Tomasz Spałek
4 (1/3) 19 (7/12)
37%
10
10 Artur Dziechciarski
3 (0/3) 18 (6/12)
33%
10
10 Damian Tomasiak
3 (0/3) 17 (5/12)
29%
10
13 Piotr Domański
4 (0/4) 22 (6/16)
27%
8
Entry deadline Mar 17, 2021, 7:00 PM (local time)
Starts Mar 17, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (13 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Liga Bilardowa - Montownia Rozrywki
Organizer Montownia Rozrywki
Contact Montownia Rozrywki Bilard (montowniarozrywkibilard@gmail.com, 509 808 800)
More info
Montownia Rozrywki ma zaszczyt zaprosić na cykl środowych TURNIEJÓW BILARDOWYCH!
Turnieje odbywać się będą w każdą środę marca o godz. 19:00 przy ul. Puławskiej 73/75 w Warszawie.

Gramy w 9bil i 10bil naprzemiennie co tydzień, system grupowy + puchar (od ćwierćfinału lub półfinału w zależności od liczby uczestników).
W zawodach mogą wziąć udział jedynie zawodnicy z licencją PZBil.
Relacja z zawodów będzie prowadzona na platformie Cuescore.

Wpisowe 40 PLN + Jackpot 10 PLN: z czego 75% wpisowego przeznaczamy na nagrody.
Cykl będzie zawierał 5 spotkań tydzień po tygodniu

System punktów rankingowych
1 miejsce - 20 pkt,
2 miejsce - 16 pkt,
3 miejsce - 14 pkt,
5 miejsce - 12 pkt,
7 miejsce – 11 pkt,
9 miejsce - 10 pkt,
13 miejsce - 8 pkt,
17 miejsce - 6 pkt,
25 miejsce - 4 pkt.

Czeka na Was 5 nowych stołów Tournament Champion!
Przewidujemy również dodatkowe atrakcje, takie jak: transmisja online oraz konkurs JACKPOT. Obecnie w puli Jackpot uzbieraliśmy 700 zł więc jest o co walczyć!

Zapraszamy wszystkich lubiących grać w BILARD... zarówno amatorów jak i tych bardziej doświadczonych!


Zapisy na turniej będą na miejscu, w lokalu od godz. 18.30.
Start turnieju 19.00! Spóźnialscy będą karnie oddawać partię dla każdego zawodnika z grupy, dlatego zachęcamy do przybywania na czas. 🙂


Więcej informacji pod numerem tel. 509 808 800.
Serdecznie zapraszamy.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sławomir Nowak 4 4 0 0 16 2 14 0 0 0 0.889 12
2 Maciej Trudnowski 4 3 0 1 12 9 3 0 0 0 0.571 10
3 Konrad Kowalski 4 2 0 2 8 10 -2 0 0 0 0.444 8
4 Tomasz Spałek 4 1 0 3 7 12 -5 0 0 0 0.368 6
5 Piotr Domański 4 0 0 4 6 16 -10 0 0 0 0.273 4
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Stachera 3 3 0 0 12 3 9 0 0 0 0.8 9
2 Żaneta Foniok 3 2 0 1 9 9 0 0 0 0 0.5 7
3 Artur Salamon 3 1 0 2 9 11 -2 0 0 0 0.45 5
4 Damian Tomasiak 3 0 0 3 5 12 -7 0 0 0 0.294 3
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Piotr Sokół 3 3 0 0 12 8 4 0 0 0 0.6 9
2 Brajan Sawicki 3 2 0 1 11 9 2 0 0 0 0.55 7
3 Marta Anna Wawrzyn 3 1 0 2 8 8 0 0 0 0 0.5 5
4 Artur Dziechciarski 3 0 0 3 6 12 -6 0 0 0 0.333 3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Sławomir Nowak
Wed 19:34  Table 4
2-A   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Tomasz Spałek
Wed 20:57  Table 1
3-B   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Artur Salomon
Wed 20:47  Table 3
4-B   
Poland
Damian Tomasiak
Poland
Tomasz Stachera
Wed 20:19  Table 2
5-C   
Poland
Artur Dziechciarski
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Wed 20:31  Table 1
6-C   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Piotr Sokół
Wed 20:52  Table 2

Round 2

Race to 4
7-A   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Tomasz Spałek
Wed 21:26  Table 4
8-A   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Piotr Domański
Wed 21:18  Table 4
9-B   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Tomasz Stachera
Wed 19:50  Table 4
10-B   
Poland
Artur Salomon
Poland
Damian Tomasiak
Wed 19:16  Table 2
11-C   
Poland
Artur Dziechciarski
Poland
Piotr Sokół
Wed 19:48  Table 1
12-C   
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Poland
Brajan Sawicki
Wed 19:15  Table 1

Round 3

Race to 4
13-A   
Poland
Tomasz Spałek
Poland
Piotr Domański
Wed 19:16  Table 3
14-A   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Maciej Trudnowski
Wed 19:15  Table 4
15-B   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Damian Tomasiak
Wed 21:47 
16-B   
Poland
Tomasz Stachera
Poland
Artur Salomon
Wed 21:47 
17-C   
Poland
Artur Dziechciarski
Poland
Brajan Sawicki
Wed 21:35  Table 2
18-C   
Poland
Piotr Sokół
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Wed 21:35 

Round 4

Race to 4
19-A   
Poland
Piotr Domański
Poland
Maciej Trudnowski
Wed 19:44  Table 3
20-A   
Poland
Tomasz Spałek
Poland
Konrad Kowalski
Wed 20:13  Table 4

Round 5

Race to 4
21-A   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Konrad Kowalski
Wed 20:39  Table 4
22-A   
Poland
Piotr Domański
Poland
Sławomir Nowak
Wed 20:22  Table 3

Quarter final

Race to 4
23   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Marta Anna Wawrzyn
Wed 22:28 
24   
Poland
Brajan Sawicki
Poland
Żaneta Foniok
Wed 22:28 
25   
Poland
Tomasz Stachera
Poland
Maciej Trudnowski
Wed 22:28 
26   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Piotr Sokół
Wed 22:28 

Semi final

Race to 4
27   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Brajan Sawicki
Wed 22:53 
28   
Poland
Maciej Trudnowski
Poland
Konrad Kowalski
Wed 23:17 

Final

Race to 4
29   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Maciej Trudnowski
Thu 00:03 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants