Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 25, 2020

III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - eliminacja 20/20

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Adam Wisz
7 (6/1) 35 (24/11)
69%
2 Sebastian Krupa
6 (4/2) 31 (18/13)
58%
3 Sławomir Pasternak
4 (3/1) 22 (15/7)
68%
3 Piotr Bujny
4 (3/1) 27 (14/13)
52%
5 Łukasz Pasternak
3 (1/2) 15 (5/10)
33%
5 Mirosław Dąbrowski
5 (3/2) 21 (13/8)
62%
7 Dariusz Buczyński
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
7 Janusz Stawarz
3 (1/2) 14 (5/9)
36%
9 Adam Cebulak
2 (0/2) 8 (1/7)
13%
9 Sławomir Bratek
3 (1/2) 14 (7/7)
50%
9 Roman Gałuszka
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
9 Tomasz Moskwa
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
13 Jerzy Gonet
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
Starts Jan 25, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (14 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings III edycja: Piątkowiec Amateur Tournament - Ranking 2019/2020 and PAT III: Podranking - 10 bil
Contact Jerzy Gonet (j.gonet.poczta@gmail.com)
More info
Rywalizacja o miano najlepszego gracza w ostatnim podrankingu oraz punkty do wyjazdu na Masters w Lutym 2020 w klubie Falcon Sosnowiec. Ostatnie pięć turniejów z dwudziestu gramy w 10 bil, do 4 wygranych partii na prawej i do 3 wygranych na lewej stronie.

wpisowe - 20 zł
jackpot - 5 zł

Nagrody za ogólny ranking po cyklu oraz podrankingi za każdą z czterech odmian dla najlepszych!
1 miejsce - bon 40 zł do wykorzystania na barze
2 miejsce - bon 20 zł do wykorzystania na barze

Do zobaczenia przy stole! 🎱

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Dariusz Buczyński
Walk Over
 
2   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Sławomir Pasternak
Sat 11:19  Table 5
3   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Jacek Bieszczad
 
4   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Roman Gałuszka
Sat 11:19  Table 2
5   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Piotr Bujny
Sat 11:22  Table 1
6   
Poland
Adam Wisz
Poland
Jerzy Gonet
Sat 11:19  Table 3
7   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Adam Cebulak
Sat 11:18  Table 4
8   
Walk Over
Poland
Janusz Stawarz
 

Winner round 1

Race to 4
9   
Poland
Dariusz Buczyński
Poland
Sławomir Pasternak
Sat 12:13  Table 1
10   
Poland
Łukasz Pasternak
Poland
Sławomir Bratek
Sat 11:48  Table 2
11   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Adam Wisz
Sat 12:14  Table 3
12   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Janusz Stawarz
Sat 11:46  Table 4

Loser round 1

Race to 3
13   
Walk Over
Poland
Tomasz Moskwa
 
14   
Poland
Jacek Bieszczad
Poland
Roman Gałuszka
 
15   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Jerzy Gonet
Sat 12:14  Table 5
16   
Poland
Adam Cebulak
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 3
17   
Poland
Tomasz Moskwa
Poland
Janusz Stawarz
Sat 12:20  Table 4
18   
Poland
Roman Gałuszka
Poland
Adam Wisz
Sat 12:48  Table 3
19   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Sławomir Bratek
Sat 12:43  Table 2
20   
Poland
Adam Cebulak
Poland
Dariusz Buczyński
Sat 13:31  Table 1

Winners qualification

Race to 4
21   
Poland
Sławomir Pasternak
Poland
Łukasz Pasternak
Sat 13:31  Table 2
22   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Sebastian Krupa
Sat 12:48  Table 5

Loser round 3

Race to 4
23   
Poland
Janusz Stawarz
Poland
Adam Wisz
Sat 13:05  Table 3
24   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Dariusz Buczyński
Sat 14:05  Table 3

Losers qualification

Race to 4
25   
Poland
Adam Wisz
Poland
Łukasz Pasternak
Sat 14:10  Table 2
26   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Sebastian Krupa
Sat 14:53  Table 4

Semi final

Race to 4
27   
Poland
Sławomir Pasternak
Poland
Sebastian Krupa
Sat 15:56  Table 2
28   
Poland
Piotr Bujny
Poland
Adam Wisz
Sat 15:56  Table 3

Final

Race to 4
29   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Adam Wisz
Sat 16:24  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment