Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 1, 2019

III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - eliminacja 4/20

Multiball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Adam Wisz
7 (6/1) 37 (22/15)
59%
2 Sebastian Krupa
5 (4/1) 35 (19/16)
54%
3 Jacek Pańczak
4 (2/2) 20 (12/8)
60%
3 Robert Pecka
4 (3/1) 16 (10/6)
63%
5 Sławomir Bratek
5 (3/2) 17 (9/8)
53%
5 Tomasz Moskwa
4 (2/2) 23 (11/12)
48%
7 Mirosław Dąbrowski
4 (2/2) 19 (11/8)
58%
7 Jacek Bieszczad
4 (2/2) 21 (11/10)
52%
9 Jerzy Gonet
2 (0/2) 11 (4/7)
36%
9 Adam Cebulak
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
9 Marcin Kostera
3 (1/2) 15 (8/7)
53%
9 Sebastian Zięba
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
13 Janusz Stawarz
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
13 Piotr Bujny
2 (0/2) -2 (-2/0)
0%
13 Bogusław Koszela
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
Starts Oct 1, 2019, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (15 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - Ranking 2019/2020
Contact Jerzy Gonet (j.gonet.poczta@gmail.com)
More info
Pierwsze pięć turniejów z dwudziestu gramy w multiball, czyli wygrywający decyduje w co będzie grany dany mecz: 8,9 i 10 bil, do 4 wygranych partii na prawej i do 3 wygranych na lewej stronie.

wpisowe - 20 zł
jackpot - 5 zł

Nagrody za ogólny ranking po cyklu oraz pod rankingi za każdą z czterech odmian dla najlepszych!
1 miejsce - bon 40 zł do wykorzystania na barze
2 miejsce - bon 20 zł do wykorzystania na barze

Do zobaczenia przy stole! 🎱

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Jacek Pańczak
Walk Over
 
2   
Poland
Sebastian Zięba
Poland
Jerzy Gonet
Tue 18:18  Table 5
3   
Poland
Adam Wisz
Poland
Sławomir Bratek
Tue 18:18  Table 2
4   
Poland
Robert Pecka
Poland
Piotr Bujny
Tue 18:16 
5   
Poland
Marcin Kostera
Poland
Bogusław Koszela
Tue 18:37  Table 1
6   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Adam Cebulak
Tue 18:18  Table 3
7   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Janusz Stawarz
Tue 19:05  Table 5
8   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 18:23  Table 4

Winner round 1

Race to 4
9   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Sebastian Zięba
Tue 19:11  Table 2
10   
Poland
Adam Wisz
Poland
Robert Pecka
Tue 19:14  Table 3
11   
Poland
Marcin Kostera
Poland
Tomasz Moskwa
Tue 19:14  Table 1
12   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Sebastian Krupa
Tue 19:51  Table 2

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Poland
Jerzy Gonet
 
14   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Piotr Bujny
Tue 19:11 
15   
Poland
Bogusław Koszela
Poland
Adam Cebulak
Tue 19:18  Table 4
16   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 20:24  Table 5

Loser round 2

Race to 3
17   
Poland
Jerzy Gonet
Poland
Jacek Bieszczad
Tue 20:43  Table 2
18   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Marcin Kostera
Tue 20:27  Table 3
19   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Adam Wisz
Tue 19:55  Table 3
20   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Sebastian Zięba
Tue 21:00  Table 5

Winners qualification

Race to 4
21   
Poland
Jacek Pańczak
Poland
Robert Pecka
Tue 19:57  Table 4
22   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Sebastian Krupa
Tue 21:10  Table 4

Loser round 3

Race to 3
23   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Sławomir Bratek
Tue 21:10  Table 1
24   
Poland
Adam Wisz
Poland
Mirosław Dąbrowski
Tue 21:45  Table 3

Losers qualification

Race to 3
25   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Jacek Pańczak
Tue 21:37  Table 2
26   
Poland
Adam Wisz
Poland
Tomasz Moskwa
Tue 22:30 

Semi final

Race to 4
27   
Poland
Robert Pecka
Poland
Adam Wisz
Tue 22:55 
28   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Jacek Pańczak
Tue 22:55 

Final

Race to 4
29   
Poland
Adam Wisz
Poland
Sebastian Krupa
Tue 23:41  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment