Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 23 - July 24, 2022

LJETNA LIGA 2022. – 3. turnir – 10-Ball

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Roberto Bartol
6 (6/0) 44 (36/8)
82%
500
2 Tin Petljak
6 (5/1) 51 (30/21)
59%
400
3 Krešo Ceraj
5 (4/1) 50 (29/21)
58%
320
3 Edin Redžić
5 (4/1) 40 (27/13)
68%
320
5 Saša Kušter
6 (4/2) 50 (27/23)
54%
260
5 Nino Porić
5 (3/2) 37 (18/19)
49%
260
5 Ivica Medunić
6 (4/2) 46 (28/18)
61%
260
5 Andrej Radovanović
5 (3/2) 36 (21/15)
58%
260
9 Michel Bartol
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
210
Show more
9 Mario Demikeli
5 (3/2) 43 (19/24)
44%
210
9 Marijan Bratić
4 (2/2) 35 (15/20)
43%
210
9 Toni Šimić
3 (2/1) 30 (17/13)
57%
210
13 Ivan Peras
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
170
13 Edin Fetahović
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
170
13 Denis Maretić
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
170
13 BIBER REDŽIĆ
4 (2/2) 30 (12/18)
40%
170
17 Ana Gradisnik
Ask BC
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
140
17 Ervin Radovanović
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
140
17 Ivan Samaržija
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
140
17 Zoran Husul
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
140
17 Tomislav Pilj
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
140
17 Darko Svitić
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
140
17 Borna Bevanda
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
140
17 Željko Kaurić
3 (1/2) 24 (8/16)
33%
140
25 Josip Berišić
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
120
25 Ivan Prusac
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
120
25 Tomaz Varvaris
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
120
25 Danijel Tot
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
120
25 Eduard Pintarić
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
120
25 Mateo Majstorović
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
120
25 Siniša Zubčić
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
120
25 Dominik Ivančić
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
120
Starts Jul 23, 2022, 3:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings 8 Ball Sesvete – LJETNA LIGA 2022.
Organizer BK 8 Ball Sesvete
Contact Saša Kušter (sasa.kuster@gmail.com)
More info
PRAVILA ZA LJETNU LIGU 2022.
· Prijave za turnir primaju se do 15 sati.
· Disciplina 8-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 6-4 ukoliko je 32+ natjecatelja, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Disciplina 9-Ball se igra na 7-6 dobijenih, 6-5 ukoliko je 32+ natjecatelja.
· Disciplina 10-Ball se igra na 6-5 dobijenih, 5-4 ukoliko je 40+ natjecatelja.
· Biljar je sport u kojem cijenimo fair-play te natjecatelje koji poštuju sport i sve ostale natjecatelje, uživajte u svojoj igri i igri svog protivnika.
· Molimo natjecatelje da prate ždrijeb i redosljed igranja na cuescore-u te budu na vrijeme u sali, ako natjecatelj kasni na susret (ukoliko bude moguće susret se može pomaknuti, npr. započeti neki drugi susret iz istog kola, izgubiti će taj susret bez borbe. Ukoliko oba natjecatelja kasne, pobjednik će se odrediti ždrijebom.
· Organizator zadržava pravo određivanja susreta za stolove 6. i 7. bez obzira na redosljed turnira prema vlastitoj procjeni.
· Natjecatelj treba započeti susret u najkraćem mogućem roku kada je prozvan na stol, ukoliko odugovlači početak susreta (pušenje i sl.) oduzet će mu se partija.
· Molimo natjecatelje da ne odugovlače s igrom te da prilagode tempo igranja trurniru, predviđeno vrijeme susreta je određeno na 75 minuta, ukoliko nakon pola tog vremena nije odirano polovina susreta, organizator mogže skratiti broj partija za taj susret.
· Upotreba mobitela nije dozovljena za vrijeme igre.
· Na stolovima 6 i 7 nije dozvoljena konzumacija alkohola, ljubazno molimo da ne konzumirate alkohol tijekom igre.
· Molimo natjecatelje da ne predaju partiju kada je protivnik na stolu.
· Nesportsko ponašanje (psovanje, bacanje kugli, štapova, ometanje protivnika i sl.) će sa kažnjavati opomenom tj. davanjem partije protivniku, a nakon više opomena privremenom ili trajnom zabranom igranja na turniru.
· Kotizacija na turnirnu iznosi 70,00 kn od čega 50,00 kn ide u nagrade (nagrade su za 8 natjecatelja) ostatak za prehranu :).

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Croatia
Darko Svitić
Croatia
Josip Berišić
Sat 15:10  Table 1
2   
Croatia
Ivan Peras
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 16:03  Table 3
3   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 15:10  Table 2
4   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Edin Redžić
Sat 15:10  Table 3
5   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Ivan Prusac
Sat 15:10  Table 4
6   
Croatia
Edin Fetahović
Croatia
Ivica Medunić
Sat 15:10  Table 5
7   
Croatia
Andrej Radovanović
Slovenia
Tomaz Varvaris
Sat 15:10  Table 6
8   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Zoran Husul
Sat 15:11  Table 7
9   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Mateo Majstorović
Sat 15:51  Table 6
10   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 15:11  Table 8
11   
Croatia
Siniša Zubčić
Croatia
Željko Kaurić
Sat 15:11  Table 9
12   
Croatia
Toni Šimić
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 15:53  Table 4
13   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Nino Porić
Sat 16:20  Table 7
14   
Croatia
Danijel Tot
Croatia
Mario Demikeli
Sat 16:24  Table 2
15   
Croatia
Dominik Ivančić
Croatia
Borna Bevanda
Sat 16:27  Table 8
16   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Denis Maretić
Sat 16:28  Table 5

Winner round 1

Race to 6
17   
Croatia
Darko Svitić
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 17:18  Table 3
18   
Croatia
Ervin Radovanović
Croatia
Edin Redžić
Sat 16:31  Table 1
19   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Edin Fetahović
Sat 16:43  Table 9
20   
Croatia
Andrej Radovanović
Croatia
Saša Kušter
Sat 17:25  Table 7
21   
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 17:10  Table 5
22   
Croatia
Željko Kaurić
Croatia
Toni Šimić
Sat 16:54  Table 4
23   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Mario Demikeli
Sat 17:45  Table 9
24   
Croatia
Borna Bevanda
Croatia
Michel Bartol
Sat 18:09  Table 7

Loser round 1

Race to 5
25   
Croatia
Josip Berišić
Croatia
Ivan Peras
Sat 17:40  Table 2
26   
Croatia
Eduard Pintarić
Croatia
Tomislav Pilj
Sat 16:56  Table 6
27   
Croatia
Ivan Prusac
Croatia
Ivica Medunić
Sat 17:24  Table 1
28   
Slovenia
Tomaz Varvaris
Croatia
Zoran Husul
Sat 17:32  Table 6
29   
Croatia
Mateo Majstorović
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 17:48  Table 4
30   
Croatia
Siniša Zubčić
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 17:50  Table 8
31   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Danijel Tot
R1
Sat 17:50  Table 5
32   
Croatia
Dominik Ivančić
Croatia
Denis Maretić
Sat 18:17  Table 8

Loser round 2

Race to 5
33   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Borna Bevanda
Sat 18:58  Table 3
34   
Croatia
Tomislav Pilj
Croatia
Mario Demikeli
Sat 18:40  Table 9
35   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Željko Kaurić
Sat 18:27  Table 1
36   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Sat 18:42  Table 2
37   
Slovenia
Ana Gradisnik
Croatia
Saša Kušter
Sat 18:57  Table 7
38   
Croatia
Ivan Samaržija
Croatia
Edin Fetahović
Sat 18:42  Table 5
39   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Ervin Radovanović
Sat 18:58  Table 1
40   
Croatia
Denis Maretić
Croatia
Darko Svitić
Sat 19:27  Table 8

Winners qualification

Race to 6
41   
Slovenia
Marijan Bratić
Croatia
Edin Redžić
Sat 19:21  Table 6
42   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 18:59  Table 4
43   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Toni Šimić
Sat 18:17  Table 6
44   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Michel Bartol
Sat 19:43  Table 4

Loser round 3

Race to 5
45   
Croatia
Ivan Peras
Croatia
Mario Demikeli
Sat 20:01  Table 1
46   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
BIBER REDŽIĆ
Sat 20:01  Table 7
47   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Edin Fetahović
Sat 20:01  Table 2
48   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Denis Maretić
Sat 20:15  Table 6

Losers qualification

Race to 5
49   
Croatia
Mario Demikeli
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 21:07  Table 6
50   
Croatia
Ivica Medunić
Slovenia
Marijan Bratić
Sat 20:41  Table 7
51   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Michel Bartol
Sat 20:47  Table 2
52   
Croatia
Nino Porić
Croatia
Toni Šimić
 

Quarter final

Race to 6
53   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Andrej Radovanović
Sat 21:45  Table 1
54   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Nino Porić
Sat 21:45  Table 2
55   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Saša Kušter
Sat 21:45  Table 6
56   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Ivica Medunić
Sat 21:45  Table 7

Semi final

Race to 6
57   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Roberto Bartol
Sat 22:47  Table 6
58   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Tin Petljak
Sat 22:47  Table 7

Final

Race to 6
59   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Tin Petljak
Sat 23:50  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants