Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 3, 2021

Liga Bilardowa - Montownia Rozrywki tur.1

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Sławomir Nowak
7 (7/0) 42 (31/11)
74%
20
2 Maciej Barcikowski
7 (4/3) 44 (24/20)
55%
16
3 Konrad Kowalski
6 (4/2) 35 (21/14)
60%
14
3 Dimitr Bochoienko
6 (5/1) 32 (21/11)
66%
14
5 Sebastian Szymkowski
5 (2/3) 25 (11/14)
44%
12
5 Paweł Krysiński
5 (3/2) 29 (18/11)
62%
12
5 Żaneta Foniok
5 (1/4) 28 (9/19)
32%
12
5 Piotr Kamiński
5 (1/4) 26 (7/19)
27%
12
9 Piotr Niewczas
4 (0/4) 21 (5/16)
24%
10
9 Artur Kularski
4 (0/4) 20 (4/16)
20%
10
Entry deadline Mar 3, 2021, 8:45 PM (local time)
Starts Mar 3, 2021, 7:00 PM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Liga Bilardowa - Montownia Rozrywki
Organizer Montownia Rozrywki
Contact Montownia Rozrywki Bilard (montowniarozrywkibilard@gmail.com, 509 808 800)
More info
Montownia Rozrywki ma zaszczyt zaprosić na cykl środowych TURNIEJÓW BILARDOWYCH!
Turnieje odbywać się będą w każdą środę marca o godz. 19:00 przy ul. Puławskiej 73/75 w Warszawie.

Gramy w 9bil i 10bil naprzemiennie co tydzień, system grupowy + puchar (od ćwierćfinału lub półfinału w zależności od liczby uczestników).
W zawodach mogą wziąć udział jedynie zawodnicy z licencją PZBil.
Relacja z zawodów będzie prowadzona na platformie Cuescore.

Wpisowe 40 PLN + Jackpot 10 PLN: z czego 75% wpisowego przeznaczamy na nagrody.
Cykl będzie zawierał 5 spotkań tydzień po tygodniu, w każdą środę począwszy od 3 marca!

System punktów rankingowych
1 miejsce - 20 pkt,
2 miejsce - 16 pkt,
3 miejsce - 14 pkt,
5 miejsce - 12 pkt,
7 miejsce – 11 pkt,
9 miejsce - 10 pkt,
13 miejsce - 8 pkt,
17 miejsce - 6 pkt,
25 miejsce - 4 pkt.

Czeka na Was 5 nowych stołów Tournament Champion!
Przewidujemy również dodatkowe atrakcje, takie jak: transmisja online oraz konkurs JACKPOT. Obecnie w puli Jackpot uzbieraliśmy już 550 zł więc jest o co walczyć!
Zapraszamy wszystkich lubiących grać w BILARD... zarówno amatorów jak i tych bardziej doświadczonych!


Zapisy na turniej będą na miejscu, w lokalu od godz. 18.30.
Start turnieju 19.00! Spóźnialscy będą karnie oddawać partię dla każdego zawodnika z grupy, dlatego zachęcamy do przybywania na czas. 🙂


Więcej informacji pod numerem tel. 509 808 800.
Serdecznie zapraszamy.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sławomir Nowak 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 12
2 Paweł Krysiński 4 3 0 1 15 6 9 0 0 0 0.714 10
3 Sebastian Szymkowski 4 2 0 2 9 9 0 0 0 0 0.5 8
4 Piotr Kamiński 4 1 0 3 6 14 -8 0 0 0 0.3 6
5 Artur Kularski 4 0 0 4 4 16 -12 0 0 0 0.2 4
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Dimitr Bochoienko 4 4 0 0 16 5 11 0 0 0 0.762 12
2 Konrad Kowalski 4 3 0 1 14 7 7 0 0 0 0.667 10
3 Maciej Barcikowski 4 2 0 2 11 12 -1 0 0 0 0.478 8
4 Żaneta Foniok 4 1 0 3 8 14 -6 0 0 0 0.364 6
5 Piotr Niewczas 4 0 0 4 5 16 -11 0 0 0 0.238 4

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1-A   
Poland
Artur Kularski
Poland
Paweł Krysiński
Wed 19:14  Table 1
2-A   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Sławomir Nowak
Wed 19:39  Table 1
3-B   
Poland
Żaneta Foniok
Moldova
Wojtek Trajdos
Wed 19:13  Table 3
4-B   
Poland
Maciej Barcikowski
Poland
Konrad Kowalski
Wed 19:13  Table 4

Round 2

Race to 4
5-A   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Sławomir Nowak
Wed 20:01  Table 1
6-A   
Poland
Artur Kularski
Poland
Piotr Kamiński
Wed 19:40  Table 2
7-B   
Moldova
Wojtek Trajdos
Poland
Konrad Kowalski
Wed 19:41  Table 4
8-B   
Poland
Żaneta Foniok
Poland
Piotr Niewczas
Wed 19:41  Table 3

Round 3

Race to 4
9-A   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Piotr Kamiński
Wed 19:14  Table 2
10-A   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Sebastian Szymkowski
Wed 20:32  Table 1
11-B   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Piotr Niewczas
Wed 20:16  Table 3
12-B   
Moldova
Wojtek Trajdos
Poland
Maciej Barcikowski
Wed 20:08  Table 4

Round 4

Race to 4
13-A   
Poland
Piotr Kamiński
Poland
Sebastian Szymkowski
Wed 20:53  Table 1
14-A   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Artur Kularski
Wed 20:33  Table 2
15-B   
Poland
Piotr Niewczas
Poland
Maciej Barcikowski
Wed 21:25  Table 2
16-B   
Poland
Konrad Kowalski
Poland
Żaneta Foniok
Wed 21:04  Table 4

Round 5

Race to 4
17-A   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Artur Kularski
Wed 21:04  Table 3
18-A   
Poland
Piotr Kamiński
Poland
Paweł Krysiński
Wed 21:03  Table 1
19-B   
Poland
Maciej Barcikowski
Poland
Żaneta Foniok
Wed 20:33  Table 4
20-B   
Poland
Piotr Niewczas
Moldova
Wojtek Trajdos
Wed 20:52  Table 3

Quarter final

Race to 5
21   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Żaneta Foniok
Wed 21:45  Table 4
22   
Poland
Sebastian Szymkowski
Poland
Konrad Kowalski
Wed 21:45  Table 3
23   
Poland
Paweł Krysiński
Poland
Maciej Barcikowski
Wed 21:45  Table 1
24   
Poland
Piotr Kamiński
Moldova
Wojtek Trajdos
Wed 21:45  Table 2

Semi final

Race to 5
25   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Konrad Kowalski
Wed 22:20  Table 2
26   
Poland
Maciej Barcikowski
Moldova
Wojtek Trajdos
Wed 22:30  Table 1

Final

Race to 5
27   
Poland
Sławomir Nowak
Poland
Maciej Barcikowski
Wed 22:53  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants