Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 27, 2019

Kvartfinale B Bedriftsbiljard Trondheim Biljardsenter Høsten 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Kjetil Martinussen
5 (5/0) 47 (30/17)
64%
2 Kim Owe Elverum
Trondheim BK
5 (3/2) 47 (23/24)
49%
3 Knut Isaksen
Biljard1 Trondheim
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
3 Ola Larsen
4 (3/1) 40 (22/18)
55%
5 Are Lorentsen
Trondheim BK
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
5 Roar Holden
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
7 Torkil Gjengseth
Biljard1 Trondheim
3 (0/3) 28 (10/18)
36%
7 Bjørn Erlandsen
3 (0/3) 29 (11/18)
38%
Starts Nov 27, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (9 Participants)
Race to 6
Handicap With handicap
Organizer Trondheim BK and Biljard1 Trondheim
Contact Frode Storheil (f.storheil@hotmail.no) and Kim Owe Elverum (kimoweelverum@gmail.com, 41435464)
More info
---------------------------------------
Turnering bedrift gruppe B

Nedre halvdeler fra puljene i innledende kamper er blandet i denne turneringen.
En fin premiepakke fra Ines Biljardbutikk deles ut i kveld til finalistene. (1. og 2. plass)

De som kommer til finale i kveld møter A-finalistene som spiller neste onsdag i ny semi og finale onsdag 11.12.2019

https://cuescore.com/tournament/Superfinale+Bedriftsbiljard%2C+Trondheim/6920602?fbclid=IwAR347LdgqVSOr3j2lzZmyuxyBXWyeOcAbz4PBn1S13_xXqFnTsEYeay-8qU

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kjetil Martinussen 3 3 0 0 18 10 8 0 0 0 0.643 3
2 Kim Owe Elverum 3 2 0 1 15 14 1 0 0 0 0.517 2
3 Are Lorentsen 3 1 0 2 14 15 -1 0 0 0 0.483 1
4 Torkil Gjengseth 3 0 0 3 10 18 -8 0 0 0 0.357 0
5 Øystein Trøan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ola Larsen 3 3 0 0 18 12 6 0 0 0 0.6 3
2 Knut Isaksen 3 2 0 1 17 13 4 0 0 0 0.567 2
3 Roar Holden 3 1 0 2 13 16 -3 0 0 0 0.448 1
4 Bjørn Erlandsen 3 0 0 3 11 18 -7 0 0 0 0.379 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Norway
Kim Owe Elverum
2
Norway
Kjetil Martinussen
3
Wed 18:30 
2-A   
Norway
Øystein Trøan
3
Norway
Are Lorentsen
2
 
3-B   
Norway
Knut Isaksen
0
Roar Holden
3
Wed 18:34 
4-B   
Norway
Ola Larsen
2
Bjørn Erlandsen
3
Wed 18:36 

Round 2

Race to 6
5-A   
Norway
Kjetil Martinussen
3
Norway
Are Lorentsen
2
Wed 18:40 
6-A   
Norway
Kim Owe Elverum
2
Norway
Torkil Gjengseth
3
Wed 18:41 
7-B   
Norway
Knut Isaksen
0
Bjørn Erlandsen
3
Wed 18:41 
8-B   
Roar Holden
3
Norway
Ola Larsen
2
Wed 18:41 

Round 3

Race to 6
9-A   
Norway
Are Lorentsen
2
Norway
Torkil Gjengseth
3
Wed 20:11 
10-A   
Norway
Kjetil Martinussen
3
Norway
Øystein Trøan
3
 
11-B   
Norway
Knut Isaksen
0
Norway
Ola Larsen
2
Wed 19:25 
12-B   
Bjørn Erlandsen
3
Roar Holden
3
Wed 19:26 

Round 4

Race to 6
13-A   
Norway
Torkil Gjengseth
3
Norway
Øystein Trøan
3
 
14-A   
Norway
Are Lorentsen
2
Norway
Kim Owe Elverum
2
Wed 20:55 

Round 5

Race to 6
15-A   
Norway
Øystein Trøan
3
Norway
Kim Owe Elverum
2
 
16-A   
Norway
Torkil Gjengseth
3
Norway
Kjetil Martinussen
3
Wed 20:54 

Semi final

Race to 6
17   
Norway
Kjetil Martinussen
3
Norway
Knut Isaksen
0
Wed 21:47 
18   
Norway
Kim Owe Elverum
2
Norway
Ola Larsen
2
Wed 21:48 

Final

Race to 6
19   
Norway
Kjetil Martinussen
3
Norway
Kim Owe Elverum
2
Wed 21:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment